مطالعه گروهی ارشد تکنولوژی معماری ( فناوری معماری : بیونیک - دیجیتال )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان زمان برگزاری آزمون ارشد تکنولوژی چه موقعیه؟

atp2

عضو جدید
اولیش هنر های ساخته، فرداش معماری
هنرهای ساختو بریم ببینیم شاید سوالای تکراری باشه، یا اینکه مثلا ببینیم از جدیدترین کتاب سازه چه سوالایی اومده بریم بخریم سریع بخونیم ، فرزند ققنوس گفتا، پارسال این کارو کرد : )

سحرس

عضو جدید
بچه ها یه سوال
کتاب سیستم های ساختمانی گلابچی کی چام شده؟پارسال این کتاب منتشر شده بود؟و آیا سوالی از اومده بوده یا امسال منتشر شده؟من کتاب گرفتم توش زده 92 منتشر شده .تعجب کردم یعنی پارسالم بوده من خبر نداشتم؟

هادی.رحیمی

کاربر بیش فعال
بچه ها یه سوال
کتاب سیستم های ساختمانی گلابچی کی چام شده؟پارسال این کتاب منتشر شده بود؟و آیا سوالی از اومده بوده یا امسال منتشر شده؟من کتاب گرفتم توش زده 92 منتشر شده .تعجب کردم یعنی پارسالم بوده من خبر نداشتم؟

با سلام
خیر این کتاب با نام سیستمهای ساختمانی که از طریق انتشارات دانشگاه پارس هم به چاپ رسیده، به تازگی و بعد کنکور 94 وارد بازار کتاب شده و هنوز سوالی ازش طرح نشده. اما به احتمال بسیار بالا امسال ازش سوال خواهید داشت و پاسخ به این سوال هم بسیار آسان خواهد بود.. چرا که کلیات در کتابهای تازه به چاپ رسیده مورد سوال هستن.

سحرس

عضو جدید
بله به احتمال بالا سوال ازش میاد طبق رویه ی هر سال اما خیلی مطالبش همپوشانی داره با یایر کتابهای جناب گلابچی...ممنون از توجه و راهنماییتون

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.:gol:.می خواستم بدونم ((انرژی معماری)) با ((فناوری)) و ((مدیریت پروژه و ساخت)) چه فرقی دارن با هم؟ البته منظورم ضریب دروسشون نیستا، کدومش خوبه کدومش بده و اینا:w05:

• Like
واکنش ها: atp2

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان کسی از ظرفیت دانشگاهای تکنولوژی خبر داره؟؟؟من خیلی سردرگمم هنو شرو نکردم:confused:

nasrin_arch

عضو جدید
سلام عزیزم:gol:
اگر برای تکنو مصممی دیگه پی ظرفیتش نرو چون اونقدر باید بخونی که زیر 20 بشی
سردرگم نباش . خیلی راحت میتونی برسی . بیشتر از این دیگه فکر نکن و شروع کن به خوندن
هرکاری از دستم بربیاد من در خدمتم دوست قدیمی
موفق باشی

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیزم:gol:
اگر برای تکنو مصممی دیگه پی ظرفیتش نرو چون اونقدر باید بخونی که زیر 20 بشی
سردرگم نباش . خیلی راحت میتونی برسی . بیشتر از این دیگه فکر نکن و شروع کن به خوندن
هرکاری از دستم بربیاد من در خدمتم دوست قدیمی
موفق باشی
وااای نسرین جونم چقدر لطف کردی توووو...همین که بهم انرژی دادی خودش یه دنیاس....موفق باشی..:)

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی از ظرفیت دانشگاهای تکنولوژی خبر داره؟؟؟من خیلی سردرگمم هنو شرو نکردم:confused:
به نظر منم دیر نیست..تو این 5 ماه باقی مونده اگه بخونید حتما موفق میشید.....ایشالا هممون رتبه تک رقمی بیاریم دیگه نگران ظرفیت هم نباشیم :D

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دنبال سوال کنکور سراسری تکنو میگردم اما تو باشگاه همش چشمم خورده به سوالای مرکز معماری و...از کجا میتونم دانلود کنم؟ فقط یه سال باشه، ترجیحا جدید...ممنونم ازتون:gol:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

سحرس

عضو جدید
بچه ها خسته نباشید....
کسی کتاب سیستم های ساختمانی رو دیده یا مطالعه کرده؟از دوستان صاحب نظر کسی میتونه لطف کنه فصلهای مهم رو به نظر خودش مشخص کنه یا یکم طرز خوندنش دستمون بیاد؟
و مورد بعدی یادمه یه بار تو پستها خوندم یکی از بچه ها میگفت جزوه از فن شناسی داشته انگار از آقای خرسند یا کس دیگه یادم نیست که سوالای پارسال از فن شناسی از تو اون بوده میشه لطف کنه اگه کسی اون جزوه یا جزوه ی دیگه ای داره از اون کتاب آپ کنه برامون...
مرسی از لطفتون

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها خسته نباشید....
کسی کتاب سیستم های ساختمانی رو دیده یا مطالعه کرده؟از دوستان صاحب نظر کسی میتونه لطف کنه فصلهای مهم رو به نظر خودش مشخص کنه یا یکم طرز خوندنش دستمون بیاد؟
و مورد بعدی یادمه یه بار تو پستها خوندم یکی از بچه ها میگفت جزوه از فن شناسی داشته انگار از آقای خرسند یا کس دیگه یادم نیست که سوالای پارسال از فن شناسی از تو اون بوده میشه لطف کنه اگه کسی اون جزوه یا جزوه ی دیگه ای داره از اون کتاب آپ کنه برامون...
مرسی از لطفتون
اگه منظورتون کتاب جدیده ست این کتاب تقریبا چکیده ی همه ی کتابای گلابچیه و مث بقیه نیست که نصف بیشترشو بشه حذف کرد، خط به خطش مهمه، تقریبا به جز پیش گفتار همه ش مهمه ... کتاب اشکالای تایپی و چاپی زیاد داره (مثلا چند صفحه پشت سر هم تکراری چاپ شدن) که نشون می ده با حداکثر سرعت آماده شده ... آخر کتاب واژه نامه با عکس داره و همچنین برای همه ی فصلا سوال طرح شده...به نظر من همه ی اینا یعنی عزمشو جزم کرده کلی از این کتابه سوال بده ... من به خاطر اسمش فک می کردم نباید زیاد مهم باشه برا انرژی و نگه داشته بودم بهمن به بعد شروع کنم، شانس آوردم کتاب برنامه ریزی انرژی اینجا نبود و به خاطر پول پست -:D- همزمان دو تاشو سفارش دادم و گرنه بدجور ضدحال می خوردم :confused:...

جزوه ی فن شناسی استاد خرسند هم تو تاپیک جزوه ها هست سرچ کن

سحرس

عضو جدید
باهاتون موافقم خودمم همین فکرو میکردم اما دنبال راه فراری بودم که اینطوری نباشه اما هست دیگه باید بخونیمش.ممنون از راهنماییت

honeybee1370

کاربر بیش فعال
شانس آوردم کتاب برنامه ریزی انرژی اینجا نبود و به خاطر پول پست -:D- همزمان دو تاشو سفارش دادم و گرنه بدجور ضدحال می خوردم :confused:...
فرزانه جون برنامه ریزی انرژی اینجا هم نیست!:weirdsmiley: به کجا سفارش دادی که آوردن؟ میخوام مطمئن باشه

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورتون کتاب جدیده ست این کتاب تقریبا چکیده ی همه ی کتابای گلابچیه و مث بقیه نیست که نصف بیشترشو بشه حذف کرد، خط به خطش مهمه، تقریبا به جز پیش گفتار همه ش مهمه ... کتاب اشکالای تایپی و چاپی زیاد داره (مثلا چند صفحه پشت سر هم تکراری چاپ شدن) که نشون می ده با حداکثر سرعت آماده شده ... آخر کتاب واژه نامه با عکس داره و همچنین برای همه ی فصلا سوال طرح شده...به نظر من همه ی اینا یعنی عزمشو جزم کرده کلی از این کتابه سوال بده ... من به خاطر اسمش فک می کردم نباید زیاد مهم باشه برا انرژی و نگه داشته بودم بهمن به بعد شروع کنم، شانس آوردم کتاب برنامه ریزی انرژی اینجا نبود و به خاطر پول پست -:D- همزمان دو تاشو سفارش دادم و گرنه بدجور ضدحال می خوردم :confused:...

جزوه ی فن شناسی استاد خرسند هم تو تاپیک جزوه ها هست سرچ کن
یعنی کسایی که واسه تکنو میخونن و این همه کتاب سازه و سیستم خوندن بازم خوندن این کتاب براشون واجبه؟؟ منظورم اینه که مطالبش تکراری نیست که کسل کننده بشه؟؟؟

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یعنی کسایی که واسه تکنو میخونن و این همه کتاب سازه و سیستم خوندن بازم خوندن این کتاب براشون واجبه؟؟ منظورم اینه که مطالبش تکراری نیست که کسل کننده بشه؟؟؟
والا من خودم این همه -:D- کتاب نخوندم و فقط کتابای مهم+جزوه رو خوندم که با این وضعیت به نظرم از واجباته... یه قانون کلی هم هست که میگه خوندن کتاب جدید در هر حالت واجبه... بازم هر کسی صلاح خودشو بهتر می دونه :smile:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من خودم این همه -:D- کتاب نخوندم و فقط کتابای مهم+جزوه رو خوندم که با این وضعیت به نظرم از واجباته... یه قانون کلی هم هست که میگه خوندن کتاب جدید در هر حالت واجبه... بازم هر کسی صلاح خودشو بهتر می دونه :smile:
منظور منم از این همه همون 7,8 تا اصل کاریا بود :)

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله واجبه، کتاب مهمیه و امسال ازش سوال میاد ، تنبلی نکن بخونش :w25:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله واجبه، کتاب مهمیه و امسال ازش سوال میاد ، تنبلی نکن بخونش :w25:
نه آلاله جون تنبلی نمیکنم...نگران بودم مطالبش تکراری نباشه کسل کننده بشه,کتابایی که حوصله سر میبرن رو جونم در میاد تا بخونم :w29:
الان دارم ساختمان های بلند رو میخونم..واقعا کتاب جذابیه دست دکتر گلابچی درد نکنه آدم لذت میبره از خوندنش...:)
خدا کنه درس های دانشگاه هم همینقدر جذاب باشه,من که آخر نفهمیدم ارشد تکنو بیشتر سمت و سوی خود تکنولوژی هست یا طراحی معماری به سبک کارشناسی...تا حالا با کسی هم که تکنولوژی بخونه حرف نزدم :w20:

shiva2009

کاربر بیش فعال
نه آلاله جون تنبلی نمیکنم...نگران بودم مطالبش تکراری نباشه کسل کننده بشه,کتابایی که حوصله سر میبرن رو جونم در میاد تا بخونم :w29:
الان دارم ساختمان های بلند رو میخونم..واقعا کتاب جذابیه دست دکتر گلابچی درد نکنه آدم لذت میبره از خوندنش...:)
خدا کنه درس های دانشگاه هم همینقدر جذاب باشه,من که آخر نفهمیدم ارشد تکنو بیشتر سمت و سوی خود تکنولوژی هست یا طراحی معماری به سبک کارشناسی...تا حالا با کسی هم که تکنولوژی بخونه حرف نزدم :w20:

هم مطالب جدید داره، هم مطالب قبلی رو با دسته بندی و گاهی شیوه ی بیانی جدید میگه. من هر دو تا رو سطحی دیدم، ولی این به نظرم کتاب بهتریه. اتفاقا اون کتاب بخشای مهمش تکرار ساختمان بلند عادلی بود. یعنی اگه از اون خوشت اومده از اینم خوشت می یاد. وضعیت رشته هم الان که تجزیه شده دیگه مشخصه. طراحی معماری دارین به شدت:confused: ولی سمت و سوش! همونطوریه که از اسم گرایشا بر میاد.

سحرس

عضو جدید
به نظر من این کتاب یعنی سیستم های ساختمانی مخصوص کنکور تالیف شده...و از سالهای بعد احتمالا بچه ها جزء کتابهای مهم و درجه اول از استفاده کنن چون چکیده ی تمام کتابهایت تقریبا بعلاوه اندکی مطالب جدید

risman

عضو جدید
سلام دوستان.اگه ممکنه لیست منابع همراه با اولویت رو بزارید .ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.