[ معرفی اعضای علوم دامی] دوستانی که در بخش علوم دامی فعال یا مدرک گرفتن خودشون رو معرفی کنند

ahmadsavari80

عضو جدید
سلام
ترم 6 علوم دامی هستم خواستم در رابطه با کارشناسی ارشد ژنتیک و اصلاح ژاد راهنمایی بشم
منابع.....برنامه دروس....و اینکه چه دروسی رو مطالعه کنم تا بتونم این رشته رو تو یه دانشگاه خوب قبول بشم

ahmadsavari80

عضو جدید
باسلام خانم حیدری از شما در رابطه با رشته تون و اینکه چه کارها و برنامه ریزی هایی کنم تا تو این گرایش قبول بشم راهنمایی می خوام

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه عزیزای تازه وارد ....:gol::gol::gol::gol:
همگی خیلی خوش اومدین عزیزان ....:gol:
خیلی خوش حالم که در بین ما هستین و می تونیم از کمکاتون استفاده کنیم ...
:w36::w40::w38::w32::love:

ف.مظاهری

عضو جدید
سلام.من مظاهری هستم از اصفهان...دانشجوی علوم دامی ورودی سال 87 دانشگاه فردوسی هستم..من و دوستانم گروهی راه انداختیم به نام گروه y*a*s*eکه در جهت اهداف ترویج کشاورزی همکاری می کنیم..اگه شما هم دوست دارید به جمع ما بپیوندید سری به سازمان ترویج کشاورزی بزنید ...وخوشحال می شم باهم همکاری داشته باشیم در این سایت وهم دیگر را یاری کنیم در کارهای پژوهشی و علمی...;)..به امید موفقیت....:gol::gol:

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من مظاهری هستم از اصفهان...دانشجوی علوم دامی ورودی سال 87 دانشگاه فردوسی هستم..من و دوستانم گروهی راه انداختیم به نام گروه y*a*s*eکه در جهت اهداف ترویج کشاورزی همکاری می کنیم..اگه شما هم دوست دارید به جمع ما بپیوندید سری به سازمان ترویج کشاورزی بزنید ...وخوشحال می شم باهم همکاری داشته باشیم در این سایت وهم دیگر را یاری کنیم در کارهای پژوهشی و علمی...;)..به امید موفقیت....:gol::gol:
خوش اومدی...

محران

عضو جدید
:confused:سلام به دوستان خوبم
محران هستم ، دانشجوی رشته دامپروری گرایش پرورش گاو شیری و گاومیش

امیدوارم وتا جایی که از دستم بر میاد در زمینه پرورش ماهی سرد آبی ، سالن پرورش قارچ ، پرورش گاو شیری ، پرواری ، بیمه دام بتونم کمکتان کنم . (یا حق)

نقره بارون

عضو جدید
سلام من جدیدا تو رشته ی علوم دامی فارغ التحصیل شدم توی دوران دانشجویی مقالات زیادی ترجمه کردم دوستانی که دانشجوی این رشته هستن و به مقاله نیاز دارن میتونم در اختیارشون قرار بدم مدتی هم کار پرورش زنور عسل رو انجام دادم خوشحال میشم بتونم به کسی کمک کنم

آخرین ویرایش:

تروکارد

عضو جدید
سلام اسم من رضاست
:)دیپلم علوم دامی دارم و دانشجوی دکترا دامپزشکی هستم یک واحد پرورش بلدر چین دارم
بچه محل امام رضام
(بهترین و زیباترین چیزهای دنیا رو نه می توان دید و نه میتوان لمس کرد بلکه باید در اعماق قلب خود احساس کنیم)(((هلن کلر1880/1968))):gol::gol::gol::gol:

تروکارد

عضو جدید
با عرض سلام من تروکاردم علاقه زیادی به پرورش زنبور عسل دارم چند دوره هم پرورش دادم ولی موفق نبودم خوشحال می شم با هاتون هم کاری کنم:gol:

نقره بارون

عضو جدید
سلام به نظر من کار خوبی میکنی من خودم گرایش طیور خوندم و به نظرم خیلی خوبه چون در طول 6 ترم فقط در مورد دام خوندیم و اگه گرایش طیور رو انخاب کنی میتونی اطلاعات خوبی در مورد طیور کسب کنی

نقره بارون

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان

بنده مسیح کاشفی داشجوی رشته ی علوم دامی مقطع کارشناسی دانشگاه فردوسی .

راستش من گرایش دامم میخوام برم طیور به نظر شما کارم درسته؟ کدوم یکی بهتره؟

سلام به نظر من کار خوبی میکنی من خودم گرایش طیور خوندم و به نظرم خیلی خوبه چون در طول 6 ترم فقط در مورد دام خوندیم و اگه گرایش طیور رو انخاب کنی میتونی اطلاعات خوبی در مورد طیور کسب کنی

نقره بارون

عضو جدید
سلام
زهره حیدری هستم کارشناسی ارشد ژنتیک و اصلاح نژاد دام -دانشگاه تهران
اگر فرصتی باشه از تبادل اطلاعات و کمک خوشحال می شوم.

سلام خانم حیدری میشه کتابها و منابعی رو که برای قبولی در کنکور ارشد استفاده کردین معرفی کنید ضمناً اگه میشه درصدهای کنکورتون هم بگید ممنونم

نقره بارون

عضو جدید
سلام من مریم دانشجو ترم دو علوم دام هستم که هنوز چیز خاصی در مورد رشتم نمیدونم

سلام مریم جون من تازه تو رشته ی علوم دام فارغ التحصیل شدم اگه کمکی خاستی و یا تحقیقی خواستی می تونی رو من حساب کنی خوشحال میشم کمکت کنم;):):):):):):D:heart::gol::gol::gol::gol:

aaallliii

عضو جدید
سلام علی هستم تو رشته مهندسی علوم دامی مشغول به تحصیلم در استان لرستان کاری از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم:gol::gol::gol:

نقره بارون

عضو جدید
سلام يوهابت هستم دانشجوي سال آخر مهندسي علوم دام.كسي ميتونه در مرد درصدهاي دروس ارشد جهت قبولي به من كمك كنه؟:heart:

سلام من یه سری درصدها با رتبه در اختیارت میذارم امیدوارم به دردت بخوره
بیوشیمی40% تغذیه40% زبان 4/4% فیزیولوژی35% ژنتیک38% پرورش40% رتبه=116
بیوشیمی40% تغذیه40% زبان 3/3% فیزیولوژی22% ژنتیک50% پرورش46% رتبه=96
بیوشیمی68% تغذیه43% زبان 0% فیزیولوژی70% ژنتیک28% پرورش38% رتبه=97
بیوشیمی45% تغذیه47% زبان 22% فیزیولوژی68% ژنتیک35% پرورش45% رتبه=35
بیوشیمی30% تغذیه35% زبان 4/4% فیزیولوژی60% ژنتیک28% پرورش40% رتبه=102
بیوشیمی5/55% تغذیه11/11% زبان0% فیزیولوژی11/21% ژنتیک13/47% پرورش7/17% رتبه=277

;););););)

:smile:سلام- من حامد هستم از گیلان کارشناس تولیدات دامی دارم 34 سالم هست ولی در رشته خودم نتونستم فعالیت داشته باشم.
فعلا" بعنوان بازاریاب مشغولم. با تشکر از شما

آخرین ویرایش:

نقره بارون

عضو جدید
:smile:سلام- من حامد هستم از گیلان کارشناس تولیدات دامی دارم 34 سالم هست ولی در رشته خودم نتونستم فعالیت داشته باشم.
فعلا" بعنوان بازاریاب مشغولم. با تشکر از شما
سلام
خوش اومدی
نگران نباش چون خیلی از بچه های کشاورزی توی رشته خودشون کار پیدا نکردن
ولی ناراحت نباش ایشاالله درست میشه

:smile:سلام
ممنونم از توجهی که داشتین.
میتونم یه اطلاعاتی در مورد پرورش شتر مرغ داشته باشم.
همه شما رادوست دارم.

zhenik

عضو جدید
سلام ژنیک هستم از کرمان کارشناسی علوم دامی دارم، تازه درسم تموم شده و دارم برای ارشد می خونم.
به کارهای تحقیقاتی علاقه دارم. فعلا هم مشغول ترجمه یک کتاب هستم درباره رفتارشناسی حیوانات
از آشنایی با همگی خوشحال هستم

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ژنیک هستم از کرمان کارشناسی علوم دامی دارم، تازه درسم تموم شده و دارم برای ارشد می خونم.
به کارهای تحقیقاتی علاقه دارم. فعلا هم مشغول ترجمه یک کتاب هستم درباره رفتارشناسی حیوانات
از آشنایی با همگی خوشحال هستم

خوش آمدی دوست عزیز
من زوینا هستم سال آخر علوم دام ؛ کاری داشتی در خدمتم...

mahtamodiry

عضو جدید
سلام من مهتا هستم سال اخر علوم دامی از دانشگاه شهریار
رشتمو خیلی دوست دارم و ممنون که چنین سایتی راه انداختیتد دمتون گرم