مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ناراحت نشید یک استاد داشتم مهندسی مدیریت پروژه از دانشگاه تهران گرفته بود کلی هم ماها رو سر کلاس مسخره می کرد . از کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشدش تعریف می کرد که سر جلسه با روش شامس که گفتم تونست روزانه تهران اونم مهندسی عمران گرایش مهندسی مدیریت پروژه که قبول شدنش واقعا سخته . بچه هایی که دانشگاههای مشهد با ایشون درس داشتن ایشون رو بهتر از من می شناسن . کلا بگم آخر شامسه طرف . زن پولدارگرفت ، به دلیل موقعیت کاری پدر خانومش . مدیریت پروژه میدان شهدا و ثامن رو بهش دادن که الان حداقل درآمدش بالای 7 میلیون در ماه می چرخه ستار هم دانشگاهیم خوب میشناسش . منم امسال هم معماری و هم عمران شرکت می کنم ولی عمرانو شامسی میرم می زنم شاید قسمتم یک خورده مثل اون باشه . من واقعا به شامس اعتقاد دارم . برای خودم آره کارشناسی مو شامسی قبول شدم ولی توی کارهای عملی و طراحی واقعا تلاشم زیاده که اگه تعریف اضافی نباشه . اساتید بهم می گن تو پیش فعالی انرزیت .خیلی زیاده ولی شامسه دعا کنید شامسم مثل اون باشه که من موقعی که عمران می خوندم علاقه زیادی به مهندسی مدیریت پروزه داشتم . .
بله مهندس ناراحت شدم
چرا نشم
اوضاع خیلی خرابه تفکرا داغون شده، اما من یه چیزی به شما و هم بگم اول اینکه مهمه لذت ببریم از اینکه داریم درس میخونیم و از درس خوندن بالاتر از لذتی نیست یعنی هنوز جونیم و انرژی داریم و نفس میکشیم
دوم اینکه اقای مهندس کل دنیا یه شوخی بزرگه و یه لحظات کوتاهی قراره کنار هم یه چیزایی مثل درستی و ریبایی و عشق از هم یاد بگیریم و هدیه بدیم، این دنیا جای این نیست که با دغل و... اینکارا زندگی رو جلو برد فارغ از ایرانی بودن یا نبودن نمیدونم قرن 21 یا ...
بی خیال
دیگه حس و حال و انرژی واسم نمونده که بیام تو این باشگاه ، من میرم و برنامه ریزی اصولی میکنم چون به شانس اعتقادی ندارم و به خدایی که تلاشها رو میبینه و کمک میکنه اعتقاد دارم
موفق باشی لوک خوش شانس!!

parinush

عضو جدید
بچه ها من کتاب زیر ذره بین اون جلد که برای لغته رو گرفتم

نمیدونم چ جوری بخونمش:-|

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من کتاب زیر ذره بین اون جلد که برای لغته رو گرفتم

نمیدونم چ جوری بخونمش:-|
از وسط کتاب رو به اخر اول شروع کن لغاتو رو بخون
بعد که تموم شد برو تست بزن
برنامه ریزی کن هر روز چند صفحه اش رو بخونی تا تموم شه

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا به این رتبه ها دلخوش نکنید درصدهارو کلا اشتباه زدن مثلا من اصلا تنظیم نزدم شدم 8%زده برام در حالی که یدونه هم نزدم

والا مال شما خوبه...من اونهمه زبان و تاریخ زدم زبان زده سفید تاریخم که اصلا تو کارنامه ننوشته!!!یعنی چیییی؟؟؟:confused:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

والا مال شما خوبه...من اونهمه زبان و تاریخ زدم زبان زده سفید تاریخم که اصلا تو کارنامه ننوشته!!!یعنی چیییی؟؟؟:confused:
منم برای فن همین مشکل پیش اومد برام بالای 50%زدم زده0% فک کنم این دفعه کلا مشکل داشتن چه توی چاپ سوالات با اون.کیفیت چه توی کارنامه چون قبلا ندیده بودم هیچوقت در این حد اشتباه کنن

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جونممم:w36:
بیاین بگید مهر به بعد و چجوری پیش میرید:redface:
با برنامه موسسات یا؟ ؟؟؟ بالاخره کدوم موسسه ؟؟؟؟ هر روز ی موسسه و تایید میکنید بعد با خاک یکیش میکنید :razz:
ماه چنتا کتاب تموم کنیم؟ 2uge4p4.gif
من واقعا سر درگممم نمی خوام راه اشتبا برم و بعد پشیمون شم :confused:fly2.gif

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها جونممم:w36:
بیاین بگید مهر به بعد و چجوری پیش میرید:redface:
با برنامه موسسات یا؟ ؟؟؟ بالاخره کدوم موسسه ؟؟؟؟ هر روز ی موسسه و تایید میکنید بعد با خاک یکیش میکنید :razz:
ماه چنتا کتاب تموم کنیم؟ مشاهده پیوست 220938
من واقعا سر درگممم نمی خوام راه اشتبا برم و بعد پشیمون شم :confused:مشاهده پیوست 220937
اگه برای کلاس رفتن میخواین به هیچ وجه دنبال موسسه نباشید دنبال استاد باشید چون استادای خوب پخشن بین موسسات اگه برای ازمون میگید من اینجور میدونم که برای هنرهای ساخت ایوان خانه و برای معماری مرکز بهتره

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه برای کلاس رفتن میخواین به هیچ وجه دنبال موسسه نباشید دنبال استاد باشید چون استادای خوب پخشن بین موسسات اگه برای ازمون میگید من اینجور میدونم که برای هنرهای ساخت ایوان خانه و برای معماری مرکز بهتره
برای ازمون دادنم فک نکنم اینا تو شهر ما نمایندگی داشته باشن
همچین منطقه محرومی هستیم ما 2uge4p4.gif

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

برای ازمون دادنم فک نکنم اینا تو شهر ما نمایندگی داشته باشن
همچین منطقه محرومی هستیم ما مشاهده پیوست 220941
منظورم امتحان اینترنتی بود که همه میتونن شرکت کنن به نظر من حضوری فقط وقت تلف کردن کلی تایم تو رفت و امد الکی تلف میشه اینم که کنکور واقعی نیست فقط شرکت میکنیم که ببینیم چیارو بلد تیستیم و مرور لازم دارن

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه زبان چ منابعی رو خوندی؟؟؟
من 504 رو تازه شرو کردم ده درس لغتشو خوندم ب نظرتون همزمان این کتابم بگیرم یا تموم کنم بعد؟؟
کتاب زیر ذره بین ارشد که تا حدود 80-90 درصد با کنکور سراسرس تطابق داره

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
بچه ها ما زنگ زدیم مرکز معماری
گفتش که آزمون دومش هم مثل آزمون اولش رتبه های 1 تا 3 جایزه داره
قبلا گفته بودم فقط آزمون اولشه خواستم اصلاح کنم

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزمونش که کلا مسخره بود از نظر خدماتشون منظورمه ولی با این حال رتبه های من این شد با وجودی که سوالای منظرو زدم وئلی سیستم قاطی کرد و اونم حساب نکردن بالاترین درصدم درک بود که 50 زدم
:
مهندسي معماري 8
معماري منظر 65
مهندسي معماري اسلامي 21
مطاللعات معماری 24
بازسازی پس از سانحه 30
معماری داخلی 8
:D کاش واسه کنکورم این رتبه هارو بیارم .الان که زیر 10 شدم جایزه بهم تعلق نمیگیره؟؟؟
اگه منظرمو حساب میکردن منم مشمول جایزه میشدم ولی برای منرکز دیگه تلاش میکنم
بچه ها من یه مشاوره ازتون میخوام هر روز میگم از فردا شرزوع میکنم ولی نمیتونم ذهنم درگیر میشه خیلی به اینکه دوستام پارسال قبول شدن و من باید یه سال دیگه منتظر باشم:cry:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها ما زنگ زدیم مرکز معماری
گفتش که آزمون دومش هم مثل آزمون اولش رتبه های 1 تا 3 جایزه داره
قبلا گفته بودم فقط آزمون اولشه خواستم اصلاح کنم
مرسی که خبر دادی
ولی من جدا نگران برشکسته شدن مرکز معماریم که فقط نفر اول رو مجانی میکنه:o:D

معمار فرناز

عضو جدید
سلام منابع ارشد معماري جه كتابهايي خوبه مدرسان شريف سنجش يا عصر كنكاش دوستان لطفا حواب بدين واجبه

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
مرسی که خبر دادی
ولی من جدا نگران برشکسته شدن مرکز معماریم که فقط نفر اول رو مجانی میکنه:o:D

والا منم همین نظر رو داشتم
ولی کسی که نفر اول میشه full pack رو میتونه رایگان ثبت نام کنه، یعنی آزمون ها، کلاس ها بسته های آموزشی و ...

شماره مرکز معماری چنده؟

02188731444
البته فکر کنم تو سایتش شماره های دیگه ای هم باشه
این شماره زنگ میزنم همیشه جواب میده

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
والا منم همین نظر رو داشتم
ولی کسی که نفر اول میشه full pack رو میتونه رایگان ثبت نام کنه، یعنی آزمون ها، کلاس ها بسته های آموزشی و ...

مریم خانم ببخشید ولی اینجوری نیست.....فول پکیج کلاسها رو میتونی ثبت نام کنی یا آزمونها نه هر دو رو......من امروز مرکز بودم اینجوری گفتند:razz:
بسته هم به من نگفتن که شامل فول پکیج میشه.....یعنی جزوه هم نمیدن فکر کنم
ولی اینو بگم آآزمون ایوانخانه خیلی داغون بود و غیر استاندارد بود شدید....نمیدونم طراحاش چه فکری کردن:confused:

آخرین ویرایش:

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
مریم خانم ببخشید ولی اینجوری نیست.....فول پکیج کلاسها رو میتونی ثبت نام کنی یا آزمونها نه هر دو رو......من امروز مرکز بودم اینجوری گفتندhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_razz.gif
بسته هم به من نگفتن که شامل فول پکیج میشه.....یعنی جزوه هم نمیدن فکر کنم
ولی اینو بگم آآزمون ایوانخانه خیلی داغون بود و غیر استاندارد شدید بود....نمیدونم طراحاش چه فکری کردنhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/confused.gif

من ازمون اولش رو نفر اول مرمت شده بودم
زنگ زدم گفتن همه چی رو میتونی ثبت نام کنی
ولی فکر کنم شما که حصوری رفته بودی اطمینان بیشتری هست چون تلفنی ممکنه خیلی چیزا بگن :D
احتمالا برای تبلیغ گفتن همه چی
ایوان خانه آزمون اولش خوب بود اما آزمون دومش واقعا افتضاح بود!! نمی دونم چی بگم!

آخرین ویرایش:

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
بابا این ایوانخانه واقعا فاجعه است واسه من مصالح زده منفی :eek:.....متعجب شدم با اینکه از جوابام مطمئن بودم ولی رفتم پاسخ نامه رو با منابع چک کردم 80 درصد رو غلط جواب داده تو پاسخ نامه:mad:

گفتم نگران نباشید درصد ها اصلا حساب نشده است و همینطوری زدن .....حتما چک کنید متوجه میشید

واقعا واسه موسسه به این بزرگی بعیده این اشتباهات:razz:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا