مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مارال 110

عضو جدید
سلام ؛ اقای ایرانشاهی میشه اگه میدونید بگید برای منظر واسه تاریخش ویااصول طراحی چی باید بخونیم چون تو کنکور سال 93 بود ولی من منبعی دقیق براش نمیدونم . اگه کسی دیگه هم میدونه ممنون میشم بگه.

hasanpour70

کاربر فعال
بچه های ایوان خانه پاسخنامه آزمون 7 آذر رو اگه ممکنه قرار بدن ...

سلام بچه ها
همگی پر انرژی و سرحال باشید:w14:
من که این روزا یه روز 10 ساعت می خونم یه روز به زور میشه 6 ساعت:w10:

این آزمون ایوانخانه هنوز پاسخنامه رو سایت نذاشتن یعنی گذاشتن ولی error میده میگن مشکل از بارگذاریه فایله، هروقت مشکل حل شدد و پاسخنامه اومد حتماً براتون میذارمش

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
ایمیل بدید دوستان جزوه کامل مهندس جاودانی رو ایمیل کنم. یا بگید تو خود باشگاه چطوری میشه اپلود کرد.. فکر کنم فضا داره واسه این کار...
سلام اقا ایرانشاهی دستتون درد نکنه اینقدر بفکر ماها هستید...
الان تو این فکر بودم خوشبحال همسایتون میشه اگه قرار باشه کنکور معماری امتحان بده ....کلا خونتون تلپ میشه:w02:
فقط یه سوال این جزوه درباره چیه؟؟؟:d

سلام آقای ایرانشاهی عزیز خدا قوت ممنون به خاطر این همه لطف و مهربونیتون . بخش انعکاس توی قسمت دانلود مشکل داره . اگه زحمتی نیست یک دفعه دیگه بارگزاری بشه یا اگه بچه هایی که موفق به دانلود شدن لطف کنن بزارن توی سایت ممنون می شم .

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایمیل بدید دوستان جزوه کامل مهندس جاودانی رو ایمیل کنم. یا بگید تو خود باشگاه چطوری میشه اپلود کرد.. فکر کنم فضا داره واسه این کار...
واااای پودر شدم....
آزیتاااااا افق کجاس؟؟؟
پودرای منو وردار ببر تو افق محو کن...
من میمیرم برا جزوه منظر جاودانیییی
اونم کاملششش
حامد ایرانشاهی ی دونه ای....:gol:
fatemeazizi.studio@gmail.com

ی سوال هم دارم قبله اینکه محو شم..
برا بچه های منظر هم آیا کافییه؟ینی کامله؟
اگر نیس چی بخونم کنارش؟؟؟
ممنووووون.

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ؛ اقای ایرانشاهی میشه اگه میدونید بگید برای منظر واسه تاریخش ویااصول طراحی چی باید بخونیم چون تو کنکور سال 93 بود ولی من منبعی دقیق براش نمیدونم . اگه کسی دیگه هم میدونه ممنون میشم بگه.

دختر خوب همین الان یه جزوه منظر کامل دارم گفتم ایمیل بده یکی که بدم بهش بزاره تو باشگاه...
یا بگید چطوری اپلود کنم خودم تو باشگاه..

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر خوب همین الان یه جزوه منظر کامل دارم گفتم ایمیل بده یکی که بدم بهش بزاره تو باشگاه...
یا بگید چطوری اپلود کنم خودم تو باشگاه..

fatemeazizi.studio@gmail.com
بابا ی نیگا ب پسته ی وجب بالاترم نمیشه بکنییییید
سوالمم جواب بدید..
:redface:
من آرومم...

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان
چرا جزوه سینا شریفی برای سیستم های ساختمانی اینده فقط یه سری از ساختمونارو بررسی کرده بقیش مهم نیس یعنی؟:redface:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای ایرانشاهی اگه اصلا دسترسی به اقای خرسند و تقی زاده ندارین پس من همینجوری از یه جا گرامرو شروع کنم:(اخه تاالان منتظر نظر شما بودم و هیچی گرامر نخوندم

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد ایرانشاهی رفففف...
و دست ما را در کوزه نهادو رف...
و جوابها را ندادو رف...

بچه ها خیالتون راحتتتت....
جزوه رو ازش گرفتممممم..:D
سف چسبیده بود نمیداد
شب رسیدم براتون مینهم در سایت
یوهو دیدین زودتر شد
یا اسن نشددد:w04:

servaa

عضو جدید
بچه ها جون من درک عمومی خیلی ضعیفم وقتی تست میزنم درصدام خیلی کم میشه...میشه راهنماییم کنید
خوندن کتاب علی عسکری میتونه کمک کننده باشه
برای درصد 60 چیکار باید بکنم لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای ایرانشاهی اگه اصلا دسترسی به اقای خرسند و تقی زاده ندارین پس من همینجوری از یه جا گرامرو شروع کنم:(اخه تاالان منتظر نظر شما بودم و هیچی گرامر نخوندم
سایت آقای تقی زاده برین هر سوالی از این استاد بزرگوار بپرسین کمتر از 7 ساعت جواب میدن http://www.armandanesh.com/faq/ لطفا پاسخی که دادن برای ما هم بزارین

nahamya

کاربر فعال
سلام
کسی آزاد ثبت نام کرده ؟
برای شما هم کارت اعتباری 60 هزار تومنه یا سیستم من غاطی کرده ؟!1:surprised:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست موقت

بچه ها من طرحایی که تا حالا پاس کردم (طرح 1 و 2 و3) اوکی بوده و از طرح یکم تا طرح 3 که ترم قبلی بود خیلی پیشرفت کردم.تو همشونم اوایلش که بخوام طرح بزنم سخت بود و طول می کشید.
این ترمم بیمارستان دارم طرح کلی به ذهنم رسیده،حجمم کامله کامله.خیلیم ازش راضیم.درسته همه می گفتن منحنی برندار و اینا ولی گفتم بذار منحنی باشه....الان مشکل من اینه که نمی تونم حل پلان کنم.یعنی اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم.استادمم زیاد باهاش راحت نیستم ازش بپرسم.احساس می کنم اعتماد به نفسم تو حل پلان خیلی خیلی کم شده.اصلا اینجوری نبودما.استادمم خیلی شل میگیره قضیه رو برا همین رو منم تاثیر میذاره.سرتونو درد نیارم همش سعی می کنم شروع کنم ولی نمی تونم:cry:میشه منو راهنمایی کنین لطفا؟ممنون:gol::gol:

cna12

عضو جدید
بچه ها جون من درک عمومی خیلی ضعیفم وقتی تست میزنم درصدام خیلی کم میشه...میشه راهنماییم کنید
خوندن کتاب علی عسکری میتونه کمک کننده باشه
برای درصد 60 چیکار باید بکنم لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من پارسال کتاب علی عسگریو جویدم نهایتن 8درصد درک زدم ...واسه درک فقد باید توکل به خدا داشت....من درکم بد نیس فقد نمی تونم طراحای سوالو درک کنم...
امیدوارم اقای ایرانشاهی واسه درک یه کمکی به ما بکنن

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز

این چیزیه که تو زیرذره بین اول کتاب گفته....

درصد سوالات تو 8 سال اخیر

عبارات ، شبه جمله و جمله 39%

مبحث فعل و مصدر 24%

ضمایر و حروف 15.5%

مبحث صفت 6.6%

قید 5.5%

اسم 2.4%

معنای لغات و اصطلاحات خاص 5.5%

اگه خودتم یه نگاه به سوالای کنکور کنی میبینی شبه جمله موصلات و ساختارهای جمله از مهتریناس بعدش فعل .......

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

این چیزیه که تو زیرذره بین اول کتاب گفته....

درصد سوالات تو 8 سال اخیر

عبارات ، شبه جمله و جمله 39%

مبحث فعل و مصدر 24%

ضمایر و حروف 15.5%

مبحث صفت 6.6%

قید 5.5%

اسم 2.4%

معنای لغات و اصطلاحات خاص 5.5%

اگه خودتم یه نگاه به سوالای کنکور کنی میبینی شبه جمله موصلات و ساختارهای جمله از مهتریناس بعدش فعل .......
ممنون اما عجیبه که اصلا این ترتیب با کتاب رستمی هماهنگی نداره
منظور ازجمله و شبه جمله کدوم مبحثه!!اصلا همچین چیزی به این اسم تو کتاب رستمی نیست!

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون اما عجیبه که اصلا این ترتیب با کتاب رستمی هماهنگی نداره
منظور ازجمله و شبه جمله چیه!!

یه جور عبارات اسمی با حروف ربط اینا فک کنم.......جدی ؟ :surprised:ولی به نظر من این درصد بندی منطقیه چون من دارم سوالای گرامر کنکور رو حل میکنم و میبینم که کدوم مباحث پر تکراره.....میشه درصد بندی رستمی رو هم شما بذارین مشتاق شدم ببینم

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

یه جور عبارات اسمی با حروف ربط اینا فک کنم.......جدی ؟ :surprised:ولی به نظر من این درصد بندی منطقیه چون من دارم سوالای گرامر کنکور رو حل میکنم و میبینم که کدوم مباحث پر تکراره.....میشه درصد بندی رستمی رو هم شما بذارین مشتاق شدم ببینم
ببینید تو کتاب رستمی خودش درصد بندی نکرده اما اخر هر مبحث سوالاتی که تا به حال از اون مبحث اومده رو گزاشته من شمردمشون برای هر مبحثو ترتیب اولویتش برای رستمی اینجوری میشه:

1.صفت و قید
2.اسم ها وضمایر
3.حروف اضافه و افعال مرکب
4.زمان افعال
5.قیود و کلمات ربط
6.افعال متوالی
7.جملات شرطی
دیگه بقیه خورده مباحث
با هم تو یه رنج قرار میگیرن

میبینید که تقریبا کاملا متضاده درصدبندیش با زیر ذره بین
برا همین کاش اقای ایرانشاهی که دسترسی به اساتید دارن راهنمایی میکردن که انگار سرشون شلوغه متاسفانه ایشون هم:(
میشه بگید تو کتاب زیره ذره بین این فصل جمله و شبه جمله شامل چه تیتراییه?

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
جزوه منظر دکتر جاودانی

از آقای مهندس ایرانشاهی بسیار سپاسگذارم که با یاری ها و راهنمایی هایشان بسیاری از سختی ها را برای ما آسان نمودن

هم قطاریا جزوه گذاشتم تاپیک جزوات
#1407 از اینجا میتونین دانلود کنین

mina mina22

عضو جدید
بچه ها کسی واسه ساختمان های بلند و طراحی لرزه ای چیزی نداره؟این جزوه های الان باشگاه یا خام یا قدیمی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا