من حوصله ندارم ریش و سبیلم رو بزنم ، اونوقت یه سری از این پسرا ابروهاشونم برمیدارن ..!! ای دمــتون گــرم انصافا !!

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای کسانی که هنگام ورود پدرتان به اتاق بلافاصله صفحه فیس بوک را بسته سپس ساعتها به عکس بک گراند دسک تاپ خیره می شويد
بدانيد و آگاه باشید که موقع گرفتن پول تو جیبی هم پدرتان کنترل را به دست گرفته و به صفحه تلویزیون خیره خواهد شد!
داییمون بعد 1ماه زنگ زده بهم میگه دلم برات تنگ شده بی معرفت
خونه تنهام بیا اینجا
منم 1000 فکر باحال کردم که چه سوپرایز خوبی برام داره یعنی چه چیزی انتظارمو میکشه!ا ؟
رفتم اونجا دیدم بنایی دارن !ا
بهم میگه پسر چرا انقدر دیر کردی؟
این قدر که بیل و کلنگ زدم دستام تاول زده :|
یكی از سرگرمی های ما بالا رفتن از رختخواب ها بود!!خدا میدونه چند بار رختخوابها ریزش کردن وموندیم زیر!!لذت صعود از این رختخوابها برابری میکرد با صعود به قله دماوند!!چه کنیم تفریح نداشتیم که :))
من حوصله ندارم ریش و سبیلم رو بزنم ،
اونوقت یه سری از این پسرا ابروهاشونم برمیدارن ..!!
ای دمــتون گــرم انصافا :| !!
تو مترو نشسته بودم، دلبندم اس ام اس داد بیا خونه دوستم تو فرمانیه، شامو اینجا دعوتیم... گذشت و حواسم به آهنگ پرت شد، یهو دیدم یکی داره میزنه به شونه هام، داداش شما مگه نمی خوای بری فرمانیه؟ اینجا ایستگاه قیطریه اس، باس پیاده شی . . .
هیچی دیگه، تشکر کردم و پیاده شدم
دیروز آبگوشت داشتیم ، طبق معمول منو و داداشم سر استخون قلم ، دعوامون شد ، ... مامان از تو آشپزخونه داد میزنه : چتونه خونه رو گذاشتید رو سرتون ، مگه شما سگید که بر استخون دعوا میکنید ؟؟؟ صد بار گفتم استخونا برا باباتونه ...!!!!!!؟؟؟؟؟
من :|
داداشم
بابام :|
باز هم بابام :|
سگ آقای پتیبل :/
اينقد بدم مياد وقتى دارم با آهنگ همخوانى ميكنم يهو خواننده اشتباه ميخونه.....
....! :|
اگه گفتین اکثر دخترها
الان مشغول چه کاری هستند ؟؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
چپاندن کادوهاي ولنتاين که گرفتند ته کمد...زیر لباس و پشت تخت :))))
دیشب پارک بودم یه پسر بچه حدود 10ساله داشت با 100تا سرعت میدوید سمت دستشویی...
باباش پشت سرش میدوید
.
.

.
.
یهو لامصـــب زد پس گردنه پسره میگه بذا من برم پســـــر
مال تو بریزه میگن بچه س :))))))))
تعارف كه نداريم، هميشه در هر فداى سرت، يه خاك بر سرت به صورت مستتر و بالقوه وجود داره.....

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر از این تایپیک لذت بردم و چقدر تاسف خوردم بابت این تایپیک.
بقول معروف استارتر خودش مطلب رو گرفت. گل

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
جاب بود ولي كمي تا قسمتي فسيل :دي

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
یكی از سرگرمی های ما بالا رفتن از رختخواب ها بود!!خدا میدونه چند بار رختخوابها ریزش کردن وموندیم زیر!!لذت صعود از این رختخوابها برابری میکرد با صعود به قله دماوند!!چه کنیم تفریح نداشتیم که :))

دقيقا ما رو بردي به دوران كودكي..........يادش به خير.......چه خوب بود......بدون دغدغه و فكر و دل مشغولي

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدون شرح!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره والا....هفته ای یه بار به زور ریش میزنم......

بالا