من ترسو هستم آیا..................؟

arghavantree

عضو جدید
تو این سایت خیلی بهم توهین شده چون حرفای دلم را مطرح کردم و میکنم حالا به نظرتون کدوم درسته اینکه کسی حرف دلش را بزنه یا نزنه؟

آخرین ویرایش:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این سایت خیلی بهم توهین شده چون حرفای دلم را مطرح کردم و میکنم حالا به نظرتون کدوم درسته اینکه کسی حرف دلش را بزنه یا نزنه؟

اخه دختر خوب فک میکنم خیلییییییی رو ازدواج حساس شدی البته ببخشیدا اخه من تا حالا هرچی تاپیک ازتون دیدم در این زمینه بوده:redface:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
با خودت فک کن ببین واسه بیانه احساسو حرفات جایه مناسبیو انتخاب کردی یانه!

3D.MAX

عضو جدید
اگه یکبار گفتی و دیدی توهین کردن پس باید بدونی با انسانهای امینی روبرو نیستی کخ بتونی حرفت رو بهشون بزنی.....

jigar1

عضو جدید
باید دید که منظورتون از توهین چیه؟
اخه خیلی وقتا برای اینکه موقعیتش یه طوریه که باید بعضی مسایل رو گفت که تاثیر خاصی روی شما داشته باشه، یا اینکه شما خیلی حساسید روی این موضوع!
برای خودمم پیش اومده که بهم پرخاشگری کردن که از بعضی از احساسات بیام بیرون و واقعا هم از اون افراد کمالاتشکر رو میکنم چون که اگه بعضی ازون پرخاشگریها نبود، من الان خیلی وضعم بدتر بود!
به نظرم هرچیزی رو جلوی همه نگید!خدارو شکر افراد باتجربه و باسوادی داریم توی باشگاه ،اونارو پیدا کنید و مشکلتون رو با اونا در میون بذارید!(البته با پیام خصوصی)

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
دوست من سلام
به نظر من دیدتو عوض کن !
همه چیز با دیدتو رنگ پیدا می کنند .
اگر فردا وقتی بیرون میری بگی چقدر در جامعه بدی هستک که افراد به هم اصلا احترام نمیزارن . در کل روز به افرادی بر می خوری که دارای همچین ویژگی هستن ، چون مغز شما به دنبال همان چیزی که فکر می کنید می رود !
حتی اگر کسی با شما با احترام برخورد کرد شما به آن توجه نمی کنید .