[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

سائل

عضو جدید
گفتش هفته دیگه هم خبر بگیر چون یک سری کد جدید (40 ، 50 نفر) واسمون میاد !!! (حالا منظورش چی بود خدا میدونه):surprised: گفتش اگه پروندتونم کامل باشه تا این کد نیاد واسمون نمیشه کاری کرد !!
گفت شاید تو این 40 ، 50 نفر باشی !!!! :confused:

یعنی مرگ هم که باشه یکدفعه است ،حالا ما باز هم امیدوار باشیم.
امید الکی: گویا شرکت 40 تا 50 نفر کنترل در حداکثر تعداد خودش گرفته ، پس ما هنوز امیدوار باشیم:que::redface:

سائل

عضو جدید
بچه هاچرااسترس واردمیکنین به آدم؟؟؟اینا فقط مشکل اسکان دارن اعزام ماداره عقب میفته.:cry::cry::cry:
بابا من که مشکل اسکان ندارم و اصلا از اسکان در عسلویه استفاده نخواهم کرد باید به هیزم بقیه بسوزم؟!:que:
اگه مشکل اینه ،با یه سوال و یا کاوش در پرونده برای تعدادی از افراد قابل حل می باشد.:(

سائل

عضو جدید
دوستان پیشنهاد داده بودن که این موضوع و بلا تکلیفی رو پیگیری کنیم.
من هم میخوام پیشنهاد بدم که حتما این کار رو بکنید.
حداقل شاید فرجی بشه.

من به این دو جا ایمیل زدم،شما هم اگه امکانش هست ایمیل بزنید.

http://www.mop.ir/portal/Home/ShowP...8279a&ID=7d7913d1-ba6a-48b3-aaed-bc8abc051341

http://pmhr.mop.ir/Portal/Home/Show...tegoryID=dca24245-4149-4ea2-8379-caa762d3d603

تا جایی که من اطلاع دارم،قانونی در نفت وجود داره که طبق اون تحت هیچ شرایطی نباید پروسه استخدام از یک سال بیشتر طول بکشه،اما اگه ما مهر اعزام بشیم،تازه اونم اگه
میشه 1 سال و 4 ماه
دوست و همکار آینده
اگر ممکن است راجع به قانونی که بیان نمودی توضیح بیشتری بدهید.
پیشنهاد خوبی بیان نمودید،من بهش عمل نمودم.اگر همچون موارد قبل دست رو دست بزاریم مطمئن باشید مهر هم اعزام نمی شویم.
یکی باید به تامین نیرو شرکت یادآوری نماید که مهمترین قسمت در تاسیسات نفت و گاز بحث کنترل و ابزار دقیق است ، اما تو این سه دوره اعزامی هنوز هیچ تعدادی از کنترلی ها نفرستاده اند.:mad:

nima_4321

عضو جدید
بچه ها چون من در عسلویه و فاز های در حال ساخت که بچه های جدید هم احتمالا اون جا مشغول به کار میشن کار می کنند ، کار می کنم این توضیح ضروری رو بدم که شاید علت این که بچه های کنترل هنوز به آموزش اعزام نشده اند این باشه که هنوز توسعه فاز های جدید به مرحله نصب تجهیزات کنترلی نرسیده و به همین دلیل عجله ای برای اعزام بچه های کنترل ندارند و گروه های دیگه در اولویت هستند

arthas

عضو جدید
من دیروز تهران بودم

رفتم شرکت

اسمم توی لیست شهریور بود اما خوب فقط یه کاغذ بود و به یه کاغذ نمیشه اطمینان کرد و تا وقتی زنگ نزدن نگرانم

درباره اینکه اونایی هم که شهریور نیستن سوال کردم چون بچه ها خیلی نگران بودن و گفتن که بقیه حتما مهر اعزام میشن

ببخشید که نتونستم عکس بگیرم از لیست.هم اینکه خیلی عجله داشتم هم اینکه فقط 50 نفر اول رو دیدم که خودم هم بودم و اینکه اقاهه هم خیلی سرش شلوغ بود

ولی 2 بار ازش پر سیدم.گفت حتما هر کس هم شهریور نباشه حتما مهر هست.گفتم دوستان زنگیدن یه خانم اینجوری گفته که اعزام بعد از شهریور مشخص نیست.گفت که همه قسمت ها که اطلاع ندارن.باید زنگ بزنن اینجا .فقط من(عبداللهی)و اقای اعتمادی جواب میدیم اونم اگه مثل الان شلوغ نباشه

میگم تو که سهمیه ایثارگر نبودی . اینا هم مارو بازی دادنا . اسم منم نگاه می کردی خوووووو .

اینا هم مارو کشتن . صد رحمت به بنی اسرائیل . صد رحمت به پینوکیو .

roseperfume2007

عضو جدید
میگم تو که سهمیه ایثارگر نبودی . اینا هم مارو بازی دادنا . اسم منم نگاه می کردی خوووووو .

اینا هم مارو کشتن . صد رحمت به بنی اسرائیل . صد رحمت به پینوکیو .

وحید بخدا شرمنده.اولا عجله داشتم و بلیط هواپیما

بعدشم اسمت توی لیست 50 نفر اول نبود ولی بیشتر بومی بودن احتمال زیاد توی 200 نفری باشه که من لیستشو ندیدم

ولی خوب فردا دیروقت بزنگ جواب میدن مثلا ساعت 4 .تا ساعت 6 هستن بعضی روزها

من و رحمان و سید حسینی بودیم.ولی 95% همین ماه هستی

roseperfume2007

عضو جدید
سلام . تبریک میگم. دوست عزیز شما رشته تحصیلیتون چیه ؟ در ضمن می خواستم بدونم شماره آقای عبداللهی چنده . (آخه آقای اعتمادی هیچ وقت جواب تلفن نمی ده . خانم شیبانی هم اطلاعات درستی نمیده .)

من و 2تا از دوستام که اسم اونا هم بود مکانیک سیالات هستیم

همون شماره که بچه ها گذاشتن و اخرش 2121 هست

roseperfume2007

عضو جدید
دوست و همکار آینده
پیشنهاد خوبی بیان نمودید،من بهش عمل نمودم.اگر همچون موارد قبل دست رو دست بزاریم مطمئن باشید مهر هم اعزام نمی شویم.
یکی باید به تامین نیرو شرکت یادآوری نماید که مهمترین قسمت در تاسیسات نفت و گاز بحث کنترل و ابزار دقیق است ، اما تو این سه دوره اعزامی هنوز هیچ تعدادی از کنترلی ها نفرستاده اند.:mad:

ما که سوال کردیم گفتن مهرماه اخرین گروهه

این 2 ماه هم دندون رو جیگر بذارید مثل این یک سال

البته واقعا به ما ظلم شده

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پایان هفته سوم دوره عمومی

پایان هفته سوم دوره عمومی

اول از همه به همه دوستانی که اسمشون واسه شهریور در اومده تبریک میگم. و امیدوارم سایر دوستان هم طبق برنامه دعوت بشن.

نمی دونم از کجا شروع کنم. از کلاس زبان شروع می کنم.

1. قبلا گفتم کلاس زبان فرمالیته است، الان هم میگم ولی خب اینجور که شنیدم از بچه ها بعضی اساتید به نسبت بقیه بهتر تدریس می کنن. و صد البته به تلاش خود فرد هم بستگی داره. ولی بعضی اساتید واقعا توانایی کار گرفتن از زبان اموزان رو دارن و کلاسشون اکتیو هست.

2. آقا یک نصیحت بشنو از من که اندر آن نبود غرض!! دور این "آقای ربگر(نماینده pogc)" رو خط بکشین، ایشون بسیار خوش صحبت هستن و وقتی میرین پیشش آدم با خودش فکر میکنه که همه چیزش رو به پای کارآموزان گذاشته که کاملا خلاف واقع هست(دور از انصاف نباشه به هر حال یه کارایی می کنه ولی نه اینجوری که خودش میگه). حرف خوب میزنه ولی عمل نمی کنه. احتمالا ما تو شرکت نفت با این تیپ آدما زیاد برخورد کنیم.

3. یه آقای خیلی لارجی هست به نام "بن رشید" :D ایشون مقررات اداری رو درس میده(حقوق، مرخصی، ادامه تحصیل، سابقه کار و...) اخلاق خاصی داره(سر کلاس که بیاد متوجه میشین:D). اطلاعات کاملی از قوانین و مقررات داره ولی در مورد اقماری و عسلویه کمیتش لنگ میزنه. چون ماهشهر بوده،ولی به هر حال تا جایی که بتونه کمک می کنه. با 37 سال سابقه بازنشست شده. هرچی سوال دارین رو آماده کنین که ازش بپرسین.

4. آقای "شکرالهی" ایشون هم اتوماسیون اداری تدریس می کنن. قبلا گفته باشم هر حرکتی سر کلاس انجام داد اصلا تعجب نکنین!!! بر خلاف قیافه و هیکل حرکات جالبی سر کلاس انجام میده!!

دیگه نکته قابل ذکری نیست. ما هم کم کم داریم جمع و جور می کنیم که 4 شنبه بریم;) یعنی داریم روزشماری می کنیم. واسه برگشت یه خورده کمکاری می کنن. مثلا بچه های شیراز رو با اتوبوس میفرستن در صورتی مه پرواز وجود داره. بچه های بوشهر هم همینطور. فقط هم واسه شهر محل سکونت که تو پرونده ثبت شده بلیط میگیرن. مثلا من که بوشهری هستم نمی تونم درخواست بدم که برم تهران.

حتما اطلاع دارین که افزایش حقوق نفت هم همون 15 درصد شد + 5% شایستگی که معلوم نیست به کی برسه(با توجه به رتبه بندی A B C D E). به ما تازه استخدام ها که نمی رسه. تو سایت ها دیدم اکثرا ناراضی بودن. گفته بودن قبلا اینجوری بوده که مثلا 10 درصد بیس بعلاوه یه مبلغ ثابت. الان با وجود 15 درصد هر کی بیسش بالاتر باشه بیشتر میره رو حقوقش و مثلا می بینی یکی با اعمال ضرایب 700 تومن رفته رو حقوقش و دیگری 200 تومن.

نتیجه گیری کلی از دوره رو هم میزارم واسه هفته بعدی. اینکه آیا این دوره مفید بود یا فقط وقت تلف کنی و الافی بود و...

farjamii

عضو جدید
بابا من که مشکل اسکان ندارم و اصلا از اسکان در عسلویه استفاده نخواهم کرد باید به هیزم بقیه بسوزم؟!:que:
اگه مشکل اینه ،با یه سوال و یا کاوش در پرونده برای تعدادی از افراد قابل حل می باشد.:(

شنیدم نمیشه غیر از خوابگاهایی که میدن سکونت داشت. انگار 14 روز کامل به شرکت متعلقید. درسته؟ مگه میشه خونه گرفت و اون 14 شب نری خوابگاه؟

ehsan-control

عضو جدید
اول از همه به همه دوستانی که اسمشون واسه شهریور در اومده تبریک میگم. و امیدوارم سایر دوستان هم طبق برنامه دعوت بشن.

1. قبلا گفتم کلاس زبان فرمالیته است، الان هم میگم ولی خب اینجور که شنیدم از بچه ها بعضی اساتید به نسبت بقیه بهتر تدریس می کنن. و صد البته به تلاش خود فرد هم بستگی داره. ولی بعضی اساتید واقعا توانایی کار گرفتن از زبان اموزان رو دارن و کلاسشون اکتیو هست.

2. آقا یک نصیحت بشنو از من که اندر آن نبود غرض!! دور این "آقای ربگر(نماینده pogc)" رو خط بکشین، ایشون بسیار خوش صحبت هستن و وقتی میرین پیشش آدم با خودش فکر میکنه که همه چیزش رو به پای کارآموزان گذاشته که کاملا خلاف واقع هست(دور از انصاف نباشه به هر حال یه کارایی می کنه ولی نه اینجوری که خودش میگه). حرف خوب میزنه ولی عمل نمی کنه. احتمالا ما تو شرکت نفت با این تیپ آدما زیاد برخورد کنیم.

3. یه آقای خیلی لارجی هست به نام "بن رشید" :D ایشون مقررات اداری رو درس میده(حقوق، مرخصی، ادامه تحصیل، سابقه کار و...) اخلاق خاصی داره(سر کلاس که بیاد متوجه میشین:D). اطلاعات کاملی از قوانین و مقررات داره ولی در مورد اقماری و عسلویه کمیتش لنگ میزنه. چون ماهشهر بوده،ولی به هر حال تا جایی که بتونه کمک می کنه. با 37 سال سابقه بازنشست شده. هرچی سوال دارین رو آماده کنین که ازش بپرسین.

4. آقای "شکرالهی" ایشون هم اتوماسیون اداری تدریس می کنن. قبلا گفته باشم هر حرکتی سر کلاس انجام داد اصلا تعجب نکنین!!! بر خلاف قیافه و هیکل حرکات جالبی سر کلاس انجام میده!!

دیگه نکته قابل ذکری نیست. ما هم کم کم داریم جمع و جور می کنیم که 4 شنبه بریم;) یعنی داریم روزشماری می کنیم. واسه برگشت یه خورده کمکاری می کنن. مثلا بچه های شیراز رو با اتوبوس میفرستن در صورتی مه پرواز وجود داره. بچه های بوشهر هم همینطور. فقط هم واسه شهر محل سکونت که تو پرونده ثبت شده بلیط میگیرن. مثلا من که بوشهری هستم نمی تونم درخواست بدم که برم تهران.

حتما اطلاع دارین که افزایش حقوق نفت هم همون 15 درصد شد + 5% شایستگی که معلوم نیست به کی برسه(با توجه به رتبه بندی A B C D E). به ما تازه استخدام ها که نمی رسه. تو سایت ها دیدم اکثرا ناراضی بودن. گفته بودن قبلا اینجوری بوده که مثلا 10 درصد بیس بعلاوه یه مبلغ ثابت. الان با وجود 15 درصد هر کی بیسش بالاتر باشه بیشتر میره رو حقوقش و مثلا می بینی یکی با اعمال ضرایب 700 تومن رفته رو حقوقش و دیگری 200 تومن.

نتیجه گیری کلی از دوره رو هم میزارم واسه هفته بعدی. اینکه آیا این دوره مفید بود یا فقط وقت تلف کنی و الافی بود و...

خدا خیرت بده.
واقعا کارت درسته،تو این چند روزی که من عضو اینجا شدم گزارشهای شما یکی از مفید ترین مطالبی بوده که خوندم.
انشالا موفق باشی

سائل

عضو جدید
شنیدم نمیشه غیر از خوابگاهایی که میدن سکونت داشت. انگار 14 روز کامل به شرکت متعلقید. درسته؟ مگه میشه خونه گرفت و اون 14 شب نری خوابگاه؟
خب وقتی از خونه پدری تا محل کار برای من 50 دقیقه راه است ولی از جم(احتمالا محل سکونت آنجا باشه)تا محل کار 60 تا 65 دقیقه ، خب کدوم مسیر برای رفت و آمد منطقی تره؟

mohandes851

عضو جدید

سلام دوست عزیز
خیلی خوشحالم که داره دوره عمومی اموزشی تون تموم میشه منم با اینکه pogcنیستم اما از مطالبتون استفاده کردم .
یه سوال دارم اینکه ایا ماها که هنوز دعوت به اموزشی نشدیم اضافه حقوق شامل ما میشه؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه دوستان گروه C که افتادن آغاجاری و البته شاید کلیه دوستانی که هنوز دعوت نشدن
سلام.من جزئ گروهی بودم که 17/4 دعوت شدم اهواز و بعدشم اعزام به امیدیه. همون روز به بچه ها یک هفته مرخصی دادن که برن وسایلشون رو آماده کنن و برگردن ،من که راهم خیلی دور بود نرفتم. شد که از بعضی چیزا اطلاعات موثق تری ÷یدا کردم (چون شایعات خیلی زیاده).
مثلا این موضوعات که بخاطر تحریم و ... کار ما عقب افتاده و امثالهم اصلا وجود نداره.فقط و فقط به خاطر اینکه جذب انبوهی کردن که تو خدمات و اسکان و آموزشش موندن ما اینقدر معطل شدیم.پس هیچ جای نگرانی وجود نداره و خودتون به طور منطقی حساب کنید که کی موقعیت اسکان و آموزش خالی میشه تا بتونن شما رو دعوت کنن.
دوم اینکه دلیل مرخصی یه هفته ای فقط نبود جای خواب بود و بقیه حرفاشون بهونه.یه خوابگاه دارن می سازن که قرار بوده شنبه تحویل شه که نشد ....ما رفتیم مرخصی....قرار شده بود که شنبه آینده شه که نمی شه...مرخصی تا چارشنبه تمدید شد...احتمالا اونم نمیشه و به من گفتن شاید دو سه هفته همینطور مرخصی هاتون تمدید شه. بعلاوه اینکه در واقع ما اونجا اصلا کاری نداریم چون واسه گروه A,Bهم برنامه مدونی ندارن و تنها دلیلی که گروه A,C رو الکی تو واحدها دارن هی جابجا می کنن - به اسم آشنایی با سازمان- اینه که مرکز آموزش فنون از گروه Bخالی شه .پس اینو بدونید که تا ابتدای مهر ما اونجا کار خاصی نداریم و ممکنه در رفت آمد باشیم یا مرخصی!
تازه واسه گروه B هم دارن خوابگاه می سازن و اونم حالا حالا ها آماده نمیشه-شاید اونام بعد از دوره آموزش به علافی های جدید بخورن-. پس در نظر داشته باشید که این یه سال آینده رو هم با اما و اگر و شاید باید زندگی کرد و گذروند و چاره ای هم نیست.
دیر و زود داره .........سوخت و سوز نداره
ناگفته تماند که دارن تمام سعیشونو می کنن ،مخصوصا تو امیدیه که خیلی دلسوزانه پیگیرن.اما اهواز واقعا نمی دونه با بی برنامه بودنش چه بلایی سر زندگی آدما آورده. الان کسایی هستن تو مرکز فنون که 50 روزه بچشونو ندیدن خونوادشونو که بماند.یه کاری کردن که ما در حسرت رفتن به اونجا باشیم و اونایی که اونجان در حسرت اومدن به خونه!
انشاء الله که همه مشکلاتشون حل شه و بتونن یه جوری این مدت رو هم به خوبی سپری کنن
واسه خودش یه مقاله شد شاید ویرایشش کردم و فرستادم واسه سمینار نفت.....
خوش باشید.

به امیدیه خوش اومدی رفیق.
اونجا زیارتت می کنیم.:D

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز
بجه هاي نفت خيز جنوب كه زياد بودن تو تايپيك اما خوشبختانه عده زياديشون دعوت به اموزش يا كار شدن ما فلاتي ها هم كلا 96نفر مونديم كه تعدادمحدودي مون ميايم اينجا و ساير شركت ها هم تك وتوكي كه نرفتن ميان سر ميزنن
البته شايدم خيلي ها سر بزنن اما چون هيچ كس خبر جديدي نداره چيزي نمي نويسه
فلاتي هايي كه اموزشن دسترسي به نت ندارن پارسي ها هم حكما خبري ندارن كه چيزي نمي نويسن :cool:

سلام ما مخلصیم.:D
گاهی هم کامنت ها رو می خونیم.اره نفت خی جنوب تقریبا از شرکت های دیگه اینجا بهتر عمل کرده.
ما که طبق روال داریم میرم سرکار.
:cool:

والا من میام اینجا می بینیم بعضی شرکت ها هنوز دعوت به کار نکردن شاخ در میارم.:confused:

ایشالا همه از بلاتکلیفی بیرون بیان.
:gol:

فقط من موندم شرکت نفت هنوز نتنسته استخدامی های امسالو سامان بده چطور میخواد 2000 نفر دیگه ابان ماه نیرو بگیره:surprised:

farjamii

عضو جدید
خب وقتی از خونه پدری تا محل کار برای من 50 دقیقه راه است ولی از جم(احتمالا محل سکونت آنجا باشه)تا محل کار 60 تا 65 دقیقه ، خب کدوم مسیر برای رفت و آمد منطقی تره؟

شاید کارتون اقماری نباشه و دائم باشید. نمیدونم. اینجوری بشه که در حالت اقماری بتونیم خونه بگیریم خیلی خوبه

emr1390

عضو جدید
کنترل وابزار دقیق

کنترل وابزار دقیق

دوست و همکار آینده

سلام دوست عزیز

من الان تو ماهشهرم.رشته ام هم ااکترونیکه.تو دوره ما تعدادی کنترل هم هست.همانطور که در دوره قبلی هم تعدادی بوده.دوره ها هم نشون میده که ابزار دقیق واتوماسیون برای رشته های الکترونیک ومخابرات وکنترل یکیه.یعنی اینکه برای بچه های الکترونیک هم دوره PLC &DCS گذاشتن.خیلی هم گرفتن چیزی حود 70 الی 80 نفر شاید هم بیش.کار بچه هاب برق به غیر از قدرت همه شون یکیه.این رو از دوره های تخصصی که الان میگذرونیم وتجربه قبلیم میگم.یه برداشت شخصیه.امیدوارم موفق باشد.:gol:

emr1390

عضو جدید

سلام بر همشهری عزیز.
من دوستانی دارم که اونجا کار میکنن وشبها هم میرن خونه شون نه خوابگاه.اگه رو سکو باشی این حرفها مصداق داشت.اما یه نیروی اقماری طبق کلاسهایی که الان میگذرونیم 168 ساعته.پس بابت شبها به کسی چیزی نمیدن.خوش بگذره جوون

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خدا خیرت بده.
واقعا کارت درسته،تو این چند روزی که من عضو اینجا شدم گزارشهای شما یکی از مفید ترین مطالبی بوده که خوندم.
انشالا موفق باشی

خواهش می کنم دوست عزیز. من به این تاپیک و بچه هایی که اطلاعات میذاشتن مدیونم. و این رو وظیفه خودم می دونم که اگه اطلاعات و یا گزارشی از وضعیت اینجا باشه خدمت سایرین اعلام کنم. تا اینکه گروه های بعدی با دید بازتری به اینجا بیان.

سلام دوست عزیز
خیلی خوشحالم که داره دوره عمومی اموزشی تون تموم میشه منم با اینکه pogcنیستم اما از مطالبتون استفاده کردم .
یه سوال دارم اینکه ایا ماها که هنوز دعوت به اموزشی نشدیم اضافه حقوق شامل ما میشه؟

سلام. ممنون از لطف شما. بله صد در صد اضافه حقوق شامل شما هم میشه. قرارداد شما از بدو دوره آموزشی بسته میشه و با بیس جدید. مثلا برای رشته های مهندسی تقریبا 400 تومن در میاد. برای ما هم که تو قرارداد بیسمون مربوط به پارسال هست یعنی 346 تومن، تعدیل می خوره. یعنی از تاریخ استخدام همون 400 تومن محاسبه میشه. سوال دیگه ای هم داشتی در خدمتیم.

سائل

عضو جدید
شاید کارتون اقماری نباشه و دائم باشید. نمیدونم. اینجوری بشه که در حالت اقماری بتونیم خونه بگیریم خیلی خوبه
از آقای امیری که پرسیدم، اون هم همین رو گفت.یعنی باید در آینده ببینند که کدام قانون شامل حال من می شه. موقع آزمون که ما رو بومی حساب نکردند.
در رابطه با خونه گرفتن، فکر کنم حق مسکن می دهند بعلاوه اینکه می شه خونه گرفت. مانند متاهلین که به احتمال زیاد خونه ندارند که بهشون بدهند و باید در یکی از مناطق شهری خونه بگیرند.
سلام بر همشهری عزیز.
من دوستانی دارم که اونجا کار میکنن وشبها هم میرن خونه شون نه خوابگاه.اگه رو سکو باشی این حرفها مصداق داشت.اما یه نیروی اقماری طبق کلاسهایی که الان میگذرونیم 168 ساعته.پس بابت شبها به کسی چیزی نمیدن.خوش بگذره جوون
ممنون emr جان
حالا واقعا همشهری هستیم؟!
اگه هستیم که یه ندایی بده تا ما تو هوا "واجخونیمش"(کلمه محلی است)

سائل

عضو جدید
سلام دوست عزیز

من الان تو ماهشهرم.رشته ام هم ااکترونیکه.تو دوره ما تعدادی کنترل هم هست.همانطور که در دوره قبلی هم تعدادی بوده.دوره ها هم نشون میده که ابزار دقیق واتوماسیون برای رشته های الکترونیک ومخابرات وکنترل یکیه.یعنی اینکه برای بچه های الکترونیک هم دوره PLC &DCS گذاشتن.خیلی هم گرفتن چیزی حود 70 الی 80 نفر شاید هم بیش.کار بچه هاب برق به غیر از قدرت همه شون یکیه.این رو از دوره های تخصصی که الان میگذرونیم وتجربه قبلیم میگم.یه برداشت شخصیه.امیدوارم موفق باشد.:gol:
emr جان
تو دوره اول گویا فقط تعدادی ارشد کنترل حضور داشته اند و از کارشناسی کسی نبوده! ولی تو دوره دوم رو اطلاع دقیقی نداشتم و به حرف آقای داوری که گفتند: دوره دوم اعزام کارشناسی کنترلی نداشته ایم استناد کردم.

babakv

عضو جدید
من و 2تا از دوستام که اسم اونا هم بود مکانیک سیالات هستیم

همون شماره که بچه ها گذاشتن و اخرش 2121 هست

دوست عزیز و هم رشته گرامی :smile:
من زنگیدم به شیبانی گفت تو لیست نیستی !! به نظرت ممکنه استباه کرده باشه ؟آخه منم سیالاتم. ظاهرا سیالاتی زیادن واسه این گروه :redface:
به من گفتش تا هفته آینده 30 یا 40 نفر دیگه اضافه میشن به لیست .زمانیکه شما لیست رو نگاه کردی آیا اضافه شده بودن ؟ یعنی لیست بسته نهایی بوده ؟؟ اگه کسی رو بفرستم شرکت جواب میدن بهش؟؟
راستی شما از کجا هستید؟ دوستاتون که دعوت شدن از کجا هستن؟ اگه تاریخ طب صنعتی خودتون و دوستاتون رو هم بگید ممنون میشم . تاریخ طب من 2 اردیبهشت بود .
ببخشید سوالام زیاد شدن . :redface:
ممنون

roseperfume2007

عضو جدید
دوست عزیز و هم رشته گرامی :smile:
من زنگیدم به شیبانی گفت تو لیست نیستی !! به نظرت ممکنه استباه کرده باشه ؟آخه منم سیالاتم. ظاهرا سیالاتی زیادن واسه این گروه :redface:
به من گفتش تا هفته آینده 30 یا 40 نفر دیگه اضافه میشن به لیست .زمانیکه شما لیست رو نگاه کردی آیا اضافه شده بودن ؟ یعنی لیست بسته نهایی بوده ؟؟ اگه کسی رو بفرستم شرکت جواب میدن بهش؟؟
راستی شما از کجا هستید؟ دوستاتون که دعوت شدن از کجا هستن؟ اگه تاریخ طب صنعتی خودتون و دوستاتون رو هم بگید ممنون میشم . تاریخ طب من 2 اردیبهشت بود .
ببخشید سوالام زیاد شدن . :redface:
ممنون

من از بوشهر هستم.تاریخ طبمون متفاوت بود.دوستم 6 اسفند بود و من 23 فروردین

نه لیستی که به من داد نهایی نبود

اره اگه برید حتما جواب میدن ولی تلفنی خیلی کم جواب میدن

m_tavakoli

کاربر فعال
هیچ خبری نیست....
خبری باشه اطلاع رسانی خواهد شد صدرصد...

سلام به همه ی دوستان قدیم و جدید این تاپیک...
یه خبر از تکمیل ظرفیت پالایش و پخش برای عزیزان منتظر....
اقا به یکی از دوستای من که تو مصاحبه رد شده بود زنگ زدن که بیا برا طب صنعتی و ادامه ی مراحل استخدام...
کلا این شرکت پالایش و پخش شرکت مرموزیه! تو سایت اعلام نمیکنه فقط از طریق تماس تلفنی ارتباط برقرار میکنه!!!!
ضمنا اخوی های گرام این نکته رو هم مد نظر داشته باشن که سالگرد آزمون استخدامی نزدیکه هرکی وضعش خوبه یه کیکی چیزی سفارش بده... اگه امکانش هست بچه های تهران یه سانس سالن همایش های برج میلاد رو هم رزرو کنن یه مراسمی برگزار کنیم کمی اشک بریزیم برای این یه سال انتظار و استرس!!! :biggrin:

بالا