[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

babakv

عضو جدید
سلام به دوستای عزیزم

برای من هم 14 خرداد پیامک دعوت به کار اومد.

اما نمیدونم چه جوری خودمو 1 تیر برسونم ماهشهر

هوایی 31 خرداد اصفهان به ماهشهر مستقیم پرواز داره اما گفته همون 1 تیر بیاید

زودتر بریم جای خواب میدن؟

کسی نظری نداره بگه؟

تبریک میگم مهندس .:gol:
گرایشت چیه؟؟ تاریخ طب و گزینش رو هم میگی؟؟

z8000

عضو جدید
سلام به همه دوستان

من گروه A مناطق نفتخیز جنوب بودم الان دو هفته که گچساران کار میکنم

از بچه های گروه B کسی نیست ؟

بچه هایی که مرکز فنون اهواز اموزش میبینن کلاسا تایم صبح و بعدازظهر از چه ساعتی شروع میشه ؟

active2010

عضو جدید
سلام دوستان.من 1 تیر باید برای آموزش برم ماهشهر.متاسفانه هر سه امتحان دانشگاه توی تاریخهای 2 و 23 و 27 تیر افتاده.نمیدونم توی آموزش مرخصی میدند یا نه.لطفا اگر کسی اطلاعی در این مورد داره راهنمایی کنه.با تشکر.

دوست عزیز فکر کنم بهتر باشه یه زنگ به شرکت بزنی که اگه امکانش باشه ماه بعد اعزام شی
چون سه تا امتحان داری و کارت با یکی دو روز مرخصی راه نمیوفته
فقط زودتر تصمیمتو بگیر که اگه خواستی عقب بندازی بعد نگن دیگه نمیشه و باید زودتر زنگ میزدی

jagzira

عضو جدید
سلام به دوستای عزیزم

برای من هم 14 خرداد پیامک دعوت به کار اومد.

اما نمیدونم چه جوری خودمو 1 تیر برسونم ماهشهر

هوایی 31 خرداد اصفهان به ماهشهر مستقیم پرواز داره اما گفته همون 1 تیر بیاید

زودتر بریم جای خواب میدن؟

کسی نظری نداره بگه؟

تبریک میگم دوست عزیز بزا من 13 خرداد پیامک اومد. به شما زنگ هم زدند یا همون sms ؟

شفق1

عضو جدید
زمان ثبت نام استخدام در شرکت نفت ویژه خانواده شهدا و جانبازان آغاز شد
خانواده های شهدا و جانبازان استان البرز برای استخدام در شرکت نفت می توانند به واحد اشتغال اداره کل بنیاد شهید استان مراجعه کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، خانواده های شهدا، ایثارگر و جانباز استان البرز با مدرک کارشناسی ارشد کارشناسی و کاردانی رشته های موجود در فایل پیوست به منظور استخدامی در شرکت نفت می توانند به واحد اشتغال اداره کل بنیاد شهید استان مراجعه کنند.
فرزندان و همسران شاهد، جانبازان 5 درصد به بالا و آزادگان با یک سال اسارت به بالا برای استخدام در شرکت نفت مجاز به ثبت نام هستند.
انتخاب واجدین شرایط با اولویتهای بومی و اولویتهای قانونی مصوب خواهد بود و همچنین ردیف درج اسامی در لیست ارسالی استان ازجمله ملاک تعیین اولویت افراد می شود.
تعیین محل خدمت بصورت پیشنهادی بوده و شرکت ملی نفت ایران با توجه به نیاز شرکتهای تابع خود می تواند محل خدمت معرفی شدگان را تعیین کند.
معرفی شدگان توسط استانها بعنوان پذیرفته شدگان قلمداد نخواهند شد.
16 خرداد 1391
قضاوت با شما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:que:

roseperfume2007

عضو جدید
منم همین مشکل رو دارم.واسه همین دایم دعا میکنم که تیر اعزام نشم.
هرچند چون هم رشته هستیم احتملا منم تیر اعزام بشم

ارسال سوال به 30006473
پاسخ:

برای تغییرزمان با اداری تماس بگیرید

س:جواب نمیدن .خیلی تماس گرفتم

جواب:سرشون شلوغه.تلاش کنید تا به نتیجه برسید.

بچه ها به خط مستقیم 2121 تماس بگیرید برای این موضوع

civil 64

عضو جدید
سلام دوستان نمی خواهد زیاد نگران باشید بلاخره همه را برای آموزش دعوت می کنند که این دعوت هم بر اساس رشته هر فرد و نیاز شرکت می باشد مثلا من که رشته عمران بودم و تمام هم رشته ای های من را برای یک تیر دعوت کردن پس نگران نباشید اگر حتی پرونده تان هم تکمیل نباشد هنگام دعوت به آموزش هم رشته ای هایتان هر وقت که باشد اگر پرونده تان ناقص باشد احتمالا با شما تماس می گیرند که مثلا فلان مدارک را بیار تا پرونده ات تکمیل شود تا مثلا یک مرداد به دوره آموزشی بروی پس نگران نباشید.

ramin1400y

عضو جدید
سلام دوباره به دوستان

از دوستانی که ماهشهر دوره اول اعزام شدند کسی نیست جواب منو بده؟
سؤال اول:
31 خرداد اگه ماهشهر باشیم به جای 1 تیر امکان اسکان وجود داره داخل مجتمع شرکت نفت؟
سؤال دوم:

امروز یعنی 17 خرداد ماه تماس تلفنی از تهران داشتن آدرس ماهشهر رو دوباره دادن

اما به من گفتن
پاسپورتت رو باید بیاری!!!
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:کسی هست اینجا بدونه پاسپورت میخوان برای چه کاری؟

در جواب آقا بابک باید بگم من مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک در حرارت و سیالات دارم اصالتاً مشهدی ام

در جواب آقای jagzira هم اینکه امروز تماس گرفتن تلفنی البته سر ظهری هم آدرس ماهشهر رو دوباره اس ام اس کردن

با تشکر از همه دوستان

majid2798

عضو جدید
سلام دوباره به دوستان

سؤال اول:
31 خرداد اگه ماهشهر باشیم به جای 1 تیر امکان اسکان وجود داره داخل مجتمع شرکت نفت؟
سؤال دوم:

اما به من گفتن

در جواب آقا بابک باید بگم من مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک در حرارت و سیالات دارم اصالتاً مشهدی ام

در جواب آقای jagzira هم اینکه امروز تماس گرفتن تلفنی البته سر ظهری هم آدرس ماهشهر رو دوباره اس ام اس کردن

با تشکر از همه دوستان

در جواب سوال اولت که گفتن دیگه بچه ها.آره اسکان میدن.
اما سوال دومت:

تا حالا مسافرت خارج از کشور داشتی؟؟

آخرین ویرایش:

palou

عضو جدید
با سلام. اقا با چه شماره ای واسه جواب گزینش تماس گرفتی من که هر چی به 02166725057 زنگ می زنم کسی جواب نمی ده.ممنون

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوباره به دوستان

سؤال اول:
سؤال دوم:

اما به من گفتن

با تشکر از همه دوستان

سلام تبريک ميگم همشهری
واسه ما که 4 خرداد بوديم آره ميشد اما واسه شما ها با توجه به اینکه ما همچنان اینجاييم و همينجوريش تو سرويس دادن موندن نميتونم با قطعيت جواب بدم! اما شما بيا يجوری جات ميديم نترس فوقش ميری مسجد ممکو يه شب رو

پاسپورت رو هم واسه این ميخوان چون نماينده حراست شرکت مياد و شماره پاسپورت رو نياز دارين که تو فرمها پر کنيد! من خودم شماره پاسپورتم رو از خونه زنگ زدم پرسيدم و نميدونم درست گفتن يا نه!
در کل ما گروه اول يه جورايی همه چيز رومون آزمايش شد تا گروه های بعدی بدون مشکل باشن و مث ما هر روز نگن اینو بيارين اونو بيارين!

farkhaniii

عضو جدید
سلام تبريک ميگم همشهری
واسه ما که 4 خرداد بوديم آره ميشد اما واسه شما ها با توجه به اینکه ما همچنان اینجاييم و همينجوريش تو سرويس دادن موندن نميتونم با قطعيت جواب بدم! اما شما بيا يجوری جات ميديم نترس فوقش ميری مسجد ممکو يه شب رو

پاسپورت رو هم واسه این ميخوان چون نماينده حراست شرکت مياد و شماره پاسپورت رو نياز دارين که تو فرمها پر کنيد! من خودم شماره پاسپورتم رو از خونه زنگ زدم پرسيدم و نميدونم درست گفتن يا نه!
در کل ما گروه اول يه جورايی همه چيز رومون آزمايش شد تا گروه های بعدی بدون مشکل باشن و مث ما هر روز نگن اینو بيارين اونو بيارين!

داوود جان اگر پاسپورت نداشتیم چی؟

yas_85

عضو جدید
سلام دوباره به دوستان

سؤال اول:
سؤال دوم:

اما به من گفتن

با تشکر از همه دوستان

سلام دوست عزیز
در پاسخ به سوال شما و سایر دوستانی که دعوت شدن یا سری بعد دعوت میشن،این نکات رو مد نظرداشته باشین
اولا راجب به اومدن اگه یه روز قبلش بیاین هیچ مشکل
نیست
وقتی میاین 12 تا عکس از خودتون داشته باشین
اگه گفتن پاسپورت بخاطر حراست نفت و گاز پارس هستش،چون یه سری فرم باید پر کنین که تو اون شماره پاسپورت و تاریخ صدورش رو ازتون میخواد
اگه متاهل هستین به کپی از تمام صفحات شناسنامه و یک کپی از کارت ملی همسرتون داشته باشید
گپی کارت ملی و پایان خدمت و شناسنامه از خودتون چندین تا داشته باشین که هر وقت لازم شد سریع ارائه بدین
اونایی که میان فرودگاه اهواز،هزینه تاکسی فرودگاه در بستی تا ماهشهر 42 تومنه،که اگه یه نفر باشی احتمالا شرکت قبول نمیکنه،پس بهتره یا چند نفر بشین که شرکت بپذیره یا از اهواز تا مهشهر رو با اتوبوس بیاین
لاشه بلیط و فاکتور تاکسی یادتون نره
موفق باشید
یا علی

آخرین ویرایش:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم پاسپورت ندارم:confused:
تکلیف چیه اونوقت ؟؟؟

داوود جان اگر پاسپورت نداشتیم چی؟

خب جواب این سؤال بسيار ساده است !;)
پاسپورت که مث شناسنامه و کارت ملی نيست که همه داشته باشن، تو اون فرم مينويسين که پاسپورت ندارم! مث من که تو قسمت تاهل نوشتم متاهل نيستم!:biggrin:

takmilzarfiat

اخراجی موقت
درود خدا بز منتظران تکمیل ظرفیت دکتر سلحشور می خواهد به سوالهای شما پاسخ دهد تماس گرفته اعتراض کنید
دکتر کریم سلحشور به سوالات... پرسش شما از معاون منابع انسانی وزیر نفت چیست؟
۱۳۹۱/۳/۱۶

دکتر کریم سلحشور به سوالات کاربران پانا نیوز پاسخ می‌دهد 20:47

به‌دنبال سفرهای دوره‌ای معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت به مناطق عملیاتی صنعت نفت که با هدف بررسی حضور مشکلات و چالش‌های کارکنان صورت گرفت، این بار قرار است کریم سلحشور در مصاحبه‌ای با پانا نیوز به سوالات کاربران این سایت تخصصی صنعت نفت پاسخ گوید.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، با روی کار آمدن معاون جدید منابع انسانی وزارت نفت، رسیدگی به مشکلات کارکنان و در راس آنها تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری که سال‌ها در ابهام مانده بود، وارد دور جدیدی شد.

ایجاد مرکز پاسخگویی و اطلاع‌رسانی، صدور سه بخشنامه مرتبط با ساماندهی نیروهای پیمانکاری، برگزاری جلسات حضوری با بانوان صنعت نفت به مناسبت روز زن، دیدار عمومی با کارکنان شرکت‌های مناطق نفتخیز جنوب، ملی حفاری، بهداشت و درمان و دانشگاه صنعت نفت در نخستین دور سفر به مناطق عملیاتی و صدور دستور ایجاد کمیته‌هایی برای بررسی و پیگیری مشکلات کارکنان، سفر به عسلویه و نشست حضوری با کارکنان فعال در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، نفت و گاز پارس، شرکت‌های پتروشیمی و خانواده‌های ساکن در شهرک جم در دومین سفر این مقام مسئول به مناطق عملیاتی و آگاهی از مسائل موجود در این مناطق عملیاتی از جمله اقدامات معاون وزیرنفت در ماه‌های گذشته بوده است.

در همین راستا در مسیر بازگشت از سفر اخیر به عسلویه، دکتر کریم سلحشور با تاکید بر مطالعه روزانه سایت پانا نیوز و اهتمام جدی به نظرات کاربران آن، به خبرنگار پانا نیوز قول داد تا در آینده نزدیک گفت‌وگویی با محوریت پاسخ‌دهی به سوالات کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی و پیمانکاری صنعت نفت انجام دهد.

به این ترتیب از کاربران محترم سایت پانا نیوز درخواست می‌شود تا 20 خرداد، سوالات و مشکلات خود را به صورت کلی و کوتاه مطرح کنند تا با معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در میان گذاشته شود. همچنین اگر در مناطق و شرایطی خاص مشکل مشابهی برای گروهی از کاربران وجود دارد، می‌توانند با ذکر محل خدمت به طرح مشکل خود بپردازند.
درود خدا بز منتظران تکمیل ظرفیت دکتر سلحشور می خواهد به سوالهای شما پاسخ دهد تماس گرفته اعتراض کنیدhttp://www.pananews.ir/news/10010/دکتر-کریم-سلحشور-به-سوالات-کاربران-پانا-نیوز-پاسخ-می‌دهد----20:47/

tak2750

عضو جدید
خب جواب این سؤال بسيار ساده است !;)
پاسپورت که مث شناسنامه و کارت ملی نيست که همه داشته باشن، تو اون فرم مينويسين که پاسپورت ندارم! مث من که تو قسمت تاهل نوشتم متاهل نيستم!:biggrin:

منم پاسپورت ندارم:confused:
تکلیف چیه اونوقت ؟؟؟
فکر کنم که فقط پاسپورت رو میخان بدند به حراست تا حال اونایی رو که رفتند تایلند ،بگیرند.:biggrin:

ramin1400y

عضو جدید
سلام آره ترکیه رفتم

اما نکنه مثله سپاه میخوان ضبط کنن پاسپورت رو تا کسی بیرون نره از کشور؟

ramin1400y

عضو جدید
thanks

thanks

سلام مهندس

خیلی ممنون

پاسپورت رو پس نیارم؟ یه موقع نگیرن پس ندن ;)

سلام تبريک ميگم همشهری

sayalat83

عضو جدید
آقا رامین طبتون کی بود؟آخه شرکت گفت که بچه های سیالات ماه بعد اعزام میشن.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آره ترکیه رفتم

اما نکنه مثله سپاه میخوان ضبط کنن پاسپورت رو تا کسی بیرون نره از کشور؟

سلام مهندس

خیلی ممنون

پاسپورت رو پس نیارم؟ یه موقع نگیرن پس ندن ;)

از ما که خود پاس رو نخواستن! چون اصن همراهمون نبود!
فقط گفتن شماره و تاريخ صدورش رو بنويسين تا بعدا هرجا خواستين برين به ما اطلاع بدين! واسه گروه شما نميدونم چجوريه!
اما فک نميکنم اینجوری باشه که شما ميگيد

بالا