مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچچچچه هاااا کممممک....نمیدونم چم شده....از مود درس خوندن اومدم بیرون:(یه چیزی بهم تجویز کنین اننننرژی بگیرم

منم هرچندوقت اینجوری میشم ، ینی خیلیا میشن، ولی معمولا چاره ش اینه که بری بیرون :D برو لااقل چندساعت تفریح کن.. هرجوری.. اگه بتونی بری تو طبیعت خیلی خوبه، انرژی میگیری، واسه من واقعا جواب میده :smile:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم هرچندوقت اینجوری میشم ، ینی خیلیا میشن، ولی معمولا چاره ش اینه که بری بیرون :D برو لااقل چندساعت تفریح کن.. هرجوری.. اگه بتونی بری تو طبیعت خیلی خوبه، انرژی میگیری، واسه من واقعا جواب میده :smile:

آره اتفاقا همین کارو میکنم....خداییش خیلی رو گیرایی آدم تاثیر میذاره....کلا باد میخوره به کله آدم جا برای مطالب بیشتر باز میشه
هرروز هرروز هوس بادخوری به کله آدم نزنه صلووووااااات:biggrin:

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
بچه ها کسی میدونه دکتر بهبهانی واسه منظر یا باغ های ایرانی کتاب داده یا نه؟

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ممنون میشم اگه جزوه ای از باشگاه دانلود کردیدو کارتونو راه انداخت بدرد بخور بود اینجا بگید منم دی ال کنم :w21:

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ممنون میشم اگه جزوه ای از باشگاه دانلود کردیدو کارتونو راه انداخت بدرد بخور بود اینجا بگید منم دی ال کنم :w21:

مهندس توی چه درسی میخوای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جزوات که زیاد هستن و من به شخصه خیلی ها را دانلود کردم و بعضی ها هم خوندم که واقعا جا داره از کسایی که گذاشتن واقعا تقدیر و تشکر بشه

حالا شما اگه توی درس خاصی مد نظرتون هست بگید شاید بتونم کمکتون کنم

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس توی چه درسی میخوای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جزوات که زیاد هستن و من به شخصه خیلی ها را دانلود کردم و بعضی ها هم خوندم که واقعا جا داره از کسایی که گذاشتن واقعا تقدیر و تشکر بشه

حالا شما اگه توی درس خاصی مد نظرتون هست بگید شاید بتونم کمکتون کنم
همه درسا منظورمه :w21: اخه جزوه ها زیاده دانلود میکنم از هر 10 تا شاید 2 تاش خوب باشه :love:

ستاره90

عضو جدید
سلام به همگی دوستان من ایستای خیلی ضعیم میشه راهنمایی کنیدکه چی بخونم یا اگه جزوه کلاسی خوب دارین برام بزارید میخام یجورایی از پایه کار کنم.

ArchitecT EhsaN

کاربر بیش فعال
خوبه این کتابه؟؟؟
یاهمون دو تا کتاب اصلی( شاهچراغی و نعیما) کفایت میکنه؟؟؟

به نظر من واسه منظر اگه قصدتون معماری منظر نیست دو کتاب منظر عصر کنکاش و منظر راهیان ارشد رو بگیرید کارتون راه میفته. اگه مسلط باشید راحت بالای 50 میزنید.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه درسا منظورمه :w21: اخه جزوه ها زیاده دانلود میکنم از هر 10 تا شاید 2 تاش خوب باشه :love:

خب اگه بزاری سر فرصت من اونایی که خوب بوده را میگمولی حالا توی ذهنم هست
سروش نیا
سینا شریفی
جزوه متدین
تنظیم شرایط بهزادی
نسیم عسگری
مانا قابوسی
یک خلاصه مال تاسیسات مکانیک هم بود که خوب بودش
مال ایزدی هم من نرسیدم بخونم ولی ظاهرا خوب بود
یک سری سوالات بودش مال فن اونا هم خوبن
دیگه زبان هم یک جزوه مال درک مطلب بودش اون هم خوبه
منظر هم جزوه های خوبی بودش
بقیه را بزار خونهه چک کنم میگم البته خواستی به پیجم پیام بده یا بچه ها هم میان و جواب کاملتر بهت میدن

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی دوستان من ایستای خیلی ضعیم میشه راهنمایی کنیدکه چی بخونم یا اگه جزوه کلاسی خوب دارین برام بزارید میخام یجورایی از پایه کار کنم.

ایستایی توی محاسبات مسکل دارید یا کلی از درک گرفته و ................... ظاهرا دوتا کتا ب مال مرکز معماری بودش که بچه ها خیلی تعریفش میدن من هم نیت گرفتنش دارم اگه بخوام بخونم و یک جزوه هم هست توس باشگاه که مال فاطمی بودش اون هم خوب بود من راضی بودم خوندم واسه مباحث ایستایی خود محاسبات هم می تونی از کتاب مریام یا جانسون کمک بگیری
حالا دوستان کاملتر جواب میدن

ستاره90

عضو جدید
ایستایی توی محاسبات مسکل دارید یا کلی از درک گرفته و ................... ظاهرا دوتا کتا ب مال مرکز معماری بودش که بچه ها خیلی تعریفش میدن من هم نیت گرفتنش دارم اگه بخوام بخونم و یک جزوه هم هست توس باشگاه که مال فاطمی بودش اون هم خوب بود من راضی بودم خوندم واسه مباحث ایستایی خود محاسبات هم می تونی از کتاب مریام یا جانسون کمک بگیری
حالا دوستان کاملتر جواب میدن

اره دوستم تو حل کردن ضعیفم برای حله سوال برای تجزیه وتحلیل ش مشکل دارم. این دو تا .کدوم کتاب های فاطمیه ایستایی و فن ساختمان رو میگی که دو جلده؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره دوستم تو حل کردن ضعیفم برای حله سوال برای تجزیه وتحلیل ش مشکل دارم. این دو تا .کدوم کتاب های فاطمیه ایستایی و فن ساختمان رو میگی که دو جلده؟

اره فک کنم بچه ها اون میگفتن من که خودم جزوه اش تو باشگاه دانلود کردم که خوب بودش
واسه مباحث حلی هم یکی بردار خرپا و تیر وگشتاور و تعادل اینهاست به نظرم درست بخون مبحث یک بار از کتابهای مرجع یا یک چیزی که واضح گفته باشه بعدش بشین سوال حل کن

مارال 110

عضو جدید
بچه ها ثبت نام آزمون رایگان ایوان خانه معمار داره تموم میشه این هفته آزمونشه
93/6/22
واسه ثبت نام اینجا برید:
http://boed.arcdownload.ir/?p=1205[/Q

سلام من رفتم ثبت نام کردم ولی اخرش گفت مبلغ واریزی رو واریز کنید .من رایگانشو ثبت نام کردم چیکار کنم

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک سوال خیلی مهم بچه ها زود بگین
معماری ایران دقیقا شامل چی میشه؟
جدیدا از معماری معاصر و ایران سوال میاد

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

معماری ایران شامل سبک های مختلف معماری ایرانی از دوره ایلام تا آخر قاجار میشه
چند سوال از معماری جهان میاد
چند سوال از معماری معاصر میاد که این معاصر شامل معاصر جهان یعنی از روشنگری و شامل معاصر ایران میشه
همیشه دو تا سوال از معاصر ایران میاد
نمی دونم عزیزم منظورت همین بود؟ :gol:

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
سلام من رفتم ثبت نام کردم ولی اخرش گفت مبلغ واریزی رو واریز کنید .من رایگانشو ثبت نام کردم چیکار کنم

من ثبت نام کردم ولی بعدش میگه پول واریز کنید مگه رایگان نیست؟

از اینجا ثبت نام کنید :
http://register.arch-house.com/index.php?do=xform&id=2

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

معماری معاصر ایران ارزش کتاب خوندن نداره یک جزوه کم حجم توی باشگاه بچه ها قبلا گذاشته بودن همون بخونی کافیه

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماری ایران شامل سبک های مختلف معماری ایرانی از دوره ایلام تا آخر قاجار میشه
چند سوال از معماری جهان میاد
چند سوال از معماری معاصر میاد که این معاصر شامل معاصر جهان یعنی از روشنگری و شامل معاصر ایران میشه
همیشه دو تا سوال از معاصر ایران میاد
نمی دونم عزیزم منظورت همین بود؟ :gol:
مرسی عزیزم
میگن مهم شده این اواخر معماری ایران
نمیدونم شاید معماری معاصر ایران بانی مسعود رو گرفتم
منابع نهایی که میخونی رو واسم میفرستی؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگی کجاست عزیزم؟
عذرا جان منابع خودت رو بهم میگی؟

عزیزم بزار خونه که رفتم اگه نت وصل بود یا لینک پیدا میکنم یا اپ می کنم براتون میزارم
فدات من منابع ام بارها گفتم ولی باشه چشم برم خونه برات مینویسم دوباره
البته من منابع ام هنوز کامل نیست نخریدمشون گذاشتم یکم سرم خلوت شه بعد بخرم بعضی ها را که ندارم ولی خیلی دور خود را نمی خوام شلوغ کنم چون نمی رسونم خیلی بخونم کارم هست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا