من متمدنم! نشانه های تمدن در دنیای امروز

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من متمدنم ! من جوان مدرن امروزیم و می خواهم خود را هر چه بیشتر متمدن ترو در کل با کلاس تر جلوه دهم پس:
پوشش من باید نشانه های مدرنیته و تمدن را با هم داشته باشه از اینرو شلواری می پوشم که پاره تر باشه!!!!

یا تنگ تر باشه یا شلوارهایی که داره می افته ، یکی باید نگه داره تا نیفته ....!!!از اونا! (o_O عکسشو نشد بذارم!)
هرچی شلوار فاق کوتاه تر و افتاده تر باشه کلاسش بیشتره ...
من در اوج کلاس و تمدنم پس ظاهرمم باید اینو بگه !
برا همین موهام باید مدرن باشه!

ابروهام!
ابروهام هم باید اینو به ملت بفهمونه که من یه پله از اونا جلوترم
پس باید نازک تر بشن! و در کل با کلاس تر!

تو خیابون که می رم مردم جهان سومی نمی فهمن که با یه ادم متشخص و متمدن مث من چ طور باید بحرفن
می گن نیگا! پسره صورتشو بزک کرده!
اخه جهان سومی تو را چه به این حرفا!
خلاصه قبلنا وقت کم می وردم برا کارهای روزانه ولی این روزا به لطف زندگی با کلاسم ، از وقتی می رم جلوی آینه وقت هم زیاد میارم!

نکته مهم یادم رفت ! از این علامت ها اونا که دیگه اند کلاسه!
هر چی شکل هاعجیب و غریب تر کلاسش بیشتر! اصن تمدنش بیشتر!
خدارو شکر به لطف تکنولوژی های قرن 21 همه جا هم می تونی استفاده کنی!
از زیر چونه تا......

گردنبند! رکن اصلی تمدن!
هر چی بزرگتر و خفن تر بهتر و با کلاستر!

خلاصه من اند کلاس و تمدنم در جایی که بهش می گن جهان سوم!

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
باین کارا پسرا خفن ب نظر میان ولی 1% هم باکلاس نمیشه حسابشون کرد...............

ی سری از پسرا ب ی سنی ک میرسن اصن این کارارو نیدونم چرا ولی خییییلی دوس دارن انجام بدم ک ب نظرمن نباید مانعشون شد و هی امرو نهیشون کرد بااینک اصن جلوه خوبی ندارن ....ولی خوب جوونن اینکارارو میکنن ولی چن سال بعد خودشون میفهمن ک چقد ضایعن و خودشونو100% عوض میکنن.......

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باین کارا پسرا خفن ب نظر میان ولی 1% هم باکلاس نمیشه حسابشون کرد...............

ی سری از پسرا ب ی سنی ک میرسن اصن این کارارو نیدونم چرا ولی خییییلی دوس دارن انجام بدم ک ب نظرمن نباید مانعشون شد و هی امرو نهیشون کرد بااینک اصن جلوه خوبی ندارن ....ولی خوب جوونن اینکارارو میکنن ولی چن سال بعد خودشون میفهمن ک چقد ضایعن و خودشونو100% عوض میکنن.......

متاسفانه دید جوون های امروزی به سمتی میره که ملاکها تغییر کرده و کلا با کلاسی و امروزی بودن را تنها تو این چیزها می بینن:w09:

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این موارد نشانه تمدن نیست ، در جوامع غربی هم ارازل و اوباش و گروه های خاص این طرز پوشش و ظاهر رو انتخاب میکنند ، قشر تحصیل کرده به هیچ وجه چنین وضعیتی ندارند

متاسفانه از غرب تنها و تنها این چیزها شو یاد گرفتیم و....

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا یه مشت بچه قرتی...سوسولن... هیچی هم ته شون نیس:w15: