مناجات يك كرم خاكي با خدا

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها
اگه کلمه بی تربیتی توش بود من معذرت میخوام
ولی نمیتونستم تو حرفهای کرمه دست ببرم
همینجوریش شاکیه ...وای به روزی که بخوام سانسور هم بکنم

...
خدايا توي اين دنياي به اين بزرگي و اين همه موجود حالا چرا كرم؟
اين همه موجود عجيب غريب، آخه چرا كرم؟ نميشد منو زرافه يا الاغ خلق ميكردي؟
خداييش اين هم ايده بود كه به سرت زد!!! نه چشم داريم نه دهن داريم نه دماغ داريم فقط يه لوله درازيم
فصل جفت گيري كه ميشه همه حيونا ميرن حالي به حولي ميكنن ما چون تك جنسي هستيم بايد بشينيم سماق بمكيم
صبحها كه از خواب پاميشم بايد همينجور الكي تو خاكا لول بخوريييييم تا شب مثل احمقها خسته بيفتيم بخوابيم. خدايا ناشكري نميكنم
چون به قول دوستام كه ميگن برو خدارو شكر كن كرم خاكي شدي، كرم روده نشدي ولي به قول آدما آدم بايد يه نگاهي هم به بالا داشته باشه ديگه! حالا نميگم دوست داشتم آدم بودم ولي مار كه ميتونستم باشم. خودم كه چشم ندارم خودمو ببينم ولي بچه ها ميگن استعداد پرورش اندام دارم اگه از مكمل استفاده كنم بعد شيش ماه مار ميشم ولي من دوست دارم مار واقعي باشم...هيييي چي بگم كه هرچي بگم كم گفتم، ديروز يه سري زدم به بيرون خاك ديدم يه مگسه دست دوست دخترشو گرفته بود و بهش ميگفت فردا ببرمت يه جايي يه گهي بدم بخوري كه جيگرت حال بياد، آقا ما يادمون افتاد كه تك جنسي هستيم همچين ..ونمون سوخت همچي سوخت كه نگو آهان راستي خدايا ما كرما چرا .. ون نداريم دهن كه ندادي بخوريم حداقل يه چيزي ميدادي اداي ..يدنو در بياريم.
اي بابا چي بگم خدا، به شتره گفتن گردنت كجه گفت كجام راسته؟ راستي خدا من به شترم راضيم ها!

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها

...
خداييش اين هم ايده بود كه به سرت زد!!! نه چشم داريم نه دهن داريم نه دماغ داريم فقط يه لوله درازيم
فصل جفت گيري كه ميشه همه حيونا ميرن حالي به حولي ميكنن ما چون تك جنسي هستيم بايد بشينيم سماق بمكيم
صبحها كه از خواب پاميشم بايد همينجور الكي تو خاكا لول بخوريييييم تا شب مثل احمقها خسته بيفتيم بخوابيم. خدايا ناشكري نميكنم
چون به قول دوستام كه ميگن برو خدارو شكر كن كرم خاكي شدي، كرم روده نشدي ولي به قول آدما آدم بايد يه نگاهي هم به بالا داشته باشه ديگه! حالا نميگم دوست داشتم آدم بودم ولي مار كه ميتونستم باشم. خودم كه چشم ندارم خودمو ببينم ولي بچه ها ميگن استعداد پرورش اندام دارم اگه از مكمل استفاده كنم بعد شيش ماه مار ميشم ولي من دوست دارم مار واقعي باشم...هيييي چي بگم كه هرچي بگم كم گفتم، ديروز يه سري زدم به بيرون خاك ديدم يه مگسه دست دوست دخترشو گرفته بود و بهش ميگفت فردا ببرمت يه جايي يه گهي بدم بخوري كه جيگرت حال بياد، آقا ما يادمون افتاد كه تك جنسي هستيم همچين ..ونمون سوخت همچي سوخت كه نگو آهان راستي خدايا ما كرما چرا .. ون نداريم دهن كه ندادي بخوريم حداقل يه چيزي ميدادي اداي ..يدنو در بياريم.
اي بابا چي بگم خدا، به شتره گفتن گردنت كجه گفت كجام راسته؟ راستي خدا من به شترم راضيم ها!
:w25::w25::w25::w25:

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهشا کسی نگه تکراریه
اونی که اون پایینه مال 4-5 ماه پیشه من اصلا اونموقع عضو نبودم
بعد از این که تاپیکو زدم دیدم
تازه این ورژن جدیده (فونتش فرق میکنه ) کرمه دیده جواب نگرفته دوباره واسه خدا نامه زده

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهشا کسی نگه تکراریه
تازه این ورژن جدیده (فونتش فرق میکنه ) کرمه دیده جواب نگرفته دوباره واسه خدا نامه زده
تکراریه:w18:

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهشا کسی نگه تکراریه

منم که اصلا نمیگم تکراریه...:cool:

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها

...

اون كه نه چشم ونه گوش و... نداره چطور اين چيزارو ديده

مگس رو كجا ديده و شنيده

اصلا چرا مغز داره كه فكر كنه

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون كه نه چشم ونه گوش و... نداره چطور اين چيزارو ديده

مگس رو كجا ديده و شنيده

اصلا چرا مغز داره كه فكر كنه

عمو فلسفیش نکن دیگه گیر نده
اولا که نگفته گوش نداره احتمالا گوش داره
این نوع کرم و بهش میگن کرم خاکی باگوش باهوش
کلا تو دنیا چند تایی بیشتر نیست

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمو فلسفیش نکن دیگه گیر نده
اولا که نگفته گوش نداره احتمالا گوش داره
این نوع کرم و بهش میگن کرم خاکی باگوش باهوش
کلا تو دنیا چند تایی بیشتر نیست

باشه - چرا ميزني

حواسم نبود

اي داد و بي داد

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این قضیه رو که میگم مربوط به کلاس قران دانشگاه است که استادمون گفت
منبع و اینکه معتبر هست و نمیدونم
حضرت موسی میره کنار یه برکه میبینه این کرمها کنار برکه دارن بهم میپیچن
میگه خدایا اینهارو برای چی آفریدی
یکدفعه یک فرشته میاد نمیدون یا وحی میشه به موسی میگه پروردگارت سلام رسوند گفت این کرمها هم میگن خدایا این موسی رو چرا خلق کردی

این داستانو استاد میگفت برای اینکه بقیه رو مسخره نکنید
شاید از شما بهتر باشن