من و دختر شاه پریون

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی میگم عده ای خلو چل این باشگاه رو پر کردن بگید نه...
خوب اگه دردو دلی با اون جادوگره پیر داری برو تو صفحه ش بگو یا بهش pm بده. شما وقتی این تاپیکو میزنین چن تا هدف دارین:
1- فخر فروشی به جماعت که دوستیتون به رخشون بکشین (اخه اون پری ببو هم شد رفیق)
2- همینجوری تعداد پستاتو ببری بالا
3-غیر مستقیم به من بگی که دوسم داری:D
4-با پری دس به یکی کنی ، عملا اعلام جنگ با بردیایه بزرگ
بنده همینجا مخالفت خودم را با این تاپیک اعلام نموده و از مدیران سایت خواهشمندم نسبت به برخورد با این جماعت فتنه گر و اشوب طلب شدیدا برخورد قاطع نمایند، باشد که درس عبرتی باشد برای ایندگان تا بدانند امثال بردیا و بردیاها با خون دل این باشگاه را به سر منزل مقصود رسانیده و از گزنده افعی های زمانه در امان نگه داشته اند...
بار الها در این روزهای پر برکت یه پولکی در جیب ما بینداز عقلی به پریسا بده و پری را از روزگار محو نمای...آمین

بارالها! عاشقان را صبر ده ديده اي بارنده همچون ابر ده
اختيــارم راه دل را مي زند اختيــار از من بگير و صـبر ده

تکبییییییییییییییییییر:gol:
همه پسرا بیرون:mad:

خوبین دخترا؟:redface::heart::gol::cool:
:surprised::surprised:
منم اومدم کمکIMDB
:surprised::surprised::surprised:

alireza.v

عضو جدید
من یه پیشنهاد دارم
همه دخترا برن بیرون ما پسرا این تاپیک رو میگردونیم

pasargadparisa

عضو جدید
السلام علیکم.من اومدم.معلومه چه خبره اینجا؟ تو خونه خودت هم آسایش نداری؟ این ایرانی ها ذاتا مردم آزارندا؟

pasargadparisa

عضو جدید
خوب اگه دردو دلی با اون جادوگره پیر داری برو تو صفحه ش بگو یا بهش pm بده. شما وقتی این تاپیکو میزنین چن تا هدف دارین:
بنده همینجا مخالفت خودم را با این تاپیک اعلام نموده و از مدیران سایت خواهشمندم نسبت به برخورد با این جماعت فتنه گر و اشوب طلب شدیدا برخورد قاطع نمایند، باشد که درس عبرتی باشد برای ایندگان تا بدانند امثال بردیا و بردیاها با خون دل این باشگاه را به سر منزل مقصود رسانیده و از گزنده افعی های زمانه در امان نگه داشته اند...
بار الها در این روزهای پر برکت یه پولکی در جیب ما بینداز عقلی به پریسا بده و پری را از روزگار محو نمای...آمین

اصلا عقشمون میکشه تو قله ی قاف هم تاپیک میزنیم.
فخر فروشی هم مینماییم.
به تو هم عشق خواهیم ورزید.
حالا بازم حرفیه؟

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
فخر فروشی هم مینماییم.
حالا بازم حرفیه؟

بیچاره بردیا کم با اون پری مشکل داشت پریسا هم بهش اضافه شد :w15::w15:
پریسا چپ چپ نگا مگا نکن من بیرون برو نیستم
ااااااا هول نده :surprised::surprised::surprised:

pasargadparisa

عضو جدید
بیچاره بردیا کم با اون پری مشکل داشت پریسا هم بهش اضافه شد :w15::w15:
پریسا چپ چپ نگا مگا نکن من بیرون برو نیستم
ااااااا هول نده :surprised::surprised::surprised:
به چه زبونی بگم تاپیک اختصاصیه؟ بابا بذارین ما دو تا دو کلمه با هم حرف حساب بزنیم. چرا نمی فهمین؟

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
به چه زبونی بگم تاپیک اختصاصیه؟ بابا بذارین ما دو تا دو کلمه با هم حرف حساب بزنیم. چرا نمی فهمین؟

اون پری که نیومده تو هم که اینجا نمیشه تنها بمونی پریسا جون
من اینجا میشینم دوتایی با هم میحرفیم هر وقتم پری اومد بهش میگیم بره پیش بردیا تو سر و کله هم بزنند تا ما دوتا بتونیم ادامه حرفامونو بریم ;);)

pasargadparisa

عضو جدید
اون پری که نیومده تو هم که اینجا نمیشه تنها بمونی پریسا جون
من اینجا میشینم دوتایی با هم میحرفیم هر وقتم پری اومد بهش میگیم بره پیش بردیا تو سر و کله هم بزنند تا ما دوتا بتونیم ادامه حرفامونو بریم ;);)
من به یه نفر دیگه تو این باشگاه قول ازدواج دادم.??????????ok

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم اومدم:w12:
یکی زود تند سریع بگه اینجا چه خبره؟؟؟؟:w18:
اسپم بازیه؟؟؟؟؟؟:w42:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
فخر فروشی هم مینماییم.
حالا بازم حرفیه؟

\پریسا جان اینجا قانون داره شما میتونی در چارچوبه قانونه رو فرق سره پریم تاپیک بزنی
فخر فروشی هم بنمای کیه که بخواد جلوت وایسه
این یکیو رو خواهشا بیخیال شو پری واسه هفت جدو ابادم بسّه
من کی باشم که رو حرفتون حرف بزنم، حرفام همونی بود که زدم

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به یه نفر دیگه تو این باشگاه قول ازدواج دادم.??????????ok

مگه من گفتم بیا ازدواج کنیم:surprised:
گفتم تنها نمونی , من باهت باشم صحبت کنیم , چرا تا حرف صحبت میاد میخواید در مورد ازدواج صحبت کنید!!!:razz:
در ضمن چون دوست پری هستی و کمال همنشین در تو پریسا جون اثر کرده و اگرم بر فرص محال اثر نکرده باشه این پری نخواهد گذاشت آب خوش تو زندگی از گلمون پایین بره من بهت عمرااااااااااا پیشنهاد ازدواج بدم .....:lol:
اصرار نکن پریسا جووووون :w15::w15:

pasargadparisa

عضو جدید
مگه من گفتم بیا ازدواج کنیم:surprised:
گفتم تنها نمونی , من باهت باشم صحبت کنیم , چرا تا حرف صحبت میاد میخواید در مورد ازدواج صحبت کنید!!!:razz:
در ضمن چون دوست پری هستی و کمال همنشین در تو پریسا جون اثر کرده و اگرم بر فرص محال اثر نکرده باشه این پری نخواهد گذاشت آب خوش تو زندگی از گلمون پایین بره من بهت عمرااااااااااا پیشنهاد ازدواج بدم .....:lol:
اصرار نکن پریسا جووووون :w15::w15:
ای نامرد.پس همه ی اون پیام خصوصیات دروغ بود.همه ی اون التماس ها دروغ بود؟یه کاری نکن صداش کنم بیاد.

pasargadparisa

عضو جدید
\پریسا جان اینجا قانون داره شما میتونی در چارچوبه قانونه رو فرق سره پریم تاپیک بزنی
فخر فروشی هم بنمای کیه که بخواد جلوت وایسه
این یکیو رو خواهشا بیخیال شو پری واسه هفت جدو ابادم بسّه
من کی باشم که رو حرفتون حرف بزنم، حرفام همونی بود که زدم
تو بخواهی نخوای.به اب وآتیش بزنی سرنوشتت با من عجین شده. تو فالم خوندم

pasargadparisa

عضو جدید

یادم رفت بگم.اخه مرد مومن نماز خون با خدا. پست بدون تشکر و امتیاز به چه درد میخوره؟هان؟

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای نامرد.پس همه ی اون پیام خصوصیات دروغ بود.همه ی اون التماس ها دروغ بود؟یه کاری نکن صداش کنم بیاد.

نه دروغ نبود ولی همه اینا مال اون زمانی بود که فقط خودم بودم و خودت ... تو از وقتی با پری پریدی از دست من ورپریدی :biggrin:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم رفت بگم.اخه مرد مومن نماز خون با خدا. پست بدون تشکر و امتیاز به چه درد میخوره؟هان؟

ها؟ پست منو میگی؟
خوب البته تا اون تشکرا رو کی بکنه
:D

در زمانهای قدیم حلاج میگفت حق حق انا الحق همه با سنگ میزدنش الان میفهمین اون بنده خدا چی میگفت، ایشالله در سالیان بعد به عمق پستم پی خواهی برد

pasargadparisa

عضو جدید
نه دروغ نبود ولی همه اینا مال اون زمانی بود که فقط خودم بودم و خودت ... تو از وقتی با پری پریدی از دست من ورپریدی :biggrin:
پیش میاد دیگه دوستان ناباب و از این حرفا دیگه. چند بار بهت گفتم اون سرویس طلا رو واسم بگیر. اینم نتیجه ی کم توجهی هات. بفرما

pasargadparisa

عضو جدید
ها؟ پست منو میگی؟
خوب البته تا اون تشکرا رو کی بکنه:D

در زمانهای قدیم حلاج میگفت حق حق انا الحق همه با سنگ میزدنش الان میفهمین اون بنده خدا چی میگفت، ایشالله در سالیان بعد به عمق پستم پی خواهی برد
افاده ها طبق طبق.!!!!!!!!!!!!! کوتا بیا.منظورم پست های خودمه که بدون هیچ چشم داشتی نثار میکنم