[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

naeem63

عضو جدید
مراحل آموزش های عمومی و بخشی از آموزش های تخصصی و کارگاهی اولین گروه نیروهای جدیدالاستخدام شرکت از روز شنبه 6 خردادماه در مرکز آموزش ماهشهرآغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گازپارس در این دوره 250 نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و با رشته های مختلف تحصیلی حضور دارند که آموزش های فوق تا پایان تیرماه ادامه خواهد داشت.
شایان ذکر است که پس از پایان دوره ، این عزیزان به عسلویه اعزام میشوند

در مجموع 1018 نیروی جدید در آزمون سال گذشته در شرکت نفت و گاز پارس جذب شده اند

dashhadi

عضو جدید
دوستان خاهشا اونجا خیلی صحبت از تعهد نکنن... نه اینکه اونا یادشون نباشه ..ولی دیگه ما تو دهنشون بندازیم هم نوبره

راس میگه، قابل توجه بچه هایی که رفتن ماهشهر ، اصلا صداشو درنیارین. اگه حرفی هم زدن مبنی بر تعهد ، تا جایی که میشه لفتش بدینو بپیچونین ;)

mirara

عضو جدید
كسي ميدونه از اين مثلا نفت كارت و امكانات رفاهي و بيمه نفت و ... از كي ميشه استفاده كرد؟يعني بايد اول رسمي بشيم كه بشه استفاده كرد؟
اگه از اول كار بشه كه به بچه هاي گروه اول بايد اين مسائل رو بگن

delbarjoon

عضو جدید
1.200 نیست دوست عزیز.

برای لیسانس فنی : 1.323.000 مال سال 90 بوده(بدو استخدام) . امسال 15 درصد افزایش حقوق دولت اعمال کرده تازه 78100 تومنم برای خروج از نظام هماهنگ به لیسانسا قراره اضافه بشه.
هیچ کدوم از بچه های پارس نگران حقوق نباشید که عالیه شکر خدا
;)

فقط تنها نگرانی تاریخ اعزامه
:cry:[/QUOTE

مهندس جان پس چی میگه این r0ospi
یعنی اینطور که شما میگی تقریباً به 1.9 میلیون میرسه برای بدو استخدام
حالا ما که سابقه کار داریم 10 سال ، اگر 5 سالش هم قبول شه چطور میشه ؟
راجب نفت کارت هم اگر اطلاعات دارید بگید لطفاً .

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم وضعیت تهویه مطبوعش چطوره (کولر و .. )؟ باشگاهی استخری چیزی نداره؟ چه چیزاییش عمومیه؟؟ چند متری هستش اتاقاش؟ آشپزخونه هم داره؟یا عمومیه؟

والا من که راضی ام ، تر و تميز و مرتب ، هوا بيرون ساختمون خوبه حتی ميتونم بگم بعضی وقتا از شهرمون خنک تره! اما تو اتاقا کولر گازی هست! حمام و توالت و آبدارخانه و خانه داری (بند رخت و اینا ) مشترک که هر طبقه (بلوکاش 3 طبقه اس) واسه خودش مجزا داره
والا متراژش رو نميدونم دقيق اما واسه يه نفر ميتونم بگم بزرگم هست (حداقل واسه من بزرگه)آشپزخونه هم يه آبدار خونه داره که واسه ظرف شستن و ایناس

yas_85

عضو جدید
سلام دوستان عزیز:gol:
بعد از یه غیبت 20 روزه اینبار از ماهشهر شهرک بعثت شرکت ره آوران فنون پتروشیمی مزاحمتون میشم
عشق است POGC
;)
اینجا
همه چی آرومه
دوتا اتاق بالاتر از اتاق من آقا داوود ONE_1 تشریف دارن
فعلا تو این واحد ما دو نفریم
هر کی سوالی داره ما در خدمتیم

yas_85

عضو جدید
سلام آقای yas_85 تمام اتاقا تک نفرست؟از امکانات ورزشی واسمون بگو.

والا ظاهرا همه اتاقا تک نفرست
امکاناتم گفت اینجا هم استخر داره هم بدن سازی
اما خوب اونو فردا باید بریم با داوود سر بزنیم ببینیم چه جوریه
خبرش رو بهتون میدیم

arthas

عضو جدید
اه،چه جالب امروزم به من زنگ زدن گفتن دوشنبه اونجا باشم!!!
به من گفتن بیا ساختمان مدیریت پایانه ها،به شما گفتن که کجا برید؟؟؟

همین جایی که به شما گفتن . انتهای شرقی بیدخون - ساختمان مدیریت پایانه ها و امور گمرکی ساعت 9.30 .. اما شما که یه شرکت دیگه ای . فکر کنم برای تفریح و دست گرمی ما رو خواستن.

