منم راه میدین؟

منم راه میدین؟

• بله

رای: 18 85.7%
  • خیر

رای: 3 14.3%

• مجموع رای دهندگان
    21

tifoid

عضو جدید
دوستای گلم سلام:gol::gol:
شاید خیلی از شما ها هم مثل من توشتون پر نباشه ولی از ته ته دلتون می خواین امام زمان حتی یه نظر بتون بکنه....
شک نکنید حتی اگه بدترین گناهارو هم مرتکب شدیم اگه دلمون واقعا دوسش داشته باشه و طلبش کنه بمون نظر میکنه
دوست دارم نظراتتون رو شما هم بنویسین....:gol:

tifoid

عضو جدید
ياد من رفته چرا از يادتان
دم به دم گوئيد آقا جان بيا
پس چرا اينگونه است کردارتان
درد دل گفتم ولي با اين وجود
شاد ميگردم من از ديدارتان
منتظر باشيد با اعمال نيک
تا خداوند هم کند اکرامتان
يکزبان باشيد و فريادم کنيد
لطف و تاييد خدا همراهتان
از خدا خواهيد تعجيل فرج
تا که باز آيم شوم من يارتان

اللهم عجل لوليک الفرج

sholeh_rezai

عضو جدید
ه جمعه ها كه يك به يك غروب شدنيامدي
چه بغضها درگلو رسوب شد نيامدي
خليل آتشين سخن،تيربه دوش بت شكن
خداي ما دوباره سنگ وچوب شد نيامدي
براي ما كه خسته ايم ودل شكسته خوب شد نيامدي
تمام طول هفته به انتظار جمعه ام
دوباره صبح ،ظهر،نه غروب شدنيامدي

tifoid

عضو جدید
ه جمعه ها كه يك به يك غروب شدنيامدي
چه بغضها درگلو رسوب شد نيامدي
خليل آتشين سخن،تيربه دوش بت شكن
خداي ما دوباره سنگ وچوب شد نيامدي
براي ما كه خسته ايم ودل شكسته خوب شد نيامدي
تمام طول هفته به انتظار جمعه ام
دوباره صبح ،ظهر،نه غروب شدنيامدي

واقعا زیبا بود ممنون آجی جون

Andromeda Galaxy

عضو جدید
فقط گفتی به ما پرواز- پرواز!
در زندان غیبت کی شود باز؟
بدون تو چگونه پرگشاییم؟
برای هر عمل هستی سر آغاز
برای ما نمانده سوز و آهی
تو می گویی بخوان آواز- آواز؟
میان ما خوارج یکه تازند
کدامین ارتش و نیرو و سرباز؟!
سخن کوتاه آقا جان-غریبی
نداری یاور و دلسوز و غمساز
مرا از خواب شب بیدار گردان
ز خواب غفلت و خودبینی و ناز

tifoid

عضو جدید
فقط گفتی به ما پرواز- پرواز!
در زندان غیبت کی شود باز؟
بدون تو چگونه پرگشاییم؟
برای هر عمل هستی سر آغاز
برای ما نمانده سوز و آهی
تو می گویی بخوان آواز- آواز؟
میان ما خوارج یکه تازند
کدامین ارتش و نیرو و سرباز؟!
سخن کوتاه آقا جان-غریبی
نداری یاور و دلسوز و غمساز
مرا از خواب شب بیدار گردان
ز خواب غفلت و خودبینی و ناز

مرا از خواب شب بیدار گردان............. مرسی اعظم جان

Saman_88

عضو جدید
دوستای گلم سلام:gol::gol:
شاید خیلی از شما ها هم مثل من توشتون پر نباشه ولی از ته ته دلتون می خواین امام زمان حتی یه نظر بتون بکنه....
شک نکنید حتی اگه بدترین گناهارو هم مرتکب شدیم اگه دلمون واقعا دوسش داشته باشه و طلبش کنه بمون نظر میکنه
دوست دارم نظراتتون رو شما هم بنویسین....:gol:
راستشو بخوای من هیچ وخ سعی نکردم با امام زمان دوس بشم ،
حتی یه زمانی بود که امام زمانو قبول نداشتم ، اما خدا رو شکر دکتر شریعتی ،این متفکر بزرگ قرن ، به دادم رسید و راه درست رو بهم نشون داد ، فلسفه ی انتظار رو برام گشود ،علی رو بهم شناسوند و قیام حسین رو به طور واقعی برام روشن کرد
الانم فقط دوست دارم که روزی در رکاب امام زمان شهید بشم ....

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااای بچه ها وقتی پست های بالا روخوندم تازه متوجه شدم جوونای ما چقدر پاکن.
الان که دارم این مطلبو مینویسم اشک تو چشمام جمع شده و از خدا میخوام شمارو که انقدر خوبید برای خانواده هاتون نگه داره.:cry::cry:

tifoid

عضو جدید
راستشو بخوای من هیچ وخ سعی نکردم با امام زمان دوس بشم ،
حتی یه زمانی بود که امام زمانو قبول نداشتم ، اما خدا رو شکر دکتر شریعتی ،این متفکر بزرگ قرن ، به دادم رسید و راه درست رو بهم نشون داد ، فلسفه ی انتظار رو برام گشود ،علی رو بهم شناسوند و قیام حسین رو به طور واقعی برام روشن کرد
الانم فقط دوست دارم که روزی در رکاب امام زمان شهید بشم ....

واقعا خوشحالم کردی داداشی. ایشالا به آرزوت برسی

tifoid

عضو جدید
وااای بچه ها وقتی پست های بالا روخوندم تازه متوجه شدم جوونای ما چقدر پاکن.
الان که دارم این مطلبو مینویسم اشک تو چشمام جمع شده و از خدا میخوام شمارو که انقدر خوبید برای خانواده هاتون نگه داره.:cry::cry:
اشک نشون دهنده اینه که خودت پاکی گلم. مرسی که اومدی و نظر دادی

tifoid

عضو جدید
اي يوسف زهرا که صدها هزار يوسف از حسن جمالت حيران شده و هزاران خويشتن دار صبور از عشق ديدارت، گريبانها را شکافته که: اي پيداي پنهان! رخ بنما، خود را هويدا کن.. شمع افروز، ظلمت ها را پنهان کن.. ابرهاي تيره بلا را که باران حوادث بر سر ياران مي‏بارد، پس زن، بر باد ده، با آفتاب رخت، دل عشاقان را اميدبخش که هم اينک شور و شر و خوف و ضر فراگير شده و امن و امان از ميان رفته؛ تنها يک روزنه اميد دوستانت را نويد مي‏دهد و تحمل سهمگين ترين رنج و بلا را بر آنان هموار مي‏سازد که برق ذوالفقار علي را در دست با قدرتت ببينند و چشم هاي رمد ديده به نور جمال دل آرايت روشن گردد.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
قصه نگفته مونده , قصه ایی پر از بهونه
تو کدوم مسافر هستی , تو کدوم جاده نشستی / تو که حرمت سکوت رو , تو دلم ساده شکستی
دلم من شبیه جمعه , خسته از این انتظاره / باغ خشکیده ی قلبم , چشم به راه یه بهاره
بیا چشمام پر اشکه , بیا که پر از گناهم / خسته ام از روزای هفته , یه نشون بزار براهم
تویی عطر گل نرگس , تویی فانوس خیالم / نکنه باشی و نباشم , اینه کابوس خیالم
میشه از ته دل توی قصه تو رو باز هم آرزو کرد
یااباصالح المهدی ادرکنی(عج)

dzzv_13

مدیر تالار
اینو میدونم که اماممون دوستم داره ولی من نه

آخه دوست داشتن رو نتونستم درست تعریف کنم

وفقط همین

tifoid

عضو جدید
اینو میدونم که اماممون دوستم داره ولی من نه

آخه دوست داشتن رو نتونستم درست تعریف کنم

وفقط همین

ببین داداش من هرگز نگو آقا دوسم نداره یا نمی دونم. شک نکن اگه دوست نداشت حتی اسمشونم تو ذهنت نمیومد. بخدا تجربه کردم که با یقین میگم. اول تاپیک گفتم حتی اگه بدترین گناهارو هم مرتکب شیم ولی دلمون باش باشه نظرمون میکنه این یعنی دوشمون داره

tifoid

عضو جدید
آیا امام عصر عج گردن می زنند!!!!
شاید شما نیز دیده اید اشخاصی را که در ذهن خویش از وجود مقدس امام زمان ارواحنا فداه جز شخصیتی شمشیر بدست که جوی خون به راه می اندازد و از کشته ها پشته ها می سازد ، ذهنیت و تصویر دیگری ندارند!تاسف بار آن است که این طرز تفکر و ذهنیت را به دیگران نیز انتقال می دهند و سیمای مهربان و عدالت گستر آن حضرت را در اذهان و افکار عمومی مخدوش می نمایند و آحاد جامعه را از ظهور آن مهر گستر می ترسانند واز دعا برای ظهور ایشان (که تنهشاید شما نیز دیده اید اشخاصی را که در ذهن خویش از وجود مقدس امام زمان ارواحنا فداه جز شخصیتی شمشیر بدست که جوی خون به راه می اندازد و از کشته ها پشته ها می سازد ، ذهنیت و تصویر دیگری ندارند!تاسف بار آن است که این طرز تفکر و ذهنیت را به دیگران نیز انتقال می دهند و سیمای مهربان و عدالت گستر آن حضرت را در اذهان و افکار عمومی مخدوش می نمایندو از دعا برای ظهور ایشان (که تنها راه نجات است) منصرف می دارند ! ... و این از بزرگترین جفاها به آن وجود سراسر مهر و شفقت و رحمت است . حتی برخی از دین باوران ،از روی مزاح یا عدم توجه به پی آمدهای منفی کلام خویش ،از جای شمشیر امام عصر ع بر روی گردن خود و یا دیگران سخن می گویند ! در یک برنامه رادیویی راجع به حضرت ولی العصر عج گفته شد در یکی از مدارس تهران ،راجع به مساله ی ظهور ، نظرسنجی به عمل آمده است . هفتاد درصد دانش آموزان اظهار داشتند دوست ندارند امام زمان ع بیاید ! و در پاسخ به این سوال که چرا دوست ندارند امام عصرشان بیایند پاسخشان این بود اگر امام زمان ع بیایید ما را گردن می زند !!! این جاست که باید بر غربت امام عصر ع خون گریست و در این مصیبت ،گریبان چاک کرد . آیا غربتب از این بالاتر متصور است ؟ امام مهربانی که نتنها دوستان و محبان ،که دشمنانش به برکت او زنده اند و نفس می کشند و روزی می خورند ، امام مهربانی را که از پدر دل سوزتر ،از مادر مهربان تر و از برادر صمیمی تر است ،امام مهربانی را که قرار است با آمادنش اشکی از گوشه ی چشم یتیمی نچکد و کسی رنج گرسنگی نکشد و درد مندی از درد ننالد و گرفتاری در حبس نماند و بدهکاری از پرداخت قرض خویش عاجز نباشد و بی پناهی گوشه ی خیابان نخوابد و سفره ی بدون نان نماند . امام مهربانی را که بناست انتقام مظلومان و ستم دیدگان تاریخ را بستاند ،امام مهربانی را که قرار است غم ها را پایان دهد ، درد ها را درمان و نابسامانی ها را سامان بخشد ...((شمشیر به دست و خونریز )) معرفی کردن ،جفایی بزرگ و گناهی نابخشودنی است ! اگر تاکنون از برق شمشیر آن حضرت سخن گفته ایم ،باید به درگاه خداوند به توبه و استغفار آوریم و از ساحت مقدس آن مظهر رحمت خداوند متعال ، به خاطر این اتهام ،عفو و بخشش طلب کنیم .حقیقت این است که وجود مقدس حجه بن الحسن ارواحنا فداه __که خاتم الاوصیاست__هم چون نیایش خاتم الانبیا ص (( رحمه للعالمین ))1 است و از القاب شریف او کاشف البلوی ، غوٍث، رحمه الواسعه ،کهف(2) و... است .این القاب در روایات ،ادعیه و زیارت ایشان به وفور یافت می شود . در زیارت جامعه کبیره _اهل بیت پیامبر ع را معدن رحمت نهایت برد باری و گذشت ؛ اصل و ریشه ی کرم و محبت ،برطرف کننده ی غم ها و آسان کننده ی سختی ها خطاب می کنیم . امام هشتم حضرت رضا علیه السلام می فرمایند<!--smile:-->
<!--/smile--> امام،هم نشین ؛ هم دل ؛پدر مهربان و برادر و یاور است و (همانند )مادر نیکوکار و مهربان نسبت به فرزند خردسال و پناه بندگان است(3) ______________________________________________________________________ 1-((اصول کافی 1:528 حدیث لوح 2-در زیارت ال یاسین ..... و الغوث و الرحمه الواسعه اصول کافی 1:200 ادامه دارد
http://emameasr.org/shobhe/69-%D8%A2%DB ... F-!!!.html

dzzv_13

مدیر تالار
ببین داداش من هرگز نگو آقا دوسم نداره یا نمی دونم. شک نکن اگه دوست نداشت حتی اسمشونم تو ذهنت نمیومد. بخدا تجربه کردم که با یقین میگم. اول تاپیک گفتم حتی اگه بدترین گناهارو هم مرتکب شیم ولی دلمون باش باشه نظرمون میکنه این یعنی دوشمون داره

من هم نگفتم منو دوست نداره
تازه منظورم این بود که منو خیلی دوست داره

ولی این من هستم که درست دوستش ندارم (شاید این تنها چیزی در زندگیم باشه که یک طرفه هست و از طرف من قطعه )

tifoid

عضو جدید
من هم نگفتم منو دوست نداره
تازه منظورم این بود که منو خیلی دوست داره

ولی این من هستم که درست دوستش ندارم (شاید این تنها چیزی در زندگیم باشه که یک طرفه هست و از طرف من قطعه )

هیچ وقت دیر نیست اگه بگردی توی دلت حتما محبتشو پیدا می کنی. وقتی پیدا شد ما رو هم دعا کن

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از جمعه ها جان خواهد آمد
به درد عشق درمان خواهد آمد
غبار از خانه های دل بشویید
که بر این خانه مهمان خواهد آمد

سلام به همه دوستان خوبم و تشکر از استارتر عزیز...

بله همه ی مامی تونیم آقا رو دوست داشته باشیم... و من فک می کنم که انتظار رو باید از همین دوست داشتن شروع کرد.:gol:

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی خودم ظهور را به تاخیر می اندازم چه میتوانم بگویم

ای پادشه خوبان داد از غم تنهایی
دل بی تو به جان آمد وقت است که بازآیی
دیشب گله زلفش با باد همی‌کردم
گفتا غلطی بگذر زین فکرت سودایی
صد باد صبا این جا با سلسله می‌رقصند
این است حریف ای دل تا باد نپیمایی
مشتاقی و مهجوری دور از تو چنانم کرد
کز دست بخواهد شد پایاب شکیبایی
یا رب به که شاید گفت این نکته که در عالم
رخساره به کس ننمود آن شاهد هرجایی
ای درد توام درمان در بستر ناکامی
و ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی

tifoid

عضو جدید
یکی از جمعه ها جان خواهد آمد
به درد عشق درمان خواهد آمد
غبار از خانه های دل بشویید
که بر این خانه مهمان خواهد آمد

سلام به همه دوستان خوبم و تشکر از استارتر عزیز...

بله همه ی مامی تونیم آقا رو دوست داشته باشیم... و من فک می کنم که انتظار رو باید از همین دوست داشتن شروع کرد.:gol:

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ممنون عزیزم

tifoid

عضو جدید
وقتی خودم ظهور را به تاخیر می اندازم چه میتوانم بگویم

ای پادشه خوبان داد از غم تنهایی
دل بی تو به جان آمد وقت است که بازآیی
دیشب گله زلفش با باد همی‌کردم
گفتا غلطی بگذر زین فکرت سودایی
صد باد صبا این جا با سلسله می‌رقصند
این است حریف ای دل تا باد نپیمایی
مشتاقی و مهجوری دور از تو چنانم کرد
کز دست بخواهد شد پایاب شکیبایی
یا رب به که شاید گفت این نکته که در عالم
رخساره به کس ننمود آن شاهد هرجایی
ای درد توام درمان در بستر ناکامی
و ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی

سلاام ممنون . خیلی جالب بود. متاسفانه باز تشکرام تموم شد اومد جبران میکنم. بازم ممنون

maryam865

عضو جدید
سلاام ممنون . خیلی جالب بود. متاسفانه باز تشکرام تموم شد اومد جبران میکنم. بازم ممنون
ماااااااااادر اينقدر زحمت ميكشي خسته نشي
بهزاد تو خونه نوشته ازتون انتظار كمك داريم
منم گفتم تنها كمكمون اينه كه دوباره اخراجت كنيم

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرا می بینی و هردم زیادت میکنی دردم
تورا می بینم و میلم زیادت می شود هردم
ز سامانم نمی پرسی نمی دانم چه سر داری
به درمانم نمی کوشی نمی دانی مگر دردم
نه راه است این که بگذاری مرا بر خاک و بگریزی
گزاری ار و بازم پرس تا خاک رهت گردم