[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
آدم تیر خلاص رو همیشه خودش تو سر خودش میزنه
تیر خلاص الان پیگیر نبود و منتظر بودن که کس دیگه گوشت پای توپ بشه هست
ترس ترس ترس
ترس از اینکه بریم سر و صدا کنیم و تجمع بگیریم و یکدفعه برامون مشکل پیش بیات
اما هیچی بدتر از این نیست که ساکت باشیم
ساکت بود
یعنی
تیر خلاصی که خود ادم تو سر خودش همیشه میزنه

abdol1987

عضو جدید
چرا؟
ارزشش رو داره 5 سال ایران درس خوند که ته اش میشی یه هیئت علمی دانشگاه شهرستان که ته حقوقت بشه 2 تومان تازه 2 تومانم نمیشه
طرح که نمیشه از شرکت ها گرفت و درامد زایی کرد
دانشگاه ها هم که هر چند ماه یکبار حقوق ها رو واریز میکنند و در حال کوچک شدنند
همزمان هم میگن نمیشه ملی حفاری کار کرد و درس خوند چون یا مرخصی گیرت نمیات یا استادها درسهات رو حذف می کنند بای ریسرچم که نیست درسها

توی این مملکت چطوری تکلیفم رو با خودم روشن کنم یک طوری داری حرف میزنی انگار ایران نیستی خود ریاست ج... و ... و وزیر نفت و غیره هم تکلیفشون با خودشون مشخص نیست . دو سال پیش امتحان شرکت نفت ثبت نام کردیم هنوز نمی گند اصلا نیرو میخواستیم یا نمیخواستیم چه برسه بگن قبولی یا نه

ضمنا در زمان همین دولت استخدامی وزارت دفاع و نیز شهرداری‌ها، به حالت تعلیق درآمده و بیم آن می‌رود که نتایج شرکت نفت نیز با سرنوشت مشابهی مواجه گردد.قابل ملاحظه است که این افراد، از بین نزدیک ۱۳۰۰۰۰ نفر برگزیده شده‌اند و به نوعی، نخبگان علمی این جامعه محسوب می‌گردند.

سلام
دوستان اجازه بدید من ارزیابیم رو عرض کنم
من الان به صورت قراردادی داخل شرکت نفتم
آزمون رو لغو نمیکنن که سروصدا بلند بشه …. گرفتم نیروی قراردادی همون لغو آزمون محترمانست
داداش، تکلیفت آخر چیه؟ اگر کار میکنی پس چرا دکترا شرکت میکنی؟ اینایی که شرکت میکنن اکثرا نیرو صفر هستن شمایی که سابقه داری که نباید وی کار جدید پیدا کردن مشکل داشته باشی. نگاه کن چقدر ضد و نقیض گفتی :D

hassa1

عضو جدید
داداش، تکلیفت آخر چیه؟ اگر کار میکنی پس چرا دکترا شرکت میکنی؟ اینایی که شرکت میکنن اکثرا نیرو صفر هستن شمایی که سابقه داری که نباید وی کار جدید پیدا کردن مشکل داشته باشی. نگاه کن چقدر ضد و نقیض گفتی :D

طرف دسش رو شد
فكر كنم قبول نشده داره موج منفي ميده
:biggrin:

م شیمی جنوب

اخراجی موقت

سلام
نه بعضی جاهاش برای من نیست من از
http://www.estekhtam.com/استخدام-شرکت-نفت-سال-93/
کپی کردم که اینجا هم خوانندگان بخونند

به هر حال ما باید یه تلاشی کنیم که نتایج زودتر بیات که فکر نکنم تا شهریور خبری باشه

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
من خندم میگیره تو این مملکت یه نفر جرات نداره بره رو در رو از وزیر سوال بپرسه که استخدامی کی نتیجشو میزنید

آخرین ویرایش:

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
سلام
ایمیل هاتون رو چک کنید
افرادی که شرکت ملی حفاری بودند از طرف
info@nidc.ir
برای من متن زیر ایمیل شده
با سلام متخصص گرامی ضمن عرض تبریک ، شما در مصاحبه تخصصی و روانشناسی پذیرفته شده اید.
با در دست داشتن مدارک شناسایی خود در تاریخ 29/1/1393 به آدرس زیر مراجعه کنید.
اهواز – فلکه پنج نخل …

سلام
ایمیل هاتون رو چک کنید
info@nidc.ir
با سلام متخصص گرامی ضمن عرض تبریک ، شما در مصاحبه تخصصی و روانشناسی پذیرفته شده اید.
اهواز – فلکه پنج نخل …

سلام
ایمیل هاتون رو چک کنید
info@nidc.ir
اهواز – فلکه پنج نخل …

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
سلام
ایمیل هاتون رو چک کنید
info@nidc.ir
اهواز – فلکه پنج نخل …

سلام
ایمیل هاتون رو چک کنید
info@nidc.ir
اهواز – فلکه پنج نخل …

سلام
ایمیل هاتون رو چک کنید
info@nidc.ir
اهواز – فلکه پنج نخل …

سلام
ایمیل هاتون رو چک کنید
info@nidc.ir
اهواز – فلکه پنج نخل …

p.pourang

عضو جدید
سلام
خب اگه راست باشه که ملی حفاری اوکی شده باشه، ایشالا بقیه هم کم کم خبر میدن...
کسی از شركت نفت و گاز زاگرس جنوبي و حفاري خبر نداره؟
برای کسی از این مجموعه ایمیل یا تماسی صورت نگرفته؟:cry:
ار بچه ها کسی که شیراز مصاحبه داده باشه هست که باهاش تماس گرفته باشن یا ایمیل زده باشن بهش؟

آخرین ویرایش:

class pad seller

عضو جدید
سلام
ایمیل هاتون رو چک کنید
info@nidc.ir
اهواز – فلکه پنج نخل …

سلام
ایمیل هاتون رو چک کنید
info@nidc.ir
اهواز – فلکه پنج نخل …

سلام
ایمیل هاتون رو چک کنید
info@nidc.ir
اهواز – فلکه پنج نخل …

سلام
ایمیل هاتون رو چک کنید
info@nidc.ir
اهواز – فلکه پنج نخل …

خبرت صحت نداره ، روز تعطیل دعوت به مصاحبه نمیکنن !
از اون متخصصشم مشخص بود!

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
اینهمه صبر برای این بود که بعد از فاز دوم یارانه ها استخدامی ها اعلام شه تا شادی استخدام سبب فروکش نارضایتی عده ی بشه کل استخدامی ها 10 هزار نفر هم که باشن
10 هزار خانوار
کم نیسا!
آغاز استخدام در دولت تدبیر و امید

یعنی با این تفاسیر کی ما نتیجمون میات؟

naghola64

عضو جدید
من نمی فهمم چرا خالی میبندن بعضیا؟
یه جا میگه واسم ایمیل زدن ...یه جا هم میگه کی نتیجه میاد؟ خوب برو دیگه داداش چرا اینجا خبر الکی میزاری؟خوشت میاد با بچه ها بازی میکنی؟؟ حوصلمو سر بردی.

elsid_2002

عضو جدید
یه جا میگه واسم ایمیل زدن ...یه جا هم میگه کی نتیجه میاد؟ خوب برو دیگه داداش چرا اینجا خبر الکی میزاری؟خوشت میاد با بچه ها بازی میکنی؟؟ حوصلمو سر بردی.

واسه خودشون گل واژه میگن

م شیمی جنوب

اخراجی موقت

بابا اینجا نوشته من چی کنم
http://www.estekhtam.com/استخدام-شرکت-نفت-سال-93/comment-page-137/#comments

تازه یکی نوشته که با شماره های
06114144494
تماس گرفتم گفته ما دکل جدید میخواستیم بخریم نتونستیم بخریم واسه همین نیرو نمیتونیم بگیریم
شمار زیر
06112263174
یکی نوشته ما منتظر امضا وزیریم
02161632187
یکی دیگه میگه با ش بالا تماس گرفتم میگه بعد از معلوم شده یارانه ها و بودجه ها ما نیرو میگیریم
یکی دیگه میگه تا 7-8 سال دیگه دولتی و رسمی نمیتونیم بگیریم فقط مدت موقت - پیمانیو قراردادی

ما چیکار کنیم واقعا

آخرین ویرایش:

hassa1

عضو جدید
بابا اینجا نوشته من چی کنم
http://www.estekhtam.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D9%84-93/comment-page-137/#comments

تازه یکی نوشته که با شماره های
06114144494
تماس گرفتم گفته ما دکل جدید میخواستیم بخریم نتونستیم بخریم واسه همین نیرو نمیتونیم بگیریم
شمار زیر
06112263174
یکی نوشته ما منتظر امضا وزیریم
02161632187
یکی دیگه میگه با ش بالا تماس گرفتم میگه بعد از معلوم شده یارانه ها و بودجه ها ما نیرو میگیریم
یکی دیگه میگه تا 7-8 سال دیگه دولتی و رسمی نمیتونیم بگیریم فقط مدت موقت - پیمانیو قراردادی

ما چیکار کنیم واقعا

نه ديگه.:D معلومه كه مشكوك ميزني

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
بچه ها متن زیر درسته یا نه تفسیر کنید

دوستان عزیز و همکاران احتمالی آینده با سلام
بر خود لازم میدانم تا جهت شفاف سازی مشکلات پیش آمده در آزمون اخیر اطلاعاتی به شما سروران عزیز ارایه دهم:
۱-هرگونه اطلاع رسانی صرفا از طریق پایگاه اعلام نتایج صورت میگیرد و بیان این موضوع که تماس هایی از طریق ایمیل و شماره های تماس ،پیامک با برخی صورت گرفته ادعایی توهمی است و وجود خارجی ندارد.
۲-به دلیل اینکه منابع مالی برای این آزمون در هیچ یک از ردیف های بودجه سال ۹۳ مشخص نیست در حال حاظر آزمون کان لم یکن تلقی می شود.طبق جلسات اخیر هیئت دولت که ۴ شنبه برگزار شد متاسفانه تصمیم گرفته شده تا نتایج فعلا اعلام نشود.
۳-بیان اینکه تا ۳ الی ۴ ماه دیگر مشغول میشویم که توسط برخی ها صورت میگیرد کاملا غیر منطقی و بیانی نا آگاهانه است.عزیزان استخدام مراحل اداری خود را دارد که به ترتیب از : قبولی در مصاحبه تا آخرین مرحله که -گواهی سو پیشینه کیفری است
در خوشبینانه ترین حالت حداقل ۸ الی ۹ ماه به طول می انجامد.
۴-در حال حاظر در پی بررسی حل این مشکل ۳ سناریو پیشنهاد شده است:
الف:لغو کامل آزمون
ب:کاهش سهمیه و اعزام قبولی ها به شرکت گاز بر اساس مطالعات نیاز سنجی شرکت گاز
ج:تامین منابع مالی از طریق ردیف بودجه توسعه فازهای اولویت دار مانند ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۲ پارس جنوبی که در این حالت طبق قانون به دلیل اینکه ردیف بودجه تغببر نموده تغییر در نوع استخدام نیز کاملا قانونی است به عبارتی در این سناریو هرگونه تامین نیرو به شکل قراردادی خواهد بود.

قابل ذکر است در سناریو ب مانند ج هرگونه تامین نیرو به شکل قراردادی خواهد بود.
دوستان این استدلال که گفته می شود به دلیل اینکه در برنامه وزارت نفت هدف افزایش تولید است پس وزارت نفت نیرو لازم دارد استدلال صحیحی نیست چون که هم اکنون میزان تورم نیروی انسانی به دلیل استخدامهای بی رویه دولت قبل خیلی زیاد است.
به هر حال خواهشمند است از تماس های مکرر به واحدهای مختلف لطفا به طور جد خودداری نمایید

hassa1

عضو جدید
بچه ها متن زیر درسته یا نه تفسیر کنید

دوستان عزیز و همکاران احتمالی آینده با سلام
بر خود لازم میدانم تا جهت شفاف سازی مشکلات پیش آمده در آزمون اخیر اطلاعاتی به شما سروران عزیز ارایه دهم:
۱-هرگونه اطلاع رسانی صرفا از طریق پایگاه اعلام نتایج صورت میگیرد و بیان این موضوع که تماس هایی از طریق ایمیل و شماره های تماس ،پیامک با برخی صورت گرفته ادعایی توهمی است و وجود خارجی ندارد.
۲-به دلیل اینکه منابع مالی برای این آزمون در هیچ یک از ردیف های بودجه سال ۹۳ مشخص نیست در حال حاظر آزمون کان لم یکن تلقی می شود.طبق جلسات اخیر هیئت دولت که ۴ شنبه برگزار شد متاسفانه تصمیم گرفته شده تا نتایج فعلا اعلام نشود.
۳-بیان اینکه تا ۳ الی ۴ ماه دیگر مشغول میشویم که توسط برخی ها صورت میگیرد کاملا غیر منطقی و بیانی نا آگاهانه است.عزیزان استخدام مراحل اداری خود را دارد که به ترتیب از : قبولی در مصاحبه تا آخرین مرحله که -گواهی سو پیشینه کیفری است
در خوشبینانه ترین حالت حداقل ۸ الی ۹ ماه به طول می انجامد.
۴-در حال حاظر در پی بررسی حل این مشکل ۳ سناریو پیشنهاد شده است:
الف:لغو کامل آزمون
ب:کاهش سهمیه و اعزام قبولی ها به شرکت گاز بر اساس مطالعات نیاز سنجی شرکت گاز
ج:تامین منابع مالی از طریق ردیف بودجه توسعه فازهای اولویت دار مانند ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۲ پارس جنوبی که در این حالت طبق قانون به دلیل اینکه ردیف بودجه تغببر نموده تغییر در نوع استخدام نیز کاملا قانونی است به عبارتی در این سناریو هرگونه تامین نیرو به شکل قراردادی خواهد بود.

قابل ذکر است در سناریو ب مانند ج هرگونه تامین نیرو به شکل قراردادی خواهد بود.
دوستان این استدلال که گفته می شود به دلیل اینکه در برنامه وزارت نفت هدف افزایش تولید است پس وزارت نفت نیرو لازم دارد استدلال صحیحی نیست چون که هم اکنون میزان تورم نیروی انسانی به دلیل استخدامهای بی رویه دولت قبل خیلی زیاد است.
به هر حال خواهشمند است از تماس های مکرر به واحدهای مختلف لطفا به طور جد خودداری نمایید
داداش من اون سايتي كه شما ميريد توش اين اخبار بقول خودشون موثق البته بلا نسبت شما ي مشت خالي بند و عقده اي توش هستن كه اين چرندياتو ميگن پس لطفا به اي اخبار دل نبند

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
سلام
بچه ها این خبر راسته یا دروغ؟/

امروز با منابع انسانی نفت به شماره ۶۱۶۲۶۳۲۰-۰۲۱ تماس گرفتم.گفتن وزیر قول مساعد داده و نهایتا تا نیمه اول اردیبهشت اعلام میشه.

کسی با شماره فوق تماس گرفته؟

aminrezae

عضو جدید
Re: [ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ]

Re: [ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ]

سلام
بچه ها این خبر راسته یا دروغ؟/

امروز با منابع انسانی نفت به شماره ۶۱۶۲۶۳۲۰-۰۲۱ تماس گرفتم.گفتن وزیر قول مساعد داده و نهایتا تا نیمه اول اردیبهشت اعلام میشه.

کسی با شماره فوق تماس گرفته؟

باز این خبرای موثق شروع شد ..-!--!

Sent from my A1-810 using Tapatalk

aihan

عضو جدید
بچه ها من هم تماس گرفتم گفتن قول دادند که حدودای 10 اردیبهشت نتایج اعلام بشه
البته اگه مثل قولای قبلیشون نباشه

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
بچه ها من هم تماس گرفتم گفتن قول دادند که حدودای 10 اردیبهشت نتایج اعلام بشه
البته اگه مثل قولای قبلیشون نباشه

سلام مجدد
شوخی نکن!
پس چرا ما زنگ میزنیم گوشی رو لر نمیدارند؟
بچه ها با شماره فوق تماس بگیرید و اینجا بیاید اعلام کنید.
بخدا فقط باید یک کار کنیم
پول جمع کنیم بدم یه گروه بره جلو در وزارت نفت اعتراض کنه وگرنه ما که عرضه این کارا رو داریم .

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
سلام مجدد
شوخی نکن!
پس چرا ما زنگ میزنیم گوشی رو لر نمیدارند؟
بچه ها با شماره فوق تماس بگیرید و اینجا بیاید اعلام کنید.
پول جمع کنیم بدم یه گروه بره جلو در وزارت نفت اعتراض کنه وگرنه ما که عرضه این کارا رو داریم .

پول جمع کنیم بدیم یه گروه بره جلو در وزارت نفت اعتراض خاموش و نرم و مسالمت امیز و با شخصیت انجام بده وگرنه ما که عرضه این کارا رو داریم .

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
سلام ساعت 4 ده دقیقه کم من زنگ زدم به شماره ۶۱۶۲۶۳۲۰
زنگ زدم یه مرد مسن
بهم گفت نتایج هنوز مشخص نیست اما احتمالا نیمه دوم اردیبهشت.
بار دوم بمدت 10 دقیقه بعد یعنی حدود 4 تماس گرفتم
یه مرد جوان بهم گفت
منتظر باشید نیمه دوم اردیبهشت

خبر از خودم هست و خوب خودم زنگ زدم و کپی نیت ایندفعه

class pad seller

عضو جدید
سلام ساعت 4 ده دقیقه کم من زنگ زدم به شماره ۶۱۶۲۶۳۲۰
زنگ زدم یه مرد مسن
بهم گفت نتایج هنوز مشخص نیست اما احتمالا نیمه دوم اردیبهشت.
بار دوم بمدت 10 دقیقه بعد یعنی حدود 4 تماس گرفتم
یه مرد جوان بهم گفت
منتظر باشید نیمه دوم اردیبهشت

خبر از خودم هست و خوب خودم زنگ زدم و کپی نیت ایندفعه

هیچ عدم قطعیتی نیس اگه بود تو سایت تاریخو مشخص میکردن

م شیمی جنوب

اخراجی موقت

اره هیچ قطعیتی در کار نیست

مشکلات شدیدا روی وزارت نفت خالی شده

اگر اینطور پیش بره که وزارت نفت نتونه از سال 91 تا الان یک نفر هم بگیره یعنی نابودی بزرگ

م شیمی جنوب

اخراجی موقت

اره هیچ قطعیتی در کار نیست

مشکلات شدیدا روی وزارت نفت خالی شده

اگر اینطور پیش بره که وزارت نفت نتونه از سال 91 تا الان یک نفر هم بگیره یعنی نابودی بزرگ
اوضضاع ازز اینن چیزی که میفهمیدمم خیلی خخرابب ترره

بالا