[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

سائل

عضو جدید
سلام.
آقا کسی اطلاع نداره نفت و گاز پارس سیستمش چطوریه؟
2 هفته کار 1 هفته استراحت، یا 2 هفته کار 2 هفته استراحت؟

2 هفته کار 2 هفته استراحت می باشد.
مگه روز اول که رفتی نامه های سوئ پیشینه و طب رو بگیری واستون توضیح ندادند؟

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی،
گفته بودن پرداختی ها علی الحسابه، ولی دیگه فکر نمیکردم این طوری باشه. واسه من حدود 400 ریختن، واسه یکی 200، یکی 800 و یکی دیگه از بچه ها 1600 ریختن.
از مالی پیگیری کردیم، میگن مدارک مربوط به روزهای حضورتون باید برسه به دست ما و کارهای اداریش انجام بشه تا پرداختیتون سر و سامون بگیره!
من که حسابی ضدحال خوردم، چون واسش نقشه کشیده بودم.:(

active2010

عضو جدید
سيستم تقسيم کاملا بر اساس بکش بکش هستش ! (يعنی افراد مسؤل نشستن تو يه جا و ليست دارن مثلا ميخوان نيروی مکانيک بگيرن بعد اینجوريه که از قبل معلومه که مثلا فاز 12 ،10 تا مکانيک ميخواد و فاز 13 ،12 تا، بعد به صورت رندم و بعضا هم رو حساب اندکی رزومه که تو مصاحبه معلوم شده ، افراد رو انتخاب ميکنن شايدم اصن بگن این 10 تا برن اونجا اون 12 تا برن اونجا!)
چی چيو فردا بزنن زيرش ؟!!! درسته اینجا بی در و پيکر هست اما بی قانون نيست! اینجا که ما هستيم همکارانمون دارن با ضريب عسلويه حقوق ميگيرن و ماها فعلا داريم علی الحساب ميگيريم تا بعدا ماهم بیوفتیم رو روال و مث اونا بشیم

داوود جون معلومه اصن با مباحث مالیه شوخی موخی نداریاااا;) راستی حق ماموریت هم بهتون میدن داوود؟(به باسابقه ها منظورمه) آیتمهای حقوقی عسلویه عینا اونجا پرداخت میشه یا بعضی ها رو میپیجونن؟

سلام
لطف داری رفیق ما همیشه به یادتیم ;)
ما اینجا تو خوابگاه شرکت پیمانکار هستیم غذاشم بد نیست اینترنتم فقط تو آفیس داره .
در کل جای بدی نیست فقط بدی که اینجا داره دستمون از همه چی کوتاهه هر حکمی میاد اول میره عسلو نمونش نفت کارت
راستی اینجا ضریب سکوی تو خشکی (ضریب جدید) به ما تعلق می گیره :biggrin: داود میدونه :cool:
موفق باشی
پژمان ای که گفتی یعنی چه؟ بن رشید از این چیزا نگفته بود بهمون؟ یعنی یه چیزی بین ضریب عسلویه و سکو؟
راستی ضریب سکوهای pogc مثه سکوهای فلات قاره 6 هستش؟ کسی از دوستان در مورد ضرایب سکوهای pogc چیزی به گوشش خورده؟

active2010

عضو جدید
یه سوال از دوستان اهل فن

اگه الان کسی تو شرکتی قراردادی استخدام باشه، میتونه هم زمان وارد شرکت نفت بشه و دوره آموزشی رو طی کنه؟ اون شرکت جز وزارت نفت نیست
بعد اگه از قرارداد یه ماه مونده باشه، میشه دیگه بیخیالش شد یا باید حتما مراحل اداری تصفیه حساب و استعفا رو طی کنه؟ آخه دیگه فرصتی واسه اینکار نیست

دوست من خیالت راحت باشه.اگه بدونی چه تعدادی از بچه های هم دوره ای ما تو یه شرکت دولتی دیگه کار میکردن و تو این دو ماه از هر دو جا هم حقوق گرفتن شاید باورت نشه:confused:
شرکت نفت از بابت اینکه شما حای دیگه کار میکردی مشکلی نداره فقط نباید به کار توی شرکت لطمه ای بزنه.اگه اون شرکت تعهدی ازت نداره خیالت راحت باشه

active2010

عضو جدید
سلام به همگی،
گفته بودن پرداختی ها علی الحسابه، ولی دیگه فکر نمیکردم این طوری باشه. واسه من حدود 400 ریختن، واسه یکی 200، یکی 800 و یکی دیگه از بچه ها 1600 ریختن.
از مالی پیگیری کردیم، میگن مدارک مربوط به روزهای حضورتون باید برسه به دست ما و کارهای اداریش انجام بشه تا پرداختیتون سر و سامون بگیره!

این مبلغ علی الحسابه ماه سومه دیگه؟ back pay دو ماه اول رو که هنوز نریختن!

navigator.sir84

عضو جدید
گزارش

گزارش

با سلام
از ماهشهر
امروز صبح رسیدیم و همه رفتن اتاقاشونو نهار هم طبق گزارش بچه ها خورش ومقداری برنج که هنوز زنده بود و صحبت میکرد و چلو نشده بود و به زور آبلیمو پایین میرفت.:biggrin:
گفتن تا شنبه در اختیار خودتونین
به هر حال جای تمام آمدگان و نامدگان خرم باد
پنج شنبه 2شهریور 13:26

saleh-sinava

عضو جدید
با سلام
از ماهشهر
امروز صبح رسیدیم و همه رفتن اتاقاشونو نهار هم طبق گزارش بچه ها خورش ومقداری برنج که هنوز زنده بود و صحبت میکرد و چلو نشده بود و به زور آبلیمو پایین میرفت.:biggrin:
گفتن تا شنبه در اختیار خودتونین
به هر حال جای تمام آمدگان و نامدگان خرم باد
پنج شنبه 2شهریور 13:26

مسیر پروازی شما از تهران بود?

reza.mehr

عضو جدید
سلام..بچه هایی که رسیدن ماهشهر برنامه ای نیست امروز؟..راحت بگیریم بخوابیم؟!

tanha_1900

عضو جدید
سلام به همگی،
سلام
مال ماهم واریزی یکی نبود کلا این فیش ها با واریزی ها فرق داشته ولی ما سول کردیم کفتن تا چند ماه همین وضه.
یه سوال داشتم فاز 19 چجور جاییه؟دوستای شما اونجا افتادن؟از شرایط اسکان و غذا و ..شما اطلاع داری؟

sasan100

عضو جدید
سلام

ما فردا میخواهیم بیایم ماهشهر، کسانی که اونجا هستند راهنمایی کنن که چی بیاریم

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مال ماهم واریزی یکی نبود کلا این فیش ها با واریزی ها فرق داشته ولی ما سول کردیم کفتن تا چند ماه همین وضه.
یه سوال داشتم فاز 19 چجور جاییه؟دوستای شما اونجا افتادن؟از شرایط اسکان و غذا و ..شما اطلاع داری؟
سلام،
19 نزدیک کنگانه. خوابگاه هم همونجا میدن که اینترنت هم داره. غذاش هم خوبه.

tanha_1900

عضو جدید
یه چاقوی میوه خوری بیار که از همه چیز واجب تره!
لپ تاپ اگه داری حتما بیار.
سشوار هم بیاری بد نیست.
چاقو واسه دوره شما لازم بود که پرتقال میدادن،مارو بسته بودن به آلو زرد و سیاه انگار هیچ میوه ای جز الو نمیشناختن.

palou

عضو جدید
همون که 2 تا عکس گرفتن ثبت نام بود؟یه کیف اورجینال هم باهاش دادن.

بالا