آخرین ویرایش:

arthas

عضو جدید
آره 3 نفر بوديم نفری 12600 ميشه ! البته ازش فاکتور گرفتيم که بعدا بديم پولش رو بگيريم
قيمتش همينه
ميتونی هم بری ترمينال تپه هر 3 ،4 ساعت يه بار اتوبوس داره (البته ميگن صبح هاس من نميدونم)
کاش بجای مهندسی تو این خطه کار میکردیم .
این همه ما رو کشتن حالا میخوان 1.200 بدن بهمون . پف . :razz: البته به گفته دوستان به گفته های این آقای داوری هم هیچ اعتباری نیست .
رو سکو هم 1.800 انگار اینا برده گرفتن سکو به اون وحشتناکی روانی میشی . چقد کار کنیم تا بره بالا میترسم پیر شیم . من که شنیدم رو سکو حقوقت تا 3 میره . یعنی تا کی حقوقمون اینقدره .

آخرین ویرایش:

peykar

عضو جدید
همین جایی که به شما گفتن . انتهای شرقی بیدخون - ساختمان مدیریت پایانه ها و امور گمرکی ساعت 9.30 .. اما شما که یه شرکت دیگه ای . فکر کنم برای تفریح و دست گرمی ما رو خواستن.
آخه نمی دونم فلات و نفت و گاز پارس چش به پایانه ها!!!گل گفتی واقعن دارن سر کارمون میذارن!!!تفریحی بهتر از ما پیدا نکردن!!!

reza_kh636

عضو جدید
همممممممممممم
اااااااااااااااااااااااااااایییییییی
ای خدا
خسته شدم
روز 10 - 11 فروردین بود یه پیام برام اومد که اگه مایلی با شرکت گاز همکاری کنی به سایت gaz.iran-azmoon.ir مراجعه کن
باور نمی کنید.چقدر خوشحال شدم....
اخه من الان 8ماهه اومدم تو کار ازاد.نمیدونین چقدر سختی کشیدم.نمیدونین چقدر صدمه خوردم.هر روز از ساعت 7 صبح میرم بیرون .ساعت 11 شب میرم خونه.کاش یه سوپری زده بودم.به خدا راحت تر بود.یا دارم بار میزنم.یا بار خالی میکنم.یا با ماشین وانت بار جابجا میکنم.خیلی مسخرست.کارم اتش نشانیه.دلم خوشه 1 کارگاه دارم.
دارم به زور زندگی میکنم.اشکما در اورده.وضعیتم خیلی خرابه.خیلی داغونم.متعهلم . در حال حاضر چند نفر پولما خوردن.همه ذحمتام به باد رفته.
ولی مجبورم ادامه بدم. اخه متعهلم.باید پول در بیارم.
دلم میخاد فریاد بکشم.دوست دارم داد بکشم.
دیگه خسته شدم.
کاش این وضعیت تکمیل ظرفیت زود معلوم بشه.من دیگه طاقت ندارم.......
نمیشه احساسات را توی نوشته ها جا داد.وگرنه میدیدین چقدر به هم ریختم.

abd888

عضو جدید
از بچه های مناطق کسی هست که گزینش و طبش رو قبل از عید انجام داده باشه و هنوز دعوت نشده
چرا با من تماس نگرفتن دارم کم کم نگران می شم :( آخه به من گفته بودن ک همه چیزت اوکی شده منتظر تماس باش
کسی شماره تلفنی نداره بده به ما که پیگیری کنیم؟

با منم تماس نگرفتن مهندس حتی نگفتن اوکی شده!!!

سلام
من هم همین وضعیت رو دارم، مثل اینکه راه دوریا جواب گزینششون دیرتر میاد...
از بچه های مناطق خبری نیست؟

babakv

عضو جدید
والا من که راضی ام ، تر و تميز و مرتب ، هوا بيرون ساختمون خوبه حتی ميتونم بگم بعضی وقتا از شهرمون خنک تره! اما تو اتاقا کولر گازی هست! حمام و توالت و آبدارخانه و خانه داری (بند رخت و اینا ) مشترک که هر طبقه (بلوکاش 3 طبقه اس) واسه خودش مجزا داره
والا متراژش رو نميدونم دقيق اما واسه يه نفر ميتونم بگم بزرگم هست (حداقل واسه من بزرگه)آشپزخونه هم يه آبدار خونه داره که واسه ظرف شستن و ایناس

سلام دوستان عزیز:gol:
بعد از یه غیبت 20 روزه اینبار از ماهشهر شهرک بعثت شرکت ره آوران فنون پتروشیمی مزاحمتون میشم
عشق است POGC
;)
اینجا
همه چی آرومه
دوتا اتاق بالاتر از اتاق من آقا داوود ONE_1 تشریف دارن
فعلا تو این واحد ما دو نفریم
هر کی سوالی داره ما در خدمتیم

