مقاله : نقد کتاب (نیما جمشیدی)

smmoosavian

عضو جدید
دو تا سوال .1-چرا قبل از درست كردن اين تاپيك .به خودش اشكالا رو نگفتي و بعد بياي اينجا مطرح كنيي؟ 2 - ادبيات خوبي به كار نبردي.خوب ميخواي نقد كني همون كتاب ساليد كه ميگي سوتي داره يه قسمتيش سخن نويسنده است كه گفته انتقادات و پيشنهادات رو واسم يفرستين.خوب شما كه ادعاي اصلاح و خير خواهي داري اين كارو مي كردي. لطفا جواب بدين به اين سوالات.

جواب سوال اول : بعد از اینکه تاپیک رو زدم تازه به فکرم رسید با خودشون هم مکاتبه کنم

جواب سوال دوم : هنوز شک دارم که کل پُست های این تاپیک رو خونده باشی ، شما پست شماره 36 از همین تاپیک رو بخون . خودت متوجه میشی. پیشنهادها و انتقادهای خوانندگان برای ایشون هیچ اهمیتی نداره. همونطور که می بینید این فقط من نیستم که جواب نامه ام داده نمیشه. در ضمن سوتی کتاب solidworks به قدری بزرگه که نمیشه به این راحتی ازش گذشت. به هیچ

وجه از یک نفر که به طور کامل با مباحث نرم افزاری و مکانیکی آشناست انتظار نمیره چنین اشتباه بزرگی انجام بده. قبلا در مورد PDM منابع معتبر رو گذاشته ام.  

آخرین ویرایش:

samen12

عضو جدید
سوال اول رو جواب ندادي و توجيه كردي.سوال دوم رو اصلا جواب ندادي .نوشتم ادبيات درستي به كار نبردي .چطور تو اون ميل كه بهش زدي و آخرين بار بهش گفتي بيا انقدر مودبانه صحبت كرديو نوشتي با سلام بر شماآقاي دكتر نيما جمشيدي اما شروع اولين پستت نوشتي نيما جمشيدي و دوستان زبل! كسي كه ادبيات درست نداره اصلا تو جامعه مهندسين اجازه انتقاد نداره.من موندم كه چرا مديران با اين قضيه برخورد نمي كنند.بنده امير حسين مهرابي دانشجوي ترم آخر ساخت و توليد كارشناسي ناپيوسته. دانشگاه نجف آبادم. شما ايشالا به همراه دوستانتون منتظر بمونين ببينيد كه كتابهاي آقاي دكتر جمشيدي واسه نمايشگاه كتاب تهران چه تغييرات قابل توجهي كرده در ويرايش جديدش.واسه در جريان گذاشتن آقايون ، نيما جمشيدي يه كتاب catiaبه زبون آلماني تاليف كرده ( نه ترجمه)كه انقدر ناشر آلماني به ايشون اطمينان داشته كه كتابشو چاپ كرده و تو تموم دنيا مردم ميتونن سفارش بدن و ظرف مدت كوتاهي دريافت كنن.اگر كه ميگين كه ايشون به طور كامل بامباحث نرم افزاري و مكانيك آشنا نيست.گيرم كه اينطور باشه،اولا نيازي نيست به همه اينها تسلط كامل داشته باشه، يه نفر مثال واسه كتاب تعريف مي كنه ، يه نفر از نظر مباحث جمله بندي و ادبي قوي هسط ، يه نفر از نظر مباحث فني و توضيح خوب دادن و ... . ايشون با يك تيم كار مينن و نه خودشون تنها.

آخرین ویرایش:

smmoosavian

عضو جدید
سوال دوم من رو جواب ندادي .نوشتم ادبيات درستي به كار نبردي .چطور تو اون ميل كه بهش زدي و آخرين بار بهش گفتي بيا انقدر مودبانه صحبت كرديو نوشتي با سلام بر شماآقاي دكتر نيما جمشيدي اما شروع اولين پستت نوشتي نيما جمشيدي و دوستان زبل! كسي كه ادبيات درست نداره اصلا تو جامعه مهندسين اجازه انتقاد نداره.من موندم كه چرا مديران با اين قضيه برخورد نمي كنند.بنده امير حسين مهرابي دانشجوي ترم آخر ساخت و توليد كارشناسي ناپيوسته. دانشگاه نجف آبادم. شما ايشالا به همراه دوستانتون منتظر بمونين ببينيد كه كتابهاي آقاي دكتر جمشيدي واسه نمايشگاه كتاب تهران چه تغييرات قابل توجهي كرده در ويرايش جديدش.

یعنی در ویرایش جدید کتاب سالیدورکس 2010 ، اون سوتی در مورد PDM هم اصلاح میشه ؟!!!!!!!!! امیدوارم :biggrin:
در مورد اینکه نوشتم دوستان زبل ، چون دیدم با این همه تبلیغات گسترده و رزومه ای که همیشه اول کتاب هاشون لیست میشه ، و با این تیم قدرتمند ، خواننده ی کتاب به هیچ وجه نمی تونه قبول کنه که محتویات این کتاب ها توسط افراد خبره و کارکشته تهیه و تنظیم شده. حالا من از شما می پرسم : من منکر سواد و دانش ایشون نیستم ولی آیا کسی که بیش از 1600 ساعت تدریس کرده و مدرک بین المللی برای تدریس داره آیا تا به حال واژه PDM به گوشش نخورده ؟؟ من فکر می کنم افراد دیگری به اسم ایشون دارن این کتاب ها رو می نویسن ، و در واقع دارن اعتبار ایشون رو خدشه دار می کنن.

smmoosavian

عضو جدید
من وقتی می خوام پست هامو ویرایش کنم همیشه غلط های املایی رو فقط تصحیح می کنم !!! ولی شما اول جواب های منو می خونی و سپس پست های قبلی رو ویرایش می کنی !!!

در جواب به پست ویرایش شده شما باید بگم :
* سوال اول رو خیلی خوب جواب دادم
* نقل قول از شما : "کسي كه ادبيات درست نداره اصلا تو جامعه مهندسين اجازه انتقاد نداره " جواب از من : کسی که به شعور خواننده اهمیت نمیده نباید کتاب چاپ کنه
* من کاری به این ندارم که کتاب به زبون آلمانی چاپ کرده یا نه . من می گم کسی که کتاب می نویسه باید اطلاعات کافی در مورد اون مبحث داشته باشه. حالا به هر زبونی که می خواد کتاب چاپ کنه . شما خیلی سطحی فکر میکنی و گمان می کنی چاپ کردن کتاب به زبان آلمانی دیگه شاهکار قرن هست. من همین الان می تونم چند تا آموزش قدرتمند و تر و تمیز از CATIA به زبان انگلیسی درست کنم. هنوز خیلی مونده تا افرادی مثل شما بتونن طرز درست کار کردن ، درست نگاه کردن و درست فکر کردن رو یاد بگیرن.

* اگر به قول شما با یک تیم کار می کنه ، چرا روی تیمش نظارت نمی کنه ؟؟

این ها همه سوالاتیه که من از ایشون و شما دارم. ش

خیلی جالبه ، شما داری می گی نیازی نیست به مباحثی که در موردش کتاب می نویسه مسلط باشه :biggrin:

samen12

عضو جدید
دوست عزيز جو رو الكي به هم نريزين.شما اگه درست انتقاد كردن بلد بودي و صحبت از شعور داري قبل از تخريب شخصيت ايشون اگه كه ميگي كتاباش رو خوندي، اولشم ميخوندي كه پيشنهادات و انتقادات رو به آدرس فلان بفرسين.اگه شما اگه اين pdm رو نداشتي چيكار مي كردي؟خود آقاي جمشيدي سرپرست گروهه و همه چيز به تاييد ايشون انجام ميشه.شما طراحي اجزا 2 هم نه .يه فيزيك پيش رو 1600ساعت آموزش بدي خودتون مي تونين مثال هاي متفاوت غير از كتاب كه هيچ اصلا كتاب واسش مينويسي.من نه با نيما جمشيدي كلاس دارم و نه اصلا تو دانشگامون تدريس مي كنه كه شايد دوستان فكر نكنن كارم بهش گيره كه بخوام يكطرفه قضاوت كنم و طرفداري كنم.اگه نيما جمشيدي فقط كتاب نوشته بود و تو صنعت كار نكرده بود ميشد بگي كه فقط كتاب مي نويسه و از نظر فني ضعيفه .اما با شركت هاي بزرگ و معتبركه خودشون از پايه هاي صنعت كشور عزيزمون هستن كه كار كرده همه اين ابهامات رو مي پوشونه. و اين كه حرف بنده رو متوجه نشدين :واسه نوشتن كتاب كه يك نفر نياز نيست همه چيز از مباحث رو كامل بدونه.پس چه كاريه كه نويسنده هاي ديگه چند نفري كتاب مينويسن.منظورم اين بود كه چند تا متخصص كه هر كدوم توانايي بيشتري دارن كار ميكنن تا يه كار خوبي در بياد.ايشالا كه تو نمايشگاه كتاب تهران با چاپ جديدش همه اين مشكلات حل بشه.دوستان ديگه هم كه مشكلاتي توكتاب هاي آقاي جمشيدي مي بينن با اين id به ايشون اشكالات رو mail كنن. با تشكر از كساني كه هدفشون اصلاح هست نه تخريب........ nima_jamshidi@yahoo.com

آخرین ویرایش:

smmoosavian

عضو جدید
همین شرکت های بزرگ و معتبر هستند که دارن تیشه به ریشه مردم می زنن. ایران خودرو ، سایپا و ... همه و همه بسیار بزرگ اند ولی نتیجه ی کارهاشون خوب نیست. خودروهای بی کیفیت و بازی با جان مردم . کار کردن تو صنعت و کلی رزومه دیگه باز هم دلیل بر نتیجه خوب نیست. من تا هزار سال دیگه هم همینو می گم : فقط نتیجه کار مهمه نه اون کسی که داره انجامش می ده . همونطور که گفتم سال ها طول می کشه تا طرز تفکر شما و افرادی مانند شما عوض بشه. من اگر قصد تخریب داشتم کُلّی از کتاب های ایشون رو نمی خریدم و مطالعه نمی کردم. بیش از 8 عنوان کتاب از ایشون رو مطالعه کرده ام و هر دفعه با این امید به سراغ خریدن این کتاب ها می رفتم که مثل دفعات قبل ، از خریدن کتاب جدید پشیمون نشم. اگه خواستی یه قرار با هم میذاریم و من کتاب ها رو میارم و قدم به قدم با کتاب پیش میریم. حجم ایرادها به قدری زیاده که کل کتاب رو باید عوض کرد !!!! یعنی به جای اینکه تیم ویراستاری غلط های کتاب رو بگیره ، خواننده باید ویراستاری کنه !!! من همه حرفام رو زده ام

به عمل کار برآید به سخن دانی نیست

آخرین ویرایش:

samen12

عضو جدید
خوش بحال شما كه مغز متفكر جامعه هستين .و درست فكر ميكننين.با اين حرفا كه زده شد خود مهندسين محترم بهتر ميتونن تشخيص بدن.بازم ميگم ،دوستان گرامي كه قصد اصلاح دارن، اشكالات رو به ايشون با اون ايمل كه گفتم ميل كنن. ممنون .

alijami

عضو جدید
سلام به همه دوستان.من همه تاپيك ها رو نخوندم اما ترم قبل با آقاي جمشيدي طراحي و ساخت به كمك كامپيوتر داشتم كه تو يه ترم نصف ماژولهاي كتيا را به ما گفت و ياد گرفتيم واز نظر تدريس خيلي به محيط ها مسلط بود وبعدم بين 73 استاد دانشكده مكانيك بين سه نفر اول تو نظر سنجي دانشجوها اعلام شد.اين رو گفتم صرفا جهت اطلاع دوستان عزيز.لطفا اين عينك بد بيني رو از چشمتون بردارين

smmoosavian

عضو جدید
خوش بحال شما كه مغز متفكر جامعه هستين .و درست فكر ميكننين.با اين حرفا كه زده شد خود مهندسين محترم بهتر ميتونن تشخيص بدن.بازم ميگم ،دوستان گرامي كه قصد اصلاح دارن، اشكالات رو به ايشون با اون ايمل كه گفتم ميل كنن. ممنون .

بازهم می گم ، سال ها طول می کشه که طرز تفکرتون تغییر کنه. از همه حرف های من نتیجه گرفتید که من می خوام بگم مغز متفکر جامعه هستم !!!!!!! :biggrin: ، شما فکر می کنید من با ایشون پدر کشتگی دارم یا خصومت شخصی . ابدا اینطور نیست .

اما در جواب به دوست عزیزمون که می گن عینک بدبینی رو از چشممون برداریم . من بدبین نیستم اتفاقا این خیلی خوبه که ایشون تو نظر سنجی، جزو سه نفر اول بوده . از حرفای شما که می گید خیلی مسلط بوده دارم نتیجه می گیرم ایشون باید نظارت بیشتری بر روی کتاب هایی که تیم ایشون تهیه می کنن داشته باشه. یک تیم ضعیف می تونه به اعتبار سرپرست تیم لطمه بزنه . من هم امیدوارم کتاب های بعدی با دقت بیشتری نوشته بشن. مطمئن باشید اگه کیفیت کتاب ها بهتر بشه ، من خودم جزو اولین نفراتی خواهم بود که این کتاب ها رو می خرم . ;)

Prof.Eng

متخصص نرم افزار کتیا
سوال اول رو جواب ندادي و توجيه كردي.سوال دوم رو اصلا جواب ندادي .نوشتم ادبيات درستي به كار نبردي .چطور تو اون ميل كه بهش زدي و آخرين بار بهش گفتي بيا انقدر مودبانه صحبت كرديو نوشتي با سلام بر شماآقاي دكتر نيما جمشيدي اما شروع اولين پستت نوشتي نيما جمشيدي و دوستان زبل! كسي كه ادبيات درست نداره اصلا تو جامعه مهندسين اجازه انتقاد نداره.من موندم كه چرا مديران با اين قضيه برخورد نمي كنند.بنده امير حسين مهرابي دانشجوي ترم آخر ساخت و توليد كارشناسي ناپيوسته. دانشگاه نجف آبادم. شما ايشالا به همراه دوستانتون منتظر بمونين ببينيد كه كتابهاي آقاي دكتر جمشيدي واسه نمايشگاه كتاب تهران چه تغييرات قابل توجهي كرده در ويرايش جديدش.واسه در جريان گذاشتن آقايون ، نيما جمشيدي يه كتاب catiaبه زبون آلماني تاليف كرده ( نه ترجمه)كه انقدر ناشر آلماني به ايشون اطمينان داشته كه كتابشو چاپ كرده و تو تموم دنيا مردم ميتونن سفارش بدن و ظرف مدت كوتاهي دريافت كنن.اگر كه ميگين كه ايشون به طور كامل بامباحث نرم افزاري و مكانيك آشنا نيست.گيرم كه اينطور باشه،اولا نيازي نيست به همه اينها تسلط كامل داشته باشه، يه نفر مثال واسه كتاب تعريف مي كنه ، يه نفر از نظر مباحث جمله بندي و ادبي قوي هسط ، يه نفر از نظر مباحث فني و توضيح خوب دادن و ... . ايشون با يك تيم كار مينن و نه خودشون تنها.

متشکر می شوم از ایشان نام و شماره isbn کتاب آلمانی شان را بپرسید؟

CADeng64

عضو جدید
دوست عزیز samen12 ، شما حتی به موضوع تاپیک توجه نداری، موضوع نقد کتاب های نیما جمشیدیست نه سایر جنبه های ایشان. از همه چیز ایشان گفتی الا کتاب هاش.معلوم میشه که تا بحال این کتاب ها رو مطالعه نکردی. دوم اینکه 8 تا پست داری که 7 تاش مربوط به این تاپیک میشه. حداقل کمی فعالیت می کردی، اعتبار واسه خودت می خریدی، بعد اینجا نظر میدادی. آقای موسویان اگر نظر میده و نظرش هم معتبر هست علتش اینه که ایشون اینجا فعالیت کرده و پست های معتبری داره.

samen12

عضو جدید
دوست عزيز شما به طور كامل پست ها رو بخونين.از كتاباش هم گفتيم . و گفتيم نقاط ضعف ميدوننين واسه خود آقاي جمشيدي ميل كنين.با تشكر از همه دوستان.والسلام.

smmoosavian

عضو جدید
من اشتباه خودم رو می پذیرم ، در پست اول زیاده روی کردم . از طرف من از آقای جمشیدی معذرت خواهی کنید و سلام من رو به ایشون برسونید. ایشون که جواب نامه های ما رو نمی ده شاید جواب شما رو بده . ولی درخواست عاجل من از ایشون اینه که برای نظرات خوانندگان کتاب های خودشون اهمیت قائل بشن. یک دلیل خیلی خوب وجود داره. وقتی یک نفر خواننده برای نویسنده کتاب نامه ای می فرسته به این معنیه که هدفش بهتر شدن کتابه نه تخریب. از طرفی وقتی نویسنده جواب نامه رو نمی ده به این معنیه که اهمیتی براش نداره. یک نفر کتاب آموزشی C# 2005 رو ترجمه کرده بود و به صورت رایگان برای دانلود گذاشته بود. ایمیلش هم ذکر کرده بود. من یه کم از این کتاب رو خوندم و خیلی خوشم اومد. بهش میل زدم گفتم خیلی کار بزرگی کردید و دستتون درد نکنه . ایشون در جواب نامه اینطوری نوشت : با تشکر از شما ، شما می تونید کتاب ASP.NET رو هم دانلود کنید و لینکش رو هم گذاشته بود. شما خودتون قضاوت کنید ، ایشون اصلا کاری به این نداشت که من کی هستم . فقط برای خواننده ارزش قائل شده بود.  

smmoosavian

عضو جدید
هدف بنده از دوباره آپدیت کردن این پست این هست که بگم ، اخیراً از بنده درخواست شده تا پست اول این تاپیک رو حذف کنم !
واقعاً چرا فرد یا افرادی تحمل نقد رو ندارن ؟ لطفا وقت بذارید و به این سوال بنده پاسخ بدید
ممنون

smmoosavian

عضو جدید
پاسخ بنده به فرد درخواست کننده این بود :

علیکم السلام
به نظر میاد شما خود نیما جمشیدی باشید !! اگر واقعاً ایشون خودش می خواد این پست ها حذف بشه باید خودش به من ایمیل بزنه. البته این کار رو نمی کنه چون ایشون آقای دکتر هستند و من فارغ التحصیل کارشناسی.
واقعاً اگر فروش کتاب ها پایین اومده فکر می کنم دلیلش کیفیت پایین کتابها باشه ، نه نقدی که من نوشته ام . نویسندگانی که فقط پول ملت رو هدر می دن شایسته ی این هستند که کتابهاشون به فروش نرسه. کتاب هایی که صرفاً تجاری هستند و نه تخصصی . من از پول ، زیاد بدم نمیاد ولی هیچوقت نخواستم به خاطر پول کتاب بنویسم. وگرنه می تونستم کتاب های خوبی هم بنویسم. برخورد شما هنوز نشون میده که واقعاً تا چه حد طرز تفکر ایرانی ها نمی تونه نقد کتاب و آزادی بیان رو بپذیره.
هر روز در ایران فیلم های زیادی نمایش داده میشه و هر روز منتقدان تو روزنامه و دیگر رسانه ها، فیلم ها رو نقد می کنن. حرف هایی رو هم که در مورد کارگردان و بازیگران می نویسن در بعضی موارد بسیار زننده و زشت هست. حالا یه نقد کوچیک از کتاب های ایشون شما رو انقدر عصبانی کرده ؟

واما بقیه ش توی این تاپیک :

هر روز توی دنیا افراد مختلف از هم انتقاد می کنن و بسیاری از حرف های نادرست رو در نقدشون بیان می کنن. حالا این وسط فقط ما شدیم لولو خورخوره . بنده فقط در مورد ضعف تکنیکی این کتاب ها صحبت کردم. از نظر من این کتاب ها باید ویرایش شوند ، البته من نظر شخصیم رو دارم بیان می کنم دیگران هم آزاد هستند که نظر خودشون رو بگن. من
به نظرات دیگران هم احترام می گذارم و دیگران هم باید به نظر من احترام بذارن.

برای من نوشته شده که در اثر پست شما فروش کتاب ها پایین اومده . منم الان دارم می گم دیگران می تونن برن کتاب های ایشون رو بخرن و خودشون قضاوت کنن. اگر در کتاب های ویرایش جدید اشکالات تکنیکی اصلاح شده باشند من پستم رو حذف می کنم.

bahman2

عضو جدید
سلام مهندس
آقا این تاپیک رو حذف نکنی!
من کتابهای کتیا مقدماتی و پیشرفته، سالید ورک 2009، پاور میل،سیمولینک متلب، مکانیکال دستکاپ، آباکوس،آدامز رو دارم.
اول یکم تعریف کنم::lol:

انصافا کتابهاش از لحاظ چاپ و صفحه بندی و نوع کاغذ و وضوح تصاویر کتابهای خوبیه. حالا این به دقت نظر جناب دکتر جمشیدی برمیگرده یا انتشارات عابد نمیدونم.
من از کتابهاش بخصوص کتیا و سالید چیزهای زیادی یاد گرفتم. از ایشون تشکر میکنم ایشاله موفق باشند.

اما انتقاد:
اینکه دوستمون خیلی آتیشش تند و ول کن معامله نیست باید بهش حق بدیم چرا؟ چون این روزمه ای که جناب دکتر و دوستان باهوش:surprised: اول کتاب مینویسند توقع خواننده و مخاطب رو بالا میبره. من تا قبل از اینکه کتبها رو بخرم به منابع انگلیسی دسترسی نداشتم ولی با دسترسی به این منابع دیدم که مثالهای کتاب اکثرا ترجمه هلپ نرم افزاره. به نظر من ترجمه کردن هلپ نرم افزار بد نیست ولی ای کاش ایشون و هیات همراه حداقل چرایی استفاده از دستورات رو هم بیان میکردند. غلطهای کتاب هم در چاپ اول طبیعیه ولی انتظار میرفت در چاپهای بعدی اصلاح بشه.
درباره کتاب آباکوس به نظرم کتاب بهتریه نسبت به سایر کتابهای ایشون ولی سطح مثالهای این کتاب خیلی بالاست در حد دانشجوی کارشناسی نیست. بهتر بود از مثالهای راحتتری استفاده میکردند و این مسائل رو در جلدهای بعدی می آوردند.
اما درباره اینکه چرا ایشون به انتقادات وقعی نمی نهند به عنوان یک برادر کوچکتر خدمت ایشون عرض میکنم. ایشون کار بزرگی رو شروع کردند. اینکه به کار گروهی اعتقاد دارند خیلی خوبه ولی اگر کسی انتقاد میکنه اونو حمل بر دشمنی نزاریم. مطمئنا اگر جناب دکتر دوسال پیش تشریف میاوردند تو این تاپیک و جواب سوالات دوستان رو می دادند قطعا امروز کتب ایشون از لحاظ بار معنای پربارتر بود.
جناب آقای دکتر شما معتقد به کار گروهی هستید خیلی خوبه! با یک تیم کار میکنید اینم خیلی خوبه! برای نظرات هم تیمهاتون ارزش قائل میشید اینم خیلی خوبه! ما و اعضای این سایت رو هم بعنوان یک تیم مجازی بپذیرید و در تصمیم گیرهاتون بابت ارتقا کیفی کتب درصد کمی هم به نظرات این تیم مجازی توجه کنید. مطمئنا حضور شما چیزی از رزومه شما و دوستانتون کم نمیکنه ولی یقینا ارتقا کیفی کتب شما رو در چاپهای بعدی در پی خواهد داشت.

یه پیشنهاد هم دارم اینه اگر ایشون فرصت حضور در اینجا رو نداره یکی از دوستان و هم تیمهای خودشونو موظف کنه هر هفته یه سری به اینجا بزنه و نقطه نظرات دوستان رو منتقل کنه و جواب نظرات و پیشنهادات و انتقادات دوستان رو بده. اینکه مخاطبین بدونن بین نویسندگان و مخاطبین دیالوگ و گفتگو برقراره یقینا با میل و رغبت بهتری به سمت کتابهای ایشون خواهند رفت.

در پایان از زحمات ایشون و همه دوستانشون تشکر میکنم
از دوستمون هم بابت تاپیک خوبش ممنونم و ایشاله که این تاپیک تا جواب گرفتن بسته نشه

smmoosavian

عضو جدید
دقیقاً حرف شما تایید میشه . اینکه با این رزومه بلند بالا توقع خواننده میره بالا خیلی به دلم چسبید. اینکه چرا اینقدر غلط های فنی و تکنیکی زیاد هست واقعاً آدمو گیج می کنه. حتی در ویرایش های دوم و سوم هم بعضی هاش تصحیح نمیشه. در بسیاری از موارد هم به ذکر دلیل برای یک دستور پرداخته نشده و فقط مثل گرفتن ماهی می مونه نه یاد دادن ماهی گیری !!

samen12

عضو جدید
بنده نیما جمشیدی نبودم که بهتون پیام خصوصی دادم و جعفری فارق التحصیل دانشگاه نجف آبادم و نه نیما جمشیدی فامیلمه و نه تو دانشگامون تدریس میکنه. ویرایش آخر کتاب مقدماتی کتیا رو که من دیدم نواقص برطرف شده بود .شمام خودتون گفتین که اگه نواقص برطرف بشه پست رو حذف میکنین.اشتباه خودتونم که در پست های آخر برای درست انتقاد نکردن پذیرفتین. دیگه جای حرفی هم هست؟ بنده هم ننوشتم که آمار فروش کتابهای جمشیدی پایین آومده .از خودتون به زبون دیگران حرف نزنین. بقیه تصمیماتو میذاریم به عهده اونای که کتاب هاش رو خوندن.

smmoosavian

عضو جدید
بنده نیما جمشیدی نبودم که بهتون پیام خصوصی دادم و جعفری فارق التحصیل دانشگاه نجف آبادم و نه نیما جمشیدی فامیلمه و نه تو دانشگامون تدریس میکنه. ویرایش آخر کتاب مقدماتی کتیا رو که من دیدم نواقص برطرف شده بود .شمام خودتون گفتین که اگه نواقص برطرف بشه پست رو حذف میکنین.اشتباه خودتونم که در پست های آخر برای درست انتقاد نکردن پذیرفتین. دیگه جای حرفی هم هست؟ بنده هم ننوشتم که آمار فروش کتابهای جمشیدی پایین آومده .از خودتون به زبون دیگران حرف نزنین. بقیه تصمیماتو میذاریم به عهده اونای که کتاب هاش رو خوندن.

جالبه ، شما یه بار خودتون رو جعفری معرفی می کنید و یک بار مهرابی یک بار می گید فارغ التحصیل هستید و یک بار می گید دانشجو ، بالاخره شما چند تا فامیل دارید ؟ فارغ التحصیل هستید یا دانشجو ؟ کم کم دارم شک می کنم !! :biggrin:
بدون اینکه کسی از شما تقاضا برای کمک کرده باشه دارید از یک شخص ثالث دفاع می کنید. بگذارید خود این آقا بیاد و از خودش دفاع کنه.

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جالبه ، شما یه بار خودتون رو جعفری معرفی می کنید و یک بار مهرابی یک بار می گید فارغ التحصیل هستید و یک بار می گید دانشجو ، بالاخره شما چند تا فامیل دارید ؟ فارغ التحصیل هستید یا دانشجو ؟ کم کم دارم شک می کنم !! :biggrin:
بدون اینکه کسی از شما تقاضا برای کمک کرده باشه دارید از یک شخص ثالث دفاع می کنید. بگذارید خود این آقا بیاد و از خودش دفاع کنه.
دقیقا تا خودش نیاد نباید پاک کرد. منم از کتابش ضرر کردم

smmoosavian

عضو جدید

در ضمن اصلاح کردن فقط یک کتاب ، دلیل نمیشه ، باید کل کتاب ها رو ویرایش و اصلاح کرد. من همین امروز میرم آمادگاه و کتاب سالیدورکس رو نگاه می کنم. اگه PDM درست نشده باشه دیگه هرگز پست هام رو حذف نمی کنم !! ;)

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
بهتر نیست به جای بحث منتظر جواب جناب نیما جمشیدی به مهندس موسویان باشیم.

اگر ایرادهای وارده اصلاح شده باشد شاید مهندس موسویان در ادیت کردن نوشته هاش و نظراتشون تجدید نظر کنند با این حال آنچه به نظر می رسد این است که ترجمه کتب تالیفی جناب دکتر جمشیدی کار گروهی ست و حاصل سعی و کوشش یک گروه است نه خود ایشان و عرضه عمومی کتابها کمی عجولانه انجام می گیرد.

smmoosavian

عضو جدید
بهتر نیست به جای بحث منتظر جواب جناب نیما جمشیدی به مهندس موسویان باشیم.

اگر ایرادهای وارده اصلاح شده باشد شاید مهندس موسویان در ادیت کردن نوشته هاش و نظراتشون تجدید نظر کنند با این حال آنچه به نظر می رسد این است که ترجمه کتب تالیفی جناب دکتر جمشیدی کار گروهی ست و حاصل سعی و کوشش یک گروه است نه خود ایشان و
عرضه عمومی کتابها کمی عجولانه انجام می گیرد.

قربون دهنت مهندس جون ، ما هم همینو می گیم ، چرا انقدر عجله ؟؟

samen12

عضو جدید
آقای موسویان بنده تو کدوم پست نوشتم که آمار کتابای آقای جمشیدی کم شده؟ اتفاقا شما از سال 2009 که این پست رو ایجاد کردین آمار فروشش زیاد هم شده چون تو نمایشگاه تهران روز دومش کتاب کتیای مقدماتی رو من رفتم بگیرم تموم شده بود که چند هفته قبل چاپ جدیدش رو از آمادگاه گرفتم .یعنی از اول سال تا حالا اونطوری استقبال شده. نه نیما جمشیدی رو باهاش کلاس دارم و کارمم بهش گیر نیس.کتاباش رو من خوندم که اینطوری حرف میزنم. شمام ایشالا میاد یه ناشر باهات قرار داد میبنده.نگران نباش.

smmoosavian

عضو جدید
آقای موسویان بنده تو کدوم پست نوشتم که آمار کتابای آقای جمشیدی کم شده؟ اتفاقا شما از سال 2009 که این پست رو ایجاد کردین آمار فروشش زیاد هم شده چون تو نمایشگاه تهران روز دومش کتاب کتیای مقدماتی رو من رفتم بگیرم تموم شده بود که چند هفته قبل چاپ جدیدش رو از آمادگاه گرفتم .یعنی از اول سال تا حالا اونطوری استقبال شده. نه نیما جمشیدی رو باهاش کلاس دارم و کارمم بهش گیر نیس.کتاباش رو من خوندم که اینطوری حرف میزنم. شمام ایشالا میاد یه ناشر باهات قرار داد میبنده.نگران نباش.

بابا من تسلیم !! :biggrin:

من فقط از شما یک خواهش می کنم : با من دعوا نکنید ، فقط از کتاب های ایشون دفاع کنید و نکات مثبتش رو ذکر کنید !!!!!

به علامت های تعجب خط بالا هم اعتنایی نکنید !

اینطوری خود به خود خواننده های تاپیک تصمیم بهتری می گیرن. از وقتی شما اومدید این تاپیک به یک تاپیک دعوا تبدیل شده !!!!

اگر دقت کنید همون چند تا پست ابتدایی ، بعد از پست اول من ، همه اومده اند و نظرات خودشون رو نوشته اند. خیلی ها هم از کتاب ها دفاع کردند.

حالا شما این وسط شدی کاسه داغ تر از آش !! :confused:

samen12

عضو جدید
همون که تو پستای قبلی نوشتی که تو انتقاد کردن زیاده روی کردی و اشتباهتو پذیرفتی معلوم میشه که درست انتقاد نکردی. تصمیم با اونایی که کتاباش رو خوندن.اگه نه دشمنی با هیچ کسی نداریم.ما از باشگاه چیزای زیادی یاد گرفتیم و مدیون اونایی هستیم که پستای مفید گذاشتن تا مهندسان حال و آینده به این مملکت خدمت کنند.

smmoosavian

عضو جدید
همون که تو پستای قبلی نوشتی که تو انتقاد کردن زیاده روی کردی و اشتباهتو پذیرفتی معلوم میشه که درست انتقاد نکردی. تصمیم با اونایی که کتاباش رو خوندن.اگه نه دشمنی با هیچ کسی نداریم.ما از باشگاه چیزای زیادی یاد گرفتیم و مدیون اونایی هستیم که پستای مفید گذاشتن تا مهندسان حال و آینده به این مملکت خدمت کنند.

باشه .