مهم ترین اخبار فوتبال ایران

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکونام: به رويانيان گفتم استقلالي هستم

نکونام: به رويانيان گفتم استقلالي هستم

مي‌توانستم به شارجه بروم اما خودم را فرزند ايران مي‌دانم/از صحبت با دايي احساس غرور کردم
[h=1]نکونام: به رويانيان گفتم استقلالي هستم[/h]
[h=2] هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: از پرسپوليس پيشنهاد داشتم ولي به رويانيان گفتم که استقلالي هستم.[/h]

جواد نکونام پس از پايان تمرين امروز تيم استقلال در خصوص حضور دوباره‌اش در استقلال اظهار داشت: نمي‌توان گفت که مشکلي داشتم بلکه نياز به يکسري صحبت‌ها بود ولي در نهايت خوشحال هستم که دوباره در خدمت تيم محبوبم خواهم بود. همانطور که بارها گفته بودم دوست دارم با پيراهن استقلال از فوتبال خداحافظي کنم و حتي پيشنهاداتي داشتم ولي با تمام احترام به همه آنها دوست داشتم تا يک سال ديگر دوباره با تيم محبوبم به ميدان بروم.

به گزارش فارس، وي در خصوص عدم حضورش در ليگ امارات گفت: آن پيشنهاد سه ماه پيش به من داده شد ولي چون ليگ آنها اسمش تغيير کرد و با توجه به اينکه خودم را يک ايراني مي‌دانم تصميم گرفتم براي هميشه زير پرچم کشورم بازي کنم و براي من هميشه خليج، فارس خواهد بود و شايد حتي مي‌توانستم پول کلاني از آنها بگيرم اما کشور و مردمم را به آنها ترجيح دادم.

نکونام در خصوص پيشنهاد تراکتورسازي گفت: آنها مذاکرات خيلي بسته‌اي با مدير برنامه‌هايم داشتند ولي جا دارد از جلالي که مربي و استادم بوده تشکر کنم و به آنها هم گفتم که اولويتم استقلال است و حتي تفاهم‌هايي هم به وجود آمد و گفتم که اگر روزي شرايط فراهم شد در خدمت مجيد جلالي باشم اما من خودم را جزء کوچکي از استقلال مي‌دانم و به همين خاطر در اين تيم ماندم.

خبرنگاري پرسيد، اين مشکلاتي که شما گفتيد برطرف شده و آيا در طول فصل گريبان شما را نمي‌گيرد، که نکونام گفت: من حرفي از مشکل نزده‌ام و مطمئن باشيد با يک جلسه يا دو جلسه نزد مديرعامل رفتن مشکلات هيچ بازيکني حل نمي‌شود. همانطور که گفتم در نهايت خوشحال هستم که با استقلال به همکاري‌ام ادامه مي‌دهم.

نکونام در پاسخ به اين سؤال که آيا آماده است يا خير؟ گفت: از نظر بدني آماده نيستم و به صورت اختصاصي تمرين کرده‌ام،‌ تمرين تيمي نداشته‌ام و هر زمان که مربيان صلاح بدانند بدون مشکل کار مي‌کنم.

وي در خصوص اينکه چه نکته‌اي را در ليگ سيزدهم جالب توجه مي‌بيند، گفت: ليگ هر روز سخت‌تر مي‌شود و رقابت تنگاتنگ‌تر که اين مسئله براي همه تيم‌ها کار را دشوار مي‌کند.

هافبک استقلال در خصوص پيشنهاد پرسپوليس به او گفت: جا دارد ابتدا از علي دايي تشکر کنم چون ما با هم هم‌بازي بوديم و به عنوان يک دوست با او صحبت کردم. وقتي با چنين شخصيتي صحبت مي‌کنم احساس غرور مي‌کنم و از همينجا به صورت رسمي از دايي تشکر مي‌کنم ولي او به من گفت که هر زمان که دوست داشتم مي‌توانم در خدمت آنها باشم. رويانيان نيز با مدير برنامه‌هايم صحبت کرد و من به او گفتم که استقلالي هستم و نمي‌توانم لباس تيمم را عوض کنم. آنها هم چون فکر کرده بودند من مي‌خواهم به تيمي جز استقلال بروم با من مذاکره کردند.

وي در پايان در خصوص اينکه هواداران در اين مدت نگران او بودند، گفت: من مصاحبه‌اي نکردم تا تشنج ايجاد نشود و بارها گفته‌ام که در ايران براي استقلال بازي مي‌کنم مگر آنکه اتفاقاتي بيافتد تا از اين جدا شوم.

solo4

عضو جدید
به گزارش افکارنیوز، رحمان یاوران رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به جهت تفکیک هواداران تیم تراکتورسازی با هواداران تیم پرسپولیس، دوستداران تیم تبریزی در این بازی بیرون از خانه با پیراهن های سفید رنگ در ورزشگاه حاضر خواهند شد.

وی ادامه داد: برای اینکه هر دو تیم از جمله تیم های سرخپوش لیگ به شمار می آیند، تصمیم گرفته ایم تا به هواداران اعلام کنیم تا با پیراهن سفید در دیدار با پرسپولیس حاضر شوند.

یاوران گفت: در تلاش هستیم تا ۴۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه آزادی را برای بازی فردا شب در اختیار بگیریم تا هواداران تراکتورسازی پشت درهای بسته نمانند.

وی افزود: با اینکه قانون می گوید که تیم میهمان نمی تواند بیش از ۱۰ درصد سکوهای ورزشگاه را در اختیار داشته باشد اما مسئولان سازمان لیگ و خود پرسپولیسی ها هم می دانند که هواداران تراکتورسازی تعدادشان واقعا بیشتر است و به نظرم آنها هم دلشان نمی خواهد که ورزشگاه خالی باشد و هواداران تراکتورسازی پشت درهای بسته بمانند.

دیدار تیم های پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز از چارچوب بازی های هفته اول سیزدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت ۲۲ فردا چهارشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازيکن صربستاني استقلال را بيشتر بشناسيد

بازيکن صربستاني استقلال را بيشتر بشناسيد

[h=1]بازيکن صربستاني استقلال را بيشتر بشناسيد[/h]
[h=2] هافبک صربستاني پارتيزان بلگراد به استقلال پيوست تا در آغاز فصل جديد ليگ ايران براي آبي‌هاي پايتخت به ميدان برود.[/h]

گوران لاوره هافبک صربستاني متولد زاگرب تيم فوتبال پارتيزان بلگراد، با موافقت کادرفني آبي‌ها به استقلال پيوست تا در فصل جديد در ليگ برتر ايران به ميدان برود.

به گزارش فارس، اين بازيکن 31 ساله سابقه بازي براي تيم‌هاي اندرلخت بلژيک، گرونينگن هلند، بارنزلي انگليس و پارتيزان بلگراد را دارد و اوج درخشش اين بازيکن در سال‌هاي 2006 تا 2010 در ليگ هلند بود.

لاوره در حضور 4 ساله در فوتبال هلند 128 بازي انجام داد و 23 بار دروازه حريفان را گشود.

بازيکن 190 سانتي‌متري استقلال از قدرت سرزني خوبي هم برخوردار است و قد بلند، نقطه قوت او در جنگ‌هاي هوايي به حساب مي‌آيد.

گوران لاوره 6 بازي براي تيم زير 18 ساله‌هاي يوگسلاوي سابق انجام داده و در تيم زير 21 سال صربستان و مونته‌نگرو 7 بازي انجام داده است.

لاوره همراه با تيم زير 21 سال صربستان در سال 2004 موفق به کسب مقام دوم و مدال نقره جام ملت‌هاي اروپاي اين رده سني شد و به همراه تيم زير 23 سال در المپيک آتن حضور داشت.

قرار است اين هافبک طراح به زودي به جمع بازيکنان استقلال اضافه شود.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ليست 18 نفره پرسپوليس اعلام شد

ليست 18 نفره پرسپوليس اعلام شد

براي بازي مقابل تراکتورسازي
[h=1]ليست 18 نفره پرسپوليس اعلام شد[/h]
[h=2] ليست پرسپوليس براي بازي مقابل تراکتورسازي اعلام شد.[/h]

بر اين اساس نيلسون،رضا محمدي،رضا نورمحمدي،محسن بنگر،سيد جلال حسيني،ميثم حسيني،رضا حقيقي،غلامرضا رضايي،محمد عباس زاده،محمد نوري،قاسم دهنوي،سيد مهدي سيد صالحي،هادي نوروزي،حسين ماهيني،اميد عاليشاه،پيام صادقيان،مهرداد کفشگري و حميدرضا علي‌عسگري بازيکنان پرسپوليس براي بازي مقابل تراکتورسازي هستند.

به گزارش اوج نيوز، عليرضا حقيقي و ميلاد غريبي در اين ليست حضور ندارند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيام علي کريمي براي هواداران پرسپوليس

پيام علي کريمي براي هواداران پرسپوليس

[h=1]پيام علي کريمي براي هواداران پرسپوليس[/h]
[h=2] علي کريمي در آستانه رويارويي با تيم سابقش پيامي خطاب به هواداران پرسپوليس داد.[/h]

هافبک تراکتورسازي با ارسال پيامي از هواداران پرسپوليس خواست که اين فصل هواي اين تيم را داشته باشند.

کريمي خطاب به پرسپوليسي‌ها گفت:

" زندگي من با شما هواداران پرسپوليس گذشته اما امسال هم در بين بامحبت‌ها و بامعرفت‌ها هستم؛ همان‌هايي که رنگشان سرخ و مرامشان عشق است. هواي پرسپوليس را داشته باشيد. به اميد ديدار."

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضايتنامه انصاري فرد صادر شد

رضايتنامه انصاري فرد صادر شد

با درخواست دايي و در ازاي دريافت مبلغي
[h=1]رضايتنامه انصاري فرد صادر شد[/h]
[h=2] باشگاه پرسپوليس رضايتنامه کريم انصاري فرد را صادر کرد.[/h]

دقايقي قبل به درخواست علي دايي و در ازاي گرفتن حدود 20 درصد از قرارداد مهاجم جديد تراکتورسازي، رضايتنامه کريم انصاري فرد براي جدايي از جمع سرخپوشان تهران صادر شد.

به گزارش اوج نيوز، اين در حالي است که پيوستن کريم انصاري فرد به تراکتورسازي با سر و صدا زيادي همراه بود.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعلام اسامي داوران هفته نخست ليگ برتر

اعلام اسامي داوران هفته نخست ليگ برتر

[h=1]اعلام اسامي داوران هفته نخست ليگ برتر[/h]
[h=2] اسامي داوران قضاوت کننده هفته اول ليگ برتر از سوي کميته داوران اعلام شد.[/h]

سايت فدراسيون فوتبال اسامي داوران هفته نخست ليگ برتر را به اين شرح اعلام کرد:

چهارشنبه 92/5/22– ساعت 22

استقلال صنعتي خوزستان – ذوب آهن، ورزشگاه تختي اهواز

شاهين حاج بابايي – مهدي عاليقدر – رحيم شاهين – محمدحسين زاهديفرد – ناظر: عبداله باعزم

پرسپوليس – تراکتورسازي، ورزشگاه آزادي تهران

محسن قهرماني – محمدرضا منصوري – حسين طالقاني – رضا کرمانشاهي – ناظر: مسعود مرادي

پنجشنبه 92/5/3 – ساعت 22

داماش – سايپا، ورزشگاه شهيد عضدي رشت

اشکان خورشيدي – تورج عيوض محمدي – سعيد زارع – وحيد کاظمي – ناظر: مسعود عنايت

فجرشهيد سپاسي ‌- نفت تهران، ورزشگاه حافظيه شيراز

محمدرضا اکبريان – سعيد علي نژاديان – حسن ظهيري – محمدرضا مهدوي – ناظر: حسين خوشخوان

راه‌آهن – مس کرمان، ورزشگاه تختي تهران

موعود بنيادي فر – محمدرضا اميني – اسد حاج محمد – بيژن حيدري – ناظر: محمدرضا فلاح

صبا – ملوان، ورزشگاه يادگار امام (ره) قم

احمد صالحي – سعيد قاسمي – حميد سبحاني – اميد سعيدفر – ناظر: ابراهيم ميرزابيگي

سپاهان – فولاد خوزستان ، ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

تورج حق وردي – علي ميرزا بيگي – عليرضا ايلدروم – پيروز سيف اله پور – ناظر: سعيد بطحائي

گسترش فولاد- استقلال، ورزشگاه يادگار امام تبريز

حسين زرگر – مصطفي فراهاني – مهدي الوندي – دانشمهر – محمدعلي فروغي

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تغيير زمان برنامه هفته دوم و سوم ليگ برتر

تغيير زمان برنامه هفته دوم و سوم ليگ برتر

[h=1]تغيير زمان برنامه هفته دوم و سوم ليگ برتر[/h]
[h=2] سازمان ليگ برتر از تغيير زمان ديدارهاي هفته دوم و سوم ليگ برتر خبر داد.[/h]

به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت رسمي فدراسيون، تاريخ بازيهاي هفته دوم و سوم ليگ برتر فوتبال ايران به شرح زير مي باشد :

هفته دوم ليگ برتر

پنجشنبه دهم مرداد

* ملوان – داماش ساعت 22 ، ورزشگاه انزلي

* مس – استقلال صنعتي، ساعت 22، ورزشگاه امام علي (ع) کرمان

* سايپا – راه آهن، ساعت 22، ورزشگاه انقلاب کرج

*تراکتورسازي- گسترش فولاد، ساعت 22، ورزشگاه يادگار امام تبريز

*استقلال- سپاهان، ساعت 22، ورزشگاه آزادي

جمعه يازدهم مرداد

* نفت تهران – صبا، ساعت 22 ، ورزشگاه دستگردي تهران

* ذوب آهن – پرسپوليس، ساعت 22 ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

- * فولاد خوزستان - فجر سپاسي، ساعت 22، ورزشگاه تختي اهواز

هفته‌ سوم ليگ برتر

- دوشنبه چهاردهم مرداد

* فجرسپاسي- استقلال، ساعت 22، ورزشگاه حافظيه

* گسترش فولاد تبريز – سپاهان ، ساعت 22 ، ورزشگاه يادکار امام (ره) تبريز

- سه شنبه پانزدهم مرداد

* ذوب آهن – تراکتورسازي ، ساعت 22، ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

* صبا – فولاد، ساعت 22، ورزشگاه يادگار امام (ره) قم

* استقلال صنعتي – سايپا ، ساعت 22، ورزشگاه تختي اهواز

* داماش – نفت تهران، ساعت 22 ، ورزشگاه شهيد عضدي رشت

* راه‌آهن – ملوان، ساعت 22 ، ورزشگاه تختي تهران

* پرسپوليس – مس کرمان، ساعت 22 ، ورزشگاه آزادي تهران

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
پولادي: آخر هفته جراحي مي‌کنم

پولادي: آخر هفته جراحي مي‌کنم

[h=1]پولادي: آخر هفته جراحي مي‌کنم[/h]
[h=2] بازيکن ملي‌پوش تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اميدوارم بعد از عمل جراحي‌ام به سرعت به ميادين برگردم.[/h]

مهرداد پولادي پس از معاينه شب گذشته توسط پزشک جراح در گفت‌وگو با سايت باشگاه پرسپوليس گفت: براساس اعلام پزشکان متخصص تا آخر هفته جراحي خواهم کرد و اميدوارم پس از آن به سرعت بهبود يافته و به ميادين برگردم.

به گزارش ايسنا ، وي ادامه داد: در اين مدت مشکلات بسياري را تحمل کردم و خيلي براي من سخت گذشت. نمي‌دانم به علت تزريق اشتباه، کم دقتي خودم يا چه چيز ديگر بود که مداوا اينقدر طولاني شد اما عفونتي که در پايم ايجاد شد، مشکلات زيادي را بوجود آورد ولي حالا اميدوارم به زودي اين روزها را پشت بگذارم.

مدافع - هافبک پرسپوليس ادامه داد: من قرار بود پنجشنبه گذشته جراحي کنم اما به تشخيص دکتر منافي اين عمل به آخر اين هفته موکول شد تا در آزمايشات مشخص شود عفونتي در پايم وجود دارد و يا نه.

پولادي درباره اينکه پس از جراحي چه زماني به ميادين باز مي‌گردد تصريح کرد: چيزي قابل پيش بيني نيست. بستگي به جراحي دارد و پس از آن پزشکان اعلام مي‌کنند که چند روز بايد استراحت کامل داشته باشم و دوران نقاهت چقدر طول مي‌کشد و از چه زماني مي‌توانم تمرينات را شروع کنم.

وي در پايان گفت: از آنهايي که در اين مدت مرا فراموش نکردند و به فکر من بودند، از حمايت باشگاه و بويژه از دکتر حقيقت که پيگير کارهايم شدند، تشکر مي‌کنم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپوليس تراکتور را از پيش رو برداشت

پرسپوليس تراکتور را از پيش رو برداشت

هفته اول ليگ برتر فوتبال
[h=1]پرسپوليس تراکتور را از پيش رو برداشت[/h]
[h=2] تيم فوتبال پرسپوليس در اولين ديدارش در ليگ برتر برابر تراکتورسازي به پيروزي رسيد.[/h]

ديدار دو تيم پرسپوليس و تراکتورسازي از ساعت 22:15 در ورزشگاه آزادي برگزار شد. که بازي با نتيجه يک بر صفر به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

سيد مهدي سيدصالحي در دقيقه 80 در موقعيت تک به تک با يک ضربه فني گل اول پرسپوليس را به ثمر رساند.

رضا حقيقي در دقيقه 20 يک ضربه پنالتي را از دست داد. ضربه او را حامد لک دروازه‌بان تيم تراکتورسازي مهار کرد و توپ برگشتي را هم رضا حقيقي با ضربه سر به تيرک افقي زد و توپ به اوت رفت. اين اولين پنالتي ليگ سيزدهم بود که گل نشد.

در دقيقه 30 ضربه سر محمد نوري را لک با کمک تير دروازه به کرنر فرستاد و دومين فرصت مسلم گلزني پرسپوليس از دست رفت.

محسن قهرماني داور مسابقه به محمد ابراهيمي از تراکتورسازي و رضا حقيقي از پرسپوليس کارت زرد نشان داد.

مرتضي اسدي کاپيتان تراکتورسازي در دقيقه 49 با دريافت کارت قرمز از ميدان اخراج شد. اسدي اولين اخراجي ليگ برتر سيزدهم است.

در ديگر ديدار امشب که از ساعت 22:00 آغاز شده استقلال خوزستان به مصاف ذوب آهن اصفهان رفته است که بازي با نتيجه دو بر صفر به سود استقلال خوزستان به پايان رسيد.

ترکيب پرسپوليس:

نيلسون، سيد جلال حسيني، حسين ماهيني، محسن بنگر، ميثم حسيني، رضا حقيقي(از دقيقه 73 مهرداد کفشگري)، سيد مهدي سيدصالحي، غلامرضا رضايي( از دقيقه 66 پيام صادقيان)، قاسم دهنوي، محمد نوري و هادي نوروزي( از دقيقه 86 حميد علي عسگر)

سرمربي: علي دايي

ترکيب تراکتوسازي تبريز:

حامد لک،‌ حبيب گرداني، محمد نصرتي، مرتضي اسدي، محمد ايرانپوريان،‌ مهدي کياني، مهدي کريميان، علي کريمي( از دقيقه 82 ميثم بائو)، جواد کاظميان( از دقيقه 53 فرشيد طالبي)، محمد ابراهيمي و سعيد دقيقي( از دقيقه 63 محسن بيع‌خواه)

سرمربي: مجيد جلالي

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاشيه‌ بازي پرسپوليس و تراکتور

3 هوادار در ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و تراکتورسازي با شکستگي از ناحيه سر روبه‌رو شدند.
در جريان ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس تراکتور سازي سر کودک هوادار به علت پرتاب سنگ شکست و او را به اورژانس انتقال دادند. همچنين دو هوادار ديگر سرشان شکسته بود که به اورژانس انتقال داده شدند.

* يکي از هواداران قصد داشت پيراهن تيم ملي فوتبال ايران را به کي‌روش بدهد تا او روي آن را امضا کند اما سرمربي تيم ملي که فکر مي‌کرد او قصد دارد پيراهن را به وي بدهد، اين موضوع را نپذيرفت.

* در جريان نيمه اول در کنار جايگاه ويژه تماشاگران، درگيري بين هواداران به وجود آمد.

* عليرضا حقيقي دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس که به علت عدم صدور ITC در ترکيب سرخ‌پوشان حضور نداشت از روي سکوها بازي را تماشا مي‌کند.

* به علت دير حاضر شدن بازيکنان تراکتورسازي در نيمه دوم 45 دقيقه دوم بازي با تاخير آغاز شد.

* اولين اخراجي سيزدهمين دوره ليگ برتر در دقيقه 49 مرتضي اسدي بازيکن تراکتورسازي بود که با کارت قرمز داور از زمين بازي اخراج شد.

* مهدي تاج رئيس سازمان ليگ با کارلوس کي‌روش سرمربي تيم ملي در جايگاه VIP جلسه‌اي در خصوص برنامه‌ريزي نيم فصل دوم برگزار کردند.

* زماني که محسن‌ ربيع‌خواه در دقيقه 63 به جاي سعيد دقيقي در تراکتورسازي به ميدان آمد برگه‌اي در دست داشت که آن برگه را به مهرداد کريميان داد.

* در جريان نيمه دوم بين علي کريمي و قاسم دهنوي درگيري فيزيکي به وجود آمد که اين صحنه از چشمان محسن قهرماني داور بازي به دور ماند. در اين صحنه علي کريمي ابتدا با آرنج به سينه دهنوي کوبيد و پس از آن دهنوي دستش را به دور گردن کريمي پيچيد و او را به زمين انداخت.