بچه ها اگه امکانش هست میتونین با گوشی از فضای اتاق و ... و امکانات اونجا عکس بگبربن آپلود کنین اینجا لینکشو بزارید . ممنون میشم . آخه من 6 ماهه دنیا اومدم . :razz:
راستی سرعت اینترنتش چجوریه؟؟ پهنای باندش اکی هست؟ دانلود نامحدود یا ....؟

pouri1372

عضو جدید
از دوستان مناطق نفتخیزی که رشته مهندسی شیمی (سمت اپراتور ارشد) هستن و گروه B (این سه ماه مرکز آموزش و فنون در برومی هستن) و شرکت کارون افتادن و دوست دارن که با مارون جابجا بشن، برای من پیغام خصوصی بذارن لطفا و شماره تماسشونم بذارن که باهاشون تماس بگیرم...

kamran2008

عضو جدید
سلام من اهل استان بوشهرم. از بچه های بوشهر کسی تازه گی ها باهاش برای مصاحبه عقیدتی تماس نگرفتن؟ شمارش چنده؟ آخه یه شماره ای به من زنگ زده من نتونستم جواب بده می ترسم واسه مصاحبه عقیدتی بوده باشه خواهش می کنم جواب منو بدین

dashhadi

عضو جدید
همممممممممممم
اااااااااااااااااااااااااااایییییییی
ای خدا
خسته شدم
روز 10 - 11 فروردین بود یه پیام برام اومد که اگه مایلی با شرکت گاز همکاری کنی به سایت gaz.iran-azmoon.ir مراجعه کن
باور نمی کنید.چقدر خوشحال شدم....
اخه من الان 8ماهه اومدم تو کار ازاد.نمیدونین چقدر سختی کشیدم.نمیدونین چقدر صدمه خوردم.هر روز از ساعت 7 صبح میرم بیرون .ساعت 11 شب میرم خونه.کاش یه سوپری زده بودم.به خدا راحت تر بود.یا دارم بار میزنم.یا بار خالی میکنم.یا با ماشین وانت بار جابجا میکنم.خیلی مسخرست.کارم اتش نشانیه.دلم خوشه 1 کارگاه دارم.
دارم به زور زندگی میکنم.اشکما در اورده.وضعیتم خیلی خرابه.خیلی داغونم.متعهلم . در حال حاضر چند نفر پولما خوردن.همه ذحمتام به باد رفته.
ولی مجبورم ادامه بدم. اخه متعهلم.باید پول در بیارم.
دلم میخاد فریاد بکشم.دوست دارم داد بکشم.
دیگه خسته شدم.
کاش این وضعیت تکمیل ظرفیت زود معلوم بشه.من دیگه طاقت ندارم.......
نمیشه احساسات را توی نوشته ها جا داد.وگرنه میدیدین چقدر به هم ریختم.

ومن يتوكل علي الله فهو حسبه إن الله بالغ أمره قد جعل الله لكل شي‏ءٍ قدراً (سوره طلاق ، آيه 3)

وهر كس كه بر خداتوكل كند ، خدا امر او را كفايت مي كند ؛ خداوند فرمان خود را به انجام مي رساند به يقين خدا براي هر چيزي اندازه اي قرار داده است.

ehsan6472

عضو جدید
بچه ها چه گرد و خاکی راه انداختین ماشالله ایول خوشبحالتون موفق باشید.

kamran2008

عضو جدید
بابا شماره ای که به بچه ها زنگ میزنه واسه دعوت کردن به مصاحبه عقیدتی چنده؟ بگین تو رو خدا خیلی نگرانم میرم معتاد میشما

DARKANGEL

عضو جدید
از دوستان مناطق نفت خیز رشته عمران اونهایی که اهواز افتادن و به دلایلی مایل به کار در مسجد سلیمان هستند برای من pm بدن و شماره تماسشون رو بزارن تا تماس بگیرم ...

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه امکانش هست میتونین با گوشی از فضای اتاق و ... و امکانات اونجا عکس بگبربن آپلود کنین اینجا لینکشو بزارید . ممنون میشم . آخه من 6 ماهه دنیا اومدم . :razz:
راستی سرعت اینترنتش چجوریه؟؟ پهنای باندش اکی هست؟ دانلود نامحدود یا ....؟

بيخيال بابا چيز خاصی نداره ميای ميبينی راضی هم بر ميگردی همه چيش اوکيه!
سرعت نتش بگير نگير داره يه وقت خوبه يه وقتايی هم نه.دانلود هم من نکردم چون نميدونم مانيتورينگ داره يا نه که بفهمن کدوم آيپی چقدر ميکشه و اینا در کل واسه اینکه حوصله ات سر نره خوبه

بالا