[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

iman-bonapart

عضو جدید
آگهی استخدام شرکت نفت

azmoon.nioc.ir

اطلاعيه جدید شركت ملي نفت ايران

قابل توجه داوطلبان شركت در آزمون استخدامي

شركت ملي نفت ايران به منظورتأمين بخشي از نيروي انساني موردنياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرايط در مقاطع كارداني و بالاتر استخدام مي نمايد.

ثبت نام آزمون استخدامي بصورت اينترنتي از تاريخ 8/12/91 لغايت 15/12/91 از طريق همين پايگاه صورت مي پذيرد.

دريافت آگهي آزمون استخدامي
دريافت دفترچه راهنماي آزمون

آزمون كتبي در روزهاي پنج شنبه مورخ 5/2/92 و جمعه مورخ 6/2/92 برگزار خواهد شد

Reza_nisoc

عضو جدید
تکمیل ظرفیت 15 شهریور هستم. 3 ماه پیش رفتم طب صنعتی ! گفتن حداکثر 1.5 تا 2 ماه دیگه واسه مصاحبه گزینش صدات می زنیم ! هنوز هیچ خبری نسیت !:redface:
(مناطق نفت خیز جنوب)
بوی ناامیدی میاد :razz:

سلام داداش من حتما خودت پیگیری کن تلفن بزن گزینش جواب ندادن حضوری برو دنبالش بگیر به امید خودشون نشین اینا الان میخوان آزمون برگزار کنن درصورتی که هنوز تکلیف بچه های تکمیل ظرفیت مشخص نکردن

محمد152

عضو جدید
سلام
ازمون استخدامی شرکت گاز در ارشد رشته مهندسی شیمی از دروس پیشرفته جهت ازمون استفاده میکنه درسالهای قبل این گونه نبوده واز درسای کارشناسی بوده
ایا کسی نمونه سوال وتست یا اینکه نحوه ازمون تستی درسهای ارشدو مثل سیالات جرم وترمودینامیک پیشرفته رو داره لطفا کمک بنماید

Amir2009t

عضو جدید
سلام دوستان...بنده یه سوال داشتم که خواهش میکنم صادقانه جواب بدید...این استخدام شرکت نفت که 50% بومی و 30% خانواده شهدا و 20% فرزندان کارکنان هست دیگه شانسی برای یکی مثل من که هیچکدوم از این سهمیه ها رو ندارم میمونه؟ یعنی میخوام بگم اگه واقعا وقت بزارم و شدید بخونم یه وقت بخاطر نداشتن همین سهمیه ها قبول نشم و افسرده بیفتیم گوشه خونه؟ از دوستانی که جزو قبول شدگان دوره قبل هستن کسی هست که واقعا بدون داشتن هیچ سهمیه ای قبول شده باشه و الان سرکار باشه؟

Amir2009t

عضو جدید
مثال فرضی:
اگر 1000 نفر نیرو بخواهند استخدام کنند ابتدا سهمیه 25 درصد ایثارگران(فرزند جانباز-خود جانباز-همسر جانباز و...) را کسر میکنند
می ماند750 نفر حالا این 750 نفر در آزمون شرکت میکنند که از این 750 نفر بایستی 50 درصد بومی +5 درصد ایثارگران+20 درصد فرزندان کارکنان باشد
یعنی 375 نفر بومی+37 نفر ایثارگر+150 نفر فرزندان کارکنان پرسنل که جمعا میشود=562 نفر
750-562=188 نفر( یعنی از بین قبولی ها این افراد بدون سهمیه خواهد بود و نه صفر درصد اعلامی شما.)

یعنی تعداد افراد پذیرفته شده بومی(375 نفر بومی) بیشتر از سایر سهمیه ها حتی سهمیه ایثارگران(287 نفر) خواهد بود.
خب این حق مسلم افراد بومی است که بتوانند در محل تولد و زندگی خود مشغول به کار شوند و این نکته مهم را هم در نظر بگیریم که با فداکاریها و رشادت های ایثارگران بود که کشور ما چه در دوران انقلاب و چه در زمان دفاع مقدس و بعد از آن و در زمان حال پیروز صحنه است و ما مدیون آنان هستم که حالا در آرامش و امنیت کامل زندگی می کنیم.که این سهمیه اندک پاداشی برای بازماندگان آنان است که شرمنده ایثارگران و خانواده آنان نباشیم.
یا حق
برادر ارزشی!! عزیز این صحبت شما چه ربطی به سوال من داشت آخه!!؟؟ من اصلا بحثم راجع به درست بودن یا نبودن سهمیه ها نبود...مخاطب بنده هم کسانی بودن که بدون سهمیه توی شرکت نفت قبول شدند نه شما!

• Like
واکنش ها: hp6

hp6

عضو جدید
مثال فرضی:
اگر 1000 نفر نیرو بخواهند استخدام کنند ابتدا سهمیه 25 درصد ایثارگران(فرزند جانباز-خود جانباز-همسر جانباز و...) را کسر میکنند
می ماند750 نفر حالا این 750 نفر در آزمون شرکت میکنند که از این 750 نفر بایستی 50 درصد بومی +5 درصد ایثارگران+20 درصد فرزندان کارکنان باشد
یعنی 375 نفر بومی+37 نفر ایثارگر+150 نفر فرزندان کارکنان پرسنل که جمعا میشود=562 نفر
750-562=188 نفر( یعنی از بین قبولی ها این افراد بدون سهمیه خواهد بود و نه صفر درصد اعلامی شما.)

یعنی تعداد افراد پذیرفته شده بومی(375 نفر بومی) بیشتر از سایر سهمیه ها حتی سهمیه ایثارگران(287 نفر) خواهد بود.
خب این حق مسلم افراد بومی است که بتوانند در محل تولد و زندگی خود مشغول به کار شوند و این نکته مهم را هم در نظر بگیریم که با فداکاریها و رشادت های ایثارگران بود که کشور ما چه در دوران انقلاب و چه در زمان دفاع مقدس و بعد از آن و در زمان حال پیروز صحنه است و ما مدیون آنان هستم که حالا در آرامش و امنیت کامل زندگی می کنیم.که این سهمیه اندک پاداشی برای بازماندگان آنان است که شرمنده ایثارگران و خانواده آنان نباشیم.
یا حق

علاوه بر این پارتی دارا رو یادت رفت!!!!

iman-bonapart

عضو جدید
مثال فرضی:

یا حق

با سلام
این درصدا که اینجوری حساب نمیشه (البته فکر کنم بجز ایثارگران)
به عنوان مثال برا فرزندان کارکنان صنعت نفت هر نمره کتبی که بگیرن 20% اون نمره حساب میشه و به نمره کتبی اضافه میشه و یا 20% نمره مصاحبه و در کل هرجا که به نفع داوطلب باشه مثلا اگه کسی کتبی 50 بگیره 10 نمره دیگه به عنوان امتیاز ویژه بهش اضافه میشه . من خودم فرزند کارکنان هستم ولی بومی بهم تعلق نگرفت نمره کتبیم 72 شد یعنی به احتمال زیاد نمره خامم شد 60 ( من عالی امتحان دادم هاااااا) + 20% این 60 = 12 +60=72

vampsoft

عضو جدید
سلام دوستان...بنده یه سوال داشتم که خواهش میکنم صادقانه جواب بدید...این استخدام شرکت نفت که 50% بومی و 30% خانواده شهدا و 20% فرزندان کارکنان هست دیگه شانسی برای یکی مثل من که هیچکدوم از این سهمیه ها رو ندارم میمونه؟ یعنی میخوام بگم اگه واقعا وقت بزارم و شدید بخونم یه وقت بخاطر نداشتن همین سهمیه ها قبول نشم و افسرده بیفتیم گوشه خونه؟ از دوستانی که جزو قبول شدگان دوره قبل هستن کسی هست که واقعا بدون داشتن هیچ سهمیه ای قبول شده باشه و الان سرکار باشه؟

برادر عزیز من هم مثل شما هیچ سهمیه ای نداشتم، فقط امیدت به خدا باشه و تلاش خودت را انجام بده انشاا... موفق می شی، من هم وقتی می خواستم در آزمون شرکت کنم مثل شما فکر می کردم ولی باور کن اگه تلاش کنی هیچ چیز غیرممکن نیست.

موفق باشی

Reza_nisoc

عضو جدید
با سلام
این درصدا که اینجوری حساب نمیشه (البته فکر کنم بجز ایثارگران)
به عنوان مثال برا فرزندان کارکنان صنعت نفت هر نمره کتبی که بگیرن 20% اون نمره حساب میشه و به نمره کتبی اضافه میشه و یا 20% نمره مصاحبه و در کل هرجا که به نفع داوطلب باشه مثلا اگه کسی کتبی 50 بگیره 10 نمره دیگه به عنوان امتیاز ویژه بهش اضافه میشه . من خودم فرزند کارکنان هستم ولی بومی بهم تعلق نگرفت نمره کتبیم 72 شد یعنی به احتمال زیاد نمره خامم شد 60 ( من عالی امتحان دادم هاااااا) + 20% این 60 = 12 +60=72

سلام آقا ایمان شما پرسیدی از گزینش که کارهاتون تو چه مرحله ای هستش منظورم جواب استعلامات اومده و یا پرونده برا ابلاغ رای رفته یا نه؟ چون شما جزو 45 نفر بودید چون اونجوری که به من گفتن پرونده تکمیل شه میفرستن و فکر میکنم گزینش از همه زمان برتر هستش

iman-bonapart

عضو جدید
سلام آقا ایمان شما پرسیدی از گزینش که کارهاتون تو چه مرحله ای هستش منظورم جواب استعلامات اومده و یا پرونده برا ابلاغ رای رفته یا نه؟ چون شما جزو 45 نفر بودید چون اونجوری که به من گفتن پرونده تکمیل شه میفرستن و فکر میکنم گزینش از همه زمان برتر هستش

سلام آقا رضای گل
من هم مثل اون یکی دوستمون خیلی وقته فرم پر کردم ولی مصاحبه نرفتم. سه هفته پیش حضوری رفتم فقط جواب یکی از استعلاما نرسیده بود. همین روزا باز میرم. بهم اطمینان داد که تا قبل از عید جواب نهاییتو میفرستیم مناطق ولی مثل اینکه خیلی طولانی شده. یکی از دوستام حدود 2 ماه پیش رفته مصاحبه و جوابو حدود یکی دو هفته پیش به مناطق فرستادن. مناطق هم بهش گفته بود دو هفته طول میکشه تا شماره پرسنلی برسه! من که شانس ندارم اصلا ، شما هم اگه مصاحبه رفتی مرتب پیگیر باش

iman-bonapart

عضو جدید
برادر عزیز من هم مثل شما هیچ سهمیه ای نداشتم، فقط امیدت به خدا باشه و تلاش خودت را انجام بده انشاا... موفق می شی، من هم وقتی می خواستم در آزمون شرکت کنم مثل شما فکر می کردم ولی باور کن اگه تلاش کنی هیچ چیز غیرممکن نیست.

موفق باشی

منم با این حرف دوستون موافقم
مطمئن باش اگه خوب برا امتحان بخونی قبولی . خیلیا بودن که هیچ سهمیه ای نداشتن ولی قبول شدن چون واقعا آماده بودن ولی بعضیا هم بودن روز امتحان 20 دقیقه نشده بود از رو جلسه بلند شدن و وقتی نتایج اومد میگفتن همش پارتی بازیه

Reza_nisoc

عضو جدید
سلام آقا رضای گل
من هم مثل اون یکی دوستمون خیلی وقته فرم پر کردم ولی مصاحبه نرفتم. سه هفته پیش حضوری رفتم فقط جواب یکی از استعلاما نرسیده بود. همین روزا باز میرم. بهم اطمینان داد که تا قبل از عید جواب نهاییتو میفرستیم مناطق ولی مثل اینکه خیلی طولانی شده. یکی از دوستام حدود 2 ماه پیش رفته مصاحبه و جوابو حدود یکی دو هفته پیش به مناطق فرستادن. مناطق هم بهش گفته بود دو هفته طول میکشه تا شماره پرسنلی برسه! من که شانس ندارم اصلا ، شما هم اگه مصاحبه رفتی مرتب پیگیر باش

اره حتما پیگیری میکنم والا به منم گقتن 2 هفته پیش فرستادیم برا مناطق که جذب شما بلامانع هستش شماهم حتما پیگیری کن چون خیلی طولش دادن. به خاطر همین کاراهستش که من به دوستان مناطق گفتم باهم در ارتباط باشیم چون یه دست صدانداره ولی اگه باهم باشیم و پیگیری کنیم حتما درست میشه اخه من تجربش دارم و میدونم

king5000

عضو جدید
سلام آقا رضای گل
دوست عزیز مگه شماره پرسنلی قبل از دوره صادر میشه ؟
فکر کنم توی دوره آموزشی صادر بشه !!!!!!!!

king5000

عضو جدید
سلام
از دوستانی که به دوره اعزام شدند و یا مشغول به کار هستند کد پرسنلی رو چه زمانی دریافت می کنند ؟
فرآیندش چطوریه؟ قبل از دوره آموزشیه یا بعد از دوره یا حین دوره آموزشی؟
اگه کسی میدونه ممنون میشم پاسخگو باشه.

pasefic

عضو جدید
سلام
از دوستانی که به دوره اعزام شدند و یا مشغول به کار هستند کد پرسنلی رو چه زمانی دریافت می کنند ؟
فرآیندش چطوریه؟ قبل از دوره آموزشیه یا بعد از دوره یا حین دوره آموزشی؟
اگه کسی میدونه ممنون میشم پاسخگو باشه.

سلام

کد پرسنلی همراه با حکم کارگزینی استخدامن پیمانی در دوره آموزشی (نیم دوره اول ) برای همه کارآموزان جدید الاستخدام ارسال می

گردد . بقیه مراحل مثل سیستم جامع و . . . در پایان کل دوره کار آموزی و ابتدای اشتغال انجام می گردد . تاریخ استخدام هم از روز آغاز

دوره آموزشی محاسبه میگردد .

Amir2009t

عضو جدید
سلام

کد پرسنلی همراه با حکم کارگزینی استخدامن پیمانی در دوره آموزشی (نیم دوره اول ) برای همه کارآموزان جدید الاستخدام ارسال می

گردد . بقیه مراحل مثل سیستم جامع و . . . در پایان کل دوره کار آموزی و ابتدای اشتغال انجام می گردد . تاریخ استخدام هم از روز آغاز

دوره آموزشی محاسبه میگردد .
دوست عزیز اگه اطلاع داشته باشید، روند رسمی شدن به چه صورته و چقدر طول میکشه؟

mahpok

عضو جدید
سلام
از دوستان pogc كسي هست كه هنوز به دوره آموزشي نرفته باشه؟؟؟
خواهشن جواب بدين خيلي مهمه

nanook2

عضو جدید
مهندس خب هزینه های زندگی در استرالیا مسلماً چندین برابر اینجا هست .
همینه که هر کی تونسته یه چند صباحی کار کرده تو نفت خودمون بعد که سر از کار در آورد بارشو بسته رفته که رفته دیگه.

نه دیگه برادر من چرا حرف الکی میزنی!!! شما تو استرالیا یه پرایدو میخری 1000 دلار با دستمزد یک ماهت میتونی چند تا پراید بخری!! حالا اینجا باید 20ماه کا ر کنی تا یه ماشین درپیت بگیری یه کم حساب شده تر فکر کن !! نفتی ها یه دوست مثل تو داشته باشن از هزارتا دشمن بی نیاز میشن!!!

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر همه ی مهندسا وروزتون مبارک ببخشید کسی نمیدونه واسه آزمون استخدامی چه منابعی باید خونده شه خواهههههش کمکم کنییییییییید

nima_4321

عضو جدید
سلام
از دوستان pogc كسي هست كه هنوز به دوره آموزشي نرفته باشه؟؟؟
خواهشن جواب بدين خيلي مهمه
بله ! هنوز هست و خیلی هم هست ! یک عده از قبولی های دور اول مانده اند (حدود هفتاد هشتاد نفر) که هنوز اعزام نشده اند. یک عده در تکمیل ظرفیت خرداد ماه قبول شده اند (حدود صد نفر شامل بنده ) که آن ها هم هنوز اعزام نشده اند ، عده ای هم در تکمیل ظرفیت نفرات بومی استان بوشهر قبول شده اند (صد و خورده ای نفر) که آن ها هنوز اعزام نشده اند . یک ظرفیت دیگر شامل سهمیه ایثارگران مانده اند که از تعداد آن ها اطلاعی ندارم. پس مجموعا حدود چهارصد پانصد نفر دیگر هنوز به آموزشی اعزار نشده اند. بر طبق برخی اخبار احتمالا از اردیبهشت سال آینده مجددا اعزام به دوره آموزشی شروع می شود . خوب حالا شما بفرمایید چرا مهم است ؟ مشکلتان حل شد؟

nima_4321

عضو جدید
سلام بر همه ی مهندسا وروزتون مبارک ببخشید کسی نمیدونه واسه آزمون استخدامی چه منابعی باید خونده شه خواهههههش کمکم کنییییییییید

مگر خانم ها در این دوره از آزمون می توانند شرکت کنند ؟ اما به هر روی الان دیگه فکر نکنم فرصت زیادی برای بازگشت به کتاب های درسی وجود داشته باشد. توصیه من به شما این است که نمونه سوالات سال های پیش کنکور نفت را تهیه کنید (از همین اینترنت می توانید خریداری کنید) آن ها را مطالعه کنید و نقاط ضعف خود را با مطالعه مباحث مرتبط پوشش دهید.

hatef montazer

عضو جدید
سلام بر Iman bonapart و reza nioc برادران منم وضعیتم مثل شماهاست. حدود یه ماه پیش رفتم فرم گزینش پر کردم و الان هیج خبری از تحقیقات محلی نیست. چند روز پیش هم حضوری رفتم گفتن که جواب طب صنعتی هنوز نیومده

shayan yoyo

عضو جدید
دوستان گلم دل همتون بسوزه...فقط فلات قاره.پرچم بالاست!!دیرتر ازهمه شروع کرد اما زودتر از همه شرکتها محمودآباد رو به تسخیر در آورد...شماها هم استخدام میشین...نگران نباشید!!!

Arbitrage

عضو جدید
دوستان گلم دل همتون بسوزه...فقط فلات قاره.پرچم بالاست!!دیرتر ازهمه شروع کرد اما زودتر از همه شرکتها محمودآباد رو به تسخیر در آورد...شماها هم استخدام میشین...نگران نباشید!!!
بیخود نیست که میگویند غول نفتی ایران

iman-bonapart

عضو جدید
سلام بر Iman bonapart و reza nioc برادران منم وضعیتم مثل شماهاست. حدود یه ماه پیش رفتم فرم گزینش پر کردم و الان هیج خبری از تحقیقات محلی نیست. چند روز پیش هم حضوری رفتم گفتن که جواب طب صنعتی هنوز نیومده

سلام
من سه ماه پیش فرم پر کردم و بهم قول داد که تا قبل از عید کارام انجام میشه. گزینش یکم زمانبره. ایشالا زودتر کارات انجام بشه

iman-bonapart

عضو جدید

سلام
برا تخصصی بیشتر کتابای ارشد ( نکته و تست) مثل انتشارات راهیان ارشد یا پوران پژوهش و ... برا اونا که جزء ارشد نیستن هم کتابای مرجع رو بخونید اگر هم جزوه خوب و کاملی داشتین هم چه بهتر. دروس عمومی هم برا فارسی کاردانی به کارشناسی پارسه رو بخونید که خیلی کتاب کاملیه (البته اگه نخونید ولی چیزایی از قبل بلد باشید مثل آرایه های ادبی و ... با یکم دقت میتونید خوب بزنید) و کامپیوتر هم اگه سوالای icdl رو گیر بیاری و بخونی کافیه (بیشتر از مفاهیم پایه). زبان هم که باید از قبل بلد باشی. در کل عمومیاش خیلی راحته و اکثرا نیاز به خوندن نداره فقط باید کمی زبان و کامپیوتر بلد باشی. موفق باشید

بالا