[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

طه طه

اخراجی موقت
مهندس از شما بعید برای نابودی دیگران خوشحال یشی

این واقعا یک ترا ژدی غمناک خواهد بود .

به به دوباره اومدی.
اگه به تایپیک های قیلی نگاه کنی من از حامیان شما بودم(درود خدا بر بلکبری).
ولی دیگه از تو حمایت نمیکنم چون خیلی پررو شدی پسر.
بعدشم کجای جمله من بوی خوشحالی از نابودی دیگران میداد.این یک جمله خبری بود

Phonex15182

اخراجی موقت
به به دوباره اومدی.
اگه به تایپیک های قیلی نگاه کنی من از حامیان شما بودم(درود خدا بر بلکبری).
ولی دیگه از تو حمایت نمیکنم چون خیلی پررو شدی پسر.
بعدشم کجای جمله من بوی خوشحالی از نابودی دیگران میداد.این یک جمله خبری بود
در عصر آزادی اندیشه نباید دیگران را و آزادی اندیشه را سرکوب کرد

farhangp86

عضو جدید
بچه هاي نفت وگازپارس من خيلي مسيج زدم شركت راجعه زمان اعزام به مشهد...چندصفحه قبل جواباي مسيج رو براتون گذاشتم...هركي مسيج ميده به شركت جواب گرفتش حتما ماروهم درجريان بذاره..ممنون ازهمگي..

سلام من امروز به شرکت مسیج زیر رو دادم که جوابش اینطور آمده:
مسیج: سلام خسته نباشید میخاستم بپرسم که اعزام همه استخدامی ها برای دوره آموزشی تا چه تاریخی طول میکشه و چه مکان هایی هست
پاسخ : سلام تا آخر تابستون طول میکشه . ماهشهر و مشهد و عسلویه قطعی هست

reza.mehr

عضو جدید
مسیج: سلام خسته نباشید میخاستم بپرسم که اعزام همه استخدامی ها برای دوره آموزشی تا چه تاریخی طول میکشه و چه مکان هایی هست

به سلامتی عسلویه هم اضافه شد!

amirelec50

عضو جدید
نفت و گاز پارس

نفت و گاز پارس

اخباری که از نفت و گاز پارس میاد یکم متناقضه، من که شرکت رفته بودم می گفتن دیگه تا تیر اعزام ندارن اما حالا صحبت از اعزام در اواسط خرداد برای مشهده؟ اونجا به من گفتن خیالت راحت تا تیر دیگه هیچ خبری نیست و قطعا تا اون تاریخ اعزام نمیشی منم تازه امروز رفتم برای گواهینامه ثبت نام کردم.

shahbal1

عضو جدید
اخباری که از نفت و گاز پارس میاد یکم متناقضه، من که شرکت رفته بودم می گفتن دیگه تا تیر اعزام ندارن اما حالا صحبت از اعزام در اواسط خرداد برای مشهده؟ اونجا به من گفتن خیالت راحت تا تیر دیگه هیچ خبری نیست و قطعا تا اون تاریخ اعزام نمیشی منم تازه امروز رفتم برای گواهینامه ثبت نام کردم.

والا ماهم مونديم چرا تواين شركت دوجور حرف ميزنن. پيامك هاشون الكيه يا حرفاشون !!!!!! الله اعلم.........

arthas

عضو جدید
بله...يكيشون تو كنگان مشغول كار شده
البته احتمالا به مقطع و نوع رشته هم بستگي داره.اين دو نفر كه ميگفتن شركت لپ تاپ داده بهشون
يكيشون فوق عمران خونده
نه بابا سر کارت گذاشتن یا چیز دیگه بوده .
یه آفتابه هم بهمون بدن باید کلاهمون رو پرت کنیم هوا !

roseperfume2007

عضو جدید

نمی دونم چرا اینقدر ما رو بازی میدن

کف کردیم خوب

حداقل اگه بدونیم که کی اعزام میشیم واسه کارمون تا اونوقت برنامه ریزی می کنیم

roseperfume2007

عضو جدید
بچه ها بیاین اس ام اس بدیم به 15 19

آخه ما که تیرماه سال قبل امتحان دادیم حقمون نیست الان بدونیم که کارمون از کی شروع میشه؟؟؟؟؟؟

roseperfume2007

عضو جدید
از اولش یادتون باشه نمیشه به حرف های شرکت نفت اعتماد کرد.

قرار بود که اردیبهشت بریم شروع به کارمون باشیم

حالا که اردیبهشت هم داره تموم میشه اما وضعیت ما مشخص نیست

babakv

عضو جدید
سلام
بچه ها من همین الان با اقای داوری چت میکردم گفتش
msshhad avasete khordad
r0ospi: seri
r0ospi: 2 mahshahr
r0ospi: hodoode 20 khordad
BABAK: seri 2 mashhad chi?
r0ospi: tir

یعنی 500 تا دیگه میفرستن مشهد . 250 هم ماهشهر .
گفتش کل نیروها 1016 نفره !!!!!

shahbal1

عضو جدید
سلام
msshhad avasete khordad

خيلي آقايي....دمت گرم...اينم بپرس كه چرا تماس ميگيريم ميگن تاتيراعزام نداريم؟؟؟چراآقاي اعتمادي يه چيزديكه ميگه؟؟

shahbal1

عضو جدید
سلام
msshhad avasete khordad

خيلي آقايي....دمت گرم...اينم بپرس كه چرا تماس ميگيريم ميگن تاتيراعزام نداريم؟؟؟چراآقاي اعتمادي يه چيزديكه ميگه؟؟

shahbal1

عضو جدید
سلام
msshhad avasete khordad

arthas

عضو جدید
سلام
msshhad avasete khordad

چند تا نکته : 1- بابا تو دیگه کی هستی . با طرف چت هم میکنی . ما رو که رودررو هم تحویل نمیگیرن !
2- این دیگه چه ایدی هست که طرف داره هر چند اولی o نیست صفره ( روسپ...ی) :redface:
3- دستت درد نکنه اما باید می پرسیدی تکلیفو کی مشخص می کنن که هر کسی کی و تو چه گروهی اعزامه . مهم این هست .
4- باز هم خدا کنه این آماری که دادی درست باشه خدا خیرت بده.

آخرین ویرایش:

naeem63

عضو جدید

سلام دوستان
اینم پاسخ sms شرکت:
سوال: پرونده ام تکمیل شده. تا کی منتظر تماس شما باشیم؟
جواب : همه تو خرداد اعزام میشن.

m_tavakoli

کاربر فعال
سلام آقا مهدی، شما چه کار کردین بالاخره؟ استخدام شرکت پالایش و پخش میشین یا به شکل خصوص استخدام پالایشگاه لاوان؟ اعتراض هاتون نتیجه داد؟

سلام ارش جان... نه بابا هنوز که به نتیجه نرسیده. حالا داریم پیگیری میکنیم..... تا چی پیش بیاد....:(

shamabady

کاربر فعال
در عصر آزادی اندیشه نباید دیگران را و آزادی اندیشه را سرکوب کرد

کسی نگفت شما اشتباه فکر میکنی یا اندیشت اشتباهه ما هم درکت میکنیم ولی این رسمش نیست
این مثل این میمونه که یکی بره برای یک محله با سر و صدا و.... ایجاد مزاحمت کنه بعد اهل محله بگن بابا ولش کن آزاد اندیشیه بزار هر کار میخواد بکنه
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی

علی تهرانی

عضو جدید
سلام دوستان
اینم پاسخ sms شرکت:
سوال: پرونده ام تکمیل شده. تا کی منتظر تماس شما باشیم؟
جواب : همه تو خرداد اعزام میشن.

من صبح مسیج دادم گفت تاآخرخردادتماس میگیریم .اما نگفت همه خرداده اعزامن.اونجا چه خبره؟؟؟ سرکارگذاشتن مارو؟؟؟

Phonex15182

اخراجی موقت
آقا جان تکمیل ظرفیت خبری نشد آقا جان تکمیل ظرفیت خبری نشد

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

** قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند **

* اطلاعیه مهم در خصوص اعلام نتایج شركت پالایش و پخش *

<<<
جهت اطلاع از نتیجه مصاحبه از لینک "مشاهده نتایج آزمون" استفاده کنید >>>

داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه های استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش، جهت کسب هر گونه اطلاع، پرسش و ... صرفا
با نشانی ذیل مکاتبه نمايند :
تهران - خیابان آیت اله طالقانی - روبروی ساختمان مرکزی بنیاد شهید
نبش کوچه خوشبختی - تامین نیروی انسانی شزکت ملی پالایش و پخش

توضيحات درباره نتايج داوطلبان شركت ملي نفت ايران:
1. رتبه هاي اعلام شده بر اساس مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي داوطلبان مي باشد.
2. پردازش نمرات پس از كسر سهميه 25 درصد بنياد شهيد، بر اساس سهميه هاي چهارگانه (5 درصد ايثارگران - 50 درصد بومي خوزستان - 50 درصد بومي بوشهر - آزاد ) بوده است. بر اين اساس هر داوطلب در صورت دارا بودن سهميه، ابتدا در سهميه مورد نظر پردازش گرديده و در صورت عدم قبولي پس از كسر امتيازات مربوط به سهميه اوليه به ساير گروه ها منتقل گرديده و مجددا نمرات پردازش مي گردد.
3. طبق ضوابط كسب نمره مصاحبه زير 40 بمنزله مردود قطعي داوطلب خواهد بود.
4. اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد. تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.
5. هرگونه اطلاع رساني در خصوص وضعيت داوطلبان صرفا از طريق همين پايگاه اينترنتي بوده لذا خواهشمند است از هرگونه مراجعه حضوري و تماس تلفني خودداري گردد.

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

آقا جان تکمیل ظرفیت خبری نشد آقا جان تکمیل ظرفیت خبری نشد

mehdijm

عضو جدید
چقدر تحت فشار میذارید خودتون رو شما؟ حالا هفته دیگه یا 3 ماه دیگه بفرستن چه فرق بزرگی می کنه؟ فلات قاره روال طب صنعتی اش چطوریه؟ استخدامیهای مهندسی برق-قدرت کجا رفتن برای دوره آموزشی؟دوره بعدی کی شروع میشه؟

aa313

عضو جدید
این صوبتا برا فرنگه :D
اینجا ایرانه
ینی کشوری که
هر چی که توش میبینی باعثه سرکوبه!!! :biggrin:
دوره غش و ضعف کردن، برا فرنگستون تموم شده! :biggrin: :biggrin::biggrin::biggrin: :biggrin: این آوازای دهل را هم برا من و توی جهان سوم می نوازن، که هیچ وقت فکر برتری و پیشرفت نکنیم و همیشه ارباب دهکده جهانی بمونن و من و تو پز هویت نداشتشونو تو کشور خودمون (با همه مشکلاتش) به هم بدیم! ;)

آخرین ویرایش:

babakv

عضو جدید
چند تا نکته : 1- بابا تو دیگه کی هستی . با طرف چت هم میکنی . ما رو که رودررو هم تحویل نمیگیرن !
2- این دیگه چه ایدی هست که طرف داره هر چند اولی o نیست صفره ( روسپ...ی) :redface:
3- دستت درد نکنه اما باید می پرسیدی تکلیفو کی مشخص می کنن که هر کسی کی و تو چه گروهی اعزامه . مهم این هست .
4- باز هم خدا کنه این آماری که دادی درست باشه خدا خیرت بده.
1) آره آدم خوبیه
2) اینو دیگه نمیدونم اما به نظر منم ضایع هستش :redface:
3)رو حرف اعتمادی نمیشه حساب کرد. واسه این نمیگن که هر کسی کی و تو چه گروهی اعزامه چون سرشون شلوغ میشه . اونوقت همه میریزن سرشون که تورو خدا منو بندازین فلان جا با فلان گروه ....... واسه همین هیچی نمیگن . اعتمادی هم که خیلی مارو اسکول کرده.باز دم این داوری گرم .
4) خواهش میشه.

بالا