مهمونی کربلایی یاسین جون(( یاس منم ))

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خوش اومدی دعاهات قبول حق باشه....زیارت قبولدست بوس اون دستهایی که به ضریح امام حسین خورده...کربلایی یاس...سوغاتی منو یادت نره هاااااااا......شوخی شوخی همین که واسمون دعا کردی کافی
برا شما هم سوغات اوردم خوش اومدین ایشالله قسمت شما هم بشه ما به پا بوسی زائر اقا برسیم

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ئه، من کی رفتم مسافرت؟ :دی عاقا زیارتت قبول ...
ههههههههههههه خدا نکشتت یاسین خان بابا هرکی که سبیل داره بابا نی یاسن جون منم خخخخخخخخخخخخخخخخ راسی خوش اومدی ایشالله قسمت تو هم بشه بیاییم دست بوسی

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
طاعات و عبادات و کلا زیارت قبول اقا یاسین ....
واسمون دعا کردی ؟؟
دعا نکرده باشین زیارت قبولمو پس میگیرما :D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به اتی بانو خووووووووووو کاری نداره بعد محرم که دارم میرم المان خونه یکی از دوستان تو هم بیا بریم المان حالا المان و ایتالیا زیاد فرقی نداره باهم بیا برییم از اونور هم میریم ایتالیا و رم خونه دختر خاله مادرم

خدایی راس میگی؟!
:redface:

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واییییییییییییییییییییی داداشی واقعن عاشقتم واقعن عاشقتم یهووووووووو تعجب کردم اسم تاپیکو دیدم داداش مسعود واقعن عاشقتم
اختیار داری داداش کاری نکردم که
واقعا مرسی آقا مسعود:smile:
چطور 4 روزه ما اینجا رو ندیدیم
جاهای خلوت مهمونی میگیری متوجه نشدیم
سرمون خونه داداش یاسین گرم بود آخه اونجا هم خیلی شلوغ بود
خواهش میکنمکاری نکردم
کار داداش مسعوده دیگه وقتی دیدم کب کردم که کسی هم پیدا میشه برا من تاپیک بزنه
بهلههههههههههههه
پپخ هههههههههه سکته بابا اگه جونمو هم بدم برا داداشم کمه باز دلت اب نبات چوبی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ بچه محلی دیگه چه کنیم
شرمندم نکن داداش خووووووووو

خدایی راس میگی؟!
:redface:

اره دیدی داداشم دروغ بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااام بی دعوت اومدمااااااااااااااقبول باشهالبته هنوز متوجه نشدم کی رفتیا
تقریبا اوایل مهر رفتم و شب عید قربان تو ایران برگشتم ......... سلام ................ الهییییییییییی خوش اومدی قدمت روی تخم چشمام

نفس شیمی

عضو جدید
تقریبا اوایل مهر رفتم و شب عید قربان تو ایران برگشتم ......... سلام ................ الهییییییییییی خوش اومدی قدمت روی تخم چشمام

مرررررررررسیییییییییییییییی آقا
خوش گذشت؟
عربا اذیتت نکردن؟
خب کی چیز خوردنی میدین
من صبحونه نخوردمااااااااااااا

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرررررررررسیییییییییییییییی آقاخوش گذشت؟عربا اذیتت نکردن؟خب کی چیز خوردنی میدینمن صبحونه نخوردمااااااااااااا
چییییییی بدم من خودم هنو چیزی نخوردم یعنی چیزی نداریم تو یخچال ........... من بخاطر اینکه تنها رفته بودم و کلن اونجا اینگلیسی حرف میزدم زیاد اذیت نکردن

نفس شیمی

عضو جدید
چییییییی بدم من خودم هنو چیزی نخوردم یعنی چیزی نداریم تو یخچال ........... من بخاطر اینکه تنها رفته بودم و کلن اونجا اینگلیسی حرف میزدم زیاد اذیت نکردن
تنبل خاااااااان
جدی چه جالب.خب حرفی زدن میتونستی راحت لهشون کنی:neutral::neutral::neutral::neutral:

نفس شیمی

عضو جدید
منم کربلا رفتما اما اون موقع زیاد درک نمیکردم
مثلا رفته بودم که مامان بزرگم تنها نباشه
عربا اشکمو در اوردنااااااااااااا:cry:
ازشون بدم میاد خیلی زیاد