مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aytakin69

عضو جدید
سلام دوستم،شما تو صفحه های قبلی گفتی انرزی میخای امتحان بدی،راستش منم اول هدفم انرژی بود ولی دیدم ریسکش خیلی بالاست ترسیدم تصمیم گرفتم هدف رو معماری بزارم ولی در کنارش نیم نگاهی به انرژی داشته باشم(با تقویت فن و زبان که تو هردوتا مهمه)البته حق طرح و مسایل مربوط بهش هم توی تردیدم تاثیر داره ، شما فقط برای انرژی میخونی؟

نه منم نیم نگاهم به انرزی نه تمام نگاهم....:D ولی به نظر من تردید نداشته باشین چون بهترین گرایش مخصوصا با این اوضاع مملکت ....

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جز نسیم عسگری جزوه دیگه ای تو باشگاه هست که در کنار معماری ایرانی معماریان بخونم ایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بچه ها من ترم 3 کارشناسی هستم.یه سوال داشتم از شما.نقش زبان انگلیسی واسه دکترا چقدر هست؟اخه از یکی شنیدم 20 درصد پایان نامه فقط داشتن مدرک تافل هست.از یکی شنیدم بخاطر این رو انگلیسی تاکیید میکنن چون منابع دکتری بیشتر زبان اصلی هست.خلاصه هرکی یه چیز میگه.میخواستم بدونم مدرک تافل مهمه یا تسلت روی زبان کافیه؟که بدونم تا اون موقع چیکار کنم.کلاس برم یا اینکه خودم بخونم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.:)

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

من همین امروز زنگ زدم مرکز معماری، گفت آزمون اولش جایزه داشت، این آزمون جایزه نداره، نگران نباش، همه سوختن :D

مرکز معماری

من

کسایی که تقلب کردن

کسایی که تقلب نکردن

پ.ن : یکی از دوستام بعد آزمون دوم زنگ زده بود ایوان خانه، مسئولش برگشت گفت آزمونش جایزه نداره، دوستم گفت تو تبلیغتون نوشتید تا سه نفر جایزه داره، برگشت گفت الکی گفتیم :D
واقعا هم مرکز معماری هم ایوانخانه باید از خودشون خجالت بکشن همه رو سر کار گزاشتن وعده جایزه های الکی دادن و هفته ها برای جایزه های الکیشون تبلیغ کردن که بتونن تعداد شرکت کننده رو ببرن بالا حالا که وقت عمل به قول و جایزه وعده دادشونه همشون دبه کردن واقعا هم اقای فاطمی هم اقای شقاقی به عنوان دو نفر که خیلی هم مدعی علم و فرهنگ و هنر و روشن فکرین برن خجالت بکشن با این مدیریتشون که موسسات معماری رو دارن عین بقالی مدیریت میکنن
مرکز معماری حتی تو سایتش بزرگ نوشته بود که ازمون دوم جایزه داره جایزشم مجانی شدن و تخفیف ازمون ها برای سه نفر اوله حالا راست راست تو چشم ادم نگاه میکنن میگن نهههه کی گفته ما همچین چیزی ننوشتیم حیف که از تو سایتشون اون تبلیغشونو برای ازمون دوم سیو نکرده بودم
ایوان خانه هم گفته بود برای هر سه نفر اول توی دو ازمون ،کل ازمون ها رایگان میشه حالا با یه لحن دکون بازاری دبه کردنو میگن نهههه نفر اول فقط رایگان میشه نفر دوم و سوم 50%تخفیف میگرن!!!!یعنی یه کاری میکنن ادم به گوش و چشم خودش شک میکنه انقدر که قشنگ دروغ میگن!!!!

به نظرم هر کی میخواد ثبت نام کنه اولا هر کدوم ارزون تره رو ثبت نام کنه دوما فقط سه تا ازمون اخر رو ثبت نام کنه بقیه ازمون ها رو هر سال بچه ها لطف میکنن تو باشگاه میزارن پولتونو دور ریختین اگه ثبت نام کنین بقیه ازمونارو جز سه تای اخر:(

آخرین ویرایش:

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فککر کردین ازموناشون چطوریه.ارشیو کاملش اینجا هست کافیه ازمون هاشو قبل ازمون اول جواب بدی .بعد ازمون 94همین مراکز نصف سوالاش تکراریه خوشحال و شاد درصد بالای کاذب میگیری.از کتابهای پارسالم دقیقا سوالهای کنکورو تو ازموناشون میزارن.در کل 60 درصدش تکراریه.سولات تنظیم و تاریخ مفهومی شده اینا همچنان حفظیاتی طرح میکنن.وقتی از اینهمه شکل کتاب دکتر گلابچی هم استفاده میکنن خوب بلاخره چندتاش تو کنکور اصلی میاد .چون بعضی از سوالات خود کنکورم تکراریه.همش تبلیغه .

آخرین ویرایش:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یک چند صفحه قبل خوندم نرسوندم هم برخونم فقط دیدم بحث سر اینه که فلان مشاور فلان این گفت و اون گفت .......................... ما الان چندوقت اینجایم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا الان چند بار بچه ها با رتبه های عالی و دانشگاه های خوب امدن منابع را گفتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روش خوندن را گفتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چی را کی بخونید و چیکار کنید خدایش چند بار گفته شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر چی توی دنیای مجازی بگردی فک نکنم بهتر بچه ها سایت خودمون پیدا بشه
پس اونی که درست را انجام بدید الکی دنبال چیزای اضافه نرید بشیندید همونایی که دارید درست بخونید من خودمم قبل همه اینها را باید به خودم بگم ..............................................خدایش بهتر بچه های گل باشگاه خودمون جایی نیست

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام
امروز مرکز معماری همایش داره
به نظرتون برم؟!
از بچه های تهران کسی می ره؟!
کسی می دونه تو این همایش حرف های مفیدی می زنند آیا یا نمی زنند آیا؟!

می ترسم کلی وقت بذارم برم و هیچی هم دستگیرم نشه !!
تو این تهران وقتی از خونه رفتی بیرون یعنی کل روزت پریده... دو روزم باید بخوابی خستگی ات در بره:surprised:

خلاصه که نمی دونم چی کار کنم؟!

مارال 110

عضو جدید
سلام بچه ها کتاب سازه در معماری فصلای اولش از نظر مهم بودن چه جوری حوصم سر رفت همش تعریفی :D

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها کتاب سازه در معماری فصلای اولش از نظر مهم بودن چه جوری حوصم سر رفت همش تعریفی :D
سلام.
مارال خانوم خب اینا همش مهمه خب...
از همینایی ک حوصلت سر میره همچین ی سوال مفهومیه تپل با یکی دو سوال از 4 فصل اونورتر همچین برات قاطی پاتیش میکنن ک....

باید صبور باش..
تا آخرش همینه...
بخونش...
فک کن داری کتاب قورباغه چاه نشینو میخونییی..

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یک چند صفحه قبل خوندم نرسوندم هم برخونم فقط دیدم بحث سر اینه که فلان مشاور فلان این گفت و اون گفت .......................... ما الان چندوقت اینجایم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا الان چند بار بچه ها با رتبه های عالی و دانشگاه های خوب امدن منابع را گفتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روش خوندن را گفتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چی را کی بخونید و چیکار کنید خدایش چند بار گفته شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر چی توی دنیای مجازی بگردی فک نکنم بهتر بچه ها سایت خودمون پیدا بشه
پس اونی که درست را انجام بدید الکی دنبال چیزای اضافه نرید بشیندید همونایی که دارید درست بخونید من خودمم قبل همه اینها را باید به خودم بگم ..............................................خدایش بهتر بچه های گل باشگاه خودمون جایی نیست

سلام من خیلی وقت نیست که این جام
و این همه چیزای خوبی که می گین گفته شده رو نمی دونم از کجا باید بیابم ...
یک هفته وقتم رو سر این که چه جوری بخونم هر چی رو و دقیقا چه منابعی گذاشتم
ولی هنوز به جمع بندی درست نرسیدم ...

میشه یه موقعی که وقت کردین بیاین و همه ی این سوالای خوبی که میگین جوابش رو بلدین بگین!!
مثلا من نمی دونم تاریخ رو که این همه فراره چه جوری بخونم ؟!
یا مثلا توی منابع مرکز معماری و ایوان خانه همه کتاب های قیابکلو هست همش رو واقعا لازمه بخونم ؟!
یا مثلا برنامه تست زدنم چطور باشه و چه کتاب هایی رو بگیرم و تست بزنم !!

کمک بزرگیه برام جواب درست این سوالا از با تجربه ها ...

saman3230

عضو جدید
manabe_danial.jpg

سلام بچه ها ایوان دوباره سمینار آشنایی با منابع کارشناسی ارشد گذاشته

امروزش ایمیلش برام اومده بود توصیه میکنم حتما برین رایگان هم هست، آقای علی مدد فوق العاده توضیح میده (من خودم تابستون رفتم کلی دیدم باز شد)

اینم لینک ثبت نامش

http://www.arch-house.com/xform/3/فرم-منابع-کارشناسی-ارشد.html

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز

میشه یه موقعی که وقت کردین بیاین و همه ی این سوالای خوبی که میگین جوابش رو بلدین بگین!!
یا مثلا توی منابع مرکز معماری و ایوان خانه همه کتاب های قیابکلو هست همش رو واقعا لازمه بخونم ؟!

من تاریخو اینجوری میخونم ک اول فصلارو روخونی میکنم مثلا معماری مصر ی دور میخونم بعد همچین خلاصه ای مینویسم ...ک تقسیم شده به سه دوره اسم دوره هارو مینویسم با بناها هر دوره
بعد چند دور عکساشو نگاه میکنم ک تو ذهنم بمونه کامل یادم باشه مثلا حتشب سوت مال پادشاهی جدیده شکلشم یادم میاد...
بعد نکته ها هر دوره رو از رو جزوه مانا قابوسی میخونم.... و تو کتاب کنار عکسا مینویسمشون....
درسا دیگم ترجیح میدم اینجوری بخونم تا این ک خودم بخام خلاصه کنم و اینا زمان زیادی میبره در حالی ک واقعا نمیدونم چیا خیلی مهم تره....
برای همین میگم منبع در کنار جزوه خوب.....
این ک کتاب و کنار نزاری مهمه حتی اگه عکساشو نگاه کنی چون ممکنه اون عکسا تو جزوت نباشه... فک میکنم وقتی در حد جزوه مسلط شدم اونوق بهتره برم نکته ها دیگرو درارم.... ک مطمعنم با این همه منابع نمیرسم...
اینجوری میتونی بنا ها هر فصلو تو 5 دقیقه دوره کنی و تکرارش باعث میشه دیگه یادت نره .... :w21:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام عزیزم همه اینها تیو پست های قبلی هستش خب مشکلی نیست من انشاله برم خونه یک مقدارش توی ک پاور کپی کردم چون نمی تونم برات پستها را لینک بدم حالا بچه ها بیان لینک ها را بهت میدن من هم نوشته بچه ها را برات میزارم که حتی منابع را درجه بندی کردن ،اقا ابراهیم هم که سنگ تمام گذاشتن نحوه مطالعه دروس گفتن و بقیه بچه هایی که رتبه های خوب اوردن
حالا دست خالی نباشه این پست من به طور کلی برات یک جوابهای خلاصه می نویسم :
منابع که جریانش مفصله برات میزارم بعد
تاریخ واقعا فراره و هیچ راهی هم جز مرور زیاد نداره باید زیاد مرورش کنی که ملکه ذهنت شه هر چی بیشتر بهتر به چجای اینکه 40تا منبع بخونی 4تا بخونن ولی درست بخون موفقیت در کنکور ارشد ب زیاد خوندن نیست به درست خوندن و مرور منابع هستش من به چشم این را دیدم دیگه
تاریخ زیاد مرور کن معمولا هم کتابها هم پوشانی دارن من خودم بشخصه داشتم کتاب سبک شناسی را مرور می خوندم همون قسمت از جزوه قابوسی می خوندم بعدش هر چی کم داشت اضاف می کردم به اون دیگه الان جزوه قابوسیم هم کامل شدش هم اینکه برای مرور چند بار هی اون میخونم دیگه ملکه ذهنم میشه هم چیز جفت هم دست بندی میشه
ببین به نظرم من تاسیسات وقت بزاری یکم ریسکه نمی گم که نخون خودم هم می خونم من وقت اصلی فن ام برای استایک و سیستم های ساختمانی میزارم چون خودم میشناسم که وقت ندارم نمی رسونم اونا را بخونم چرا تظیم قیابک کتابش می خونم صوت هم احتمالا80 درصد این هم یم خونم ولی دیگه برای نور جزوه می خوام بخونم .....................تاسیسات هم که اگه بخونم سلطان دوست ولی از کتابش متنفرم شاید یک جزوه خوب گیربیارم اون بخونم چه کنم تاسیسات خیلی خونده بودم قبلا 20 که چه عرض کنم 22 می شدم استاد نامرد بهم داد18 من هم توی ذوقم خورد دیگه از اون موقع ازش بدم میاد
بهترین برنامه تست همون کتابهای کنکور 10 سال هستش به نظرم اخر هفته ها که روز استراحته هر پنج شنبه بیاو یک سریش بزن هم ریتم سوالات دستت میاد و هم یک متوجه میشی که اوضاع چطوره سالهای اولم اسونه اذیت نمیشی ولی من خودم برنامه زبانم از همین اوایل که بخونم باید با تست باشه چون نمی فهممش اون وقت زبان برام با همه چیز فرق داره برای فن سوالات هنرهای ساخت هم هست ،تاسیسات و تنظیم هم سوالات تظیم هنرهای ساخت اینها بهترین ایتم هستن ایها را کار کردی ازمون های باشگاه هم هست

parinush

عضو جدید
بچه ها الان مثلا تو سیلابس برای تنظیم چند تا کتاب نوشته

فیزیک 2 قبایکلو . اقلیم معماری کسمایی. ابنیه سنتی قبادیان و..

همه رو باید خوند؟ از هرکدوم فصل رو مشخص کرده

میمیریم با کتاب خریدن ک:-|

سوسن طاهری

عضو جدید
سلام
بچه ها من از امروز شروع کردم به خوندن...:D:w12:
نمیدونم با ازمونا چکار کنم:que: چی تست بزنم:huh: چجوری تست بزنم :w10:اصلا لازم تو ازمونا شرکت کنم؟؟؟؟:razz:

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم همه اینها تیو پست های قبلی هستش خب مشکلی نیست من انشاله برم خونه یک مقدارش توی ک پاور کپی کردم چون نمی تونم برات پستها را لینک بدم حالا بچه ها بیان لینک ها را بهت میدن من هم نوشته بچه ها را برات میزارم که حتی منابع را درجه بندی کردن ،اقا ابراهیم هم که سنگ تمام گذاشتن نحوه مطالعه دروس گفتن و بقیه بچه هایی که رتبه های خوب اوردن
حالا دست خالی نباشه این پست من به طور کلی برات یک جوابهای خلاصه می نویسم :
منابع که جریانش مفصله برات میزارم بعد
تاریخ واقعا فراره و هیچ راهی هم جز مرور زیاد نداره باید زیاد مرورش کنی که ملکه ذهنت شه هر چی بیشتر بهتر به چجای اینکه 40تا منبع بخونی 4تا بخونن ولی درست بخون موفقیت در کنکور ارشد ب زیاد خوندن نیست به درست خوندن و مرور منابع هستش من به چشم این را دیدم دیگه
تاریخ زیاد مرور کن معمولا هم کتابها هم پوشانی دارن من خودم بشخصه داشتم کتاب سبک شناسی را مرور می خوندم همون قسمت از جزوه قابوسی می خوندم بعدش هر چی کم داشت اضاف می کردم به اون دیگه الان جزوه قابوسیم هم کامل شدش هم اینکه برای مرور چند بار هی اون میخونم دیگه ملکه ذهنم میشه هم چیز جفت هم دست بندی میشه
ببین به نظرم من تاسیسات وقت بزاری یکم ریسکه نمی گم که نخون خودم هم می خونم من وقت اصلی فن ام برای استایک و سیستم های ساختمانی میزارم چون خودم میشناسم که وقت ندارم نمی رسونم اونا را بخونم چرا تظیم قیابک کتابش می خونم صوت هم احتمالا80 درصد این هم یم خونم ولی دیگه برای نور جزوه می خوام بخونم .....................تاسیسات هم که اگه بخونم سلطان دوست ولی از کتابش متنفرم شاید یک جزوه خوب گیربیارم اون بخونم چه کنم تاسیسات خیلی خونده بودم قبلا 20 که چه عرض کنم 22 می شدم استاد نامرد بهم داد18 من هم توی ذوقم خورد دیگه از اون موقع ازش بدم میاد
بهترین برنامه تست همون کتابهای کنکور 10 سال هستش به نظرم اخر هفته ها که روز استراحته هر پنج شنبه بیاو یک سریش بزن هم ریتم سوالات دستت میاد و هم یک متوجه میشی که اوضاع چطوره سالهای اولم اسونه اذیت نمیشی ولی من خودم برنامه زبانم از همین اوایل که بخونم باید با تست باشه چون نمی فهممش اون وقت زبان برام با همه چیز فرق داره برای فن سوالات هنرهای ساخت هم هست ،تاسیسات و تنظیم هم سوالات تظیم هنرهای ساخت اینها بهترین ایتم هستن ایها را کار کردی ازمون های باشگاه هم هست

سلام دوست عزیزم
قطعا خدا پاسخ مهربونی هاتون رو می ده ...
ممنونم از وقتی که گذاشتی و توصیه هایی که کردی...
چندین بار به دقت خوندم و حتما استفاده می کنم !!

منتظر توضیحات تکمیلی هستم ...

و باز هم یک دنیا ممنون بابت پاسخت ...:gol:

راستی تست طبقه بندی شده چی ؟!
به غیر از کنکور دنبال تست طبقه بندی نباشم؟!
آخه تستای کنکور رو الان نمی تونم بزنم که ...من تازه شروع کردم ...و وقتی خیلی چیزا رو نخوندم نمی تونم جواب بدم...
منظورم تست هاییه که بعد از خوندن هر بخش بشه زد !!
مثل تاریخ و تنظیم و تاسیسات و اینا ...

یا مثلا درک رو که گویا کلا باید به شیوه تست بخونیم
به سوالای کنکور که نمی شه فقط بسنده کرد...!؟تموم میشه زود !!!
به نظرت برای درک کلاس برم؟!

راستی تر برای زبان چه کتاب تستی بگیرم؟!

آخرین ویرایش:

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تاریخو اینجوری میخونم ک اول فصلارو روخونی میکنم مثلا معماری مصر ی دور میخونم بعد همچین خلاصه ای مینویسم ...ک تقسیم شده به سه دوره اسم دوره هارو مینویسم با بناها هر دوره
بعد چند دور عکساشو نگاه میکنم ک تو ذهنم بمونه کامل یادم باشه مثلا حتشب سوت مال پادشاهی جدیده شکلشم یادم میاد...
بعد نکته ها هر دوره رو از رو جزوه مانا قابوسی میخونم.... و تو کتاب کنار عکسا مینویسمشون....
درسا دیگم ترجیح میدم اینجوری بخونم تا این ک خودم بخام خلاصه کنم و اینا زمان زیادی میبره در حالی ک واقعا نمیدونم چیا خیلی مهم تره....
برای همین میگم منبع در کنار جزوه خوب.....
این ک کتاب و کنار نزاری مهمه حتی اگه عکساشو نگاه کنی چون ممکنه اون عکسا تو جزوت نباشه... فک میکنم وقتی در حد جزوه مسلط شدم اونوق بهتره برم نکته ها دیگرو درارم.... ک مطمعنم با این همه منابع نمیرسم...
اینجوری میتونی بنا ها هر فصلو تو 5 دقیقه دوره کنی و تکرارش باعث میشه دیگه یادت نره .... :w21:

سلام aozita عزیز ...
ممنونم که جواب دادی ... فکر می کنم منم باید همین کار رو بکنم چون خلاصه برداری خیلی ازم وقت می گیره ...
ممنون که نتیجه مشاوره ات و این جا گذاشتی ...ممنون که جواب میدی ... ممنون که راهنمایی می کنی ...
ممنون:gol:

vesper_mutemars

عضو جدید
سلام دوست عزیزم
قطعا خدا پاسخ مهربونی هاتون رو می ده ...
ممنونم از وقتی که گذاشتی و توصیه هایی که کردی...
چندین بار به دقت خوندم و حتما استفاده می کنم !!

منتظر توضیحات تکمیلی هستم ...

و باز هم یک دنیا ممنون بابت پاسخت ...:gol:

راستی تست طبقه بندی شده چی ؟!
به غیر از کنکور دنبال تست طبقه بندی نباشم؟!
آخه تستای کنکور رو الان نمی تونم بزنم که ...من تازه شروع کردم ...و وقتی خیلی چیزا رو نخوندم نمی تونم جواب بدم...
منظورم تست هاییه که بعد از خوندن هر بخش بشه زد !!
مثل تاریخ و تنظیم و تاسیسات و اینا ...

یا مثلا درک رو که گویا کلا باید به شیوه تست بخونیم
به سوالای کنکور که نمی شه فقط بسنده کرد...!؟تموم میشه زود !!!
به نظرت برای درک کلاس برم؟!

به نظر من کلاس درک لازمه. چون مهم ترین درسه و از همه تاثیرگذار تره. منم می خوام دوباره کلاس برم با اینکه پارسال هم کلاس رفتم.

paniaa

عضو جدید
سلام دوستان من میخوام تازه شروع کنم به خوندن واسه مدیریت میشه بگین باید چه کتابا و جزواتی رو بخونم ؟؟؟

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من کلاس درک لازمه. چون مهم ترین درسه و از همه تاثیرگذار تره. منم می خوام دوباره کلاس برم با اینکه پارسال هم کلاس رفتم.

شما کلاس های کی رو می رفتید؟
امسال کلاس های چه کسی رو می رید؟!
پارسال براتون نتیجه داشت؟یعنی اثرش رو دیدید؟!

zeytoun313

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من میخوام تازه شروع کنم به خوندن واسه مدیریت میشه بگین باید چه کتابا و جزواتی رو بخونم ؟؟؟

سلام عزیز
فکر کنم مدیریت تاپیک جدا داشته باشه و اون جا بیشتر بتونند کمکتون کنند

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

لینک هایی که بچه ها گذاشته بودن :

vesper_mutemars

عضو جدید
شما کلاس های کی رو می رفتید؟
امسال کلاس های چه کسی رو می رید؟!
پارسال براتون نتیجه داشت؟یعنی اثرش رو دیدید؟!

من پارسال پیش طباطبایی رفتم، اصلا راضی نبودم فقط سوالای کنکور بود.
امسال 3 تا از دوستام تابستون کلاس علی مدد رو رفتن خیلی راضی هستن. منم می خوام کلاسشو برم. کلاسش یک کارگاه رایگان هم داره فک می کنم برای من مفید باشه.

flower m

عضو جدید
دو تا سوال دارم بچه ها لطفا پاسخ بدید . 1- وقتی سطح آب زیرزمینی بالا باشد چه شمعی ترجیح داده می شود ؟
2- قابلیت زه کشی کدام خاک بیشتر است ؟ - مخلوط شن ورس با چسبندگی کم 2- شن با دانه بندی خوب 3- مخلوط شن و ماسه با دانه بندی خوب 4- شن با دانه بندی یکنواخت

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پارسال پیش طباطبایی رفتم، اصلا راضی نبودم فقط سوالای کنکور بود.
امسال 3 تا از دوستام تابستون کلاس علی مدد رو رفتن خیلی راضی هستن. منم می خوام کلاسشو برم. کلاسش یک کارگاه رایگان هم داره فک می کنم برای من مفید باشه.
کی هس کارگاه؟
ایشون کلاسشون چطور هس؟؟منظورم همون تعاریفی ک از دوستاتون شنیدید هس؟آموزشش ب چ شکل هس؟
ممنون.

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا یکی جواب منو بده:cry:....من چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟:crying2:
لازم نیس تو ازمونا شرکت کنی ولی اگه هزینش مشکلی نداری شرکت کن.... ولی لازمه با سیلابساش پیش بری ... داشتن برنامه درسته که مهمتره ....

flower m

عضو جدید
بچه ها یه منبع خوب برای عناصر جزییات می تونید معرفی کنید چون خوندن منابع اصلی خیلی زیاد و فکر کنم ارزش خوندنشون و ندار .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا