معرفیه بهترین استاد های دانشکده

peiman_eng

عضو جدید
سلام اینجا قصد داریم بهترین استاد های دانشکده رو از دید دانشجو ها و خصوصیات اساتید و مطرح کنیم .

لطفا تجربه خودتون رو از استاد های مورد نظرتون مطرح کنید .

peiman_eng

عضو جدید
در درس های ریاضی از بهترین استاد ها مریم خادمی و مجید کرمی رو میتونم بگم اما معولا برای ورودی های جدید کلاساشون جا نداره !!! به نظر من استاد علیرضا هاشمی هم استاد خوبی فقط شناخته شده نیست .

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چه كاره خوبيه...به نظر من اين كار واسه كسايي كه ميخوان ترماي بدي واحد بگيرن خوبه چون اينجوري ميتونن استاداي خوبو بشناسن

hazy

عضو جدید
دستت درد نکنه اگه می شه یه استاد خوب برای درس فیزیک 1 و 2 معرفی کنید

iloveunowhoney

عضو جدید
سلام برای درس ریاضی 2 من بعد از استاد کرمی استاد غفوری عدل را پیشنهاد می کنم که حدود 250 بار ریاضی 2 را در دانشگاههای مختلف تدریس کرده و قشنگ درس میده و با یوسفی اصلا نگیرید چون هم پیچه هم هیچی نمیدونه در ضمن برای معادلات دیفرانسیل از استاد ارجمند که عضو هیات علمی هم هستند آقای دکتر ارفع که در دانشگاه شهید بهشتی هم تدریس می کنند از جون و دل هم درس میدن واقعا از ایشون و آقای غفوری عدل تشکر می کنم

idustrial area

عضو جدید
استاد نادري براي فيزيك و ارفع هم براي معادلات هم پيشنهاد هاي خوبي هستند.:)

idustrial area

عضو جدید
استاد نادري براي فيزيك و ارفع هم براي معادلات هم پيشنهاد هاي خوبي هستند.:)
اگه رشته صنايع هستيد فقط براي تفنن حتما چند جلسه در كلاس هاي استاد فر شركت كنيد تاكيد مي كنم فقط براي تفنن هيچ وقت درس باهاش برنداريد مگر اينكه كامل بشناسيدش.

hamid19395

عضو جدید
استاد توکلی=فیزیک
استاد کرمی =ریاضی
استاد دادگر =برنامه نویسی
اگه خواستین درخواست بدین تا بگم;)

elham.nj

عضو جدید
اینا که همشون مال دروس عمومی هستن.پاس کنید بره بابا.من همه عمومی ها رو با استادای توپ و خفن گرفتم ، مگه چی شد؟الان همش یادم رفته.بعدا واسه ارشد به دردتون می خوره که تا اون موقع یادتون رفته.
استادای درس های تخصصی مهمه.من رشتم کامپیوتره.ترم 7.درس های طراحی پیاده سازی، سیستم عامل ،پایگاه داده، مهندسی نرم افزار ،پروژه و ... مهمه.آمار اونا رو بگیرید.

لوتی مشروطی

عضو جدید
من چون ترم دوم هستم نمی دونم کی به کیه ولی پیشنهاد میکنم با هرکی ریاضی میگیرید با امیر رهنمای برق نگیرید!
زد ما رو بدبخت کرد!!!!!!

alihesari

عضو جدید
اما نظر من :
رياضي: كرمي
فيزيك1و2: فقط و فقط دكتر جليليان خيلي خيلي توپه(هم خيلي خوش اخلاقه-هم خوب درس مي ده و هم خوب نمره ميده در ضمن خيلي با سواده و خودش مترجم فيزيك هاليدي هست)
معادلات: دكتر موسوي
ديناميك: دكتر شاهرخ حسيني هاشمي(عضو هيات علمي دانشگاه علم و صنعت و داراي دكترا از دانشگاه city university لندن)
ارتعاشات: بازم دكتر حسيني هاشمي
مقاومت مصالح 1و2: دكتر علوي- درسته يك مقداري بداخلاقه ولي خوب درس ميده و هم خوب نمره مي ده- البته اين بداخلاقيش هم با نمكه خيلي باحال و جالب عصباني ميشه.
روشهاي توليد: چاره اي نداريد جز اينكه با دكتر هراتي برداريد چون اون فقط ارائه ميده كه در اين صورت افتادنتون رو در يه درس 3 واحدي تبريك ميگم. يك آدم از خود راضي كه فقط فكر مي كنه خودش مكانيك حاليشه و بقيه رو فقط مسخره مي كنه.خودتون قضاوت كنيد كسي كه مي گه گرايش ساخت و توليد جزو مكانيك نيست و من اصلا اين گرايش رو قبول ندارم پس براي چي روشهاي توليد رو كه تمام در مورد درسهاي ساخت و توليد هست رو درس مي ده؟ تازه خيلي هم خالي مي بنده يه نمونش اينكه ميگفت قطعات ناسا را كارخانه ما توليد مي كنه حالا كار خونش كجاست خدا عالمه! نمونه بعدي اينكه مي گفت قبلا تو كارخونه BMW كار مي كرده يكي نيست بگه اگه تو اونجا كار مي كردي پس چرا ولش كردي و اومدي استاد دانشگاه شدي؟(فكر كنم بخاطر خدمت به وطن باشه؟!!!)البته من و دوستام ترم قبل بدجوري حالش رو گرفتيم بخاطر همين هم خودش بهمون گفت برين درستون رو حذف كنيد تازه براي امتحان هم اسم مارو رد نكرد در صورتي كه تمام جلسات كلاسش رو رفته بوديم و يه جلسه هم غيبت نداشتيم. آدم عقده اي!!!!
انقلاب اسلامي و تاريخ اسلام: فقط و فقط دكتر بهمن خوي زاده

آخرین ویرایش:

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال

سوال

سلام بچه ها
خوبید؟دانشگاه که خوش میگذره.یادش به خیر!می خواستم یه سوال از بچه های کامپیوتر بپرسم.شما استاد محمدی دارید که الگوریتم و هوش درس بده؟
با احترام
مریم راد

amin dd

عضو جدید
با پازوکی استاتیک بر ندارییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین
از اون مزخرفتر ندیدم

amin dd

عضو جدید
اشتباه میکنی
من ۹ واحد با ایشون پاس کردم

(حرفات رو تایید میکنم یه جورایی:biggrin:)
چی باهاش برداشتی؟
چند شدی؟
البته میگن اخلاقش سینوسیه
یه ترم همه رو با 18 19 پاس میکنه
یه ترم همه رو میندازه

DIAB

عضو جدید
تو درسهاي عمومي مريم خادمي
درسهاي تخصصي دكتر فرهاد خراشه مهندسي شيمي (ترمو ديناميك، راكتور)

hamid19395

عضو جدید
چی باهاش برداشتی؟
چند شدی؟
البته میگن اخلاقش سینوسیه
یه ترم همه رو با 18 19 پاس میکنه
یه ترم همه رو میندازه
استاتیک
مقاومت 1
دینامیک ماشین
سه تا 15
در سه ترم متوالی
استادی که خیلی راحت میشه باهاش پاس کرد(به نظر من البته)

leila bagheri

عضو جدید
بچه ها شما نمیدونید تهران جنوب ترم تابستون عملیات1 ارایه میده یا نه؟؟؟ ممنون میشم اگه جواب رو تو صفحه خودم کامنت کنید.

mohammad.aasi

عضو جدید
استعلام راجع به هراتي

استعلام راجع به هراتي

با سلام

از آقاي مسعود هراتي استاد روشهاي توليد كسي جز دوست بالا اطلاعات ديگه اي داره؟

amin dd

عضو جدید
سلام
یکی میتونه بگه اینا کدومشون بهتره؟
دینامیک: حسینی هاشمی-ابراهیمی
مقاومت مصالح: علوی-جباری
علم مواد: اسلامی-اکبری-نجفی-امیرآبادی
ازفیزیک 1:حضرتی-نادری

Albano

عضو جدید
سلام به همه تهران جنوبي ها:
دوستان اگه كسي راجبه استاداي زير اطلاعاتي داره منو راهنمايي كنه
من هم اگه استادي رو بشناسم راهنمايي ميكنيم
مدار الكترونيكي
محمد ستاري

ساختمان داده
عزت دوست-شاهپريان

زبان تخصصي
رستم زاده -ايرج صفا
پيشاپيش ممنون از جواباتون

amin dd

عضو جدید
آقا جون عزیزتون بگین این خورشیدوند چطوریه؟
مقاومت 1 با این برداشتم (فقط همین مونده بوود)
استاد خوبیه؟باهاش بردارم؟یا بذارم حذف اضافه؟
انتخاب واحدم امروزه
thanks

Pro

عضو جدید
سلام
ببخشید میخواستم اسم اساتیدی رو که تو دانشگاههای مختلف کشور، شبیه‏سازی تدریس میکنن بدونم
میتونید کمکم کنید؟
حتی‏الامکان لطفاً از طریق پیام بهم خبر بدید
با تشکر
موفق باشید

saeidmobin

عضو جدید
برای کسانی که می خواهند استاتیک بردارند فریبا آذرسا را پیشنهاد میکنم:).

دلم میخواد دعاکنم خداتو رو صداکنم
داد بزنم گریه کنم امشب خدا خداکنم

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.کسی استاد خوب برای ترمودینامیک.موازنه.نمیشناسه؟:que:

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
{ریاضی مهندسی:استاد کرمی}.{فیزیک2:استاد چراغی}.