معتقد به عشق قبل از ازدواج هستید یا بعد از ازدواج؟

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی واقعا توی مدرسه های ما جای خیلی درسا خالیه
خیلی درسا
توجه کردی؟؟؟؟
خیلی درسا

:eek:
ما كه درسامون خالي كه نيست هيچ اضافيم داريم همين تاريخ چيه واسه ما گذاشتن حالا من عاشق تاريخما اما نه اينجوريش!!!
خداوكيلي تاريخ كه نه تو نهايي مياد نه هيچي واسه بچه رياضي چيه؟تازه اين دبير ما از تو بيشتر بدانيدم سوال درمياره:cry::confused:
توي هر جلسه ام حدود 4-5بار بهم ميگه اگه يكبار ديگه صحبت كنين مجبور ميشم از كلاس بيرونتون كنم ديگه به جاي سلام چطوريم كم مونده همينو بگه اخه زاويه ديدش رو منه خوبيش اينه هرجاييم منو ميبره يك پايه واسه حرف زدن و خنديدن دارم:)
اخ تاريخ جون مارو گرفتي

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما كه درسامون خالي كه نيست هيچ اضافيم داريم همين تاريخ چيه واسه ما گذاشتن حالا من عاشق تاريخما اما نه اينجوريش!!!
خداوكيلي تاريخ كه نه تو نهايي مياد نه هيچي واسه بچه رياضي چيه؟تازه اين دبير ما از تو بيشتر بدانيدم سوال درمياره:cry::confused:
توي هر جلسه ام حدود 4-5بار بهم ميگه اگه يكبار ديگه صحبت كنين مجبور ميشم از كلاس بيرونتون كنم ديگه به جاي سلام چطوريم كم مونده همينو بگه اخه زاويه ديدش رو منه خوبيش اينه هرجاييم منو ميبره يك پايه واسه حرف زدن و خنديدن دارم:)
اخ تاريخ جون مارو گرفتي
حالا اینا چه ربطی به موضوع داشت؟ :w00:

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اینا چه ربطی به موضوع داشت؟ :w00:
اخه تو گفتي ما درس خالي داريم منم حرفم اومد:cry:---بابا تو كه ديگه تو كار اسپمي تو چرا:biggrin::)اخه بعضي وقتا تو تاپيكا دعوا ميشه سريع بايد بحث و منحرف كرد واسه اينكه صميميت بيشتر بشه بعدشم با كاربر جديد اينجوري حرف ميزنن:cry:

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه تو گفتي ما درس خالي داريم منم حرفم اومد:cry:---بابا تو كه ديگه تو كار اسپمي تو چرا:biggrin::)اخه بعضي وقتا تو تاپيكا دعوا ميشه سريع بايد بحث و منحرف كرد واسه اينكه صميميت بيشتر بشه بعدشم با كاربر جديد اينجوري حرف ميزنن:cry:
آخه از وقتی مهرداد بهم اخطار داده آدم شدم :):D

wrox

عضو جدید
من اصولا اعتقاد چندانی به عشق ندارم.
تو این دور و زمانه پول همه چیزها رو تعیین می کنه،هرچی پولدارتر باشی اطرافیانم بیشتر دوستت دارن.
ولی دوست داشتنی که بعد از ازدواج پیش می آد پایدارتره،این و میگم چون اکثر دوستام ازدواج کردند و دارم زندگیاشون رو می بینم.

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی اگه پولدار باشه اما زشت باشه من قبولش ندارم;)
نظر شما چیه؟

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
پول که خوشبختی نمیاره
این بحث هم کاملا نسبی هست
عشق و ازدواج و خوشبختی، به خیلی چیزا بستگی داره
خیلی چیزا
خیلی چیزا
:eek:
خیلی چیزا

اااااااااااااااااااااه من چرا اینجوری میشم تازگیا

gol_bahar

عضو جدید
ازدواج با عشق قبل از ازدواج یا بعد از ازدواج...؟؟؟

ازدواج با عشق قبل از ازدواج یا بعد از ازدواج...؟؟؟

بعضی ها دوست دارند با عشق قبل از ازدواج،وارد زندگی مشترک شوند و احساس می کنند این ازدواج پایدار تر است و بعضی ها هم به عشق بعد از ازدواج ایمان دارند.
نظر شما چیه....؟؟؟؟:que:

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
بعضی ها دوست دارند با عشق قبل از ازدواج،وارد زندگی مشترک شوند و احساس می کنند این ازدواج پایدار تر است و بعضی ها هم به عشق بعد از ازدواج ایمان دارند.
نظر شما چیه....؟؟؟؟:que:

اولی قشنگ تره ولی امکان موفقیتش کمتره چون عشق اولیه باعث میشه 1 سری چیزا رو ندید ممکنه اول زیاد مهم نباشن ولی بدن مشکل ساز بشن
اما
عشق بعد ازدواج منطقی تر به وجود اومده!
البته بنظر من انسان با عقل انتخاب میکنه و بعد با عشق زندگی میکنه(یعنی اولش تا می تونه واقع بین باید باشه ولی بعدش تو زندگی باید انقدر عاشق باشه که هیچی نبینه جز معشوقش! حتی اگه نقصی هم باشه اونو حسن میبینه!)

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام gol_bahar عزیز
به نظر من عشق قبل از ازدواج بهتره
چون در رسیدن به هم شوق زیادی است و حوادث جالبی در حین آن پیش میاد
با تشکر از تاپیک جذاب شما
سعادتمند باشید

mg88

عضو جدید
باید بدونی عاشقا بهم نمیرسن.مگه ما ادعا نداریم که حضرت علی (ع)وفاطمه(س)بهترین زن وشوهرای عالمند.آیا اونا هم قبل از ازدواجشون نسبت بهم عشق داشتند؟اگه جواب مثبت باشه که بدور ازعصمت اوناس.پس نتیجه میگیریم که اگه قبل از ازدواج عاشق کسی شدیم باید اینو کار شیطان بدونیم.اصلا یه جا خونده بودم که روابط قبل از ازذواج تأثیر بدی در دوران بعد ازدواج داره...

امیر Amir

عضو جدید
فلاسفه بزرگ توی معنی عشق و مفهوم عشق و ماهیت عشق موندن...

حالا مردم عین مسلسل ادعای عشق میکنند:biggrin:

عشق کیلو چنده؟

وقتی پول نباشه همه چیز کشکه...الان عاشق هم دیگه هم باشید وقتی نون برای خوردن نداشته باشید زندگی از هم میپاشه...اینو من نمیگم آمار طلاق و دلایل طلاق میگه...

عشق رو بزار توی فر سرخش کن...

عشق قبل از ازدواج یعنی چی..یعنی دوست بودند و در هاله ای احساساتی که اونم از سر شکم سیری بوده رفتند..

یک ضرب المثل میگه:

شب دراز است و قلندر بیدار...

اره جونم

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز

عشق کیلو چنده؟

وقتی پول نباشه همه چیز کشکه...الان عاشق هم دیگه هم باشید وقتی نون برای خوردن نداشته باشید زندگی از هم میپاشه...اینو من نمیگم آمار طلاق و دلایل طلاق میگه...

عشق قبل از ازدواج یعنی چی..یعنی دوست بودند و در هاله ای احساساتی که اونم از سر شکم سیری بوده رفتند..

یک ضرب المثل میگه:

اره جونم
من با نظر امير خان موافقم اما جوري ديگه چون به نظز من هيچ دختري لياقت عشق واقعي يه پسر را نداره

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این دور و زمونه و مخصوصا در ایران عشق و عاشقی مال افراد پولداره
عشق رو به پول می دن
عاشق رو با پول می شناسن
با پول عاشق می شن
با پول معشوق می شن
.......

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من عشق قبل از ازدواج بشرطي كه علاقه واقعي باشه چون اگه واقعا عاشق هم باشن تا پايان عمرم با هم ميمونن
ولي اگه از روي هوا و هوس باشه بزودي از بين ميره باعث جنجال و درگيري ميشه

پرندیس

کاربر بیش فعال
قشنگش اینه که شناخت قبل از ازدواج باشه و عشق بعد از ازدواج......این جوری منطقیه....ولی کو فرهنگش تو این مرزوبوم چه از طرف دختر چه پسر.......

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر من دوستی قبل و بعد ازدواج از هر عشقی بهتره !

Matrix

عضو جدید
چرا اینقدر با کلمه ی عشق بازی میکنید ؟؟

ای مرغ سحر! عشق ز پروانه بیاموز ---------------- کان سوخته را جان شد و آواز نیامد

این مدعیّان در طلبش بی خبران اند ---------------- کان را که خبر شد ، خبری باز نیامد.

بازم خدا سعدی رو بیامرزه .... وگرنه نمیدونستم با چه زبونی بگم!

nimfadora

عضو جدید
اول دوستی بعد عشق بعد ازدواج بعد خوشبختی بعد مرگ تجربه کردم که میگم بهترین شکل ازدواجه

Matrix

عضو جدید
تجربه کردی ؟ چه آواتار با معنایی !!

ببخشید اونوقت شما راههای دیگه رو هم تجربه کردی !!؟

خیلی مطمئن...

soheyl_shaghaghi

عضو جدید

عشق کیلو چنده؟

یک ضرب المثل میگه:

اره جونم
پس همون میشه عقلانه انتخاب کن و عاشقانه زندگی کن!!!