*در پايان مسابقه هواداران پرسپوليس و تراکتورسازي با سنگ‌پراني به سوي يکديگر مراسم بدرقه را انجام دادند و حاشيه‌هايي را در ورزشگاه آزادي ايجاد کردند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]پنجعلي: پرسپوليس با دايي بهتر هم مي‌شود[/h]
[h=2] مدير تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پرسپوليس روز خوبي داشت و تيم با علي دايي بهتر هم مي‌شود.[/h]

محمد پنجعلي در مورد پيروزي پرسپوليس در هفته اول ليگ برتر گفت: اين 50 درصد از توان بازيکنان ما بود. در مسابقه اول طبيعي است نفرات کمي استرس داشته باشند اما مطمئن باشيد تيم ما با علي دايي بهتر مي‌شود و براي قهرماني مي‌جنگيم.

به گزارش فارس، وي افزود: بازي اول بسيار حساس است بازيکنان را توجيه کرده بوديم و خدا را شکر گام اول را محکم برداشتيم.

* افشين پيرواني، کاپيتان سابق پرسپوليس نيز در مورد پيروزي پرسپوليس گفت: پرسپوليس خيلي بهتر از تراکتورسازي عمل کرد و روز خوبي داشت. البته هر چه جلو برويم بازي‌ها سخت‌تر مي‌شود و تيم مي‌تواند روند رو به جلويي داشته باشد.

وي افزود: شروع ليگ نتيجه خوبي بود. تيم نسبت به سال قبل تغيير کرده و بازيکنان بسيار جوان شدند. براي نتيجه گرفتن پرسپوليس نياز به زمان و بازي کردن دارد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]جلالي: آنقدر بد نبوديم که بازنده شويم[/h]
[h=2] سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: مقابل پرسپوليس آنقدر بد نبوديم که ببازيم.[/h]

مجيد جلالي پس از شکست يک بر صفر برابر پرسپوليس در نشست خبري اظهار داشت: بازي خوبي انجام داديم و با وجود 10 نفره بودن مالکيت توپ بيشتري داشتيم اما آنقدر خوب نبوديم که برنده شويم و آنقدر بد هم نبوديم که ببازيم. از بازيکنانم ممنون هستم. بعد از 10 نفره شدن سعي کرديم با آوردن بازيکناني بازي را به تعادل بکشيم ولي متاسفانه در يک لحظه بازي را از دست داديم و در اولين بازي خوب بازي کرديم و هفته‌هاي آينده تلاش مي‌کنيم که بهتر بازي کنيم و هواداران‌مان را خوشحال کنيم.

به گزارش فارس، وي در مورد داوري مسابقه گفت: وقتي بدانيم داور بي قصد و غرض است مي‌توان اشتباهاتش را قبول کنيم اما وقتي داور لجبازي مي‌کند را نمي‌توانيم اين مسئله را تحمل کنيم. اشتباهات داوري را صبورانه تحمل کرديم. وقتي لجبازي مي‌کند تحمل اشتباهاتش سخت است.

سرمربي تراکتورسازي تصريح کرد: علي کريمي در آنچه مورد نظرمان بود عمل نکرد اما شايد با فرصت دادن به او شرايط عوض شود.

جلالي در مورد اينکه چه زماني قرار است اشتباه‌هاي داوري تمام شود و آيا از داور شکايت مي‌کنيد يا نه، گفت: اقدامات لازم را انجام مي‌دهيم. اما اگر اين اشتباهات بازي را تحمل نمي‌کنيم قواعد بازي به هم مي‌خورد. مجموعه داوري کشور بايد شرايط را بهتر کنند ولي انصافا خيلي اذيت شديم.

سرمربي تراکتورسازي در مورد عملکرد تاکتيکي‌اش در نيمه دوم گفت: قبل از اوردن ربيع‌خواه به زمين پرسپوليس از سمت راست خيلي حمله مي‌کرد و با آوردن او بازي را بالانس کرديم و با اينکه 10 نفره بوديم و يار اصلي‌مان را هم از دست داديم بايد بگويم خوب کار کرديم هرچند در خط حمله دست‌مان باز نبود.

جلالي در مورد اتفاق‌هايي که براي انصاري‌فرد قبل از بازي رخ داد، گفت: موضوع انصاري‌فرد يک موضوع پيچيده‌ است که ترجيح مي‌دهم الان درموردش صحبت نکنم اما فردا يا پس فردا بهتر مي‌توانم در مورد صحبت کنم. اتفاقاتي در حال رخ دادن است که برايم عجيب است.

سرمربي تراکتورسازي در مورد اينکه اين شکست بخاطر کم شانسي تيمش بود، گفت: به هر حال اين شکست رخ داد و سعي مي‌کنيم در هفته رضايت هواداران را جلب کنيم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيروزي استقلال خوزستان برابر ذوب آهن

پيروزي استقلال خوزستان برابر ذوب آهن

هفته اول ليگ برتر فوتبال ايران؛
[h=1]پيروزي استقلال خوزستان برابر ذوب آهن[/h]
[h=2] استقلال خوزستان در هفته اول ليگ برتر توانست به پيروزي دو بر صفر برسد.[/h]

استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان در هفته اول سيزدهمين دوره ليگ برتر از ساعت 22 به مصاف يکديگر رفتند.

به گزارش فارس، با توجه به اينکه اين مسابقه از هفته اول ليگ برتر بود دو تيم چندان عملکرد خوبي ارائه نکردند و بازي بسيار کم موقعيت بود. تنها در 10 دقيقه پاياني بازي دو تيم موقعيت‌هايي را ايجاد کردند.

در نهايت اين بازي با برتري دو بر صفر استقلال خوزستان به پايان رسيد. گل‌هاي بازي را عادل کلاه‌کج بازيکن سابق پرسپوليس از فاصله 35 متري و ميلاد ميداودي که سابقه بازي در استقلال را دارد به ثمر رساندند.

هواداران نيز از بازي استقبال خوبي به عمل نياوردند و تنها حدود 2 هزار هوادار به ورزشگاه آمدند.

استقلال خوزستان اولين ديدارش را در ليگ برتر انجام داد و در اولين گام خود توانست به يک پيروزي شيرين برسد.

هدايت استقلال خوزستان بر عهده عبدالله ويسي است و هدايت ذوب آهن را لوکا بوناچيچ در اختيار دارد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]نصيرزاده: داور در اعلام پنالتي دچار اشتباه شد[/h]
[h=2] کارشناس داوري فوتبال ايران گفت : محسن قهرماني در اعلام ضربه پنالتي به سود پرسپوليس در ديدار اين تيم مقابل تراکتورسازي تبريز دچار اشتباه شد.[/h]

هوشنگ نصير زاده افزود : در صحنه اعلام ضربه پنالتي در نيمه نخست ، داور پشت بازيکن تراکتورسازي قرار داشت و با توجه به اينکه کمک داور بازي نيز اشاره اي به قهرماني نکرد، اين داور در اعلام ضربه پنالتي، حدس زد.

به گزارش ايسنا، اين کارشناس داوري ادامه داد : اما تصاوير تلويزيوني نشان داد که بهتر بود قهرماني بازي را ادامه مي داد.

وي اظهار داشت : در مجموع تيم داوري به غير از صحنه پنالتي ، در نيمه نخست قضاوت خوبي را به نمايش گذاشت و با توجه به اينکه ضربه پنالتي به گل تبديل نشد، در نيمه نخست عملکرد داوران تاثيري بر نتيجه بازي نداشت.

نصير زاده گفت: با توجه به اينکه داور اين ديدار، تست هاي آمادگي جسماني پيش از فصل را با موفقيت پشت سر گذاشته است، در نيمه نخست به خوبي دويد و نزديک صحنه ها حضور داشت.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]عنايت: اخراج کاپيتان تراکتورسازي درست بود[/h]
[h=2] رئيس سابق کميته داوران فدراسيون فوتبال گفت: تصميم قهرماني در اخراج کاپيتان تراکتورسازي صحيح بود.[/h]

به گزارش فارس، مسعود عنايت در مورد قضاوت محسن قهرماني در ديدار پرسپوليس و تراکتورسازي گفت: نيمه اول بازي را نديدم اما در نيمه دوم مشکل خاصي نبود و اخراج مرتضي اسدي کاپيتان تيم تراکتورسازي تصميم درستي بود که محسن قهرماني گرفت.

solo4

عضو جدید
کی روش: فکر کنم برنامه لیگ را راننده سازمان لیگ نوشته

کی روش: فکر کنم برنامه لیگ را راننده سازمان لیگ نوشته

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش دقایقی بعد از کنفرانس مطبوعاتی خود در دیداری خصوصی با 3 خبرگزاری خبرآنلاین، ایسنا و فارس، به سوالات مختلف پاسخ گفت. او که دغدغه اردوهای تیمش تا شروع جام جهانی را دارد، در مورد شرایط تیم ملی و مشکلاتش صحبت کرد. از بی‌برنامگی‌ها گلایه کرد و راهکارهایش را گفت. کروش ابتدا خودش صحبت‌هایش را شروع کرد: «چیزی که الان برای تان می گویم خیلی ساده است . هر بار که اظهار نظر می کنم از حرفهایم طوری استنباط می شود که انگار من هستم بر علیه خیلی های دیگر. همان طوری که می دانید از اردیبهشت ماه جلسات مختلفی داشتم. الان داریم زمان مهمی را از دست می دهیم. در جلسات به من قول می دهند اما بعد با تماس های باشگاه ها برنامه عوض می شود و این سرانجام کار ماست. ما می دانیم چه اتفاقی افتاده برای همین من برنامه ام را عوض کردم. من نگفتم بازیکن ها را می خواهم و راه حل ندهم ، برای شان راه حل هم گذاشتم. نمی گویم این راهکار بهترین است. اما چند راه گذاشتم تا آنها بر سرش شور کنند. ولی وقتی یک صندلی داری که دو نفر برایش هستند باید یکی از آن بگذرد. گذشت بزرگ بعد از 22 فروردین 93 ، دو راند از بازی های لیگ قهرمانان است و البته راند شانزدهم چمپیونز لیگ . فصل بعد باشگاه ها باید این کمک را به فوتبال ملی کنند. البته امسال استقلال دستش برای بازی هایش باز است اما ما برای برزیل این کمک را از تیم ها می خواهیم. ولی یادتان نرود که رئیس جمهور گفت ما هر سال لیگ قهرمانان را داریم. یک سال اگر باشگاه ها این فرصت را به جوانان بدهند چه اشکالی دارد؟ امسال همان طور که می دانید ، 90 درصد ملی پوشان ما در 3 تیم استقلال ، پرسپولیس و سپاهان هستند. در برنامه پیشنهادی من این است که مثل سال قبل تکرار نشود ، این تعطیلی بازی ها برای یک تیم و فشردگی بازی های تیم دیگر ، این است که اول لیگ را به طور منظم و مشخص برگزار کنیم. همه تیم ها هم راحت استراحت کنند و بازی شان را داشته باشند. همین طور استقلال در لیگ 2013 دستش باز است که بازی کند . وقتی جام حذفی بعد از لیگ باشد ، فرصت هم سطحی در اختیار تیم ها هم قرار می گیرد. با درنظر گرفتن این مسائل ، 223 روز برای برگزاری بازی های لیگ گذاشتم. در اکثر اوقات هم 7.5 روز بین بازی ها زمان گذاشتیم که فرصتی است خیلی مناسب برای تیم ها. در ماه مارس ما فقط 5 روز را از دست می دهیم. 26 روز در مارس آزاد است که جام حذفی برگزار کنند فوریه و نوامبر ، هم زمان های زیادی دارند. حتی در نوامبر و اکتبر 22 روز وقت دارند برای لیگ امسال. پس هیچ دلیلی نیست که افراد گلایه کنند ، می تواند لیگ را با یک نظمی لیگ برگزار کند بدون هیچ دغدغه ای تا هر 3 یا 4 روز برگزار کنند چون ما نمی خواهیم باز هم مصدوم بدهیم.
در نتیجه ما برنامه های مان را طبق این 4 بند که گفتیم ، رو به جلو پیش می بریم. این برنامه خیلی شفاف است. مهمترین چیز برای این برنامه صفحه دوم ماست. یک ماموریت صورت گرفته ، ما صعود کردیم اما الان بحث این است که ما بتوانیم کار کنیم ، تلاشمان پایانش این باشد که یک راند صعود کنیم. اگر توافق کنیم هدف مان صعود است ، تمام این سرمایه گذاری ها ارزشش را دارد. فرض رو بر این بگیریم که رویانیان ، علی دایی ، وزیر ورزش یا علی کفاشیان اگر بگویند تیم صعود کرده و نیازی به این برنامه ها نیست ، خود من قبل از همه می گویم نیازی نیست این کارها را بکنید. ولی باز هم می گویم اگر توافقمان این است که می خواهیم برویم دور دوم ، ارزش این سختی ها را دارد.
ولی اگر همه بگوییم رفتیم دور دوم ، اتفاقی هم نمی افتد می توانیم این برنامه را در سطل زباله بیاندازیم!
بعد از این او حاضر می شود تا به سئوالات مان پاسخ دهد:
*یعنی اگر بخواهیم برای تعطیلات به این بازی ها برویم شما نیستید؟
اگر این اتفاق بیفتد برایش تصمیم می گیرم. یک مسئله را خیلی شفاف گفتم اگر بخواهم بروم برای تفریح ، نیازی ندارم از ایران پول بگیرم و با ایران بروم. مطلب خیلی مهمی که باید بگویم این است که وقتی من حرفی می زنم فکر می کنند برای منافع خودم می گویم ولی دقیقا بر عکس این است و فقط دنبال منافع ملی تان بودم. چرا این را می گویم چون بعد از این ما دیگر در لول این همسایه ها نیستیم. ما از حالا در سطح بنزیم ، فراری و بی ام و. این را باید باور کنیم.
باید برنامه ای داشته باشیم برای رقابت با این تیم ها. اگر بخواهیم به این مهم برسیم باید این تصمیم ها را بگیریم. آنها باید این تصمیم ها را بگیرند که بالاتر از من هستند. سوء تفاهم قبلی این بود که من اشتباه کردم ولی من نقشی در آن نداشتم. نمی خواهم دوباره این اتفاق بیفتد. در حال حاضر می خواهم فوتبال ایران کاملا این حقیقت را درک کند که من یک برنامه برای تان معماری کردم. حالا شما بگویید این خوب است ، من اجرایش می کنم و در این مسیر پیش می روم اما اگر آنها می گویند نه . من می نشینم عقب و شما به ما مسیری بدهید. تو این راستا اگر پیش برویم اصلا هیچ دعوایی بین مان نیست. به خاطر اینکه خیلی مهم است هواداران بدانند این پیشنهاد راه برزیل است. اگر کسان دیگری نظر بهتری دارند آن را بگویند. خیلی سخت نیست.
*ولی برای تعامل نیاز به مصاحبه نیست. شاید باید شما با این باشگاه ها بنشینید و حرف بزنید.
من هم باورم این بود در گذشته. من باور داشتم که این مطلب صحیح است اما وقتی 3 تا جلسه بلند می گذاری با سازمان لیگ اما هیچ چیز از آنها خارج نمی شود. تازه در این جلسات هم کفاشیان بوده و هم نبی چه حاصلی دارد؟ باز هم بنشینیم و حرف بزنیم؟ من که یک برنامه کامل دادم. حالا اگر راهی غیر از این دارند چرا به من نمی گویند؟
ما جلسه ای با سازمان لیگ می گذاریم و توافق می کنیم. بعد فردایش از آسمان آبی با آنها تماس می گیرند و همه چیز عوض می شود . چند روز بعد ، نوبت آسمان قرمز می شود و همه چیز به هم می ریزد. سازمان لیگی ها این قدر تماس دارند ، می ترسند که تصمیم بگیرند. هر جا هم که اشتباهی باشد همه بر می گردند و انگشت اتهام را به سمت من می گیرند. کی لیگ را عقب انداخت ؟ کروش.. کی می خواست لیگ نباشه؟ کروش ... کروش ... کروش. برای همین این را امروز می گویم. این برنامه من است. الان می روم مسافرت چون تا امروز سر کارم بودم. از روزی که رفتیم جام جهانی تا امروز مدام برای شما در سفر بودم . حتی در برزیل وقتی وارد شدم ، 29 تیم قبل ما آنجا بودند اما توانستم آنجا جای خوبی برای تیم تان گرفتم.
*شاید این به دلیل خبررسانی بد فدراسیون باشد که همه فکر کردند شما رفتید برای تعطیلات.
واقعیت این است که من بعد از بازی ها می خواستم بروم استراحت ولی دعوت شده بودم برای جام کنفدراسیون ها در برزیل. به این نتیجه رسیدم که این بهتر است که فرصت را از دست ندهم. ولی وقتی آنجا رسیدم که 29 تیم رفتند و دست بالا زدند ، با کفاشیان تماس گرفتم و گفتم باید شروع کنم به تحقیق. بعد از آنجا به پرتغال رفتم تا هماهنگی اردوی لیسبون مان را انجام بدهم. ولی باید همان جا در برزیل می ماندم و کار را تمام می کردم که این اتفاق خوب افتاد. حالا نمی خواهیم که با اخبار بد ، روز مان را تمام کنیم. قرار شد در سپتامبر به پرتغال برویم.
*سال 1998 که رفتیم جام جهانی ، لیگ مان تقریبا از بین رفت و لیگی نداشتیم. شاید اگر با مدیران لیگ حرف بزنید این مشکل حل شود.
این که جام جهانی من نیست ، این جام جهانی ایران است . ولی به خاطر اتفاقاتی که در این مدت افتاده ، هر پیشنهادی که من بدهم سعی می کنند علیه من موضع بگیرند. الان بگویم این اتاق را سفید کنید ، می گویند نه چون من گفتم!
اگر در دوسال و 4 ماه گذشته این کار را مدام تکرار نکرده بودم ، این کار را می کردم اما این کار نتیجه ای ندارد. خیلی سخت است که بخواهیم به یک تصمیم مناسب برسیم. هر حرفی هم من بزنم ، می گویند می خواهند بگویند من جانبداری می کنم پس ترجیح می دهم که مستقل باشم. بار دیگر می گویم این پیشنهاد را تحمیل نمی کنم. این یک پیشنهاد است که گفتم و توی این پر است از پیشنهاد. اگر کسی راه بهتری دارد که عالی است. بگویید و با هم می رویم. من نابینا یا یک جانبه نگر نیستم. من شوکه شدم وقتی این برنامه را دیدم ، سئوالم این بود که چه کسی این همه تداخل را برای استقلال نوشته است؟ فکر کنم این برنامه را راننده سازمان لیگ نوشته است. اگر این روند اگر با لغو بازی های استقلال پیش بیفتد ، این تیم در طول 2 ماه ، 4 بازی معوقه خواهد داشت. من حق این را دارم که از شما بپرسم . شما از این فرد حمایت می کنید؟
چه کسی از این برنامه منفعت می برد؟ تنها افرادی که از این لیگ سود می برند. خیلی شفاف است. شما خودتان هم می دانید چه کسانی هستند.
*ولی الان شرایط با قبل جام جهانی فرق دارد. الان شما شرایط دیگری دارید. شما در موضع برنده هستید. مثلث ، رسانه ها ، تیم ملی و باشگاه ها می توانند به شما کمک کنند.
موافقم . باور کنید برنامه دیگری هم داشته باشید که می توانیم 15 روز قبل از جام جهانی جمع شویم اما باید یا آن برنامه را پی بگیریم یا اینکه کار کنیم برای صعود. من موافقم با نظرات شما. ما موضع بهتری برای مذاکره داریم ولی این را هم می دانم که هر بار مذاکره می کنم بازنده هستیم. ما بندی در برنامه داریم به اسم تصمیمات توافقی با سازمان لیگ. اگر مدیران ، فدراسیون و وزیر ورزش بیایند بر سر صعود توافق کنیم آن وقت می شود خیلی کارها را کرد. این برنامه من راهکار جادویی نیست در فوتبال هیچ کتاب مقدسی نداریم. این فقط برنامه شخصی و مخلصانه من است. خواهشا یا به من بگویید بله یا خیر یا راه حل دیگر.
*فکر می کنید اگر همه این کارها را بکنیم ، صعود می کنیم؟
نه. من در این برنامه گفتم این برنامه فقط شانس ما را بالا می برد. ولی هیچ تضمینی برای موفقیت نیست. شما باید با افتخار رقابت کنید. این را یادتان باشد. نباید در چه گروهی باشید نباید بروید که باعث خنده تیم های دیگر باشید. ما مسئولیت مان بالاتر از همیشه است. ما صدرنشین گروه مان هستیم. آیا می خواهید این موقعیت مان را بگویند شانسی بوده و به ما بخندند. الان از شما می پرسم آیا ما در سطح آلمان هستیم. آیا لیگ مان در سطح لیگ اسپانیا ، اسپانیا یا فرانسه هست؟ اکثر رقیبان ما در این لیگ ها بازی می کنند. اگر کسی بیاید به من بگوید ما در سطح بین المللی هستیم ، آن وقت می پذیرم نیازی به این برنامه ها نداریم. ولی اگر کسی این حرف را در ایران می زند کاش من باشم تا حسابی به او بخندم چون این حرف را گفتن کمدی ترین فیلمی است که در زندگی ام دیدم.
*همین حالا هم منتقدان تان می گویند شما با خوش شانسی به جام جهانی رفتید.
اشکالی ندارد. یک مطلبی را در زندگی یاد گرفتم هرچه تلاش کنی ، خوش شانس تری. هرچه بهتر تیم هایم آماده باشند بیشتر می برند و شانس بیشتری دارند. بگذار یک سئوال بپرسم آیا ما جلوی لبنان خوش شانس بودیم یا برابر ازبکستان؟ ما دو گل خوردیم آن هم گل هایی که توپ هایش از توی حیاط آمدند توی دروازه ما نشستند .
بله ما شانس داشتیم چون کار کردیم این فوتبال است. کره ای ها هم شانس های خوبی داشتند. ما هم فرصت خوبی داشتیم که قطر را در تهران ببریم اما نبردیم . این شانس قهرمانان است همان طور که استقلال قهرمان می شود یا بنفیکا یا منچستر. یک سو شانس است و سوی دیگر حسادت.
*شما گفتید جلسات به نتیجه نمی رسد شاید به این دلیل است که با آسمان آبی یا قرمز جلسه نمی گذارید.
نگران نباشید. من همیشه جلسات با این آقایان داریم. ولی یک مطلب خیلی مهم است . کا باید هرچه سریعتر به لرزه بیفتیم تا تصمیم را بگیریم بله یا خیر.
*می توانید بگویید کمپ ما در برزیل کجاست؟
الان نمی توانم بگویم ولی به ما گفتند بهترین تصمیم را برای مان می گیرند.
*بازی دوستانه ای را قطعی کردید؟
بله بازی با تایلند و لبنان در مقدماتی جام ملتها که حریفان خیلی مهمی هستند. چون خیلی احتیاج داریم یک بار دیگر هم با تایلند بازی می کنیم!( می خندد) در مارس 2014 3 ماه قبل از جام جهانی هستیم دیگر باید همه تیم ها قرعه کشی ها را بدانند و می دانی چه مسابقه ای داری . باید با تیم هایی بازی کنی که شبیه سازی باشد با بازی های جام جهانی ات . ولی ما 3 ماه قبل جام جهانی با کویت بازی داریم. باشکوه است. این چیزی است که هیچ کس درکش نمی کند ولی یک مطلب مثبت این است که اقلا 3 حریف داریم تا با آنها 4 بازی کنیم. من آسیایی نیستم یک اروپایی هستم ولی دارم برای اینکه این سیستم اصلاح شود می جنگم. بارها این مشکل را گفتم اما نمی دانم چرا خود آسیایی ها فکری برایش نمی کنند.
شما می گفتید این جلسه هیچ کاری نمی کند اما من می گویم بازی های حذفی را بیاندازید بعد از جام حذفی چون من می گویم چمپیونز لیگ ، میکی ماوس لیگ است. شما دو تیم می خواهید که قهرمان بشوید. کدام تیم قهرمان می شود تیم سال قبل یا امسال؟ تا زمانی که این مشکل حل نشود ، بازی های لیگ میکی موس است. مثلا در ژاپن ما بازیکنان را می فرستادیم که بروند یاد بگیرند. اگر صعود می کردیم با تیم اصلی مان می رفتیم. شما فکر می کنید اگر من مربی بودم حاضر بودم مربی یک تورنمنت میکی موس باشم؟ این خیلی تصمیم سختی نیست که برای جام جهانی از این تورنمنت بگذریم. پس اگر با این تصمیم گیری برای جوانگرایی پیش برویم ، تلفیقی از بهترین گام برای فوتبال را داریم. واقعا این درخواست بی شرمانه ای نیست که من مطرح کردم.
*در شروع لیگ دیدیم که بعضی تیم ها جوان شدند. این کمک کننده است؟
من دوست دارم این بخش را خیلی پررنگ کار کنید. کارلوس کروش مدافع بسیار سرسخت لیگ است. از همه مربیان باشگاه ها می خواهم که تلاش کنند لیگ عالی برگزار شود. هیچ مسابقه ای به تعویق نیفتد. این که تیم ها جوانگرایی کنند یک فرصت بزرگ است. برنامه سال قبل خیلی اشتباه بود که یک تیم بازی می کرد اما تیمی دیگر یک ماه بازی نداشت. من مدافع سرسخت یک لیگ خوبم. من حتی لیگ را در برنامه های بلند مدت تیم ملی گذاشتم. برای همین هم هست که این برنامه ها را دوست ندارم چون هنوز شروع نشده مدام تعطیل می شود. من روزی که از کره آمدم گفتم برنامه تان را بدهید. همه دنیا همین کار را می کنند حتی در
آنگولا و آمریکا. همه جای دنیا وقتی لیگ است برنامه مشخص دارد اما شما اینجا نمی دانید چه خبر است. اول 6 روز ، بعد 3 روز بعد 2 هفته ، بعد تعویق و تیم ها زنگ می زنند و همه چیز عوض می شود و هیچ یک هم به توافق نمی رسند. لیگ باید این طور باشد : بازی ، بازی ، نظم و انضباط. ما یک لیگ خوب می خواهیم. 223 روز فرصت کافی است برای 29 بازی. آنها می خواهند مرا برای کم شدن بازی ها.
*الان این جوان ها می توانند امید داشته باشند؟ لیگ کمی پوست انداخته.
این عالی است . ما نیاز داریم که نسل بازی مان را عوض کنیم. خیلی خوشحالم که بازیکنانی که ما برای زیر 19 و 20 سال بودند دارند در لیگ بازی می کنند. این مسئله ثابت می کند که مربیان تیم های پایه ایران عالی پیش می روند. این را خیلی صریح می گویم که در دسامبر که جام غرب آسیا با تیم زیر 22 سال می رویم. از این به بعد هم علاقه دارم هراردو چند جوان در تیمم داشته باشم ولی آنها باید در بازی های لیگ ثابت کنند استحقاق ملی پوش شدن را دارند. من به بازیکنانم پایبندم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
حضور آبي‌ها بر سر مزار حجازي و جورابلو

حضور آبي‌ها بر سر مزار حجازي و جورابلو

[h=1]حضور آبي‌ها بر سر مزار حجازي و جورابلو[/h]
[h=2] مديرعامل استقلال به همراه معاون فرهنگي اين باشگاه بر سر مزار حجازي و جورابلو حاضر شدند.[/h]

33 ليدر باشگاه استقلال به همراه علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل اين باشگاه و سيد مهدي علوي معاون فرهنگي باشگاه استقلال بر سر مزار داوود جورابلو و زنده‌ياد ناصر حجازي حاضر شدند و به قرائت فاتحه پرداختند.

به گزارش فارس، اين اقدام در شب شهادت حضرت اميرالمومنين علي (ع) و نيز شب‌هاي پر منزلت قدر صورت گرفت و مدير عامل استقلال و معاون وي و نيز ليدرهاي استقلال علاوه بر اينکه بر سر مزار داوود جورابلو از مشوقين باشگاه که چند سال پيش در سانحه تصادف درگذشته بود و نيز مزار زنده‌ياد ناصر حجازي حاضز شدند، در مراسم شب‌هاي قدر نيز شرکت خواهند کرد که تا چندين ساعت ديگر نيز ادامه خواهد داشت.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تذکر جدي رويانيان به دهنوي

تذکر جدي رويانيان به دهنوي

پرسپوليسي‌ها سيم‌کارت رايتل و حوال ماشين لباسشويي هديه گرفتند
[h=1]تذکر جدي رويانيان به دهنوي[/h]
[h=2] مديرعامل باشگاه پرسپوليس در حاشيه تمرين امروز تذکري جدي به قاسم دهنوي بابت مصاحبه‌هايش داد.[/h]

مصاحبه‌هاي قاسم دهنوي در يکي دو روز گذشته و ايجاد تنش‌هاي مختلف باعث شد تا محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس در حاشيه تمرين امروز تذکري جدي به قاسم دهنوي بدهد.

به گزارش فارس، وي به دهنوي گفت: عليرغم اينکه مي‌دانم حق با تو است اما نبايد از هرگونه مصاحبه‌هاي تنش‌زا استفاده کني چون پرسپوليس نياز به آرامش دارد. همچنين پس از تمرين امروز نامي از اعضاي هيئت مديره پرسپوليس به بازيکنان اين تيم بابت برد مقابل تراکتورسازي يک سيم‌کارت رايتل و حواله ماشين لباسشويي هديه داد. اين سيم‌کارت‌ها به بازيکنان داده شد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازي ما و سپاهان هميشه فينال‌گونه است

بازي ما و سپاهان هميشه فينال‌گونه است

قلعه‌نويي:
[h=1]بازي ما و سپاهان هميشه فينال‌گونه است[/h]
[h=2] سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: همواره ديدار تيم‌هاي استقلال و سپاهان فينال‌گونه است و بازي زيبايي از آب در خواهد آمد.[/h]

امير قلعه‌نويي در حاشيه تمرين عصر امروز استقلال در خصوص ديدار استقلال و سپاهان عنوان کرد: هميشه بازي استقلال و سپاهان فينال‌گونه است. فرقي نمي‌کند که اين دو تيم در کجاي جدول قرار داشته باشند، بازي خوبي از آب در خواهد آمد.

به گزارش فارس، وي در مورد سپاهان گفت: سپاهان باشگاه خوب و الگويي است، اما ما هم استقلال هستيم تغييرات زيادي داشته‌ايم و البته سپاهان زودتر از ما تمرينات خود را شروع کرد به هر حال ما در خانه خود بازي مي‌کنيم و از امتياز ميزباني استفاده خواهيم کرد.

سرمربي استقلال با اشاره به حضور جباري در تيم فوتبال سپاهان، يادآور شد: به عنوان برادر کوچک‌تر از تماشاگران خواهش مي‌کنم احترام بازيکنان را نگه دارند به هر حال در خانواده بين پدر و پسر اتفاقاتي به وجود مي‌آيد. فتح‌الله‌زاده هم براي استقلال زحمت زيادي کشيده و حالا جباري به هر دليل منطقي براي خود از اين تيم جدا شده است، خواهش مي‌کنم هواداران به تيم حريف احترام بگذارند.

وي افزود: اين فوتبال تمام مي‌شود، شايد او بخواهد بار ديگر به استقلال برگردد، من جاي او تصميم نمي‌گيرم اما اين اتفاقات در تمام دنيا به وجود مي‌آيد، پيرلو از ميلان به يوونتوس رفت و پس از بازگشتش به ميلان مورد استقبال هواداران قرار گرفت. اختلافي بين بزرگ مجموعه و يکي از بازيکنان به وجود آمده. فتح‌الله‌زاده بازيکنان زيادي را به استقلال معرفي کرده، يکي از آنها هم جباري بوده. هم جباري علاقه‌مند به استقلال است و هم فتح‌الله‌زاده به جباري علاقه‌مند است.

قلعه‌نويي تصريح کرد: حالا اين دو از هم دور هستند اما مثل پدر و پسر هستند. فتح‌الله‌زاده در شرايط سخت مجتبي از او حمايت کرد و مجتبي هم با شرايط بدني که داشت به تيم ما کمک کرد. از هواداران خواهش مي‌کنم که به حريف و بازيکنان احترام بگذارند، اين مسائل تمام مي‌شود و مي‌رود.

سرمربي تيم فوتبال استقلال در مورد مصدومان و محرومان براي ديدار با سپاهان اظهار داشت:‌ تا دلتان بخواهد مصدوم داريم! جمشيديان که بايد عمل جراحي انجام دهد و هاشم بيک‌زاده که چهار هفته نمي‌تواند ما را همراهي کند.

قلعه‌نويي درباره صحبت‌هاي کي‌روش گفت: من صحبت‌هاي او را نخواندم اما خبردار شدم که پس از آن کنفرانس جلسه‌اي داشتند و موضع او عوض شد. من در اين خصوص صحبت نمي‌کنم اما آن چيزي که طبيعي است، تا زماني که ما در ليگ قهرمانان آسيا بازي داريم، بازيکنانمان در اختيار خودمان خواهند بود. در همه جاي دنيا چنين اتفاقي رخ مي‌دهد. اين مسئله‌اي است که خود کي‌روش هم مي‌داند.

وي با اشاره به صعود تيم ملي به جام جهاني تصريح کرد: ما اگر در سه بازي اخير تيم ملي توانستيم موفق باشيم و به جام جهاني برويم به اين دليل بود که فکر استقلال و بازيکنان استقلال در ميدان بازي بود و توانستند به موفقيت دست يابند. کي‌روش هم فکر و هم بازيکنان استقلال را برد تا تيم با لطف اهل بيت توانست به جام جهاني برود. کي‌روش خود مربي حرفه‌اي است. نگاه من هم به فوتبال حرفه‌اي است. بايد به ليگ و مسئولين احترام بگذاريم. کاظمي ساليان سال است که براي فوتبال زحمت مي‌کشد بايد به همه افراد احترام بگذاريم. اين را به خودم مي‌گويم که نخواهيم مسائلي را به وجود بياوريم.

قلعه‌نويي در خصوص ديدارش با آيت‌الله هاشمي رفسنجاني تصريح کرد: بحث من در خصوص ورزش بود، من به مسائل سياسي کاري ندارم، در اين چند سال هم به گونه‌اي بوده که از مسائل سياسي به دور بودم در هر حال شرايط به گونه‌اي است که در خصوص ورزش با وي صحبت کردم. به وي گفتم قبل از اينکه وزارت ورزش به وجود آيد، در شوراي عالي ورزش هفت وزير حضور داشتند اما پس از اينکه وزارت ورزش و جوانان به وجود آمد تبديل به يک وزير شد. حتي به او گفتم که بايد نگاه فراجناحي به ورزش داشته باشيم. از عباسي هم بايد برنامه بگيريم. ورزش را نبايد سرريز حساب کنيد تا اينکه اگر به کسي پستي نرسيد بگوييم بيا و وزير ورزش شو.

وي افزود: همه نگاه‌ها بايد به ورزش باشد و من نظرم اين است که بايد بهترين انتخاب را داشته باشيم نه اينکه اگر کسي رأي نياورد و رفاقتي هم با شخصي داشت، بگوييم بيا و به وزارت ورزش برو. بايد نگاه علمي به ورزش داشته باشيم و به ورزش اهميت بدهيم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
وکيل دهنوي از رحيمي شکايت کرد!

وکيل دهنوي از رحيمي شکايت کرد!

[h=1]وکيل دهنوي از رحيمي شکايت کرد![/h]
[h=2] وکيل دهنوي با تقديم شکواييه به دادسرا، عليه عليرضا رحيمي مديرعامل سپاهان طرح دعوي کرد. پس از بيانيه روز گذشته سايت رسمي سپاهان که به دهنوي اتهام کلاهبرداري و تحصيل مال نامشروع زده بودند وکيل وي عليه رحيمي شکايت کرد و خواهان اثبات اين اتهام شد.[/h]

او در اين باره گفت:فارغ از قوانين فيفا و فوتبال ، باشگاه سپاهان با دهنوي يک قرارداد داشته و در قالب آن قرارداد به وي پول داده.مرجع رسيدگي به اختلافات ناشي از آن قرارداد هم در ماده 9 آن آمده. کدام عدول از اين قرارداد باعث شده که به دهنوي اتهام کلاهبردار بزنند؟ روزنامه هاي امروز در سطح وسيعي به اين موضوع پرداخته اند و عکس دهنوي را مانند قاتل ها چاپ کرده و تيتر زده اند کلاهبردار.

به گزارش گل ، وي افزود:يک قرارداد بين طرفين وجود داشته. بابت بستن دو قرارداد با دو باشگاه دهنوي 60ميليون تومان از سوي کميته انضباطي جريمه شده .بحث بازگرداندن پول هم نهايتا يک دعواي حقوقي است و اتهام کلاهبرداري را نمي توان به آن چسباند. اين اتهام ارکاني دارد که بايد وجود داشته باشد تا بتوان يکي را کلاهبردار لقب داد.قرارداد چه ربطي به کلاهبرداري دارد؟ او نه گفته پول را نمي دهد و نه چيزي را کتمان کرده. 290ميليون از اين پول هم به حساب سپاهان واريز شده. به همين دليل براي دفاع از آبرو و حيثيت دهنوي تا آخر پيگري مي کنيم تا دوستان بدانند چه کلمه اي را کجا به کجا به کار گيرند.

او درباره شکايت به فيفا هم گفت: امروز آقاي عالي پور مديربرنامه دهنوي که مقيم کانادا است از فيفا تلفني استعلام گرفته و گفته اند مراجعه به دادگاههاي کيفري درباره قراردادهاي فوتبالي خلاف قوانين فيفا و همه فدراسيون هاي تابعه بوده و عمل سپاهان تخلف است. بابت اين موضوع چون بازيکن و باشگاه هر دو ايراني هستند ابتدا بايد در فدراسيون ايران و کميته انضباطي شکايت کنيد و اگر فدراسيون رسيدگي لازم را انجام نداد عليه فدراسيون مي توانيد به فيفا شکايت کنيد. چهارشنبه هم به کميته انضباطي شکايت مي کنيم تا بابت اين موضوع رسيدگي کنند.

solo4

عضو جدید
سایت باشگاه استقلال، دکتر امین نوروزی در خصوص آخرین وضعیت احمد جمشیدیان، اظهار داشت: جمشیدیان صبح امروز از ناحیه فتق ورزشی، در بیمارستان آتیه و زیر نظر دکتر ستوده تحت عمل جراحی قرار گرفت. خداراشکر عمل او با موفقیت انجام شد. با این‌حال دوران نقاهت وی حدود 8 هفته به طول می‌کشد. وی بااشاره به اینکه هاشم بیک‌زاده و جی لوید ساموئل نیز در حال سپری کردن دوران درمانی خود هستند، تصریح کرد: بیک‌زاده با توجه به اینکه 11 سانت خونریزی در عضله چهارسر ران دارد، فعلا باید فیزیوتراپی کند که با این شرایط باید گفت تا 3 هفته قادر به همراهی تیم نخواهد بود. در خصوص ساموئل هم باید بگویم که او از ناحیه کشاله احساس درد می‌کرد و با توجه به اینکه برای بازی مقابل سپاهان محروم است، درحال حاضر تمرینات فیزیوتراپی را برای او در نظر گرفته‌ایم. در نهایت روز شنبه از این بازیکن تست می‌گیریم تا شرایطش مورد بررسی قرار گیرد. انتهای پیام/

به گزارش قدس آنلایدر تمرین بعدازظهر دوشنبه پرسپولیس، محمدصادق اکبری، رئیس هیات مدیره، محمد رویانیان عضو هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه، محمد نامی و محمد جمشیدی اعضای هیات مدیره به اتفاق یکدیگر در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شدند و تمرین‌های بازیکنان را از نزدیک نظاره کردند. با این حال از علی پروین خبری نبود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ارتباط با حضور اعضای هیات مدیره در تمرین سرخپوشان به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: اعضای هیات مدیره آمدند تا در وهله اول از زحمات بازیکنان و کادرفنی و پیروزی در اولین بازی لیگ برابر تراکتورسازی تقدیر و تشکر کنند. آنها با تاکید بر ادامه همین روند از اعضای تیم خواستند با تمام توان در بازی با ذوب‌آهن و دیگر دیدارهای پیش‌رو به میدان بروند و با انجام بازی‌های جوانمردانه و مقتدارانه با کسب نتایج مطلوب خوشحالی هواداران را باعث شوند. اعضای هیات مدیره همچنین به کادرفنی و بازیکنان اعلام کردند که با تمام قوا از آنها حمایت خواهند کرد.
رویانیان پرسپولیس افزود: هیات مدیره در جریان این حضور با ابراز تاسف شدید از اقدام باشگاه سپاهان علیه قاسم دهنوی و اطلاعیه‌ای که صادر شد و بازتاب خبری که به وجود آمد، ناراضایتی بسیار شدید خود از رواج چنین رویه‌هایی را در فوتبال اعلام کرد و از باشگاه خواست با تمام قدرت پیگیر این مساله شود.
وی خاطر نشان کرد: باشگاه سپاهان در حالی نسبت به باشگاه پرسپولیس چنین اقدامی کرده است که دو بازیکن آنها نیز شرایط مشابه داشتند و حتی یک بازیکن‌شان با سه باشگاه قرارداد بست. پیش از این هم شاهد بودیم که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نسبت به بازیکن پرسپولیس اقدام به صدور حکم جریمه کرد اما در مقابل دو بازیکن سپاهان که شرایط مشابهی داشتند، هیچ اقدامی صورت نداد. حالا هم سپاهان مسائل فوتبالی را به جاهای دیگر کشیده است و بسیار متاسف هستیم که چنان الفاظ نامناسبی را نسبت به بازیکن پرسپولیس روا داشته‌.
از سوی اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هدایایی به اعضای تیم اهدا شد. نامی، وزیر ارتباطات دولت دهم به بازیکنان پرسپولیس سیم‌کارت رایتل و حواله خرید ماشین لباسشویی هدیه داد.

امیرحسین فشنگچی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست یک بر صفر ملوان مقابل صبای قم در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: زمانی که در اوایل بازی 10 نفره شدیم شیرازه تیم از هم پاشید اما به مرور بهتر شدیم و می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. وی درباره بازی روز پنج‌شنبه مقابل داماش گفت: امیدوارم در حضور هواداران‌مان این تیم را شکست دهیم و 3 امتیاز بازی را کسب کنیم تا شکست مقابل صبا را فراموش کنیم. پیروزی مقابل داماش از نان شب برای هواداران ملوان واجب‌تر است. در انزلی متوجه شدم دربی گیلان از دربی تهران برای آنها مهم است و ارزش بیشتری دارد. این نخستین تجربه من در دربی گیلان است. فشنگچی عنوان کرد: داماش اسکلت فصل گذشته خود را حفظ کرده و تنها چند بازیکن امید که قبلا همبازی من بودند به این تیم اضافه شده‌اند. آنها تیم بدی ندارند و مقابل ما دست و پا بسته نخواهند بود. وی درباره شرایط خود پس از جدایی از پرسپولیس و پیوستن به ملوان تصریح کرد: خدا را شکر شرایطم بد نیست. به ملوان دیر اضافه شدم و به همین دلیل تمرینات فشرده‌ای را پشت سر گذاشتم. مصدومیت کوچکی دارم که امیدوارم تا پیش از بازی با داماش برطرف شود. هافبک ملوان در خصوص جو دربی گیلان و همچنین شعارهایی که هواداران این دو تیم علیه هم سر می‌دهند، اظهار داشت: کم و بیش درباره جو دربی گیلان اطلاع دارم. مطمئنا هواداران هر دو تیم سعی دارند تیم خود را تشویق کنند ولی از هواداران ملوان می‌خواهم بدون توجه به تیم حریف فقط ملوان راتشویق کنند. البته من متوجه شعارهای گیلکی نمی‌شوم!‌ فشنگچی اضافه کرد: دربی گیلان با دربی استقلال و پرسپولیس تفاوت دارد ولی حساسیت‌های آن با دربی تهران یکی است. با این حال من برای این دیدار استرس ندارم. وی درباره دارگون اسکوکیچ سرمربی ملوان انزلی گفت: او مربی خیلی خوبی است و پتانسیل زیادی دارد و اگر در ایران بماند از وی چیزهای زیادی خواهید شنید. انتهای پیام/

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقد داوري ديدار استقلال و سپاهان

نقد داوري ديدار استقلال و سپاهان

[h=1]نقد داوري ديدار استقلال و سپاهان[/h]
[h=2] يکي از پيشکسوتان داوري فوتبال با تجزيه و تحليل عملکرد تيم داوري ديدار استقلال و سپاهان گفت: نقد من بر اين بازي مي تواند کلاس درسي براي عليرضا فغاني باشد.[/h]

پرويز سيار درباره عملکرد تيم داوري ديدار استقلال و سپاهان در چارچوب هفته‌ دوم فصل سيزدهم ليگ برتر فوتبال، به ايسنا گفت: فغاني يکي از برجسته‌ترين داوران ايران است که شانس حضور در جام جهاني را دارد، به همين دليل فيفا و AFC تمام بازي‌هاي داخلي و بين‌المللي او را زير نظر دارند. متاسفانه او در بازي استقلال و سپاهان خوب عمل نکرد و اشتباه‌هاي زيادي داشت.

* تاخير در شروع بازي؛ اولين اشتباه

سيار نقد خود را اين گونه آغاز کرد: هميشه اولين چيزي که درباره عملکرد داور مي‌نويسم اين است که او بازي را چه زماني آغاز کرده است. گاهي پيش آمده که داوري بازي را 3، 7 يا حتي 11 دقيقه‌ با تاخير شروع کرده است. من تمام بازي‌هاي اروپايي را تماشا مي‌کنم، اما حتي يک بار هم نديده ام که يک بازي بي‌دليل يک دقيقه‌ با تاخير شروع شود. متاسفانه فغاني ديروز بازي را سه دقيقه‌ و نيم با تاخير شروع کرد که هيچ دليلي هم نداشت.

وي ادامه داد: محسن قهرماني يک بار به من گفت که نماينده فدراسيون تعيين مي‌کند که بازي چه زماني آغاز شود! من به او گفتم که مسائل خارج از زمين به داور ربطي ندارد و او بايد بازي را سر ساعت شروع کند، ضمن اين که تعيين زمان آغاز بازي جزو اختيارات داور است نه نماينده فدراسيون.

* دقيقه‌ 28؛ تصميم شجاعانه و درست

اين پيشکسوت داوري در ادامه به صحنه مشکوک پنالتي استقلال در دقيقه‌ 28 اشاره کرد و گفت: در اين لحظه مجيدي در محوطه جريمه سپاهان سرنگون شد، اما نه خطايي وجود داشت و نه او شبيه سازي کرد. در چنين صحنه‌هايي تشخيص اين که بازيکن، داور را فريب داده يا خير نبايد بر اساس حدس و گمان باشد. داور بهتر است در تصميمش اشتباه کند تا اين که بخواهد با حدس و گمان تصميم بگيرد.

* کارت زرد سخت‌گيرانه

وي ادامه داد: در دقيقه‌ 38 کمک داور اول بازي در اعلام نکردن آفسايد خوب عمل کرد و دو دقيقه‌ بعد هم کامراني فر به قدري با دقت يک آفسايد را اعلام کرد که لذت بردم، چون تشخيص اين صحنه بسيار سخت بود. در دقيقه‌ 44 فغاني به مجيدي کارت زردي داد که به نظرم سختگيرانه بود. دليل اخطار دادن به يک بازيکن يا ممانعت از شانس گل حريف است يا اين که خطا با خشونت همراه بوده است. خطايي که مجيدي انجام داد هيچ کدام از اين شاخص را نداشت.

* دقيقه‌ 53، پنالتي اشتباه

سيار در ادامه به يکي از حساس‌ترين صحنه‌هاي بازي اشاره کرد: در دقيقه‌ 53 فغاني براي سپاهان پنالتي گرفت که من با تمام دقتي که در حرکات آهسته اين خطا به خرج دادم نتوانستم آن را تشخيص دهم. بلافاصله يکي از داوران ممتاز کشور با من تماس گرفت و سوال کرد که آيا اين صحنه پنالتي بوده؟ اين نشان مي‌دهد که پنالتي بودن اين صحنه براي او هم سوال بوده است.

* دقيقه‌ 65، اولين پنالتي گمشده

داور بين‌المللي اسبق فوتبال ايران در ادامه به صحنه اي اشاره کرد که سپاهاني‌ها روي آن خيلي اعتراض داشتند: در دقيقه‌ 65 مدافع استقلال به طور واضح روي مهاجم سپاهان خطا کرد که متاسفانه اين خطاي پنالتي از ديد فغاني دور ماند. حتي مزدک ميرزايي که بازي را گزارش مي‌کرد، چندين بار تکرار کرد که پنالتي بودن اين صحنه از آنچه که قبلا براي سپاهان گرفته شده بود واضح‌تر است.

* دقيقه‌ 73، دومين پنالتي گمشده

سيار ادامه داد: در دقيقه‌ 73 مهاجم استقلال با خطاي واضح مدافع سپاهان مواجه شد. بازيکن سپاهان به بازيکن استقلال پشت پا زد که باعث شد او سکندري بخورد، اما به نظرم بازيکن استقلال جوانمردي کرد که خود را به زمين نيانداخت. به هر حال يک پنالتي ديگر هم از دست داور در رفت.

* فغاني داور شجاعي است

وي در ادامه بار ديگر به ويژگي‌هاي عليرضا فغاني اشاره کرد و گفت: او ذاتا داور بي‌نهايت شجاعي است که جوان و تحصيلکرده هم هست. در زماني که تعداد مربيان تحصيلکرده در ايران کمتر از انگشتان يک دست است، بيش از 90 درصد از داوران ما تحصيلات بالاي ليسانس دارند. فغاني هم يکي از اين داوران است که فوق ليسانس زبان انگليسي دارد. او بي‌نهايت مورد احترام من است، اما نقدي که امروز از او داشتم، مي‌تواند براي او و ساير داوران يک کلاس درس باشد.

* توصيه به بازيکنان

سيار در پايان صحبت‌هايش توصيه‌اي به مربيان و بازيکنان فوتبال داشت: زماني که يک بازيکن به دليل سرعت بالا تعادلش را از دست مي‌دهد و وارد دروازه مي‌شود بايد پشت به زمين بايستد و ترجيحا صورتش را با دست‌شانش بپوشاند، چون در غير اين صورت اگر هم تيمي‌هايش توپ را وارد دروازه‌ کنند داور مي‌تواند آفسايد اعلام کند چون حضور بازيکن در چنين موقعيتي روي دروازه‌بان تاثير مي‌گذارد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
يک ماه به فدراسيون فوتبال فرصت داد

يک ماه به فدراسيون فوتبال فرصت داد

[h=1] يک ماه به فدراسيون فوتبال فرصت داد[/h]
[h=2] کنفدراسيون فوتبال آسيا براي ارسال ضمانت‌هاي دولتي جهت کسب ميزباني جام ملت‌ها فرصت يک ماهه‌اي به فدراسيون ايران داد.[/h]

فدراسيون فوتبال ايران که براي ميزباني جام ملت‌هاي 2019 آسيا نامزد شده، چندي پيش از AFC خواسته بود به دليل تغييرات دولت در ايران، زمان ارسال مدارک و ضمانت‌هاي دولتي يک ماه تمديد شود.

به گزارش ايسنا، کنفدراسيون فوتبال آسيا هم با ارسال نامه‌اي به فدراسيون ايران با اين درخواست موافقت کرد و به اين ترتيب مسئولان فدراسيون وقت دارند تا پايان ماه آگوست مدارک مورد نياز را به AFC بفرستند.

در مرحله اول AFC از هر 47 کشور آسيايي خواست که در صورت تمايل براي ميزباني جام ملت‌هاي آسيا درخواست دهند. در اين مرحله 11 کشور ابراز تمايل خود را به AFC اعلام کردند. در مرحله دوم، الزاماتي در هفت بند به 11 کشور مذکور ارسال شد تا اين کشورها براي اجراي اين هفت بند ضمانت اجرايي بدهند. کشورها براي اين کار بايد امضاي يکي از سه مقام بلند پايه شامل وزير، نخست وزير يا رييس جمهور را دريافت مي‌کردند.

ابتدا قرار بود که کشورهاي داوطلب مدارک لازم را تا پايان ماه "مي" به AFC ارائه کنند ولي مالزي درخواست تمديد اين مهلت را داشت و به اين ترتيب زمان ارسال مدارک تا ابتداي جولاي تمديد شد. سپس به دليل درخواست‌هاي مجدد کشورهاي داوطلب اين مهلت تا پايان ما جولاي يعني تا هفت روز ديگر تمديد شد. پس از مرحله اول، لبنان انصراف خود را اعلام کرد و در دو هفته اخير هم سه کشور ديگر از کسب ميزباني جام ملت‌هاي آسيا انصراف دادند.

اکنون دو کشور از شرق و پنج کشور از غرب آسيا همچنان داوطلب کسب ميزباني هستند. کشورهاي ايران، عربستان، امارات، کويت، عمان، چين و مالزي، کشورهايي هستند که همچنان تمايل خود را براي کسب ميزباني حفظ کرده‌اند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
جزييات کسب ميزباني جام ملتهاي آسيا 2019

جزييات کسب ميزباني جام ملتهاي آسيا 2019

[h=1][/h]
[h=2] عضو کميته برگزاري مسابقات ليگ قهرمانان آسيا مي‌گويد به دليل درخواست ايران، مهلت ارسال ضمانت‌هاي دولتي به AFC براي هشت کشور نامزد ميزباني جام ملت‌هاي 2019 تمديد شده است.[/h]

شاهين رحماني با اشاره به تمديد مهلت ايران براي ارسال مدارک ميزباني جام ملتهاي آسيا به AFC، اظهار کرد: فدراسيون فوتبال ايران قرار بود تا آخر ماه جولاي شش سند ضمانت را که هر کدام به وسيله وزراي مربوطه امضا شده باشد را به AFC بفرستد، اما پيش‌تر از اين فدراسيون از کنفدراسيون فوتبال آسيا درخواست کرده بود که به دليل تغييرات دولتي در ايران فرصت آنها يک ماه تمديد شود که اين درخواست از سوي AFC پذيرفته شد.

به گزارش ايسنا، وي ادامه داد: در ابتدا 11 کشور خواهان ميزباني جام ملت‌هاي آسيا در سال 2019 بودند. در حال حاضر اين تعداد به هشت کشور رسيده و لبنان، ميانمار و مالزي انصراف داده‌اند. در مرحله اول کشورها بايد اسناد تضميني که از سوي دولت به امضا رسيده بود را به AFC مي‌دادند، اما مهلت AFC که در ابتدا پايان ماه مي بود به دليل درخواست کشورهاي مختلف هر ماه عقب مي‌افتاد و الان هم به خاطر درخواست ايران مهلت اين کار پايان ماه آگوست اعلام شده است.

رحماني درباره روند تعيين ميزبان اين تورنمنت به ايسنا، گفت: در ماه سپتامبر کارگاهي تشکيل مي‌شود و به نامزدها اعلام مي‌شود که نحوه ارائه مطالب‌شان براي کسب ميزباني چگونه باشد. در مرحله بعد فهرست نيازمندي‌هاي مربوط به کسب ميزباني به کشورها اعلام مي‌شود که مسائل جزئي‌تري در اختيار فدراسيون‌ها قرار مي‌گيرد. مساله مهم اين است که در اين مراحل ديگر خود فدراسيون‌ها بايد الزامات مربوطه را فراهم کنند و نيازي به ضمانت دولت‌ها نيست. در اين مراحل از آنجايي که کار جزئي‌تر مي‌شود، به نظر من کسب رضايت مسئولان AFC سخت‌تر است. سپس نوبت به مرحله بازرسي مي‌رسد که مسئولان AFC از کشورهاي نامزد و شرايط‌شان بازديد مي‌کنند و در نهايت سپتامبر 2014 اعلام مي‌شود که ميزبان جام ملت‌ها کدام کشور است.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوابيه تند مديرعامل سپاهان عليه دهنوي

جوابيه تند مديرعامل سپاهان عليه دهنوي

خيلي راحت دروغ مي‌گويي آقاي کمي محترم !
[h=1]جوابيه تند مديرعامل سپاهان عليه دهنوي[/h]
[h=2] مدير عامل سپاهان: ما بايد ياد بگيريم بزرگ باشيم و شان خودمان را حفظ کنيم. اگر شان خودمان را حفظ نمي کنيم حداقل به باشگاه بزرگي که در آن هستيم احترام بگذاريم.[/h]

بعد از مصاحبه دهنوي بر عليه مدير عامل سپاهان با رحيمي تماس گرفتيم تا جواب اين بازيکن را بدهد.البته رحيمي حاضر نبود مصاحبه کند و تاکيد داشت که اين بازيکن در حدي نيست که بخواهم جوابش را بدهم اما به اصرار خبرنگار سايت گل مدير عامل سپاهان حاضر شد خيلي کوتاه صحبت کند.

رحيمي در همين زمينه گفت: اين آقا خيلي راحت دروغ مي گويد و اين را از ته دل مي گويم دلم براي او مي سوزد.ما بايد ياد بگيريم بزرگ باشيم و شان خودمان را حفظ کنيم. اگر شان خودمان را حفظ نمي کنيم حداقل به باشگاه بزرگي که در آن هستيم احترام بگذاريم. پرسپوليس تيمي بزرگ با هوادارن ميليوني است نبايد بازيکن آن تيم با حرفهاي پوچ و بي پايه و دروغ بخواهد خودش را مطرح کند و شان تيم بزرگي مثل پرسپوليس را پايين بياورد. مديرعامل پرسپوليس آقاي رويانيان خودش در برنامه تلويزيوني گفتند من خودم به اين آقا گفتم پول را ندهد. بعد اين آقا مي آيد مي گويد پول را داده ام. بعد از چند ساعت مي گويد پول را داده ام به وکيلم و اين در حالي است که وکيل همين آقا خودش مي گويد چنين چيزي دروغ است و ايشان به من پولي نداده است.

حالا من قضاوت را به مردم مي سپارم. حرفهاي اين آقا را که به راحتي دروغ مي گويد ببينند و قضاوت کنند. آقايي که خيلي راحت دروغ مي گويي حداقل کمي محترم باش و با شخصيت خودت بازي نکن. تو روزي که به سپاهان آمدي گفتي بهترين انتخاب زندگي ام بوده چند روز بعد آمدي گفتي قلبم مي گويد بروم پرسپوليس، تو را اگر ول کنند چند روز ديگر قلبت آبي رنگ مي شود. تکليف خودت را روشن کن و يک رنگ باش اگرچه اين براي آدمهايي از جنس تو خيلي سخت است.

وي در ادامه گفت : اگر کميته انظباطي مقررات را به درستي رعايت مي کرد تو الان بايد 1سال محروم مي بودي نه اينکه خيلي راحت دروغ بگويي و مصاحبه کني و با اين هوچي گري‌ها بخواهي خودت را بزرگ کني.

بايد جلوي اين بي قانوني ها گرفته شود تا اين آدمها با آبروي باشگاه ها بازي نکنند. اگرچه من اصلاً نميخواستم اين موضوع به اينجا کشيده شود و همان روز اول وقتي اين آقا گفت مي خواهم بروم گفتم مشکلي نيست برو اما پولي که باشگاه به تو داده است را به باشگاه سپاهان پس بده. حالا که اين موضوع به آنجا کشيده شد تا آخر اين موضوع را پيگيري مي کنم تا ببينيم حق با چه کسي است اگر چه حقيقت مشخص است.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نشست داوران با کفاشيان برگزار شد

نشست داوران با کفاشيان برگزار شد

[h=1]نشست داوران با کفاشيان برگزار شد[/h]
[h=2] فريدون اصفهانيان نتايج جلسه امروز کميته داوران در دفتر علي کفاشيان را تشريح کرد.[/h]

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، رئيس کميته داوران در اين باره گفت: اين نشست با حضور کفاشيان، محمدنبي، عسگري، ممبيني، مرادي، موسوي و اينجانب برگزار شد و جلسه بسيار خوبي بود، به هر حال وظايف کميته و دپارتمان طبق اساسنامه فدراسيون مشخص است و بايد طبق اساسنامه وظايفشان را انجام دهند.

وي ادامه داد: در اين جلسه درباره داوراني که قرار است بازيهاي آتي ليگ برتر را قضاوت کنند بحث و بررسي هاي انجام شد و هماهنگي هاي لازم بوجود آمد. ابلاغ داوران آماده و در اسرع وقت به آنها داده مي شود. ما در نظر داريم مثل ليگ هاي معتبر جهان برنامه داوران را از چند هفته قبل مشخص و آن را اعلام کنيم. تاکنون اگر اين موارد اتفاق نيفتاده به اين دليل بوده که برنامه هاي ليگ مرتب تغيير پيدا کرده است. اگر اعلام برنامه ها هميشگي باشد اين اتفاق خواهد افتاد.

اصفهانيان در ادامه گفت: مصوبات کميته داوران توسط دپارتمان اجرا مي شود، اگر نقطه نظراتي هم توسط رئيس دپارتمان وجود داشته باشد در جلسه اي به کميته اعلام خواهد شد تا بررسي شود. بر همين اساس چيدمان داوري وظيفه کميته داوران است و دپارتمان در نقش اعلام کننده عمل مي کند، البته کميته و دپارتمان با هماهنگي يکديگر عمل خواهند کرد.

رئيس کميته داوران در پايان گفت: با توجه به اينکه بنده سخنگوي کميته داوران هستم با هماهنگي روابط عمومي فدراسيون از اين پس مصاحبه خواهم کرد و همچنين مي خواهم درباره محروميت دو داور فوتسال و يکي از اعضاي کميته داوران به دليل عدم هماهنگي با فدراسيون در سفر به کويت بگويم ناهماهنگي هاي بوجود آمده و کميته آن را بررسي خواهد کرد و با هماهنگي فدراسيون در اين زمينه تصميم گيري خواهد شد.

حسين عسگري، رئيس دپارتمان داوري نيز گفت: جلسه بسيار خوبي بود و بحث هاي خوبي انجام شد و به نتايج مناسبي رسيديم.

وي ادامه داد: تکليف وظايف دپارتمان و کميته مشخص است و ما بر همان اساس عمل مي کنيم. از اول هم بناي کار دپارتمان عمل کردن به وظايف و هماهنگي با فدراسيون و کميته داوران بوده است.

عسگري در پايان گفت: خروجي جلسه بسيار خوب بود و دپارتمان هيچ وقت خارج از حيطه وظايفش کاري انجام نمي دهد و عمل نمي کند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
رويانيان: مي‌گويند 90 را تحريم کنم

رويانيان: مي‌گويند 90 را تحريم کنم

[h=1]رويانيان: مي‌گويند 90 را تحريم کنم[/h]
[h=2] مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: متاسفانه در برنامه 90 فدراسيون فوتبال باشگاه‌ها و داوران فحش مي‌خورند اما آقاي فردوسي پور تا 5 ميليارد درآمد دارد.[/h]

محمد رويانيان در خصوص برنامه 90 اظهار داشت: من هر وقت که لازم بوده از هر برنامه تعريف و تمجيد خود را انجام دادم اما با توجه به بررسي‌هايي که داشتم درآمد آقاي فردوسي پور در سال حدود 40 يا 50 ميليارد است، به نظر شما اين پول سرسام آور چه مي‌شود و اين پول کجا مي‌رود؟

به گزارش فارس،وي افزود: اگر بحث فوتبال است فدارسيون، باشگاه‌ها و داوران هر هفته به خاطر اين برنامه و تنش‌هايش فحش مي‌خورند و به رئيس فدارسيون نيش مي‌زنند اما ماهانه سه تا 5 ميليارد بابت مسائل مختلف درآمد دارد که اگر بخواهيد آن را سالانه حساب کنيد خودتان ببينيد چقدر مي‌شود، مگر اين پول براي فوتبال نيست پس کجا مي‌رود. تازه ما هزينه آگهي‌ها را حساب نکرديم.

رويانيان ياد آور شد: خيلي دوست داريم فردوسي پور که به دنبال شفاف کردن فوتبال است، خودش هم درباره اين موضوع شفاف توضيح دهد که بدانيم خالص چه سودي اين برنامه از فوتبال دارد و در عوض چه کمکي هم مي‌کند؟ البته من قصد بي احترامي به صدا و سيما و رسانه‌هاي زحمتکش را ندارم، اما اين سوال من است که دوست دارم جوابش را پيدا کنم. همين مسائل کاري کرده که برخي‌ها به من فشار بياورند که اين برنامه را تحريم کنيم.

abandon

عضو جدید
دیگه زمینوزمان گفتن بد بوده ،اما بازی بین دوتیم مدعی بود و قضاوت نباید نتیجه بازی رو عوض میکرد که کرد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان بليط‌فروشي بازي فجر و استقلال مشخص شد

زمان بليط‌فروشي بازي فجر و استقلال مشخص شد

[h=1]زمان بليط‌فروشي بازي فجر و استقلال مشخص شد[/h]
[h=2] بليط فروشي بازي فجر سپاسي و استقلال از ساعت 15 روز سه شنبه آغاز خواهد شد.[/h]

بر اساس اعلام هيات فوتبال شيراز بليط فروشي بازي تيم هاي فجر و استقلال در هفته سوم ليگ برتر از ساعت 3 بعد از ظهر روز سه شنبه در ورزشگاه حافظيه شروع مي شود.

به گزارش اوج نيوز، قرار است 11 هزار بليط براي اين بازي به فروش برود.