مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mina_ahmadi91

عضو جدید
سلام

می خواستم بدونم عزیزی هست که کلاس های ایوان خانه را بره یا رفته باشه ؟

من توسط یکی از دوستام که پارسال کلاس های آمادگی ارشد ایوان خانه را می رفته با این موسسه آشنا شدم

اما وقتی رفتم ثبت نام کنم عزیری به اسم آقای تاسا اونجا بودند که اسرار شدیدی روی ثبت نام آزمون ها و کلاس ایستایی و تنظیم تاسیسات داشتند که من به حرف ایشون گوش دادم رفتم و اینم 2 کلاس + کلاس آقای رستمی (زبان عمومی) را ثبت نام کرم. (یه جورایی به زبون بی زبونی گفتند آزمون های اینجا اجباریه !!)

اما آزمون ها هر بار بدتر و بدتر میشه هربار برای دیدن کارنامه یه داستان دارم، سیلابس ها بارهای بار عوض شده، آزمون دفعه پیش قرار بود ساعت 8 شروع بشه که ساعت 3 به هزار بدبختی آزمون رو تونستم شرکت کنم.

یکبار میرم اینترنتی شرکت کنم نمی تونم زنگ می زنم میگن شما حضوری هستید ! یکبار میرم اونجا میگن شما پاسخبرگ ندارید !

چندبار معترض شدم که هربار بهم میگن از دفعه بعد درست میشه اینبار آزمون دست فلان کس است !

انصافا کلاس آقای رستمی و آقای سروش نیا خیلی خوبه و واقعا این دو عزیز به کارشون خیلی واردن اما متاسفانه کلاس تنظیم و تاسیسات به شدت بی نظم و بی کیفیته چند بار از استاد سئوال پرسیده شده و ایشون نتوستند جواب بدند و به نوعی صورت مسائله رو پاک کردند (فکر می کنم ایشون توانایی درس دادن رو ندارند !) ظاهرا هم مسئول آزمون هم استاد تنظیم تاسیسات (آقایی) هستن که 2 بار به ایشون معترض شدم ایشون با نگاه تمسخر آمیز منو نگاه کردند و جوابی دادند که بیشتر شبیه از سر باز کردند بود تا توضیح !

می خواستم بدونم آیا کسی هست اینجا مشکل منو داشته باشه و برخوردی از این دست باهاش شده باشه ؟

برای دوستم میگم فکر می کنه دارم بزرگنمایی می کنمو همش میگه که پارسال اینطوری نبود !!

من نگرانم و میترسم این موضوع باعث بیشتر شدن استرسم شه ! واقعا باید چیکار کنم ؟

منم دقیقا مشکل شما رو داشتم و دارم. آقای تاسا منو هم گول زد برای کلاس تنظیم و دوستامو برای کلاسای بیشتر..آقای آقایی چند بار سوالای منو دوستم رو هم پیچوند. چه جالب که مسئول آزمون شدن!! خوشحالم که آزمونا رو اونجا ننوشتم.

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این ساعت بر نمیدارن
یعنی برم یه کارت بخرم برای رشته دوم:cry:
نه بابا. بذار فردا زنگ بزن مشکلت حل میشه. ااااااااگه نشد اونوقت یکی دیگه بخر. الکی استرس نگیر. کلی وقت هست.

سلام دوستان..من چند وقته دارم می خونم... از روی کتاب های منابع اما انگار پیشرفتی ندارم ..دلهره گرفتم نهایتا از هر کتابی یه فصل شاید کمتر خوندم..تو تاپیک گفتید برن سراغ جزوه..الان زود نیس؟؟؟؟؟؟ با جزوه میشه خلاصه کتاب ها رو خوند؟؟؟ اخه من از روی سیلابس مرکز پیش میرم...نمیدونم مرکز با خودش چی فکر کرده که ظرف دو هفته این همه منبع معرفی کرده بخونیم...نمیدونم دیگه چی کار کنم ...بیخیال سیلابس مرکز شم؟؟؟؟ و بیخیال منابع مرکز؟؟؟ و بشینم منابع خیلی مهمه سنجش و خودم بخونم؟؟؟ اونوقت چطور تو ازمون های مرکز شرکت کنم ..اخه مباحث معرفی کرده فرق میکنه..
یا نه ادامه بدم...سرعتم خیلی پایینه شاید روزی یه فصل تاسیسات یا فن و میتونم تموم کنم همش
لطفا یکی بگه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟:(
به نظر من از رو جزوات مهم طبق سیلابس بخون. بعد اگه زود تموم کردی ، بر حسب اولویت یه سری کتابای مهمو (مثلاً تاریخو) بخون.

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ادامه ی روند ثبت نام چجوریه!؟
قسمت ویرایش اطلاعات رفتم و اطلاعاتم و ویرایش کردم
آخرش یه دکمه داره که نوشته خروج
وقتی اونو میزنم کلا خارج میشه!
الان من ثبت نامم تکمیله؟این سازمان سنجش هم ما رو به وسواس انداخت!

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان..من چند وقته دارم می خونم... از روی کتاب های منابع اما انگار پیشرفتی ندارم ..دلهره گرفتم نهایتا از هر کتابی یه فصل شاید کمتر خوندم..تو تاپیک گفتید برن سراغ جزوه..الان زود نیس؟؟؟؟؟؟ با جزوه میشه خلاصه کتاب ها رو خوند؟؟؟ اخه من از روی سیلابس مرکز پیش میرم...نمیدونم مرکز با خودش چی فکر کرده که ظرف دو هفته این همه منبع معرفی کرده بخونیم...نمیدونم دیگه چی کار کنم ...بیخیال سیلابس مرکز شم؟؟؟؟ و بیخیال منابع مرکز؟؟؟ و بشینم منابع خیلی مهمه سنجش و خودم بخونم؟؟؟ اونوقت چطور تو ازمون های مرکز شرکت کنم ..اخه مباحث معرفی کرده فرق میکنه..
یا نه ادامه بدم...سرعتم خیلی پایینه شاید روزی یه فصل تاسیسات یا فن و میتونم تموم کنم همش
لطفا یکی بگه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟:(
بر طبق سیلابس پیش برید و برای خوندن از جزوه استفاده و اگه دید مبحث درست حسابی متوجه نمیشید از کتاب استفاده کنید البته توی درسایی مثل تاریخ باید از کتاب استفاده بشه
کتاب تو اینجور درسا در اولویت قرار داره

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه زبانو که تیکشو زدم دیگه نمیشد اون تیکو برداشت چون زبان برای رشته دومو تیک زدم و نمیخاسم رشته دوم شرکت کنم هی میگف تا کد رشته دومو نزنی نمیتونی بری....
تیکم برداشته نمیشد....
بستم دوباره ثبت کردم......................................
ولی الان عکس با کیفیتو خوب ندارم....یه چیزی گذاشتم.....
راستی زدم تا 6 ...94 مدرک کارشناسیمو میگیرم..... میتونم این زمانو بیشترش کنم؟؟؟؟؟
چرا اول عکسو درست نکردی بعد ثبت نام کنی؟
واسه زمان مدرکت نگران نباش. مهم نیست.

so_arch

عضو جدید
منم دقیقا مشکل شما رو داشتم و دارم. آقای تاسا منو هم گول زد برای کلاس تنظیم و دوستامو برای کلاسای بیشتر..آقای آقایی چند بار سوالای منو دوستم رو هم پیچوند. چه جالب که مسئول آزمون شدن!! خوشحالم که آزمونا رو اونجا ننوشتم.

سلام

خب چیکار میشه کرد ؟

آیا امکان کنسلی کلاس ها یا آزمون ها هست ؟

برای درس تنظیم دوستان چی پیشنهاد میدن ؟ اصلا کلاس لازم هست ؟

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
بچه ها میشه بگید از جی ممورایز چجوری استفاده کنم
فرزانه زحمت کشیدن توضیحاتی دادن ولی من متوجه نشدم:D

violet07

عضو جدید
بچه ها سلام
یه جزوه مواد مصالح توپپپپپ بهم معرفی کنید که تو کنکور 100 بزنم:D

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه بگید از جی ممورایز چجوری استفاده کنم
فرزانه زحمت کشیدن توضیحاتی دادن ولی من متوجه نشدم:D
تو قسمت home که بری کورسایی که انتخاب کردی هست........ رو هر کدوم کیلیک کنی کورسه باز میشه و درساش میاد......گزینه learn برای یادگیری لغته گزینه review هم که ابیه لغتایی که وقت مرورشون شدرو مشخص میکنه.....
همون صفحه بالاش نوشته course روش کیلیک کنی که کورسای مختلف زبان میاد از قسمت i speack زبانتو انتخاب کن و و تو قسمت سرچ هم میتونی دنبال کورساای که میخای بگردی.... مثلا سرچ کنی 504 تافل یا architecture یا arshad......
بعد اینکه تو قسمت your course همه کورسایی که انتخاب کردی هست تو پیج بچه های دیگه هم بری میتونی ببینی چه کورسایی انتخاب کردن......

narges17

عضو جدید
کتاب علی عسگری را دارم مال کنکاش والا خیلی نخوندم شاید پراکنده نگاه اش کردم خوب بوده متنش هم روان به خاطر روان بودنش فعلا از دور خارج شده تا من یکم به بقیه سامان بدم بعد بیا توی کار ............کتاب راهیان ارشد هم قبلا دیدم ولی این واقعا یک چیز دیگه است قابل مقایسه با اون نیست .................کتاب علی عسگری عصر کنکاش خوبه .............ظاهرا بهترین چیزی هم که میگن به کار درکت میاد همون خوب خوندن بقیه کتابها و تحلیل کنکورهای گذشته .................من که خودم نیت دارم همین کتاب بخونم

ممنونم عزیزم :w30: من کتاب زیبایی شناسی گروتر رو گرفتم یکم خوندم هیچی ازش نفهمیدم:( عصر کنکاشو میخرم :w10:

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

می خواستم بدونم عزیزی هست که کلاس های ایوان خانه را بره یا رفته باشه ؟

من توسط یکی از دوستام که پارسال کلاس های آمادگی ارشد ایوان خانه را می رفته با این موسسه آشنا شدم

اما وقتی رفتم ثبت نام کنم عزیری به اسم آقای تاسا اونجا بودند که اسرار شدیدی روی ثبت نام آزمون ها و کلاس ایستایی و تنظیم تاسیسات داشتند که من به حرف ایشون گوش دادم رفتم و اینم 2 کلاس + کلاس آقای رستمی (زبان عمومی) را ثبت نام کرم. (یه جورایی به زبون بی زبونی گفتند آزمون های اینجا اجباریه !!)

اما آزمون ها هر بار بدتر و بدتر میشه هربار برای دیدن کارنامه یه داستان دارم، سیلابس ها بارهای بار عوض شده، آزمون دفعه پیش قرار بود ساعت 8 شروع بشه که ساعت 3 به هزار بدبختی آزمون رو تونستم شرکت کنم.

یکبار میرم اینترنتی شرکت کنم نمی تونم زنگ می زنم میگن شما حضوری هستید ! یکبار میرم اونجا میگن شما پاسخبرگ ندارید !

چندبار معترض شدم که هربار بهم میگن از دفعه بعد درست میشه اینبار آزمون دست فلان کس است !

انصافا کلاس آقای رستمی و آقای سروش نیا خیلی خوبه و واقعا این دو عزیز به کارشون خیلی واردن اما متاسفانه کلاس تنظیم و تاسیسات به شدت بی نظم و بی کیفیته چند بار از استاد سئوال پرسیده شده و ایشون نتوستند جواب بدند و به نوعی صورت مسائله رو پاک کردند (فکر می کنم ایشون توانایی درس دادن رو ندارند !) ظاهرا هم مسئول آزمون هم استاد تنظیم تاسیسات (آقایی) هستن که 2 بار به ایشون معترض شدم ایشون با نگاه تمسخر آمیز منو نگاه کردند و جوابی دادند که بیشتر شبیه از سر باز کردند بود تا توضیح !

می خواستم بدونم آیا کسی هست اینجا مشکل منو داشته باشه و برخوردی از این دست باهاش شده باشه ؟

برای دوستم میگم فکر می کنه دارم بزرگنمایی می کنمو همش میگه که پارسال اینطوری نبود !!

من نگرانم و میترسم این موضوع باعث بیشتر شدن استرسم شه ! واقعا باید چیکار کنم ؟
خوب شما اشتباه کردی ... در یک موسسه همه استاد ها خوب نیستند ...
تنظیم و تاسیسات ایزدی خوب است ... من خودم پیش ایزدی کلاس میروم اما بچه های اقای اقایی مثل خانم گلگیری و قاسمی رتبه های برتر انرژی سال پیش به نتیجه رسیدند ... جز رتبه های برتر انرژی بودند !:gol:
استاد های خوب ایوان خانه معمار سروشنیا و عسگری و رستمی و کزازی و محمودنژاد هستند ! :)
استاد های خوب مرکز مرتهب و فراهانی و اصفهانی و خرسند و ایزدی و امیرعلی است ! :)

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ثبت نام قطعی زمانی انجام میشه که کدرهگیری دریافت کنیم.درسته؟
ولی تا تاریخ اتمام ثبت نام امکان ویرایش اطلاعات داریم.درسته؟
یکی جواب بده:weirdsmiley:

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخام ازین تاپیک خداحافظی کنم:redface::w21:

شوخی کردم....:) :gol::gol::gol:این گل جا بچه هایی که دیگه اینجا نیسن:gol::gol::gol:
اینجا چرا اینقدر سرده...بچه هایی که 8 9 10 ساعت میخونن بیان تو تاپیک بگن...... اینجوری مطمعنم برای رقابتم شده بیشتر میخونیم:w10:......
این شیرین کجاست :cool: همش میومد سوالا عجیب غریب تاریخ می پرسید......
چرا اینجا اینقد سوتوکور شده.....چرا همه رفتن....:cry: من خیلی احساس غربت میکم من برم تو افق محو شم:w21:.....

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شوخی کردم....:) :gol::gol::gol:این گل جا بچه هایی که دیگه اینجا نیسن:gol::gol::gol:
اینجا چرا اینقدر سرده...بچه هایی که 8 9 10 ساعت میخونن بیان تو تاپیک بگن...... اینجوری مطمعنم برای رقابتم شده بیشتر میخونیم:w10:......
چرا اینجا اینقد سوتوکور شده.....چرا همه رفتن....:cry: من خیلی احساس غربت میکم من برم تو افق محو شم:w21:.....

دیری ری ریییمممممممممم.......دوففففففففففسک....شیرین وارد میشود:D
آزیتا جون دل به دل راه داره:redface::heart::heart:....منم دلم برا اینجا تنگ شده بود .....نتم قط شده بود همین الان درستش کردم و اومدم.....:child:
راستش من این هفته خیلی سعی کردم خودمو به سیلابس مرکز برسونم ولی دریییغ........زبان خیلی عقبم همچنین فن....تو هفته ی آتی یک زمان اختصاص میدم به عقب مونده ها و یه زمان محدود به مرور درسای گذشته.....آزمون دومم نتونستم دانلود کنم...دیگههه عرضم به حضور با شرف جنابعالی ساعتای درس خوندنمم یکم بردم بالا....
نمیدونم شمام اینجوری شدین یا نه ولی من گیراییم یه خورده رفته بالا:redface:قبلنا 2 ساعت طول میکشید 4 صفحه تاریخ بخونم الان یه مطلب جدید از تاریخ رو مثلا دو ساعته یه فصل میخونم:w32:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز

اسن بهم الهام شد ک باید اسپم کنم...البته اسپمم نی کامل...ای کاش همش اسپم میبوود

آزیتا چقد شیطونی؟
(آزیتاااا صدات خیلی خشکله شیطون)
من ک اسن نفهمیدم چی شد اسن همه رفتن یهو...
چ خبره اینجااا....
من اواسط هفته بعد یا اوایل هفته بعدترش میام دوباره بخوننیم
ازینکه رعنا و ترنج هم اومدن خوشحالم...جو کنکوری شد اسن...
از فرزانه هم ممنون ب خاطره پستاش...نمیدونم ازش امید گرفتم..
ممنون بچه ها
دوستون دارم...
(آزیتا تو رو بیشتر...چون تو شیطونی):D
سفارش آخر(مامان گرگه)=بچه ها با هم مهربون تر باشید و ی چیز دیگه
نیام ببینم کلن دیگه کسی تو تاپیک نیستاااا:cool:

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تاریخ اخذ مدرک کارشناسیم رو شهریور 94 زدم .
اگه فکر می کنین ایراد داره برم ویرایش کنم .
یه چیزی تو سرم هی می گه این گزینه رو کسی باید پر کنه که مدرکش رو گرفته نه منی که سال آخرم :question: :w20:

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها به نظر شما هم ازمونهای ایوان از مرکز و اکادمی اسون تره؟

number 0ne

عضو جدید
سلام اجازه هست منم به جمعتون اضافه شم؟

کتاب زبان عمومی و تخصصی چی خوبه ؟

برای لغات و گرامر

number 0ne

عضو جدید
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

از امروز برای خوندن کنکور ارشد شروع میکنم به نظرتون امیدی هست؟ چه کتابا و جزوات خوب هستن فقط همون ها بخونم
برای کتاب خوندن که دیگه وقت نیست لطفا اگر جزوه خوبی برای ایستایی هست معرفی کنین
ممنون میشم راهنماییم کنین

sh.enayati

عضو جدید
از امروز برای خوندن کنکور ارشد شروع میکنم به نظرتون امیدی هست؟ چه کتابا و جزوات خوب هستن فقط همون ها بخونم

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ه-گروهی-کنکور-کارشناسی-ارشد-معماری-94/page687

sh.enayati

عضو جدید
http://www.aparat.com/Hamed.ir
نمیدونم چطوری لینکا رو باهم بدم:redface:

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
این پروژه ها مگه میذارن درس بخونی...:w22:
شما چطوری میخونین؟؟ :(
منم پروژه طرح نهایی دارم فقط نصف کارمو انجام دادم و بجز اون کلی گرفتاری دیگه در طول روز پیش میاد تنها زمانایی که میتونیم واقعا روش حساب باز کنیم
صبح زود و بعدازظهر که اوج خواب ولی باید عادت کنیم کمتر بخوابیم و از زمانها حداکثر استفاده بکنیم
مثلا وقتی داریم میرید دانشگاه کلمات زبان مرور کنید...
یا فلش کارتاتون بخونید

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب سلاممممممممممممممممممم................
چون هیشکی نمیاد بگه چیکار میکنه من شروع میکنم بقیه هم بگن.......البته تاریخ نشون میده من دست به هر کاری بزنم نصفه میمونه.......:D

بچه ها من میخاستم اوایل هنرهای ساخت شرکت کنم ولی نشد نه همه کتابای گلابچی رو تونستم جمع کنم ونه درس میخوندم که بتونم هم به معماری برسم هم انرژژی.....من هفته پیش 20 ساعت خونم.....:w05::w05:
یعنی تا الان همش تق و لق بوده خوندنم.......با اینکه پارسال درسم تموم شده و به جز کلاس زبان هیچ مشغله دیگه ای ندارم......ولی چون پارسال خوندم درسارو سریع پیش رفتم....النم چک کردم دیدم اکثرا کتاب مهمام تموم شدن.....مونده یه سری جزوه و معاصر مزینی و جزوه نورم ناقص با متدین 1 و 2 که نخوندم و جزوه نانو مباحث 19 و 18 که نمیدونم حتما میخونم یا نه و ساختمانهای بلند.......ایستایی هم حلیاتش ناقص...:D نشستم حساب کتاب کردم دیدم شروع کنم با سیلابسا مرور کنم و اون جزواتم کنارش بخونم بهتره .....مثلا همین متدین 1 و 2 با مزینی وقتی میبینم هنو کتاب اصلیاشو میلنگم مسلط نیستم پس الکی نخونم که مثلا تموم شده باشه مث کاری که پارسال میکردم.......:D هیچی دیگه میخوام از اول شروع کنم...........................................:w42::w42:حالا برنامم عوض نشه صلوات.......:w31::w31:

number 0ne

عضو جدید
سلام اجازه هست منم به جمعتون اضافه شم؟

کتاب زبان عمومی و تخصصی چی خوبه ؟

برای لغات و گرامر
:w22: زبان عمومی رستمی بخرم یا زیر ذره بین ؟ میخوام کتاب بخرم بچه ها لطفا زودتر نظرتون درباره این دوتا کتاب بگین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا