مطالعه گروهی ارشد انرژی معماری

punio

عضو جدید
سلام عزیزان واسه زابان کتاب اقای رستمیو شدیدا پیشنهاد میکنم عالیه خودمم از روی همون میخونم و باهاش کلاس میرم

Soroosh566

عضو جدید
دوست عزیز برای عناصر و جزئیات و بخصوص زبان چی خوندین؟
ببخشید دیر جواب دادم.
برای عناصر کلاس آقای سینا شریفی رو رفتم و کارگاه طراحی لرزه ای آقای کزازی.
برای زبان، 504 و toefel برای لغات، متن هم تمرین میکردم، البته پایه زبانم قوی بود.

m3631

عضو جدید
ببخشید دیر جواب دادم.
برای عناصر کلاس آقای سینا شریفی رو رفتم و کارگاه طراحی لرزه ای آقای کزازی.
برای زبان، 504 و toefel برای لغات، متن هم تمرین میکردم، البته پایه زبانم قوی بود.
ممنون از کمکت ;)

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشید برای زبان، لغات متن این دوتا کتاب هم باید بخونیم، یا لغات اصلی درس کافیه؟
لغات متن 504 باز بهتره ولی تافل خیلی سخته :(

Soroosh566

عضو جدید
ببخشید برای زبان، لغات متن این دوتا کتاب هم باید بخونیم، یا لغات اصلی درس کافیه؟
لغات متن 504 باز بهتره ولی تافل خیلی سخته :(
نه به نظر من واقعا نمی ارزه لغات متن این کتابارو بشینی بخونی، ولی بهتره یکدوم رو با متناش بخونی تا جایگیری لغات توی جمله، حروف ربط رو حداقل دیده باشی.
راستی لغات سالای گذشته فراموش نشه، اونا لغتای سختی هستند که خیلیاشون توی این 2تا کتاب نیست، هر سال هم دیده میشن.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نه به نظر من واقعا نمی ارزه لغات متن این کتابارو بشینی بخونی، ولی بهتره یکدوم رو با متناش بخونی تا جایگیری لغات توی جمله، حروف ربط رو حداقل دیده باشی.
راستی لغات سالای گذشته فراموش نشه، اونا لغتای سختی هستند که خیلیاشون توی این 2تا کتاب نیست، هر سال هم دیده میشن.

اون لغاتی ک شما میگوید توی تافل و 504نیست توی 1100می باشد. حتما 1100رو هم توو برنامهٔ بزارید.

m3631

عضو جدید
سروش جان واقعا برای تنظیم فقط جزوه های ایزدی رو خوندی؟ من میخوام کلاساشو برم ولی میخوام بدونم اینقدر کمکم میکنه چون کمبود وقت دارم:(

m3631

عضو جدید
راستی من با تاسیسات خیلی مشکل دارد کلاساش اونارم پوشش میده؟ بخصوص تاسیسات برقی ...

Soroosh566

عضو جدید
سروش جان واقعا برای تنظیم فقط جزوه های ایزدی رو خوندی؟ من میخوام کلاساشو برم ولی میخوام بدونم اینقدر کمکم میکنه چون کمبود وقت دارم:(
آره من فقط کلاسش رو رفتم و جزوه هاش رو کامل خوندم. هیچ کتاب یا جزوه دیگه ای نخوندم، منم کمبود وقت داشتم. آره، تاسیسات هم میگه.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: مطالعه گروهی ارشد انرژی معماری

آره من فقط کلاسش رو رفتم و جزوه هاش رو کامل خوندم. هیچ کتاب یا جزوه دیگه ای نخوندم، منم کمبود وقت داشتم. آره، تاسیسات هم میگه.
ممنون سروش جان بابت راهنمایی مفیدت
یه.سوالی برام پیش اومده با توجه به اینکه تا اونجا که سوالت رو نگاه کردم 2/3سوالات درس تنظیم مربوط به دروس تنظیم شرایط محیطی هستش و 1/3نور،صوت مکانیکی (شاید یه چیزی حدود 8تا سوال که میشه اقلا 3تاشو جواب داد)به نظرتون اگه کسی فقط کلاس تنظیم ایشون رو بره میتونه به نتیجه دلخواه برسه?درصد 50%به بالا یعنی شاید 50تا 60%???

arefeh

کاربر ممتاز
ولی عارفه جان برای معماری کتاب 1100 واژه خیلی ضروری نیست مهمتر از اون لغات سالهای قبله...

