معرفی و رزومه اعضای تالار مهندسی معدن

*v*

عضو جدید
آتروس جان یه دونه باشی دادا منم حمیدم باهات حال کردم اومدی یه سر به من بزن خبر خوبی دارم برات

معرفی

معرفی

با سلام خدمت دوستان عزیز
نوری زاده هستم مهندس استخراج معدن فارغ التحصیل سال 80 دانشگاه باهنر کرمان

atrina007

عضو جدید
سلام. عمران هستم . اما رشته ام معدنه فارغ التحصیل استخراج از واحد تهران جنوب سال 86

poyagostar

عضو جدید

masoud_miner

عضو جدید
سلام.من هم از این پیشنهادت خوشم اومد!
من مسعود دانشجوی ترم 2 مهندسی معدن-استخراج هستم:warn:

Sarp

مدیر بازنشسته
اوهوم
با عرض سلام خدمت . . .

ای وای
انگار اشتباهی اومدم

masoomeh hoseini

عضو جدید
سلام من معصومه حسینی هستم. فارغ التحصیل زمین شناسی کاربردی هستم. تو یه شرکت معدنی مشغول به کار هستم هم چنین مسئول فنی یک معدن در استان زنجان هم می باشم.

ali_kalaie

عضو جدید
سلام
هدف من از راه اندازی این تاپیک این بود که تمام مهندسین معدنی که میان تو این قسمت بیان اینجا و خودشون رو معرفی کنن ! برای اولین نفر من خودم رو معرفی می کنم :

من مرتضي دانشجوي ترم 3 مهندسي معدن -هستم .
سلام علی کلایی هستم لیسانس از دانشکده تهران جنوب

m.heidary66

عضو جدید
(سلام بنده محمد از دانشگاه تهران گرایش مکانیک سنگ در خدمت دوستان(کارشناسی ارشد

constantin_8008

عضو جدید
Ali hastam this is my good typic دانشجوی ترم 7 دانشگاه تهران جنوب . اون کسی که تازه قبول شده بود معدن میخوام همین جا روراست بهت بگم این رشته یدونست هیچ رشته ای مثل این نیست همین خلاصه فول آپشنه، ولی باید حواست باشه میخوای چیکار کنی و زمینه هم داشته باشی مثل بدن سالم و هوش زرنگی و.. البته بنظر من آدم فلجم باشه تو این رشته بازم میتونه اندازه 100 مهندس مکانیک و ...پول در بیاره.

aliz3

عضو جدید
سلام خوبی؟ من علی هستم دانشجوی کارشناسی ارشد معدن تهران جنوب]

aliz3

عضو جدید
سلام خوبی؟ باهات کاملا موافقم. فقط بعضی از استادا افتضاحا. مرسی علی هستم دانشجوی ارشد تهران جنوب

aliz3

عضو جدید
سلام آتروس خوبی؟ حاجی با نوشته هات خیلی حال کردم.منم علی هستم دانشجوی ارشد معدن اکتشاف تهران جنوب.مهندس نرم افزار آموزششو میخوام دمت قیژ.....

mperatour

عضو جدید
این سوالیه که خیلیهامون دنبالشیم !
ما رفته بودیم بازدید معدن از یک معدن سنگ گرانیت . مهندسش می گفت واسه هر تن استخراج 492 تومن می گیره ! ( تک تومن ها ) بعد روزی 1500 تن استخراج داشت !!! حالا پیدا کنید پرتغال فروش رو !!!

مارو گير آوردي؟ معدنش كه تو ايتاليا نبود بود؟هر قواره سنگ گرانيت حدودا 20 تنه حالاتو پيدا كن پرتقال فروشو ببين چند قواره ميشه؟آماده سازيه هر قواره ميدوني چقد زمان ميبره؟فك كردي مس سر چشمس؟درسته نزديك هندي(زاهدان) ولي جون هر چي معدنچيه فيلم هندي تعريف نكن(منم دانشجو زاهدانم. ورودي چندي؟)

mperatour

عضو جدید
سلام. منم دانشجوي مهندسي معدن با گرايش شما هستم. من بايد يه پروژه بدم با عنوان -كاربرد انتگرال در مهندسي معدن-. اگه بتونيد كمكم كنيد ممنون ميشم. لطفا اگه مطلبي داشتيد به آدرس ايميل من shaifi_098@yahoo.com ارسال كنيد. ممنونم
يكي از كاراي معدن محاسبه حجم استخراجي دپوي مواد معدنيه كه معمولا به صورت يه مخروط ناقص دپو ميشه. اين خيلي مهمه كه بتوني اين حجم رو دقيق حساب كني چون واسه برنامه ريزي كارخونه فرآوري مهمه. يكي از روشه هاي محاسبش استفاده از انتگرال 3گانس.براي اينكار سطح مقطعت هم يه بيضيه.
انتگرال به صورت كاربردي زياد تو معدن مرسوم نيست(يا من زياد مطلع نيستم) ولي تو مسايل تئوري تو محاسبات مكانيك سنگي(كم) و نگهداري كاربرد داره.

mperatour

عضو جدید
salam b hamegi:smile:,man taze ozv shodam & terme 1 madanam. angizam va3 khoondane madan ine k arshadamo naft bekhoonam chon shifteye naftam, rasti dokhtare sarsakhtyam hastam:redface::redface:......
lotfan rahnemaeem koiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid
سلام. متاسفانه ديد خوبي رو مهندساي معدن زن نيست در صورتي كه از نظر من هيچ فرقي بين زن و مرد تو معدن نيست(روباز يا زيرزميني)نفت از سال 89 منابع ارشدش تغيير كرده و قبوليش برا معدنيا سخته اگه هزينش مهم نيست آزاد همون منابع سابقه كه معدنيا راحت قبول ميشن و مدركشم مي ارزه انصافا. در ضمن من خودم و نامزدم هر دوتامون معدني هستيم.به افتخار هرچي مهندس معدن زنه يه كف مرتب!!

mperatour

عضو جدید
در ضمن هادي هستم دانشجوي ترم 6 مهندسي معدن_استخراج دانشگاه سيستان و بلوچستان. عشق مكايك سنگ و تونل و اين حرفا اين ترم ارشد دارم كمكي بود در خدمتم مخصوصا در زمينه مكانيك سنگ خاك پاي بچه هاي معدنيم مخصوصا اون پر عياراش!!

mohsen.shajari

عضو جدید
درخواست جزوه

درخواست جزوه

من میخوام ارشد اکتشاف نفت شرکت کنم لطفا اگر کسی جزوه پتروفیزیک و شیمی آلی داره بذاره رو سایت.
با تشکر

شفتالو

عضو جدید
سلام
من شفتالو ام
فارغ التحصیل استخراج باهنر
مطمئنم بهترین اتفاق توی زندگیم تحصیل تو رشته ی معدن بود
فوق العاده جذاب و شیرین
اگه زرنگ باشی و صداقت پیشه کنی میلیاردر میشی!!!
باور کن

سافیر

عضو جدید
سلام
من شفتالو ام
فارغ التحصیل استخراج باهنر
مطمئنم بهترین اتفاق توی زندگیم تحصیل تو رشته ی معدن بود
فوق العاده جذاب و شیرین
اگه زرنگ باشی و صداقت پیشه کنی میلیاردر میشی!!!
باور کن

سلام

شفتالو جان بهت خوش امد میگم.

درست عین خودم تازه وارد هستی ولی حرفات مخصوصا اخری end حقیقته و تجربه هستش.اگه کاری داشتی بنده در خدمتم.

eng_mostafa.s

عضو جدید
سلام به همه
من مصطفی دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی معدن گرایش فراوری مواد معدنی هستم
خوشحال میشم باهاتون آشنا بشم و کمکی کنم