منابع پیشنهادی کنکور کارشناسی ارشد توسط اعضا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ir_majhool

عضو جدید
سلام
ببخش دوست عزیز ولی غلط هاش خیلی بیشتر از ایناس حتما بعد اتمام یک دور دیگه بخون

سلام
شما تا کجاش خوندی ؟
من فصل 4 رسیدم و فکر کنم فردا این فصل رو تموم کنم البته فصل 3 که مربوط به سیستم های مکانیکی و الکتریکی هست رو نخوندم
ولی واقعا به نظرم کتاب کاملی هست
در حست تست های کارشناسی ارشد در قسمت سوالات ارشد اشکالات چاپی خیبی داره ولی جوابشو درست نوشته من به کمک جوابا میتونم صورت سوالات رو تصحیح کنم ولی تا اینجا در متن درس فقط همون 2 تا مثال رو در فصل 1 و 2 دیدم که اشتباه رفته بود البته اشتباش خیلی ساده بود و همه متوجه میشن یعنی جوری نیست که آدمو گمراه کنه
ولی وقتی تموم شد حتما از اول میخونمش

بیو مدیکال

عضو جدید
سلام
من بهمن 88 از رشته مهندسی پزشکی دانشگاه علوم و تحقیقات فارغ التحصیل شدم!سال 86 یعمی ترم 6 بودم کنکور دادم که دانشگاه خودمون قبول شدم ولی سراسری اصلا خوب نبود تصمیم داشتم برم از ایران که به دلایل شخصی سفرم کنسل شد!
الآن سر کار می رم و می خوام برا کنکور شرکت کنموحسابی هم از درس دور افتادم
ممنون می شم راهنماییم کنید!زمان ما:)منابع درسی یه کم با چیزایی که دیدم متفاوت ود
مرسی

aarminius

عضو جدید
سلام
دوستان خواهشا کمک کنید که بدجور گیر کردم
من معادلات دیفرانسیل رو از روی پارسه دارم میخونم واقعا درس نامش چرته!یه کتاب معادلات داشتم از رو اون خوندم فهمیدم چیه به چیه ولی بازم برگشتم به این ورداشته واسه خودش فرمول درآورده خیلی گیج کرده
میشه اصلا این کتابارو گذاشت کنار از روی کتاب معادلات دیفرانسیل مسعود نیکوکار که رفرنس دانشگاه ها هست مطالعه کرد تست زد؟همه مباحث رو پوشش میدن اینجور کتابا؟نکته کنکوری خاصی مثلا
البته من دنبال فهم درسم تا اینکه دنبال روش تستی باشم چون روش تستیو آدم خودش باید کشف کنه نه حفظ کنه
ممنون
فقط خواهشا کمک کنید

saj2607

عضو جدید
سلام
من معادلات دیفرانسیل رو از روی پارسه دارم میخونم واقعا درس نامش چرته!یه کتاب معادلات داشتم از رو اون خوندم فهمیدم چیه به چیه ولی بازم برگشتم به این ورداشته واسه خودش فرمول درآورده خیلی گیج کرده
میشه اصلا این کتابارو گذاشت کنار از روی کتاب معادلات دیفرانسیل مسعود نیکوکار که رفرنس دانشگاه ها هست مطالعه کرد تست زد؟همه مباحث رو پوشش میدن اینجور کتابا؟نکته کنکوری خاصی مثلا
البته من دنبال فهم درسم تا اینکه دنبال روش تستی باشم چون روش تستیو آدم خودش باید کشف کنه نه حفظ کنه
ممنون
خوب دوست عزیز بهتره از کتاب یا جزوات تستی استفاده کنید
مثلا جزوه مهندس کریمی یا کتاب معادلات ایشون یا جزوه دکتر اقاسی اینا فوق العاده هستند برا معادلات و در جزوه کلاسشون تست هم زیاد حل کردند

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
ممنون
فقط خواهشا کمک کنید
معادلات پارسه بدون شک بهترین و روان ترین منبع برای این درس هستش اگه مشکل دارین بله حرف تون درسته نیکوکار بخونین البته اونم کتاب ارشد داره که ساده توضیح دادن
بعدا وقت کردین پارسه رو ادامه بدین

kamyabshabrandi

عضو جدید
سلام کسی کتاب بررسی سیستم مدرسان شریف تالیف احد کاظمی رو خونده؟؟؟ نظرتون چیه ؟؟؟

* F A R Z A D *

عضو جدید
سلام کسی کتاب بررسی سیستم مدرسان شریف تالیف احد کاظمی رو خونده؟؟؟ نظرتون چیه ؟؟؟
کتاب بررسی تالیف احد کاظمی نیست، فقط اسمشو رو جلد زدن اگه دقت کرده باشید داخل کتاب در قسمت مشخصات کتاب اصلا اسم ایشون نیست ، اینم سیاست جدید موسسه ...... هست که اسم اساتیدو رو جلد میزنه ، همین کار رو تو ماشین هم انجام دادن .

saj2607

عضو جدید
منم نمی دونم چیکار کنم برا کنترل!!!شما کدوم رو خریدین!!پوران یا راهیان !!اینی که خریدی خوب بود!!!
دوست عزیز برا کنترل تمام اینا رو ول کن فقط و فقط جزوه دکتر شیرین ابادی روشاش محشره و هر کی حخونده پارسال جواب گرفته

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز برا کنترل تمام اینا رو ول کن فقط و فقط جزوه دکتر شیرین ابادی روشاش محشره و هر کی حخونده پارسال جواب گرفته
دوست عزیز !!من این جزوه رو چطو گیر بیارم؟؟!!!شما خودتون استفاده کردین ازش!!! راضی بودین؟؟؟

saj2607

عضو جدید
دوست عزیز !!من این جزوه رو چطو گیر بیارم؟؟!!!شما خودتون استفاده کردین ازش!!! راضی بودین؟؟؟
بله استفاده کردم و راضی هم بودن کسای که از جزوه ایشون خوندن یا کلاس تست اقای دکتر شیزین ابادی رو رفتن پیام خصوصی بت زدم چجوری تهیه کنی جزوه رو

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بله استفاده کردم و راضی هم بودن کسای که از جزوه ایشون خوندن یا کلاس تست اقای دکتر شیزین ابادی رو رفتن پیام خصوصی بت زدم چجوری تهیه کنی جزوه رو
دوست من !!پیامتو در یافت نکردم!!دوباره بفرستی ممنون میشم!:gol:

soore

عضو جدید

سلام دوستان
چه جوری میشه ما هم این جزوه رو تهیه کنیم؟
میشه لطف کنید و این جزوه دکتر شیرین آبادی رو برای من و بقیه هم قرار بدید.
من کتاب جهش و جزوه پارسه رو خوندم یعنی پارسال خونده بودم ولی نتونستم بیشتر از ۳۰ ٪ بزنم. امسال خیلی نیاز دارم رتبه خوبی بگیریم. خیلی خیلی ممنون میشم کمک کنید.

saj2607

عضو جدید
سلام دوستان
چه جوری میشه ما هم این جزوه رو تهیه کنیم؟
میشه لطف کنید و این جزوه دکتر شیرین آبادی رو برای من و بقیه هم قرار بدید.
من کتاب جهش و جزوه پارسه رو خوندم یعنی پارسال خونده بودم ولی نتونستم بیشتر از ۳۰ ٪ بزنم. امسال خیلی نیاز دارم رتبه خوبی بگیریم. خیلی خیلی ممنون میشم کمک کنید.
بت پیام خصوصی دادم

unknown1366

عضو جدید
با سلام
بهتره به جای اینکه از کسی مشاوره بگیرید که نمی دونیید خودش چه رتبه ای گرفته سراغ کسی برید که با مدرک باشه.
وقتی کسی می گه فلان استاد، کتاب خوبه فلان بد باید چیزی برای اثبات حرفش داشته باشه.
بهتر وقتتون را با مشاوره کسی که نمی شناسید تلف نکنید و از دوستانتان که رتبه برتر شده اند مشاوره بگیرید در محیط اینترنت به چیزی نمی شه اعتماد کرد.
از اینجا می تونید تعدادی از مصاحبه تعدادی از رتبه های برتر رو مطالعه کنید.

