مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله پیدا می شه . البته اسم انتشاراتش سیرنگ هستش که زیر نظر مرکز معماریه.
توی همایش مکرکز معماری گفتن کتاب جدیدش که شامل منابع جدید هم می شه، تا یه ماه دیگه چاپ میشه.
چاپ قدیمش توی انقلاب هست ولی پیشنهاد می کنم تا چاپ جدیدش صبر کنید.
کتاب جواد طباطبایی هم انصافا کتاب خوبیه...

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی همایش مکرکز معماری گفتن کتاب جدیدش که شامل منابع جدید هم می شه، تا یه ماه دیگه چاپ میشه.
کتابب طباطبایی مال کنکاش بود دیگه.......شامل چی میشه دقیقا میشه بگید

rozi_1368

عضو جدید
! سلامچه خبره اینجا. بچه ها جزوه های عناصر علم و صنعت چی؟ آقای کزازی میگه تو عناصر معماری سوال میدن ازش؟ فنی که همش ایستایی نیس

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
! سلامچه خبره اینجا. بچه ها جزوه های عناصر علم و صنعت چی؟ آقای کزازی میگه تو عناصر معماری سوال میدن ازش؟ فنی که همش ایستایی نیس
پارسال بیست و سه تا از سوالا فن مال گلابچی بود

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
درسته ولي تعداد سوالاتش كمه.دم دكتر گرم امسال يه تنه خودش 22 سوال از كتابهاش طرح شده بود .سه تا هم قيابكلو.تازه امسال هم اگه بخوان از عناصر بدن بازم دكتر دستي تو كار داره(جزييات ارتقا دهنده).....

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کتابب طباطبایی مال کنکاش بود دیگه.......شامل چی میشه دقیقا میشه بگید

شامل این کتابا می شه:
سازه به مثابه معماری
پوسته ها و سازه های ورق تاشده
ساختمانهای فولادی
ساختمانهای بتنی
ساختمانها چگونه عمل می کنند
مقاومت مصالح کاربردی
استاتیک کاربردی
معمار مهندس ساختار
سیستم های ساختمانی آینده
درک و رفتار سازه ها
سازه در معماری
سازه ی ساختمانهای بلند (عادلی)

عکس تمام کتاب های گلابچی رو گذاسته و اطلاعات مفید هر کدوم رو کنار هر عکس نوشته.
البته برای چاپ جدیدش باید منابع جدید گلابچی رو هم اضافه کرده باشه.

rozi_1368

عضو جدید
مگه نمیگین دکتر گلابچی یکی دو روزه یه کتاب دیگه داده بیرون؟ قاصدک جان نوشته بودن

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

qazal.

عضو جدید
به نظر من واسه معماری اگه جزوه سروش را داشته باشی و تمام خلاصه های ارائه شده به جز 3 کتاب اول نیازی به خوندن باقی کتابها نیست. چون وقت کافی نیست.
من چون تکنولوژی بودم همه کتابها را خوندم ولی واسه معماری خود سروشنیا هم میگفت خوندن 1 کتاب 400 صفحه ای واسه 1 تست کار اشتباهیه.
واسه کتابهای مهم و جدید هم معمولا کارگاههایی نزدیک کنکور برگزار میکنند. اگه تونستید یا اونها را برید یا جزوه هاشو از کسایی که میرن بگیرید.
البته اگه واقعا وقت اضافه دارید بخونید.ولی به خودتون استرس راه ندید.چون این کتاب ها را باید بفهمید اگه قرار بشه سمبل کنید به دردتون نمیخوره

راستی جزییات ارتقا دهنده را خورد خورد شروع به خوندن کنید. چون مربوط به عناصره. و حتما امسال ازش تست میاد.

جزوه سروش نیا هرسال بروزه؟ یعنی اگه کسی سال قبل رو داشته باشه واسه امسال ضرر میکنه؟
این کارگاها تو کدوم موسسه بهتره به نظرت؟ و کی برگزار میشه؟
شما از کی شروع کردی که تونستی همه کتاباشو تموم کنی؟ یسال خوندین یا دوسال؟

qazal.

عضو جدید

ممنون که اطلاع رسانی میکنی....شما در مورد چاپ قدیم و جدید کتاب طباطبایی خبری نداری؟ تو چاپ جدید چیزیو اضافه میکنن یا فرقی نداره کدومو بخونیم؟

qazal.

عضو جدید
بله حتما...
راستی دوستان توجه کنن که جلد چهارم کتاب قیابکلو هم منتشر شده که پتانسیل زیادی برای طرح سوال هست...

شما اطلاعات خوبی داری. میشه بعد از اینم مارو در جریان کتابا بزاری ؟ این اطلاعاتو از کجا میگیرین... بخاطر موثق بودن منبعش میخوام... ممنون میشم

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون که اطلاع رسانی میکنی....شما در مورد چاپ قدیم و جدید کتاب طباطبایی خبری نداری؟ تو چاپ جدید چیزیو اضافه میکنن یا فرقی نداره کدومو بخونیم؟

من چاپ قدیمش رو دارم که شامل همون کتابایی بود که عرض کردم.
توی مقدمه ی کتاب نوشته با چاپ کتابهای جدید گلابچی، در ویرایش های بعدی موارد جدید اضافه میشن. ولی کتاب جدیدش رو نمی دونم که آپدیت شده یانه.
فکر کنم برای اینکه مطمئن باشید بهتره با خود انتشارات تماس بگیرید و سوال بپرسید.
021-22901015
021-66907394
اگه پرسیدید ، اینجا اطلاع رسانی کنید ممنون میشیم.

rozi_1368

عضو جدید
فکر کنم بهترین راه باخبر شدن از کتابا سرچ تو کتابخونه ملی باشه. چون چن ماه قبل چاپ باید ثبت کنن اونجا دیگه. مگه نه؟ ولی کی بیکاره هرروز سرچ کنه اونجا؟

mahyar21

عضو جدید
دوستان این کتابهای جدید رو اینترنتی میشه خرید یا باید پاشیم بریم تهران؟

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما اطلاعات خوبی داری. میشه بعد از اینم مارو در جریان کتابا بزاری ؟ این اطلاعاتو از کجا میگیرین... بخاطر موثق بودن منبعش میخوام... ممنون میشم

من خودم رو برای کنکور مدیریت دارم آماده می کنم، ولی تا جایی که بتونم کمک کنم در خدمتم.

mahyar21

عضو جدید
قبادیانم یه کتاب جدید راجع به معماری معاصر چاپ کرده که بچه ها میگن حتما ازش میاد
دیگه تاریخ که عوض نمیشه ،منابع قبلی عالین.
اینجوری فقط باعث هرج و مرج فکری میشه که هی به منابع جدید فکر کنیم.
تنها درسی که فقط با گذشت زمان تغییر میکنه همون ایستاییه.

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
ممنونم مهندس جان.
پس باید یه برنامه تهران تا آخر تابستون بذاریم.
آره.ولي بزار كتابهاي چاپ جديد همه بيان بد بريم دنبالش...اينم از خوش بختي ما شهرستا ني هاست ديگه...شكر گله اي نيست خدا جون...:(

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه تاریخ که عوض نمیشه ،منابع قبلی عالین.
اینجوری فقط باعث هرج و مرج فکری میشه که هی به منابع جدید فکر کنیم.
تنها درسی که فقط با گذشت زمان تغییر میکنه همون ایستاییه.
چرا اتفاقا معماری معاصر ایران
من چن صفحشو ورق زدم ساختمونهایی بود که تو قبلیا نبودن

memar_lahijani

عضو جدید
شیطونه می گه کلا بی خیال بشم.واقعا توانایی خیلی زیادی ندارم تو درس خوندن ، یعنی اعصابم نمی کشه.برا خوندن یکی از کتابای گلابچی کلی وقت لازمه . چه جوری باید خوند واقعا این همه کتابو؟؟؟؟؟؟حالا گلابچی هیچی درسای دیگه چی؟؟؟؟؟بچه ها من تا حالا نتونستم چیز زیادی بخونم.به نظرتون چه جوری می شه سرعت خوندن رو بالا برد؟به نظرتون امکان معجزه وجود داره برا منی که خیلی عقبم؟روزانه می خوام فقط تهران.فکر کنییییین!ببخشید سرتون رو درد آوردم.تا الان حرفی برا گفتن نداشتم.الانم که اومدم اینجوری.متاسفم.:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.