مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلااااام!خوش اومدی
خدا قوت:gol:
خب:surprised:
:D
منابع اصلی یعنی لیست منابعی ک سازمان سنجش اعلام میکنه؟
یا منابعی ک ایوان خانه میگه؟
یا اونایی ک بچه های ارشد میگن؟؟؟:confused:

عزیزم منم یه نصیحت کنم...قبولی مرحله اول ارشد نشدنی نی...من خودم از آخرهای مهر تقریبا جدی مثلا روزی3 ساعت شروع کردم سرکارم میرفتم...بعد دیدم اینجوری نمیشه منطقی با رییسه شرکت صحبت کردم و مرخصی گرفتم...رفتم کتابخونه از 8 صبح تا 2 بعدازظهر یه یه ماه یعنی تا اول دی اینجوری خوندم...بعد دیدم چقدر عقبم تایم کتابخونه رو زیاد کردم تا 6 بعدازظهر...
برای خوندن...یشنهاد من اینه ک همه کتب رو بخونید همشو...یکی رو هم از دست ندید...اما از الان ولی خوندنی ک میگم از الان شروع کنید به این معنی نیست ک خودتو بکشی...
بشین بخون ولی خوندنی ک ازش فقط نکات در بیاد...نیازی نی یاد بگیری دور اول...هر جا سئوال برات پیش اومد علامت بزن ک تووو دور بعدی دقیق شی روش...
من ک این کارو کردم...تاریخ بانی مسعود راهیان ارشد زارعی ماناقابوسی جزوه های اینجا همه رو خوندم بعد جدا نکاتشو برای خودم نوشتم...شد یه جزوه خلاصه تووووپ...چون کتابها هم میبینی یکی ی نکته گفته ک تووو کتاب قبلی نبوده...بعدش همه اینهارو جمع کردی دیگه با هیچ کتابی کار نداری فقط در حد دیدن عکسهاشون بهشون رجوع میکنی...این کارو اگه از الان شروع کنی تا آخر تیر فکر کنم تموم میکنید...بعدش یه 1 ماه 2 ماه استراحت بده به خودت...ک مغزت رفرش بشه...خسته نباشه..مسافرت برو...بعدش از نیمه شهریور مجدد شروع کن..اما خلاصه هاتو دیگه بخون...هر جا متوجه نشدی کمک از کتاب میگیری....

سحری تو چجور شاغلی هستی این ساعت اینجایی؟؟؟:surprised:
منم خیلی درگیرم... اون 4 ساعتم اگه خودمو بکشم شاید بشه...
منظر خیلی خوبه, امیدوارم موفق بشی
من در مورد این ممورایز اینو نمیفهمم که وقتی 504 زیر دستمه نیازی به کار کردن با این سایت هم هست؟؟؟ اصلا اگه بخوام باهاش کار کنم از کجا باید شروع کنم؟:confused:

عالیه...به شرطی ک اصلا ول نکنی...من خودم 2 ماه آخر رو ول کردم و به ضررم شد...متاسفانه...چون ترجیح دادم وقتمو بزارم برای درسهای ضریب بالا...

بچه ها این سیستم سازمان سنجش خیچ چیش مشخص نی...باید پیش بینیه خیلی چیزهارو باید بکنی...امسال از گلابی کم اومد...شاید سال شما باز ایشون کولااک کنه...کمااینکه کتابهاش خیلی سخت نی..اگه با علاقه بخونی...واقعا عاشقشون میشی...من ک اینجوری بودم...البته من درصدم بالا نمیشه 18 تا سئوال ج دادم ک 2 تا غلط بوده و احتمالا درصدم 51 میشه(واسه اینکه منفی نشه میترسیدم جواب بدم...ولی الان همون شکی ها رو ک نزدم میبینم اگه میزدم درست میبود...واسه همین میگم همه چی رو بخونید اونم دقیق ک مثل من شک نداشته باشید جون 1 سئوال درست کلی رتبتو ایین میاره...
از ما گفتن....من دیر به این حرفهای خودم رسیدم...و واقعا الان افسوس میخورم....برخلافه اینکه فکر میکردم کنکور سخت باشه اما کم خونی باعث شد فکر کنم سخت باشه...ولی الان میبینم چقدر راحت بود و من چرا اینقدر بی دقتی کردم....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان بخاطر تحویل طرح تو مرخصی ام(مرخصی هم که چی بگم کار رو اوردم خونه! :biggrin:) :D
ممنون
یه چیزی توی سایت هست که تو کتاب نیست:
1-وقتی کتاب داری با املای لغت اشنا نمیشی (چیزی که توی کنکور بارها دیده شده 4 تا گزینه فقط حروفشون پس و پیش بوده و خیلی شبیه هم بودند)
2- وقتی با کتاب میخونی بصورت ناخودآگاه لغت رو که میبینی بخاطر حافظه بصری مغزت میدونی بعدش چه لغتی اومده یا توضیحش چیه اما توی سایت لغت ها توی مرور (همون گزینه water که آبی رنگه توی سایت) بصورت رندوم انتخاب میشه و با توجه به میزان یادگیریت خودش تشخیص میده بعد چند وقت همون لغت رو برات تکرار کنه (وقتی لغتی رو خوب بلدی سایت بعد 30 ساعت برات تکرار میکنه مثلا اما وقتی اشتباه جواب میدی توی 5 ساعت دیگه دوباره تکرار میکنه برات)
3-لغت فراره و باید همش تکرار بشه وقتی رسیدی درس 25 دیگه حوصله نداری بری از درس 1 شروع کنی مرور اما این سایت لغت ها رو از تتمام درس ها رندومایز میکنه از طرفی اگه یه لغت رو بلد نباشی یا اشتباه جواب بدی اونقدر هی برات میاره که میگی اشتباه کردم یاد نگرفتم آقو! مجبور میشی به زور هم شده حفظش کنی :biggrin:

+ البته من لغت رو از این سایت میخونم و تکرار میکنم اما بعدش که مسلط شدم میرم رو کتاب مثال هاشو میخونم و مترادف هایی که احیانا توی سایت نمیاره یعنی وقتی درس 8 رو شروع کردم به خوندن میرم درس 6 رو از کتاب میخونم ... فلش کارت هاش هم توی اتوبوس به دردم میخوره!! اما شخصا وقتی دارم با سایت لغت ها رو میخونم برای اینکه وقتی برام مرور میاره رو سایت حوصله م سر نره از تسلطم بهشون(!!:surprised:) لغت هایی که از فلش کارت میخونم رو از درس های اخر شروع میکنم!
یادمه وقتی رسیده بودم درس 8-9 توی سایت برای استفاده از فلش کارت ها درس 20 رو کم کم میخوندم(شاید روزی 5 تا لغت) اینجوری وقتی میرسیدم درس 20 توی سایت خیلی برام راحت تر بود و بار روانی کمتری داشت

البته ابن نوع خوندن خیلی به خود آدم بستگی داره به هر حال هر کسی باید طبق اونچه که براش مفید تره بخونه من صرفا تجربه شخصیم رو گفتم
مرسی از راهنماییت سحر جون
من خیلی از شماها عقب ترم....
آدم تنبل و استرسی هم هستم. اگه از الان شروع کردم بخاطر همینه ( ناگفته نمونه الانشم استرس نرسیدن دارم... :razz:)
من اینجوری نمیتونم شروع کنم. باید همه چیو بسنجم بعد استارت بزنم چون اولین دفه مه و هیچی نمیدونم... شاید دقیق طبق برنامه ای که میریزم( این چند روز مونده تا اسفند) بعدا پیش نرم ولی لااقل خیالم راحته...
میخوام بدونم شماها کدوم منابعو میخونین؟ من الان 504/ کتاب رستگارپور/ سازه در معماری/ زیبایی شناسی/ کمو بیش ایستایی پارسه و سروشنیا و کتابای هنرستانو شروع میکنم
البته کاملا بصورت روزنامه وار...

parinush

عضو جدید
والا چن بار بچه ها پرسیدن تو باشگاه، سایتش خیلی ساده ست نمی دونم دقیقا کدوم قسمتش مشکل دارین ولی دارم به صورت تصویری یه توضیحی درست می کنم -از اول تا آخر- تا فردا تموم شه آپ می کنم، امیدوارم به دردتون بخوره :smile:

:victory:

منتظریما:razz:

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالیه...به شرطی ک اصلا ول نکنی...من خودم 2 ماه آخر رو ول کردم و به ضررم شد...متاسفانه...چون ترجیح دادم وقتمو بزارم برای درسهای ضریب بالا...
مهم همینه که گفتی... منم امیدوارم. ولی به همین خاطره که نمیخوام فشار بیارم الان که نکنه یه وقت ببرم

بچه ها این سیستم سازمان سنجش خیچ چیش مشخص نی...باید پیش بینیه خیلی چیزهارو باید بکنی...امسال از گلابی کم اومد...شاید سال شما باز ایشون کولااک کنه...کمااینکه کتابهاش خیلی سخت نی..اگه با علاقه بخونی...واقعا عاشقشون میشی...من ک اینجوری بودم...البته من درصدم بالا نمیشه 18 تا سئوال ج دادم ک 2 تا غلط بوده و احتمالا درصدم 51 میشه(واسه اینکه منفی نشه میترسیدم جواب بدم...ولی الان همون شکی ها رو ک نزدم میبینم اگه میزدم درست میبود...واسه همین میگم همه چی رو بخونید اونم دقیق ک مثل من شک نداشته باشید جون 1 سئوال درست کلی رتبتو ایین میاره...
از ما گفتن....من دیر به این حرفهای خودم رسیدم...و واقعا الان افسوس میخورم....برخلافه اینکه فکر میکردم کنکور سخت باشه اما کم خونی باعث شد فکر کنم سخت باشه...ولی الان میبینم چقدر راحت بود و من چرا اینقدر بی دقتی کردم....
امیدوارم قبول بشی عزیزم

arefeh

کاربر ممتاز
مهم همینه که گفتی... منم امیدوارم. ولی به همین خاطره که نمیخوام فشار بیارم الان که نکنه یه وقت ببرم

امیدوارم قبول بشی عزیزم
ممنونم عزیزم...اما جد دوستانی ک سرکار میرید ...کار رو ک اصلا از دست ندید...ارسدسم از دست ندید...همه تلاشتونو بکنید...ایشالله ک نتیجه زحمتتونو میبینید...شک نکنید خدا خیلی بزرگه....

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی از راهنماییت سحر جون
من خیلی از شماها عقب ترم....
آدم تنبل و استرسی هم هستم. اگه از الان شروع کردم بخاطر همینه ( ناگفته نمونه الانشم استرس نرسیدن دارم... :razz:)
من اینجوری نمیتونم شروع کنم. باید همه چیو بسنجم بعد استارت بزنم چون اولین دفه مه و هیچی نمیدونم... شاید دقیق طبق برنامه ای که میریزم( این چند روز مونده تا اسفند) بعدا پیش نرم ولی لااقل خیالم راحته...
میخوام بدونم شماها کدوم منابعو میخونین؟ من الان 504/ کتاب رستگارپور/ سازه در معماری/ زیبایی شناسی/ کمو بیش ایستایی پارسه و سروشنیا و کتابای هنرستانو شروع میکنم
البته کاملا بصورت روزنامه وار...
انشالله چیزی که به صلاحه برای همه پیش بیاد
میدونی من تقریبا دوسال تاپیک های بچه های ارشد رو پیگیری کردم خیلی چیزها دستم اومد هرچند هیچوقت ارشد رو جدی نمیگیرم اما خب اطلاعاتم رو درباره ش آپدیت میکنم :biggrin:
من الان فقط 504 رو شروع کردم که از درس 1 تا جایی که خونده بودم مرور کنم و تا تموم شدن طرح هیچ کاری نخواهم کرد!
درمورد رستگار بود من حذفش میکنم! ما توی دانشگاه واسه زبان تخصصی چند درسش رو خوندیم و خیلی کتاب بیخودیه! یکی به خاطر جملات طولانیش دو سطر جمله داره با یه فعل! اگه کتاب راهنمای ترجمه ش نبود خیلی وقت ها نمیفهمیدیم چی میگه! البته لغت هاش رو یکی از همکلاسی هام برای ارشدش استخراج کرد(انگلیسی به فارسی) شاید همونا رو گاهی بخونم البته لغت های خیلی پیش پا افتاده رو هم گاهی نوشته که نمیدونم منظورش چی بود! بعدش استاد که عوض شد ترمای بعد جزوه خودش رو داد که حدود 1100 تا لغت تخصصی پر کاربرده و 20 تا متن که ظاهرا چند تاش مال کنکورهای ارشد بوده من این جزوه رو گرفتم کپی کردم احتمالا همین رو بخونم بعد تحویلم هم براتون لغت های رستگار پور رو اسکن میکنم میذارم و بعد 13 فروردین فن رو بطور جدی شروع میکنم (منظور استارت میزنم روخوانی کنم!)

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
به نظر من باید منابعو بذاریم کنار هم و اونارو بر حسب اینکه تو چنتا از این منابع بوده ارزشبندی کنیم

ما ک نمیتونیم ارزش بندی کنیم مگه اینکه سوالای چندسالو بررسی کنیم
باید از ارشدیا بپرسیم

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی من تقریبا دوسال تاپیک های بچه های ارشد رو پیگیری کردم خیلی چیزها دستم اومد هرچند هیچوقت ارشد رو جدی نمیگیرم اما خب اطلاعاتم رو درباره ش آپدیت میکنم :biggrin:
من الان فقط 504 رو شروع کردم که از درس 1 تا جایی که خونده بودم مرور کنم و تا تموم شدن طرح هیچ کاری نخواهم کرد!
درمورد رستگار بود من حذفش میکنم! ما توی دانشگاه واسه زبان تخصصی چند درسش رو خوندیم و خیلی کتاب بیخودیه! یکی به خاطر جملات طولانیش دو سطر جمله داره با یه فعل! اگه کتاب راهنمای ترجمه ش نبود خیلی وقت ها نمیفهمیدیم چی میگه! البته لغت هاش رو یکی از همکلاسی هام برای ارشدش استخراج کرد(انگلیسی به فارسی) شاید همونا رو گاهی بخونم البته لغت های خیلی پیش پا افتاده رو هم گاهی نوشته که نمیدونم منظورش چی بود! بعدش استاد که عوض شد ترمای بعد جزوه خودش رو داد که حدود 1100 تا لغت تخصصی پر کاربرده و 20 تا متن که ظاهرا چند تاش مال کنکورهای ارشد بوده من این جزوه رو گرفتم کپی کردم احتمالا همین رو بخونم بعد تحویلم هم براتون لغت های رستگار پور رو اسکن میکنم میذارم و بعد 13 فروردین فن رو بطور جدی شروع میکنم (منظور استارت میزنم روخوانی کنم!)
خوبه باز اطلاعاتتو آپدیت کردی...
ما رو هم از اطلاعاتی که جمع کردی بی نصیب نذار
من فقط از اسکیس میترسم....
راستی یه جا تو تالار لیست سوالات اسکیس چند سال گذشته آزاد و سراسری رو دیده بودم. نمیدونم کجا. داریشون بدی به من؟

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما ک نمیتونیم ارزش بندی کنیم مگه اینکه سوالای چندسالو بررسی کنیم
باید از ارشدیا بپرسیم
منظورم از ارزشبندی ترتیب بندی شخصی برای خوندن کتابا بود . مثلا وقتی همه گفتن سبک شناسی پیر نیا من بشخصه وقتی بخوام این مباحثو شروع کنم از این کتاب شروع میکنم.
گرفتی منظورمو؟:razz:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
البته لغت هاش رو یکی از همکلاسی هام برای ارشدش استخراج کرد(انگلیسی به فارسی) شاید همونا رو گاهی بخونم البته لغت های خیلی پیش پا افتاده رو هم گاهی نوشته که نمیدونم منظورش چی بود! بعدش استاد که عوض شد ترمای بعد جزوه خودش رو داد که حدود 1100 تا لغت تخصصی پر کاربرده و 20 تا متن که ظاهرا چند تاش مال کنکورهای ارشد بوده من این جزوه رو گرفتم کپی کردم احتمالا همین رو بخونم بعد تحویلم هم براتون لغت های رستگار پور رو اسکن میکنم میذارم
اینو هم لطفا اسکنشو بذار:redface::gol:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
منظورم از ارزشبندی ترتیب بندی شخصی برای خوندن کتابا بود . مثلا وقتی همه گفتن سبک شناسی پیر نیا من بشخصه وقتی بخوام این مباحثو شروع کنم از این کتاب شروع میکنم.
گرفتی منظورمو؟:razz:

نه:D

اوکی بابا

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوبه باز اطلاعاتتو آپدیت کردی...
ما رو هم از اطلاعاتی که جمع کردی بی نصیب نذار
من فقط از اسکیس میترسم....
راستی یه جا تو تالار لیست سوالات اسکیس چند سال گذشته آزاد و سراسری رو دیده بودم. نمیدونم کجا. داریشون بدی به من؟
دیگه در این حد هم حفظ نیستم کع تاپیکا رو اما مسلما امسال دوباره وقتی بچه ها میخوان اسکیس کار کنن دوباره میذارن پارسال تو تاپیک اسکیس مشاوره و آموزش گذاشته بودن

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
درس 4 کتاب 504
و پایان فصل 6 کتاب ترسیم فنی
امروز تنبلی کردم:(
دوستان ی سوال:من تازه فهمیدم تو جمله بندی زبان(گرامر)عمیقا مشکل دارم
بنظرتون 504 رو با تمارین و متنهاش بخونم راه میفتم؟؟؟
البته تو حل تو تمریناتش کم کم دارم بهتر میشم

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درس 4 کتاب 504
و پایان فصل 6 کتاب ترسیم فنی
امروز تنبلی کردم:(
دوستان ی سوال:من تازه فهمیدم تو جمله بندی زبان(گرامر)عمیقا مشکل دارم
بنظرتون 504 رو با تمارین و متنهاش بخونم راه میفتم؟؟؟
البته تو حل تو تمریناتش کم کم دارم بهتر میشم
با مترادف اینا میخونی دیگه؟
گرامر حل میشه!! خیلی نکات ریز گرامری زیادی توی 504 هیت ادم گاهی متوجه نمیشه ما استارت ایم کتاب رو زمانی که دبرسیتان اموزشگاه زبان میرفتم زدیم چند درس بیشتر نخوندیم اما بقدری توی همون چند تا درس نکته و ... دراوردیم که توی کل اونچه که من خوندم نتونستم دربیارم!
حالا منظورت از گرامر چه چیزشه؟ زمان فعل؟انواع فعل؟حرف اضافه ها؟ چی؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
با مترادف اینا میخونی دیگه؟
گرامر حل میشه!! خیلی نکات ریز گرامری زیادی توی 504 هیت ادم گاهی متوجه نمیشه ما استارت ایم کتاب رو زمانی که دبرسیتان اموزشگاه زبان میرفتم زدیم چند درس بیشتر نخوندیم اما بقدری توی همون چند تا درس نکته و ... دراوردیم که توی کل اونچه که من خوندم نتونستم دربیارم!
حالا منظورت از گرامر چه چیزشه؟ زمان فعل؟انواع فعل؟حرف اضافه ها؟ چی؟

آره با مترادفاش میخونم
2تو تمرین جمله سازی مشکل دارم
دیشب جملاتمو دادم یکی از دوستام گفت همشون اشتباهه
هم از نظر جایگذاری ارکان جمله(فعل و فاعل و ...) هم زمان....

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره با مترادفاش میخونم
2تو تمرین جمله سازی مشکل دارم
دیشب جملاتمو دادم یکی از دوستام گفت همشون اشتباهه
هم از نظر جایگذاری ارکان جمله(فعل و فاعل و ...) هم زمان....
خب بهترین تمرین برات میتونه این باشه که متن زیاد بخونی یا هرلغت رو از دیکشنری انگلیسی به انگلیسی بخونی و گستردگیش و مثال هاش رو ببینی اما برای ارشد نه!
بنظرم برای ارشد حل اون تمرینا کار زمانبریه اگه بخوای اصولی کار کنی
من میگردم جزوه زبان دبیرستانم رو پیدا میکنم فرمول این جایگزاری ارکلن جمله رو میگم یه رمزی مثل"شکار مجید" داشتیم .
یه جزوه گرامر هم تو تاپیک جزوه ها بود فک کنم مال پارسه بود خیلی خوب و امل بود اونم کمکت میکنه

کژال جون

عضو جدید
خدا رو شکر
مرسی که برای کمک اومدی.
من مشکلم اسکیسه....
شما که معماری نبودی اونو میخوای چیکار کنی؟؟؟ من تو اسکیسس زیر صفرم...:cry:
خواهش میکنم عزیزم. فقط می دونم ما غیر معماریا خیلی تفاوت چندانی تو اسکیس با بعضی از معماریا نداریم. خیلی از بچه های معماری کلاس می رن تا راه بیفتن. خیلی عقب بودم اما قبل از خوندن واسه کنکور و اصلا انتخاب منابع رفتم کلاس اسکیس هرچند تمرینم زیاد نبوده ولی چند تا اسکیس زدم که استاد خیلی خوشش اومد البته با توجه به اینکه تا حالا این کاره نبودم. بچه ها خواستن توانستن است فقط بخواین و شروع کنین و حواستون به کار و هدف خودتون باشه نه حرف اونایی که چش دیدن ندارن. خیلی کارم سخت بودا خیلی. شمایین که مهمین.شاید منم به خاطر نداشتن تجربه تو آزمون دومی، امسال بیام پیش خودتون تا با هم بخونیم واسه کنکور، ایشالا که نشه . چون فقط ملی می خوام. برام دعا کنین خداروشکر از کنکور اولیم راضیم و کمترین درسم حداقل 40 و حتی فن رو 70،80 فکر می کنم. البته زبان0:biggrin: موفق باشین

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم عزیزم. فقط می دونم ما غیر معماریا خیلی تفاوت چندانی تو اسکیس با بعضی از معماریا نداریم. خیلی از بچه های معماری کلاس می رن تا راه بیفتن. خیلی عقب بودم اما قبل از خوندن واسه کنکور و اصلا انتخاب منابع رفتم کلاس اسکیس هرچند تمرینم زیاد نبوده ولی چند تا اسکیس زدم که استاد خیلی خوشش اومد البته با توجه به اینکه تا حالا این کاره نبودم. بچه ها خواستن توانستن است فقط بخواین و شروع کنین و حواستون به کار و هدف خودتون باشه نه حرف اونایی که چش دیدن ندارن. خیلی کارم سخت بودا خیلی. شمایین که مهمین.شاید منم به خاطر نداشتن تجربه تو آزمون دومی، امسال بیام پیش خودتون تا با هم بخونیم واسه کنکور، ایشالا که نشه . چون فقط ملی می خوام. برام دعا کنین خداروشکر از کنکور اولیم راضیم و کمترین درسم حداقل 40 و حتی فن رو 70،80 فکر می کنم. البته زبان0:biggrin: موفق باشین
انشالا قبول میشی عزیزم. بعد میای مارو راه میندازی;)

persian_sphinx

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من هم کنکور داده بودم امسال ولی متاسفانه وقت نداشتم که مطالعه زیادی داشته باشم و چند روز بیشتر نتونستم بخونم ؛ هرچند البته به خیلی از سوالات پاسخ صحیح دادم ولی میخوام برای سال آینده بخونم ...
من هم هستم

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من هم کنکور داده بودم امسال ولی متاسفانه وقت نداشتم که مطالعه زیادی داشته باشم و چند روز بیشتر نتونستم بخونم ؛ هرچند البته به خیلی از سوالات پاسخ صحیح دادم ولی میخوام برای سال آینده بخونم ...
من هم هستم
انشالا که همین امسال قبول میشین
خوش اومدی به جمعمون :gol:

parinush

عضو جدید
من امروز درس اول 504 رو خوندم:D

مثلا پارسال خونده بودمش هیچی یادم نبود:biggrin:

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان نمیشه بجای کتابای سازه در معماری و مبانی سازه در معماری کتابای ایستایی و فن فاطمی رو بخونیم؟کتابای گلابچی خیلی پیچیدس نظری کمکی درموردش بدید:redface:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
دوستان نمیشه بجای کتابای سازه در معماری و مبانی سازه در معماری کتابای ایستایی و فن فاطمی رو بخونیم؟کتابای گلابچی خیلی پیچیدس نظری کمکی درموردش بدید:redface:

من هیچکدومو تاحالا نخوندم
اما تو منابع،کتابای گلابچی اومده...

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوابای تشریحی کنکور سال پیش رو میدیدم که اکثر سوالای فن رو منبعشو زده بود فاطمی.فک کنم مجبوریم همشو بخونیم..!:(

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوابای تشریحی کنکور سال پیش رو میدیدم که اکثر سوالای فن رو منبعشو زده بود فاطمی.فک کنم مجبوریم همشو بخونیم..!:(
شاید اونی که جوابا رو گذاشته ذینفع بوده
دلیل نمیشه. کتابای گلابچی جامعتره و من با بعضی از دوستان رتبه های بالا صحبت میکردم میگفتن اگه باهاشون خوب تا کنی باهات خوب تا میکنن...

آخرین ویرایش:

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید اونی که جوابا رو گذاشته ذینفع بوده
دلیل نمیشه. کتابای گلابچی جامعتره و من با بعضی از دوستان رتبه های بالا صحبت میکردم میگفتن اگه باهاشون خوب تا کنی باهات خوب تا میکنن...
خب احتمالش هم هست و قطعا منابع اصلی کتابایه مرجع هستن زمان زیاد داریم بهتره ازشون غافل نشیم

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه مباحثشون یکی نیس؟؟؟
مباحثشون تقریبا یکیه کتابای گلابچی تخصصیتره تو موضوعات خاص کتابای فاطمی عمومیتر مشکل اینه ادم نمیدونه کدوم قسمت کتابای گلابچی واقعا مورد نیازه. اینقد پیچیدش کرده

مهر اذر مدرن

عضو جدید
سلام بچها منم میخوام شروع کنم مثل همتون و فک کنم بهترین کار شروع کردن از زبان
دنبال یه ادم با انگیزه ام میگردم که با هم شروع کنیم
من باید قبول بشم:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا