من رفتم وقت نمازه

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوندا توفیق بندگیت رو از ما مگیر ...

خداوندا به حق این شبهای عزیز گناهان ما رو ببخشی

خداوندا به حق علی و اولاد علی ما رو تو مسیر سعادت واقعی قرار بده ...

خداوندا به حق علی و اولاد علی همه مریضا رو شفا بده

خداوندا به حق علی و اولاد علی همه جونا رو عاقبت به خیر کن

من رفتم وقت نمازه

دوستان در این شب عزیز واقعن ازتون التماس دعا دارم ..
:(

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
امروز از اقای پناهیان پرسیدم که اگه مثلا وسط کلاس داشتیم درس میدادیم یا اینکه داریم با یکی صحبت میکنیم، وقت نماز بشه، باید بهش بگیم : لطفا ده دقیقه به خاطر من صبر کن که من برم نماز بخونم بعد میام؟

این درسته؟

این جوابش هست: " بله میشه به همه گفت صبر کنید برم نماز بخونم بیام . اصلا بد نمیشه . نترسید "

-----------------

من رفتم وقت نمازه!

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حضرت رسول اكرم (ص ) فرمودند :

« يا عَلىُّ اِذا حَضَرَ وَقتُ صَلاتِكَ فَتَهَيَّ لَها وَ اِلاّ شَغَلَكَ الشَّيطانُ وَ اِذا نَوَيتَ خَيرا فَعَجِّل وَ اِلاّ مَنَعَكَ الشَّيطانُ عَن ذلِكَ. »

اى على! هرگاه وقت نمازت رسيد، آماده آن شو وگرنه شيطان تو را سرگرم می‏كند و هرگاه قصد [كار] خيرى كردى شتاب كن وگرنه شيطان تو را از آن باز می‏دارد.
امالى صدوق، ص 117

من رفتم وقت نمازه

1234hamid

کاربر بیش فعال
عالی بود
حضرت رسول اكرم (ص ) فرمودند :

« يا عَلىُّ اِذا حَضَرَ وَقتُ صَلاتِكَ فَتَهَيَّ لَها وَ اِلاّ شَغَلَكَ الشَّيطانُ وَ اِذا نَوَيتَ خَيرا فَعَجِّل وَ اِلاّ مَنَعَكَ الشَّيطانُ عَن ذلِكَ. »

اى على! هرگاه وقت نمازت رسيد، آماده آن شو وگرنه شيطان تو را سرگرم می‏كند و هرگاه قصد [كار] خيرى كردى شتاب كن وگرنه شيطان تو را از آن باز می‏دارد.
امالى صدوق، ص 117

من رفتم وقت نمازه

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
«يا أَيُّهَا الَّذِينَ امَنُوا اسْتَعِينُوا بِالصَّبْرِ وَ الصَّلوهِ»[9] اي مومنان، از شكيبايي و نماز كمك جوييد.

من رفتم وقت نمازه

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/icon_gol.gifمن رفتم وقت نمازه التماس دعا http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/icon_gol.gif

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خیلی خوشحال شدم این تاپیکو دیدم.

من یه مادر بزرگ دارم این بنده خدا هر وقت مهمان ما بود میدیدی وسط تمشای تلوزیون نمیدونم یا خواب یا .. موقع اذان حتما تاکیید داشت و میگفت میخوام صدای اذان رو بشنومم تا حدود دو سال پیش همیشه میگفتم بابا ایشون شورشو در اورده دیگه حالا موقع اذان شد ده دقیقه قبلش بزن کانال پخش اذان و..

خلاصه گذشت و گذشت و اتفاقاتی برام افتاد که فهمیدم عشق واقعی چی هستش... اصلا صدای اذان عشق هستش ..مخصوصا وقتی پیشوازش میری..من یه زمانی این چیزا رو اصلا حس نمی کردم و نمی فهمیدم الان بعضی وقتا واقعا از خودمو طرز فکرم خجالت میکشم..از خدا میخوام همه رو به نور حق و قران اشنا کنه اون وقت هست که خیلی چیز ها برای ادم واقعا حل میشه چون به منبع اصلی پیوسته که دیگه اصلا نمیشه با کلمات توصیف کرد و فقط باید حسش کرد...

جالبه وقتی ادم به این کار عادت میکنه خوندن نمازاول وقت و شنیدن صدای اذان..ناخوداگاه هر جا باشی بیرون باشی اگه توی خیابون باشی صدای اذانو میشنوی !! یا نشونی دلت پر میکشه اون جاست که میفهمی درسته که میگن دل به دل راه داره.

التماس دعا.

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
خیلی خوشحال شدم این تاپیکو دیدم.

من یه مادر بزرگ دارم این بنده خدا هر وقت مهمان ما بود میدیدی وسط تمشای تلوزیون نمیدونم یا خواب یا .. موقع اذان حتما تاکیید داشت و میگفت میخوام صدای اذان رو بشنومم تا حدود دو سال پیش همیشه میگفتم بابا ایشون شورشو در اورده دیگه حالا موقع اذان شد ده دقیقه قبلش بزن کانال پخش اذان و..

خلاصه گذشت و گذشت و اتفاقاتی برام افتاد که فهمیدم عشق واقعی چی هستش... اصلا صدای اذان عشق هستش ..مخصوصا وقتی پیشوازش میری..من یه زمانی این چیزا رو اصلا حس نمی کردم و نمی فهمیدم الان بعضی وقتا واقعا از خودمو طرز فکرم خجالت میکشم..از خدا میخوام همه رو به نور حق و قران اشنا کنه اون وقت هست که خیلی چیز ها برای ادم واقعا حل میشه چون به منبع اصلی پیوسته که دیگه اصلا نمیشه با کلمات توصیف کرد و فقط باید حسش کرد...

جالبه وقتی ادم به این کار عادت میکنه خوندن نمازاول وقت و شنیدن صدای اذان..ناخوداگاه هر جا باشی بیرون باشی اگه توی خیابون باشی صدای اذانو میشنوی !! یا نشونی دلت پر میکشه اون جاست که میفهمی درسته که میگن دل به دل راه داره.

التماس دعا.

نظر آیت الله بهجت درباره نماز اول وقت

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پیامبر اكرم(ص) فرمودند:"بنده ای نیست كه به وقت های نماز و جاهای خورشید اهمیت بدهد، مگر این كه من سه چیز را برای او ضمانت می كنم: برطرف شدن گرفتاری ها و ناراحتی ها، آسایش و خوشی به هنگام مردن و نجات از آتش.

من رفتم وقت نمازه

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
موقع دلبری و پچ پچ و ناز است
اذان می گویند
عاشقان پنجره باز است
اذان می گویند
قبله هم سمت نماز است
اذان می گویند
عاشقان هرچه بخواهید بخواهید
خجالت نکشید
یار ما بنده نواز است
اذان می گویند
عاشقان وقت وضو شد میل دریا می کنیم
آسمان را در کف سجاده پیدا می کنیم
امت عشقیم و در محراب مولامان علی
علی علی علی علی...

زان که خواهی مجلسی مستانه برپا می کنیم
علی علی علی علی..
ما همه تکبیر گویان ما همه گل دسته ایم
ما سراسیمه به عشاق دگر پیوسته ایم
تا اذانی می وزد از سینه ای گلدسته ایم
ما همه در مسجد چشم تو قامت بسته ایم
عاشقان پنجره باز است
اذان می گویند
قبله هم سمت نماز است
اذان می گویند

من رفتم وقت نمازه
التماس دعا

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان وقت نماز نیست ولی از اونجایی که من وقت نماز اینجا نیستم و از طرفی هم عاشق این تاپیکم میخواستم الان پست بذارم
اگه اشکالی نداشته باشه...

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]بخوان ما را [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif] که می گوید که تو خواندن نمی دانی؟ [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif] تو بگشا لب ... تو غیر از ما خدای دیگری داری؟ [/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif] رها کن غیر ما را [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]آشتی کن با خدای خود ...تو غیر از ما چه می جویی؟[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif] [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]تو با هر کس به جز با ما چه می گویی؟ [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]و تو بی من چه داری؟ [/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]هیچ[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif] بگو با ما چه کم داری عزیزم .. [/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]هیچ![/FONT]

وقت نمازه.... ( حدود 1 ساعت دیگه به وقت تهران... )
التماس دعا:gol:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آخرین نماز

پیامبر (ص ) : صل صلوة مودع تری انک لا تصلی بعد ما صلوة ابدا

آنچنان نماز بگزار که گویی آخرین نماز توست و دیگر هرگز نمازینخواهی خواند.
( بحار الانوار، ج ,84 ص 264 )

من رفتم وق نمازه

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]جوانے نزد شیخ حسنعلے نخودکی آمد و گفت :[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]سـه قفل در زندگی ام وجود دارد و سـه کلید از شما مےخواهم.
قفل اول اینست کــه دوست دارم یک ازدواج سالم داشته باشم.
قفل دوم اینکــه دوست دارم کارم برکت داشته باشد.
قفل سوم اینکـه دوست دارم عاقبت بخیر شوم.
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]شیخ فرمود :[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif]براے قفل اول نمازت را اول وقت بخوان.
براے قفل دوم نمازت را اول وقت بخوان.
براے قفل سوم نمازت را اول وقت بخوان.
جوان عرض کرد: سـه قفل با یک کلید ؟!
شیخ فرمود : نماز اول وقت « شاه کلید » است !
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]