مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلام دوستان

خسته نباشید

خدا رو شکر این چند روزه که نرسیدم به تاپیک سر بزنم و امروز که اومدم دیدم اتفاقات خوبی افتاده و خوشحال شدم:)

این اتفاق حضور مهندس ایرانشاهی عزیزه که مطمئنا با راهنمایی ها و کمک های ایشون مسیر پیشرفت برامون راحتتر میشه و اطلاعات کامل ایشون برای این تاپیک بسیار مفید خواهد بود

در آخر از مهندس ایرانشاهی عزیز تشکر میکنم و آرزوی سلامتی براشون دارم:gol:

revit

عضو جدید
کارنامه واسه مرکز که نیست؟ من درصدام نصف شما نیست ولی رتبم بهتره :eek:

با عرض پوزش اون اشتباه تایپی بود 6 شده بود رتبم.برا مرکز
از بچه ها درخواست میکنم اگر مایل باشند تو هر آزمون عکس کارنامه رو بزارن تا هر کسی خدایی نکرده مشکلی تو درسها داشته باشه به همیدیگه کمک کنیم.این کار چندین حسن داره اینکه با همدیگه رقابت میکنیم و از همه مهم تر اگر کسی تو منابع یا تست ها مشکل داشته باشیم حل شه.موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فیلمی که آقای ایرانشاهی برا انعکاس گذاشتن رو میشه دانلود کرد؟یا فقط باس دید؟!

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
بچه ها فیلمی که آقای ایرانشاهی برا انعکاس گذاشتن رو میشه دانلود کرد؟یا فقط باس دید؟!

میشه دانلود کرد.....همون زیر اون ال سی دی اولین گزینه رو کلیک کن دانلود میشه

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

خسته نباشید

خدا رو شکر این چند روزه که نرسیدم به تاپیک سر بزنم و امروز که اومدم دیدم اتفاقات خوبی افتاده و خوشحال شدم:)

این اتفاق حضور مهندس ایرانشاهی عزیزه که مطمئنا با راهنمایی ها و کمک های ایشون مسیر پیشرفت برامون راحتتر میشه و اطلاعات کامل ایشون برای این تاپیک بسیار مفید خواهد بود

در آخر از مهندس ایرانشاهی عزیز تشکر میکنم و آرزوی سلامتی براشون دارم:gol:

ممنون لطف دارید شما.. به من گفتن تو این سایت خیلی از بچه ها هستن که واسه کنکور ارشد معماری..منم گفتم شاید تجربه ی این چند سال مشاوره بتونه کمکی کنه به دوستان.. از انرژی مثبت شما ممنونم.

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلمهایی که تا بحال گذاشتید واقعا مفید بوده ، قطعا آموزش سایه هم خیلی به دردمون میخوره. ..
حتما سعی می کنم تو وقت خالیم فیلم های مفیدی آماده کنم و بزارم...
همینجام نوید 40 صفحه متن زبان تخصصی رو بدم که یکی از اساتید زبان دکتر سیفی آماده کردند..
حدود 6 یا 7 تا متن از این کتاب تا به حال تو کنکور معماری سوال اومده..
تا فردا پس فردا میزارم برای بچه ها.
فقط معنی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها واسه تاریخ مزینی و بانی مسعود و معماری ایرانیم می خونید کامل نیا چه طور؟
یه توضیح کلی واسه تاریخ معاصر و جهان میگم شاید مفید باشه:
1-خوندن یه جزوه از اساتید موسسات کمک میکنه که شما ذهنتون دسته بندی و شبکه بندی بشه.. مثل بوجود اومدن یک درخت با شاخه های محکم و کمی شاخ و برگ
2- خوندن کتاب های منبع مثل برگ ریز ها و پرپشت کردن اون درخته میمونه یعنی با داشتن دسته بندی خوب حالا با کتاب ها اطلاعاتمون رو زیاد میکنیم
3-جزوه های استاد های مشکوک به طراح بودن اخر اینا خونده میشه چون اصلا دسته بندی ندارن و اگر قبلا اون درس رو نخونده باشی خیلی گیج کنندس
4-کتاب معاصر قبادیان اگر جزوه خوندید و کتب اصلی دیگه زیاد لازم نیست چون تو بقیه کتاب ها مطالب این کتاب به طور مفصل داره ولی دسته بندی خوبه داره..
5- کتاب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود حتما حتما باید خونده بشه...این کتاب بسیار نثر علمی و خوبی داره
6- حامد کامل نیا...دکتر حقیر....خانم اعتضادی از مشکوک ترین افراد به طراحی تاریخ معاصر و جهان هستند.
پس کتاب ها و جزوات این اساتید هم اهمیت بالایی داره..
7- مهمترین نکته:
شما قرار نیست این درس رو 100 بزنید...قرار نیست کل منابع رو بخونید...هر کسی با توجه به زمانی که داره باید انتخاب کنه... عاقل اون کسیه که بتونه با توجه به زمانش یه سطح خوب و متعادلی از همه درساش بزنه و رتبه خوب بیاره

سعی میکنم در مورد درک و ایستایی هم مطلب بزارم..چون نظرات رو می دیدم خیلی ها دارن راه رو اشتباه میرن!
امیدوارم مطالب مفید باشه براتون

Arc.a

عضو جدید
فیلم های آموزشی مهندس ایرانشاهی عالیه ;)
واقعن ممنونیم:w30:
ای کاش برای کتابای فن هم فیلم آموزشی بود:w46:
من حدود دو هفته س هیچی نخوندم... :(
کارای دانشگام هس...کلن ناامید شدم نمیتونم بخونم:w05:

mina mina22

عضو جدید
یه توضیح کلی واسه تاریخ معاصر و جهان میگم شاید مفید باشه:
1-خوندن یه جزوه از اساتید موسسات کمک میکنه که شما ذهنتون دسته بندی و شبکه بندی بشه.. مثل بوجود اومدن یک درخت با شاخه های محکم و کمی شاخ و برگ
2- خوندن کتاب های منبع مثل برگ ریز ها و پرپشت کردن اون درخته میمونه یعنی با داشتن دسته بندی خوب حالا با کتاب ها اطلاعاتمون رو زیاد میکنیم
3-جزوه های استاد های مشکوک به طراح بودن اخر اینا خونده میشه چون اصلا دسته بندی ندارن و اگر قبلا اون درس رو نخونده باشی خیلی گیج کنندس
4-کتاب معاصر قبادیان اگر جزوه خوندید و کتب اصلی دیگه زیاد لازم نیست چون تو بقیه کتاب ها مطالب این کتاب به طور مفصل داره ولی دسته بندی خوبه داره..
5- کتاب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود حتما حتما باید خونده بشه...این کتاب بسیار نثر علمی و خوبی داره
6- حامد کامل نیا...دکتر حقیر....خانم اعتضادی از مشکوک ترین افراد به طراحی تاریخ معاصر و جهان هستند.
پس کتاب ها و جزوات این اساتید هم اهمیت بالایی داره..
7- مهمترین نکته:
شما قرار نیست این درس رو 100 بزنید...قرار نیست کل منابع رو بخونید...هر کسی با توجه به زمانی که داره باید انتخاب کنه... عاقل اون کسیه که بتونه با توجه به زمانش یه سطح خوب و متعادلی از همه درساش بزنه و رتبه خوب بیاره

سعی میکنم در مورد درک و ایستایی هم مطلب بزارم..چون نظرات رو می دیدم خیلی ها دارن راه رو اشتباه میرن!
امیدوارم مطالب مفید باشه براتون
بسیار ممنونم .مطمئن باشید که قطعا تمام آموزش ها ،راهنمایی ها و نظرات شما مفید هستند. خصوصا برای کسایی که به آکادمی و نمایندگی ها دسترسی ندارند.امکان داره راجب از زمان و معماری منوچهر مزینی هم نظرتون رو بدونیم؟ممنونم

mina mina22

عضو جدید
ما پارسال خیلی هارو داشتیم که هم معماری هم انرژی رتیبه داشتن
مثلا وحید قادری 25 معماری 6انرژی
خانم بلادر 5 انرژی91 و 43 معماری

همه ی این افراد برای معماری می خونن و اکثرا زبان قوی دارن پس وقت میکنن درس های فنی رو هم خوب بزنن...
تنظیم و تاسیسات خیلی مهم هست...
چون عناصر و ایستایی از نظر منبع زیاد فرقی نمیکنه...
البته کلاس و مشاوره درست هم برای این راه بیشتر نیاز هست...
اگر یه ذره پاتو کج بزاری جفت کنکور هارو از دست می دی.
بله واقعا به مشاوره نیاز دارم

shadi4350

عضو جدید
ممنون لطف دارید شما.. به من گفتن تو این سایت خیلی از بچه ها هستن که واسه کنکور ارشد معماری..منم گفتم شاید تجربه ی این چند سال مشاوره بتونه کمکی کنه به دوستان.. از انرژی مثبت شما ممنونم.

حضورتون فوق العادس
مرسی واقعا آقای مهندس :)

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسیار ممنونم .مطمئن باشید که قطعا تمام آموزش ها ،راهنمایی ها و نظرات شما مفید هستند. خصوصا برای کسایی که به آکادمی و نمایندگی ها دسترسی ندارند.امکان داره راجب از زمان و معماری منوچهر مزینی هم نظرتون رو بدونیم؟ممنونم

ممنون از لطفتون

یه دیدی که باید داشته باشید اینکه هیچ کتابی تو هیچ درسی منبع نیست!!!(به جز کتاب های گلابچی)
یعنی اینکه همه ی این منابع شانس زدن تست هارو زیاد میکنه نه اینکه حتما تست اضافه کنه به شما!!!
تست تاریخ از فلان صفحه فلان کتاب طراحی نمیشه بلکه از ذهن طراح بیرون می اد...
حالا ما چیکار میکنیم؟
با خوندن یک سری متن اطلاعاتمون رو به اطلاعات طراح نزدیک می کنیم..
کتاب مزینی خوبه چون تحلیلی هستش...به نظرم بعد بانی مسعود یا بعد کامل نیا جاش هست..

narges17

عضو جدید
سرفصلهای دروس ارشد

سرفصلهای دروس ارشد

سلام بچه ها من تازه شروع کردم به خوندن و کتابای مرجعو میخونم، ولی نمیدونم دقیقا کدوم سرفصلا رو باید بخونم کمکم کنید:(

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها زبان تخصصی بابک رستمی باید از نمایندگی های ایوان خانه تهیه کرد ؟ یا باید سفارش بدم تهران واسم بفرستن....اصن نحوه توضیحش واسه حل درک مطلبا خوبه؟ :( یکی بگه کدوم جزوه عناصر باشگاه خوب و خواناست و کاملتر از بقیه جزوه خام نمیخوام....من کتاب کزازی دارم و نمیتونم بخونمش رو اعصابمه.....:(((((

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من تازه شروع کردم به خوندن و کتابای مرجعو میخونم، ولی نمیدونم دقیقا کدوم سرفصلا رو باید بخونم کمکم کنید:(
یه نگاه به سیلابسای کنکورای ازمایشی بنداز...........
با اونا پیش بری خوبه....تو باشگاه هست....
و اینکه حتما از جزوه کنار کتابات استفاده کن...... یه سری جزوه تو باشگاه هست .....

nahamya

کاربر فعال
سلام و صبح بخیر ، آرزومند موفقیت دوستان هستم

دوستان کسی تاریخ ثبت نام رو میدونه ؟ آزاد چی ؟

طوبی01

عضو جدید
سلام دوستان
بچه ها من برای تست زدن از چه کتابایی استفاده کنم؟؟؟

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض پوزش اون اشتباه تایپی بود 6 شده بود رتبم.برا مرکز
از بچه ها درخواست میکنم اگر مایل باشند تو هر آزمون عکس کارنامه رو بزارن تا هر کسی خدایی نکرده مشکلی تو درسها داشته باشه به همیدیگه کمک کنیم.این کار چندین حسن داره اینکه با همدیگه رقابت میکنیم و از همه مهم تر اگر کسی تو منابع یا تست ها مشکل داشته باشیم حل شه.موفق باشید.
تیریک میگم برای رتبت خیلی خوب شدذه..من گذاشتم چون هم تخصصی و هم درک رو خراب کرده بودم منتظر پیشنهاد بچه ها بودم ولی دریغ ار یه پست...والا پارسال بچه ها خیلی بیشتر به هم کمک میکردن اینجا هر کی به فکر خودشه فقط.....

narges17

عضو جدید
یه نگاه به سیلابسای کنکورای ازمایشی بنداز...........
با اونا پیش بری خوبه....تو باشگاه هست....
و اینکه حتما از جزوه کنار کتابات استفاده کن...... یه سری جزوه تو باشگاه هست .....

خیلی ممنونم.
سیلابسای کنکورای آزمایشی کجاست من پیداش نکردم میشه لینکشو برام بذاری :(

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
بچه ها من برای تست زدن از چه کتابایی استفاده کنم؟؟؟
بهترین کتاب تست برای رشته معماری:
مجموعه سوالات معماری/ انتشارات عصر کنکاش.
لینک کتاب: http://asrekankash.com/component/books/?view=item&item=4

برای تسلط بهتر برای زدن سوالات فن... مجموعه سوالات هنر های ساخت/ انتشارات عصر کنکاش را نیز بزنید.

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها زبان تخصصی بابک رستمی باید از نمایندگی های ایوان خانه تهیه کرد ؟ یا باید سفارش بدم تهران واسم بفرستن....اصن نحوه توضیحش واسه حل درک مطلبا خوبه؟ :( یکی بگه کدوم جزوه عناصر باشگاه خوب و خواناست و کاملتر از بقیه جزوه خام نمیخوام....من کتاب کزازی دارم و نمیتونم بخونمش رو اعصابمه.....:(((((

جواب بدین لطفا......:cry:

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من برای تاریخ جهان و معاصر ، کتابای " معماری جهان زارعی " ، " مبانی و مفاهیم در معماری معاصر قبادیان " و " تاریخ معماری غرب از عهد باستان تا مکتب شیکاگو بانی مسعود " رو دارم . می خواستم بدونم با توجه به زمان باقی مونده تا کنکور ، لازمه کتاب " معماری غرب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود " رو تهیه کنم ؟ ینی موندم کدوم یکی از کتابای بانی مسعود رو بخونم بهتره ؟؟؟

faezeh fazi

عضو جدید
سلام بچه ها جزوه طراحی فنی سیناشریفی میشه لینکشو بزارین خواهش میکنم چرا کسی جوابمو نمیده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا