معرفی و دانلود نرم افزار TeamViewer

samira zibafar

عضو جدید
TeamViewer - the All-In-One Solution for Remote Access and Support over the Internet
همان طور که از توضیح یک خطی سازندگان این برنامه برداشت می شود TeamViewer نرم افزاری است که از راه دور مثلا از طریق اینترنت - دو یا چند کامپیوتر را می توان با هم ارتباط داد و توسط یکی بقیه را کنترل کرد و هر عملی را در آن کامپیوتر های مقصد انجام داد.
در یک کلام TeamViewer یعنی کنترل از راه دور کامپیوتر ها.
برای مثال شما می توانید از شرکت تان فیلمی را در رایانه داخل آشپزخانه منزلتان را به نمایش درآورید.
البته این بی انصافانه ترین مثالی بود که میشد برای این برنامه بزنم.

برنامه نویسان حرفه ای که اغلب به صورت تیمی و گروهی کار می کنند این نرم افزار را به خوبی می شناسند و حتما نیز باید آن را داشته باشند !

دانلود

اگر به هر دلیلی در دریافت مشکل داشتید :
http://www.teamviewer.com/index.aspx

منبع : ۲۰

16010

عضو جدید
دوست عزیز من از این نرم افزار استفاده می کنم خیلی عالیه ولی فق یه مشکل دارم اون هم اینکه چرا هر وقت سیستم رو خاموش و ریستارت می کنم پسوردش عوض میشه منظور پوردیه در زیر id هستش چون هنگام اتصال مجدد با سیستمهای دیگه اون پسورد اولی رو قبول نمیکنه

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
TeamViewer - the All-In-One Solution for Remote Access and Support over the Internet
همان طور که از توضیح یک خطی سازندگان این برنامه برداشت می شود TeamViewer نرم افزاری است که از راه دور مثلا از طریق اینترنت - دو یا چند کامپیوتر را می توان با هم ارتباط داد و توسط یکی بقیه را کنترل کرد و هر عملی را در آن کامپیوتر های مقصد انجام داد.
در یک کلام TeamViewer یعنی کنترل از راه دور کامپیوتر ها.

برای مثال شما می توانید از شرکت تان فیلمی را در رایانه داخل آشپزخانه منزلتان را به نمایش درآورید.
البته این بی انصافانه ترین مثالی بود که میشد برای این برنامه بزنم.

برنامه نویسان حرفه ای که اغلب به صورت تیمی و گروهی کار می کنند این نرم افزار را به خوبی می شناسند و حتما نیز باید آن را داشته باشند !

دانلود

اگر به هر دلیلی در دریافت مشکل داشتید :
http://www.teamviewer.com/index.aspx

منبع : ۲۰

اگر امکان داره نسخه کرک شده نرم افزار بگذارید - چون این نرم افزار به صورت مداوم بعد چندین مگابابت DS می شود و شما باید مجددا به شبکه مربوط متصل شوید - در ضمن بعد از خاموش کردن کامپیوتر دوباره تمام تنظیمات باید از نوع شو د

Schneider

مدیر بازنشسته
به-روز شد...(2 بهمن 90)

TeamViewer 7.0.12541

TeamViewer is a simple and fast solution for remote control, desktop sharing and file transfer that works behind any firewall and NAT proxy

>> سایت سازنده جهت کسب اطلاعات کامل <<

در زمان نصب از شما سوال میشه آیا استفاده Personal دارید یا Commercial
درصورت انتخاب Personal به لایسنس/سریال نیازی ندارید و برنامه بسادگی نصب میشه

>> لینک مستقیم دانلود <<

بالا