من دوباره بیکار شدم.قرارداد منو فسخ کردن و یه نفر با مدرک سیکل استخدام رسمی کردن.......

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یک مدت طولانی برای بدست آوردن یه شغل زحمت بکشید .در جایی که دوست دارید استخدام بشید.و برای اون کار همه جوره تلاش کنی تا بالاخره یک شغل متناسب با رشته ات گیر بیاری.اما به خاطر استخدام یه عده خاصی قراردادت فسخ بشه و یکی به جای شما با مدرک سیکل استخدام رسمی در کاری بشه که حتی نمی تونه اسم تجهیزات آنجا را تلفظ کنه چه حالی پیدا می کنین؟؟؟؟؟
وای خدا.دوباره باید دنبال کار بگردم............

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یک مدت طولانی برای بدست آوردن یه شغل زحمت بکشید .در جایی که دوست دارید استخدام بشید.و برای اون کار همه جوره تلاش کنی تا بالاخره یک شغل متناسب با رشته ات گیر بیاری.اما به خاطر استخدام یه عده خاصی قراردادت فسخ بشه و یکی به جای شما با مدرک سیکل استخدام رسمی در کاری بشه که حتی نمی تونه اسم تجهیزات آنجا را تلفظ کنه چه حالی پیدا می کنین؟؟؟؟؟

:cry::cry::cry:
وای یکی پیدا شد درکم کنه

eye to eye

عضو جدید
:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::crying: میفهممتتتتتتتتتت

علي 19

عضو جدید
واقعا متاسفم اينجور آدم خيلي بي انصافن نميدونم جواب خدارو چي ميدن ولي کاريش نميشه کرد شماتنها اينطور نيستيد خيليا اين بلا سرشون مياد گر صبر کني زغوره حلوا سازي دوباره تلاش کن

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
غصه نخور گلم.....
فلك به مردم نادان دهد زمام امور
تو اهل دانش و فضلي همين گناهت بس....
هميشه به اين گفته حافظ اعتقاد داشتم.....
ممنون خواهر عزیزم.لطف داری.اما از این ناراحتم که حالا دویاره عید میشه و همه میپرسن کجا کار میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم اينجور آدم خيلي بي انصافن نميدونم جواب خدارو چي ميدن ولي کاريش نميشه کرد شماتنها اينطور نيستيد خيليا اين بلا سرشون مياد گر صبر کني زغوره حلوا سازي دوباره تلاش کن
من می ترسم غوره ها را آفت بزنه چه برسه به حلوا درست کردن

ranalean

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه دبیر ریاضی داشتیم .. یادمه یه جمله ی خیلی خوب گفتن:

پیچ و مهره عوضی توو مملکت زیاد هست

آخرین ویرایش:

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا" حقمونه که پیشرفت نکنیم تا زمانیکه یه همچین آدمای بیسوادی با پارتی بازی راس کار هستن همین آشه و همین کاسه...

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون خواهر عزیزم.لطف داری.اما از این ناراحتم که حالا دویاره عید میشه و همه میپرسن کجا کار میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

ميفهمم اين نوروز...با تمام خوبيهاش....بديهاشم كم نيست...سوال و پرسشهاي مسخره كه از الان داره حالمو به هم ميريزه...و نگاهها!

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یک سال نیم هست تو یه اداره دارم کار میکنم نه بیمه کردند نه حقوق میدن فقط وعده میدن این ماه قراردادتو میبندیم ماه دیگه میبندیم .....
حالا بعد 18 ماه چند تا بچه قرتی و کاکلی (معرفی شده از بنیاد...) از راه نرسیده به همه جا رسیدن ...
به من هم میگم همینه که هست نمی خوای خوش اومدی...
حیف عمرم که اونجا تلف کردم گول حرفاشونو خوردم...
ای خدا ................

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek::eek:داری شوخی میکنی؟؟؟؟؟سییییییییکل؟؟؟؟
آره جونم.اون هم برای اتاق کنترل و دیسپاچینگ نیروگاه سیکل ترکیبی.حتا نمی تونه نوشته های روی تجهیزات یا سیستم مانیتورینگ را بخونه.......

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یک سال نیم هست تو یه اداره دارم کار میکنم نه بیمه کردند نه حقوق میدن فقط وعده میدن این ماه قراردادتو میبندیم ماه دیگه میبندیم .....
حالا بعد 18 ماه چند تا بچه قرتی و کاکلی (معرفی شده از بنیاد...) از راه نرسیده به همه جا رسیدن ...
به من هم میگم همینه که هست نمی خوای خوش اومدی...
حیف عمرم که اونجا تلف کردم گول حرفاشونو خوردم...
ای خدا ................
منم از همین می سوزم......
این بچه ................. که بنیاد..............معرفی می کنه هم سهمیه دانشگاه گرفتن.هم استخدام رسمی شدن.هم حقوقشون بالاتره.هم پست میگیرن.هم خونه........
اصلا مملکت همه اش مال ایناست ما زیادی هستیم................

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اون موقعی که داشتید انتخاب رشته میکردید باید فکر اینم میکردین که ممکنه فردا آقا بالاسر داشته ‏باشید

خوشبختانه خانواده من اینو میدونستن و من و برادرامو به رشته هایی فرستادن که فردا خودمون همه ی ‏کاره ی خودمون باشیم و نیازی به استخدام تو جای خاصی نداشته باشیم

engineer.sh

عضو جدید
آره جونم.اون هم برای اتاق کنترل و دیسپاچینگ نیروگاه سیکل ترکیبی.حتا نمی تونه نوشته های روی تجهیزات یا سیستم مانیتورینگ را بخونه.......

ااااااه خدااای من
ایشالله یکار بهتر پیداکنی
چقققد سخته ولی

engineer.sh

عضو جدید
اون موقعی که داشتید انتخاب رشته میکردید باید فکر اینم میکردین که ممکنه فردا آقا بالاسر داشته ‏باشید

خوشبختانه خانواده من اینو میدونستن و من و برادرامو به رشته هایی فرستادن که فردا خودمون همه ی ‏کاره ی خودمون باشیم و نیازی به استخدام تو جای خاصی نداشته باشیم

ببخشیدشمارشتتون چیه؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز

این حرفت یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟یعنی پزشکی آقا بالا سر نداره؟؟؟؟؟؟پس اون رئیس بیمارستان یا نظام پزشکی هویج یا چغندر تشریف دارن؟؟؟؟
نمک روی زخم می پاشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز

الهی عزیزم.......بمیرن الهی...آخه چرا؟
نگران نباش گلم حتما یه شغل بهتر گیرت میاد