خودتون میدونید اما اونو پارسال هم دوستانی که درصد بالا زده بودن جر برنامشون گذاشته بودن....در ضمن تمام لغات 504 و تافل هم توش هست به نوعی مروری هم برای اونها میشه

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
خودتون میدونید اما اونو پارسال هم دوستانی که درصد بالا زده بودن جر برنامشون گذاشته بودن....در ضمن تمام لغات 504 و تافل هم توش هست به نوعی مروری هم برای اونها میشه
من پارسال هم کنکور روز 5 شنبه رو شرکت کردم، هم جمعه رو (البته 5شنبه طراحی شهری بودم که سوالای زبان عمومیش با هنرهای ساخت یکسان بود)، کنکور روز 5 شنبه -هنر ساخت- از 10 تا 4 تاشو به سختی جواب دادم ولی روز جمعه - برا معماری- 8 تاشو خیلی راحت جواب دادم یکی شم سر بی دقتی از دست دادم و گرنه می شد 9 تا... من فقط 504 و تافل و یه بخشایی از لغات سالای قبلو خونده بودم و برام جالب بود بچه هایی هم که 1100 خونده بودن و زبان شونم خوب بود می گفتن سوالای روز 5شنبه آسون تر بوده براشون و سوالای معماری نسبتا سخت تر بودن!!! من از رو این اتفاق نتیجه گرفتم که آقایون طراح سوال هیچ حساب کتاب خاصی ندارن و نمی شه گفت مثلا با خوندن 504 اقلا یک سوم سوالا رو جواب می دی ... برا همینه که هیچ وقت بحث سر منابع به قطعیت نمی رسه

البته یه راه میانبرم وجود داره که بخوایین با کتابایی مث زیرذره بین کار کنین چون گلچینی از مهم ترین لغتای همه ی این کتابا و لغتای تکراری کنکورو داه... البته من خودم امتحان نکردم و از کسی هم نشنیدم، فقط نمونه ی اینترنتی کتابشو دیدم و به نظرم خیلی عالی بود ولی فرصت نشد تا موقع کنکور کتابشو تهیه کنم...

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من میخوام برای معماری شرکت کنم ولی میخوام شانس خودمم تو انرژی امتحان کنم به نظرتون مشکل ساز نمیشه که دو روز پشت سر هم امتحان بدم؟؟

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من میخوام برای معماری شرکت کنم ولی میخوام شانس خودمم تو انرژی امتحان کنم به نظرتون مشکل ساز نمیشه که دو روز پشت سر هم امتحان بدم؟؟

مشکل ساز نمیشه.. ترستم میریزه فقط تنظیمش سخته!

archisal

کاربر بیش فعال
اتفاقا من امسال هردوتاشو دادم خوب بود ،فقط کافیه حواستو جمع کنی و استرس به دلت را ندی

mrsetareh

عضو جدید
سلام بچه من تقریبا تازه اومدم سوالم شاید تکراری باشه
سیلابس هنر های ساخت مرکز معماری رو کسی داره ؟

mrsetareh

عضو جدید
برنامه ریزی

برنامه ریزی

سلام بچه من تقریبا تازه اومدم سوالم شاید تکراری باشه
سیلابس امسال هنر های ساخت مرکز معماری رو کسی داره ؟

آخرین ویرایش:

alionel92

عضو جدید
بچه ها کسی جزوه تنظیم و تاسیسات ایزدی رو داره ؟ اینی که تو سایت هست مثکه ناقصه!!!

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بچه های هنرهای ساخت کسی هست که ازمون های مرکز معماری رو ثبت نام کرده باشه یه سوالی دارم ازشون?

eanvary

عضو جدید
سلام بچه ها. کسی آزمون انرژی مرکز معماری شرکت نکرده؟ میشه سوالا و پاسخ نامه اش رو بزاره این جا؟

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. کسی آزمون انرژی مرکز معماری شرکت نکرده؟ میشه سوالا و پاسخ نامه اش رو بزاره این جا؟
سلام من شرکت کردم ولی برام سوالای معماری رو گذاشتن، بهشون گفتم ولی هنوز درست نشده :(
به دستم که رسید براتون میذارم :)

راستی اگه میشه یکی توضیح بده چه جوری باید اینجا فایل آپلود کرد، من بلد نیستم :w12:

eanvary

عضو جدید
سلام من شرکت کردم ولی برام سوالای معماری رو گذاشتن، بهشون گفتم ولی هنوز درست نشده :(
به دستم که رسید براتون میذارم :)

راستی اگه میشه یکی توضیح بده چه جوری باید اینجا فایل آپلود کرد، من بلد نیستم :w12:

خیلی ممنون میشم. تو 4share یا mediafire آپلود کنین. راحته مخصوصا www.mediafire.com