مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zahra@

عضو جدید
سلام به همگی .............. من پارسال مثل شما در این باشگاه شرکت کردم و واقعا تلاش کردم روزها و شبها ......انتظار یه رتبه خوب حداقل چیزی که فکر می کردم با میانگین 41 یه رتبه ی خوب قبول شم (تازه این حداقل انتظارم بود خیلی از جوابایی که شک داشتم غلط فرض کردم) خلاصه نشد که بشه وقتی کارنامه امو دیدم فقط کلمه تخلف دیدم گفتن دستات عرق کرده پاسخنامه قابل رویت نیست خلاصه همه چی تموم شد و من امسال دوباره برگشتم که شروع کنم به امید موفقیت تک تکتون ،باشگاه واقعا فوق العاده است خیلی چیزا از بچه ها یاد گرفتم;););):)

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوستان. من تو بخش زبان میتونم کمک کنم. اگه کسی سوال داشت میتونه بپرسه

اوکی مهندس سوال اول چیکار کنیم زبانونمون خوبه شه به نظر شما،یک مقدار بچه ها نظر دادن نظر شما را هم دوس دارم بشنوم

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلاسای آقای سروش نیا تو ایوان خانه برگزار میشه. ولی فکر میکنم یه سری از روزاش تغییر
کرده. یه چک بکنید.

سلام به همگی .............. من پارسال مثل شما در این باشگاه شرکت کردم و واقعا تلاش کردم روزها و شبها ......انتظار یه رتبه خوب حداقل چیزی که فکر می کردم با میانگین 41 یه رتبه ی خوب قبول شم (تازه این حداقل انتظارم بود خیلی از جوابایی که شک داشتم غلط فرض کردم) خلاصه نشد که بشه وقتی کارنامه امو دیدم فقط کلمه تخلف دیدم گفتن دستات عرق کرده پاسخنامه قابل رویت نیست خلاصه همه چی تموم شد و من امسال دوباره برگشتم که شروع کنم به امید موفقیت تک تکتون ،باشگاه واقعا فوق العاده است خیلی چیزا از بچه ها یاد گرفتم;););):)

سلام
دلم گرفت يهو ولي ما نميدونيم حكمت خدا چيه، مطمئنا خدا خيرو صلاحتونو ميخواد، ايشالا امسال رتبه تك رقمي بياريد به خاطره زحمتايي كه كشيديد:)
خودم هميشه يه مشكلي كه برام پيش مياد ميگم خيره ايشالا آخه من خود شيفتگي دارم هميشه فك ميكنم من خيلي خوبم پس خدا هوامو داره و برام بد نميخواد:D

کلاسای آقای سروش نیا تو ایوان خانه برگزار میشه. ولی فکر میکنم یه سری از روزاش تغییر کرده. یه چک بکنید.

سلام عزیزم ...
بله در همایش ایشون بودند ...
ساعت کلاس های ایشون تغییر کرد !!!

مرسي بچه ها
زنگ زدم پرسيدم گفت كلاس روزاي يكشنبه و سه شنبه ظرفيتش تكميل شده و روزاي جديد اضافه كردن،

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
هم تست های جهان هم اسلامی هم معاصر رو داره؟و اینکه فصل به فصل هست؟مثلا برا سبک اذری تو یه فصل رنسانس یه فصل؟در ضمن منظورم عکس جلدش هست ها نه تست ها؟

تست تاریخو کامل داره هم جان.هم اسلام
سبک شناسی ک من تستاشو زدم هر سبک تستاش جداس و اول سوالات کنکورای قبله بعدش جندتا تست تالیفی داره
اوکی حتما فردا میذارم

4lii

عضو جدید
اوکی مهندس سوال اول چیکار کنیم زبانونمون خوبه شه به نظر شما،یک مقدار بچه ها نظر دادن نظر شما را هم دوس دارم بشنوم

سوالتون یکم زیادی کلی بود :) اما به صورت کلی من چندتا نکته رو میگم امیدوارم مفید باشه. اول اینکه نحوه خوندن لغات و ترجمه کردنشون خیلی مهمه اگه با ترجمه انگلیسی به انگلیسی مشکلی ندارید که یه هند بوک لانگمن داشته باشید که حتما تا روز کنکور از همین دیکشنری استفاده کنید و مارک کنید. اگه ترجمه با انگلیسی به فارسی راحتید که از نظر من دیکشنری های لانگمن و آکسفورد و... اصلا ترجمه فارسی خوبی ندارند. من توصیه میکنم اگه انگلیسی به فارسی ترجمه میکنید از فلش کارت های مخصوص کتاب 504 استفاده کنید . دومین مطلب کاربرد کلمه ها توی جمله ها هست که حتما باید درک بشه اینکه شما درک کنید چطور استفاده میشه هم تو به خاطر سپردن کمکتون میکنه هم تو تست زدن که اینم مرتبط هست با ترجمه درست. سوم اینکه تکرار کردن بهترین راه برای یاد گیری زبان هست و سعی کنید سریع تر کتاب 504 رو تمام کنید و کتاب تخصصی زبان رو شروع کنید چون ضمن خوندن کتاب های تخصصی با خیلی از کلمه های عمومی آشنا میشد. آخر سخن اینکه سوالات کنکور بهترین منبع هستن. موفق باشید

4lii

عضو جدید
تنظیم شرایط_قیابکلو

تنظیم شرایط_قیابکلو

دوستان جزوه تنظیم شرایط قیابکلو که تو سایت هست خیلی قدیمیه من به یه جزوه جدیدترش نیاز دارم اگه کسی داره و لطف کنه بزاره ممنون میشم:(

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها دنبال اسکیس -عکس یا کار راندو شده رند یا هر چیزی از کارگاه چوب کلاس معماری -اتلیه -کلاس عکاسی -گرافیک یا هر چیزی تیو این ریتم هستم برای طراحی هنرستان معماری اگه کسی چیزی داره ممنون میشم بهم بده مرسی خیلی هم فوری هستش پلیز هلپ می

arch_ro1

عضو جدید
سوالتون یکم زیادی کلی بود :) اما به صورت کلی من چندتا نکته رو میگم امیدوارم مفید باشه. اول اینکه نحوه خوندن لغات و ترجمه کردنشون خیلی مهمه اگه با ترجمه انگلیسی به انگلیسی مشکلی ندارید که یه هند بوک لانگمن داشته باشید که حتما تا روز کنکور از همین دیکشنری استفاده کنید و مارک کنید. اگه ترجمه با انگلیسی به فارسی راحتید که از نظر من دیکشنری های لانگمن و آکسفورد و... اصلا ترجمه فارسی خوبی ندارند. من توصیه میکنم اگه انگلیسی به فارسی ترجمه میکنید از فلش کارت های مخصوص کتاب 504 استفاده کنید . دومین مطلب کاربرد کلمه ها توی جمله ها هست که حتما باید درک بشه اینکه شما درک کنید چطور استفاده میشه هم تو به خاطر سپردن کمکتون میکنه هم تو تست زدن که اینم مرتبط هست با ترجمه درست. سوم اینکه تکرار کردن بهترین راه برای یاد گیری زبان هست و سعی کنید سریع تر کتاب 504 رو تمام کنید و کتاب تخصصی زبان رو شروع کنید چون ضمن خوندن کتاب های تخصصی با خیلی از کلمه های عمومی آشنا میشد. آخر سخن اینکه سوالات کنکور بهترین منبع هستن. موفق باشید

چه جوری همه لغات رو تو جمله یاد بگیریم.چون میبینین یه کلمه تو 4 جمله معانی مختلفی داره.چون یه کلمه نیست که همه کلمات این جوری هستن.راه حلش چیه

arch_ro1

عضو جدید
پس بچه ها یعنی این جزوات قابکلو موجود در سایت به درد نمیخورن؟آخه یکی از بچه ها میگه خیلی قدیمیه؟الان تکلیف چیست؟؟؟؟:evil:

4lii

عضو جدید
چه جوری همه لغات رو تو جمله یاد بگیریم.چون میبینین یه کلمه تو 4 جمله معانی مختلفی داره.چون یه کلمه نیست که همه کلمات این جوری هستن.راه حلش چیه

بیشتر معانی کلمات نقاط مشترک زیادی دارند ولی توصیه من اینه که اول دیکشنری خوب انتخاب کنید و بعد اینکه یک سری از معانی هستند که پرکاربرد تر هستند که سعی کنیید اونها رو یاد بگیرید. و تو تست زدن اگه یه کلمه برای شما آشنا باشه من قول میدم با این مشکل مواجه نخواهید شد. موفق باشید

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

در تکمیل صحبت ایشون بگم که توی کتاب ذره بین حدالمقدور نوشته منبع سوال چی بوده و اکثرا جملات دیکشنری لانگمن هستن .

Negin.NVF

عضو جدید
نگين جون خوش اومدي
همه دوستان نظرشون اينه ابتدا بايد زبان خوند و در كنارش اهسته دروس پايه فن خونده بشه������

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام عزیزم خوش اومدی برا منابع تو همین تاپیک صفحه 87 هست.وبرای شروع هم از زبا کتاب 504 شروع کن.اگه با سایت ممورایز بخونی که عالیه;)
ممنونم.برا شروع راهنمایی خوبی بود.

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم خوش اومدم:redface:
پارسال خیلی تلاش کردم نتیجه دلخواهمو نگرفتم امسال سر کار میرم ولی در کنارش میخوام یه سری منابع محدود بخونم امیدوارم امسال هممون بهترین رتبه رو بیاریم.یکی از دوستام میخواد کلاس زبان بره بین خرسندی و تقی زاده و رستمی مونده کدوماش بهترن؟
برای آزمون ایوانخانه بهتره یا اکادمی؟

4lii

عضو جدید
در تکمیل صحبت ایشون بگم که توی کتاب ذره بین حدالمقدور نوشته منبع سوال چی بوده و اکثرا جملات دیکشنری لانگمن هستن .

ممنون دوست عزیز. بله من خودم از لانگمن استفاده میکنم و تو زبان عمومی تا حالا تست نبوده که کلمه جدیدی داشته باشه. من این کتاب رو ندیدم ممنون میشم اگه لطف کنید عکس جلد کتاب رو بزارید.

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم خوش اومدم:redface:
پارسال خیلی تلاش کردم نتیجه دلخواهمو نگرفتم امسال سر کار میرم ولی در کنارش میخوام یه سری منابع محدود بخونم امیدوارم امسال هممون بهترین رتبه رو بیاریم.یکی از دوستام میخواد کلاس زبان بره بین خرسندی و تقی زاده و رستمی مونده کدوماش بهترن؟
برای آزمون ایوانخانه بهتره یا اکادمی؟
خوش اومدی به جمعمون....موفق باشی

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز

• Like
واکنش ها: !ala

ELMIRA666

عضو جدید
salam

salam

امروز زنگیدم ایوانخانه..گفت از هیجدهم کلاس سروشنیا شروع میشه....من یکشنبه سه شنبه گرفتم....کیا با منن؟

arch_ro1

عضو جدید
برا معماری جهان اگه جزوه مانا قابوسی+کتاب معماری جهان زارعی رو بخونیم کفایت میکنه منظورم اینکه دیگه معماری غرب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود رو نخونیم؟مطالب اضافی نسبت به مجموع این دوتا داره یا نه؟

arch_ro1

عضو جدید
امروز زنگیدم ایوانخانه..گفت از هیجدهم کلاس سروشنیا شروع میشه....من یکشنبه سه شنبه گرفتم....کیا با منن؟

عزیزم میشه بعد هر جلسه از جزوه تون عکس بگیری و برامون بزاری تا همگی استفاده کنیم

atefeh.ghazi

کاربر فعال
برا معماری جهان اگه جزوه مانا قابوسی+کتاب معماری جهان زارعی رو بخونیم کفایت میکنه منظورم اینکه دیگه معماری غرب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود رو نخونیم؟مطالب اضافی نسبت به مجموع این دوتا داره یا نه؟
سلام ، همزمان وقتی کتاب زارعی رو میخونید کتاب بانی مسعودم باید بخونید وباهم مطابقت بدید عکساشم مهمن...جزوه ی اون خانم رو ندیدم ولی میدون با اون چیزی که گفتم نتیجه میگیرید...

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

c_me

عضو جدید
بچه ها من پارسال مرکز معماری میرفتم آزمون ها و درس نامه هاشو میزارم امیدوارم مفید باشه. موفق باشید;)
اولش 2تا آزمون ارزیابی رایگان تو تابستون داشت که من فقط یکیشو شرکت کردم و بعد هم 10 مرحله آزمون که 4تاشم جامع بود. از آزمون دوم به بعد یکسری درسنامه دادن که اونارو هم میزارم. سیلابس آزمونم میزارم.
آزمون ارزیابی 1مشاهده پیوست Memari - Question 00.pdf پاسخنامه مشاهده پیوست Memari - Answer 00.pdf

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا