مقاله در مورد کاربرد منطق فازی به همراه پیاده سازی

saman212

عضو جدید
سلام.
یه مقاله در مورد یکی از کاربردهای منطق فازی ( موضوع مهم نیست ، پردازش تصویر، پیش بینی بازار (طلا، بورس یا ارز)، داده کاوی، مدلسازی سیستم های اقتصادی، خودرو، برنامه ریزی تولید، خوشه بندی و طبقه بندی و ...) به همراه پیاده سازی می خوام .
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام.
یه مقاله در مورد یکی از کاربردهای منطق فازی ( موضوع مهم نیست ، پردازش تصویر، پیش بینی بازار (طلا، بورس یا ارز)، داده کاوی، مدلسازی سیستم های اقتصادی، خودرو، برنامه ریزی تولید، خوشه بندی و طبقه بندی و ...) به همراه پیاده سازی می خوام .
این مقالات رو یه نگاه بندازین:gol:

پیوست ها

• 1.zip
    3.1 مگایابت · بازدیدها: 0

saman212

عضو جدید
salam Nafis joon:gol::gol:
mamnon az maghalate ersalit vali man ye maghaleh dar morede yeki az karbordaye Fuzzy + piadeh sazi oon ba matlab ya C# ya C++ ya har zabane dg ro mikhastam. mamnon misham age komakam konid

ImageProcessing

عضو جدید
سلام. یه مقاله در مورد یکی از کاربردهای منطق فازی ( موضوع مهم نیست ، پردازش تصویر، پیش بینی بازار (طلا، بورس یا ارز)، داده کاوی، مدلسازی سیستم های اقتصادی، خودرو، برنامه ریزی تولید، خوشه بندی و طبقه بندی و ...) به همراه پیاده سازی می خوام . ممنون میشم اگه کمکم کنید.

این مقاله پیاده سازیشو با متلب دارم. البته رایگان نیست. اگر خواستی با ایمیلم در تماس باش.

هرکاری کردم آپلود نشد. چکیدشو گذاشتم.

ieeexplore.ieee.org/xpls/abs_all.jsp?arnumber=1492398

nafis...

مدیر بازنشسته
این مقاله پیاده سازیشو با متلب دارم. البته رایگان نیست. اگر خواستی با ایمیلم در تماس باش.

هرکاری کردم آپلود نشد. چکیدشو گذاشتم.

ieeexplore.ieee.org/xpls/abs_all.jsp?arnumber=1492398
من مقاله رو اپلود کردم تا دیگر دوستان هم استفاده کنند

پیوست ها

• 4DA17d01.pdf
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 1

razieh akhavan

عضو جدید
maghaleye fuzzy

maghaleye fuzzy

man in maghale ro ba mozooe fuzzy daram ke piadesazie oon ro ba matlab va tarjomash ro ham mitoonam dar ekhtiaret bezaram .. age khasti behem email bezan
razieh_ak@yahoo.com

پیوست ها

• article.pdf
    221.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1

razieh akhavan

عضو جدید
سلام.

man in maghale ro ba mozooe fuzzy daram ke piadesazie oon ro ba matlab va tarjomash ro ham mitoonam dar ekhtiaret bezaram .. age khasti behem email bezan
razieh_ak@yahoo.com