mino22

عضو جدید

سلام میشه ایمیلتون رو برا من پیام بدین .مث اینکه پیام خصوصی مشکل داره .دیوونه شدم از دستش.مرسی واقعا

h_mazahery

عضو جدید
اگه امکانش هست جزوه ها رو در اختیار بگذارین که همه بتونن استفاده کنن

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان انتخاب منابع کاملا سبیقه ایه یکی فقط کتاب آریاز رو میخونه 80 میزنه!!! پس خوندن داریم تا خوندن
اما در کل زیاد وسواس به خرج ندین تو انتخاب منابع، یه منبع خوب گیر بیارید و بخونید تو تست زدن زیاده که درصداتون جابه جایی زیادی پیدا میکنه
سال 91 سوالات کنترل خیلی سخت و ترکیبی و جدید بود اگه یه نگاهی به کارنامه های نمونه کنید متوجه موضوع میشید مثلا رتبه 2 قدرت ریاضی و مدارو 100 زد!! اما کنترل 30!!! کلا تو رتبه برترهای 91 درصد کنترل بالای 35-40 نداشتیم اما یکی از دوستام که اصلا هم درسش خوب نبود و رتبش 4500 شد کنترل رو 40 زد!! فقطم کتاب آریاز رو خوند اما..... تستهای کنترل رو 4-5 دور زده بود و مطمئنم که فقط همین باعث شد بتونه کنترل 91 رو 40 بزنه که خود من باورم نمیشد چشمام گرد شده بود

saied68

عضو جدید
سلام به همه مهندسین عزیز...
دوستان کسی اطلاعی در مورد کتاب الکترومغناطیس دکتر محمود محمد طاهری از انتشارات جهش داره؟
اگه اطلاعاتی دارین در این مورد لطفأ بهم کمک کنید...
سطح بیان مطالب کتاب چجوری؟سخت گفته؟آسونه؟همه مطالب گفته...کلأ چجوری؟میشه با خوندنش تست زد؟:que:
خیلی خیلی به اطلاعاتت مفیدتون نیاز دارم...منتظرم...
ممنون

apadana34

عضو جدید
فرصت کمی تا ارشد برق هست . می خوام روی درس زبان وقت بزارم و به عنوان ازمایشی امسال شرکت کنم . برای اینکه حداکثر استفاده از این وقت باقیمانده و حداکثر نمره را بیارم چه کتاب یا جزوه یا فلش و خلاصه راهی را پیشنهاد می کنید .
در ضمن کتابی که سوالات سالهای قبل ارشد برق در ان با جواب گفته شده و مناسب هست می شناسید. خیلی ممنون می شم تا من را در این وقت باقیمانده راهنمایی کنید.

ansari1404

عضو جدید
من 2ماهه از نرم افزار گزینه آخر استفاده می کنم و نرم افزارهای دیگه رو هم امتحان کردم و کتاب های مختلفی رو هم برای زبان خوندم ، هم تخصصی هم عمومی . (به دلیل رشته دومم : مترجمی زبان)
تجربه من از منابع زبان:
ابتدا نرم افزار گزینه آخر : باید بگم که تاحالا یکی از ضعیف ترین نرم افزارهایی که در حوزه آموزشی دیدم همین نرم افزار بوده و تاحالا بیش از 20 مورد ایراد و اشکال جدی از این نرم افزار گرفتم . متاسفانه تبلیغات خوش آب و رنگی از این نرم افزار شده . اگه کسی خواست میتونم دونه دونه ایرادات این نرم افزار رو بهش بگم. بنا به تجربه میگم که وقتتون رو اصلا برای این نرم افزار نذارید چون واقعا بدرد نمیخوره . چن تا از اون 20تا ایراد رو خدمتتون عرض میکنم :
اولا بسیار نرم افزار کند و سنگینیه بطوری که انگار روی چرتکه ویندوز نصب کردید ! انقد هنگ میکنه که از خوندن زبان پشیمون میشید. دوم اینکه اسمش زبان تخصصیه ولی خیلی کلمات ساده ای داخلش هست مثل off , signal , load , windows , power سینما ، مجله ، سیستم و خیلی کلمات ساده ی دیگه . جالب اینجست که همین کلمات ساده رو 20 بار ازتون میپرسه ! سومین ایراد تلفظ اشتباه بعضی لغات هست که جای تاسف داره . اینا فقط 3مورد از اون 20 موردی بود که گفتم ، دیگه حالا بماند که چقدر سخت نصب میشه و روی 7 نصب نمیشه و کلی رمز و کد فعال سازی میخواد و با هزار دردسر اجرا میشه و 2هم بیشتر اجازه نصب کردن ندارید و حتما هم باید با cd اجرا بشه (یعنی واقعا یه ویندوز اورجینال هم که بخری انقد براش قفل و رمز نمیذارن که اینا گذاشتن! واقعا نمیدونم به این نرم افزارهای ایرانی چی بگم) جالب تر اینجاست که شما باید تقریبا 30هزار تومن هزینه کنید تا این نرم افزار فوق پیشرفته ! رو داشته باشید . حالا در ادامه نمونه خارجی یک نرم افزار رایگان زبان رو معرفی می کنم . (قابل توجه سازندگان ایرانی!)
نرم افزار jMemorize : به نظر بنده و باز هم بنا به تجربه کارکردن با این نرم افزار طی چند ماه، بهترین نرم افزار در حوزه یادگیری لغات ، همین jMemorize هست. بدون شک میگم که واقعا عالیه . بطور مثال تا وقتی که من هنوز از 504 هیچی بلد نبودم با این نرم افزار ظرف 20 روز کل کلمات 504 رو با روزی 20 دقیقه استفاده ، تونستم کامل یاد بگیرم و به حافظه بلند مدت بسپارم . اساس کار به این صورته که شما هر لغتی رو که بلد نباشید ، این نرم افزار تا اونو کامل به حافظه بلند مدتتون نفرسته شما رو ول نمی کنه!
نرم افزار pauker : اینم تقریبا شبیه همون jMemorize هست ولی یکم ضعیف تر . خوبیش اینه که نسخه موبایل داره . (ولی همون jMemorize بهتره یعنی عالیه!)
و اما کتابها :
واسه تخصصی که بنظرم پارسه (سعید مظفری) حرف اول رو میزنه چون دونستن مهارت ها در پاسخ دادن به 15 سوال تخصصی از همه مهمتره و این کتاب به همونا پرداخته و البته متن های سال های پیش.
واسه عمومی هم کتاب جدید "زبان عمومی ارشد زیر ذره بین" نشر نگاه دانش خیلی خوب و کامله و حداقل تو این فرصت باقیمونده میتونه بهترین گزینه باشه . چون سوالات زبان عمومی کلیه رشته ها در 6سال اخیر رو با پاسخ های کاملا تشریحی داره، آزمون های منتخب و تالیفی داره به همراه پاسخ ، 1600 لغت پرتکرار کنکورهای سالهای گذشته رو به همراه مثال هم داره که میتونه خیلی کمک کنه. البته کتاب پوران هم خوبه .

در کل منابع خوب دیگه ای هم هست که من اینجا فقط منابع منتخب رو گفتم.
توصیه می کنم حتما زبان رو بخونید بچه ها و کوتاه نیاید (حتی در این فرصت باقیمونده) چون نه زمان زیادی ازتون میگیره و نه نیاز به تحلیل و بررسی داره

بازم اگه کسی سوالی داره بنده دربست درخدمتم:gol:

onlyhvs

عضو جدید
دوستان هیچکس جزوه الکترونیک دکتر کهن رو نداره؟؟؟
من هرچی میگردم جایی پیدا نمی کتن...
ممنون میشم کمک کنید.

Muhammad1986

عضو جدید
دوستان هیچکس جزوه الکترونیک دکتر کهن رو نداره؟؟؟
من هرچی میگردم جایی پیدا نمی کتن...
ممنون میشم کمک کنید.

سلام

بیخیال جزوش شو من داشتم

الکترونیک:

1.کتاب داخل بسته ی نصیر مهندس اسلام پناه
2.کتاب راهیان ارشد مهندس اسلام پناه
3.اگه رسیدی مثال ها و تمارین کتاب میکروالکترونیک رضوی رو هم حل کن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا