من هرگز تو را نمی بخشم

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواستیم با شما ها درد دل کنیم

اگر دادگاه لاهه و تمام صلح دوستان جهان تو را ببخشند من تو را نمی بخشم چون ارامش پدرم را از من گرفتی چون بعد از سال ها هنوز پدرم با صدای خمپاره از خواب بلند میشود چون بعد از سال
ها هنوز هم در نیمه شب ما هراسانیم من نمی بخشم نه خودت را و نه برادران دروغینی که ارامشمان را از ما گرفتند

من هم دوست داشتم پدرم آسوده بخوابد مثل خیلی از پدارن دیگر ولی بابای نازنین من آرامش ندارد ....هنوز هم از باز شدن صدای در هراسان میشود ......هنوز هم حتی صدای تایپ کلمه هایم او را آزار میدهد

اگر تمام دنیا هم فراموش کرده باشند من فراموش نمی کنم ............من هم دوست داشتم پدرم چهره ای ارام داشته باشد و با آرامش به من نگاه کند ولی پدرم همیشه مضطرب هست

چون به جنگ رفته جنگیده ولی سالم برگشته

من نمی بخشم .............هنوز هم صدای التماس صدام در گوشم هست ..ولی من آرام نمی شوم چون پدرم ذره ذره آب میشود ..پدری که همیشه مضطرب و پریشان هست پدری که همیشه کابوس جنگ را می بیند .پدری که همیشه ضربان قلب نامنظمی دارد من نمی بخشم ..........

پدری که درصد جانبازی را از خدا خواسته و فقط به اجر معنوی آن اعتقاد دارد و بس .......پدری که از کودکان خرمشهر دفاع کرد تا به آرامش برسند ولی خود از آن بی نصیب ماند...

حرف های زیادی داشتم ولی فقط به این بسنده کردم .

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا واقعیت بودن شرمنده که ناراحتتون کردم.

یجورائی درکتون میکنم . :gol:

پس واقعا پدرتون از جانبازان زمان جنگ هستند .

از اینکه هنوز بعد از اینهمه سال عوارض جنگ برای ایشون ادامه داره متاثر شدم .

خداوند به پدر دلاورتون شفا و صحت و سلامت اعطا کند . :gol:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
یجورائی درکتون میکنم . :gol:

پس واقعا پدرتون از جانبازان زمان جنگ هستند .

از اینکه هنوز بعد از اینهمه سال عوارض جنگ برای ایشون ادامه داره متاثر شدم .

خداوند به پدر دلاورتون شفا و صحت و سلامت اعطا کند . :gol:

:gol::gol::gol:خیلی ممنون:gol:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواستیم با شما ها درد دل کنیم

اگر دادگاه لاهه و تمام صلح دوستان جهان تو را ببخشند من تو را نمی بخشم چون ارامش پدرم را از من گرفتی چون بعد از سال ها هنوز پدرم با صدای خمپاره از خواب بلند میشود چون بعد از سال
ها هنوز هم در نیمه شب ما هراسانیم من نمی بخشم نه خودت را و نه برادران دروغینی که ارامشمان را از ما گرفتند

من هم دوست داشتم پدرم آسوده بخوابد مثل خیلی از پدارن دیگر ولی بابای نازنین من آرامش ندارد ....هنوز هم از باز شدن صدای در هراسان میشود ......هنوز هم حتی صدای تایپ کلمه هایم او را آزار میدهد

اگر تمام دنیا هم فراموش کرده باشند من فراموش نمی کنم ............من هم دوست داشتم پدرم چهره ای ارام داشته باشد و با آرامش به من نگاه کند ولی پدرم همیشه مضطرب هست

چون به جنگ رفته جنگیده ولی سالم برگشته

من نمی بخشم .............هنوز هم صدای التماس صدام در گوشم هست ..ولی من آرام نمی شوم چون پدرم ذره ذره آب میشود ..پدری که همیشه مضطرب و پریشان هست پدری که همیشه کابوس جنگ را می بیند .پدری که همیشه ضربان قلب نامنظمی دارد من نمی بخشم ..........

پدری که درصد جانبازی را از خدا خواسته و فقط به اجر معنوی آن اعتقاد دارد و بس .......پدری که از کودکان خرمشهر دفاع کرد تا به آرامش برسند ولی خود از آن بی نصیب ماند...

حرف های زیادی داشتم ولی فقط به این بسنده کردم .
:cry::cry:
ممنون... حرف دل خیلیا بود...
هیچ کدوم از ما نمی بخشدش...
اگه جهنمی هست امیدوارم برای صدام جایی بدتر ازون تدارک ببینن!
.
.
.
شرمنده تشکر ندارم:gol:

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون و مردمش عذابش میکشن..........
دوستی نازم خدا ارامش یه جور دیگه بهتون هدیه میکنه:smile:

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حق داری نبخشی...سخته خیلی...:gol:
از همین جا دست پدرتون و همه ی کسانیکه مثه ایشون از خودشون گذشتن میبوسم:gol:

myp2000

عضو جدید
متاسفانه این نمونه ها تو ایران کم نیستن .................

چند روز پیش هم یه نفر بود که حدودا 45 سال داشت و ازین حرفا می زد بهم .

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز

بالا