[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

MiSs.

عضو جدید
اگه سربازی رو بردارن من کاملا با حرف شما موافقم ولی اون دو سالی که شما تو پتروشیمی کار میکردی من و خیلی های دیگه با شرایط من سرباز بودیم پوتین پامون بود نگهبانی میدادیم و یه گروهبان بی سواد هرچی از دهنش در میومد بارمون می کرد . هرچی هم تو دانشگاه خوندیم یادمون رفت ومجبور بودیم که باز زور بزنیم درسهای دانشگاه رو دوباره بخونیم.من اگه دو سال سابقه کار تو پتروشیمی داشتم و یه چیزی از صنعت حالیم بود تو این خراب شده نمیموندم.البته حرفهام کلی بود و طرفم شخص شما نبودید.
شما چه ميدونيد اينكه مجبور باشي كفش ايمني نامرغوب و بزرگ بپوشي بعد پاهات تاول بزنه يعني چه؟
شما چه ميدونيد كار كردن تو گرماي 60 درجه با كفش و كلاه زير نگاه هرزه يه سري آدم تحصيل كرده يعني چه؟
شما چه ميدونيد اينكه آدماي تحصيل كرده و مهندس به يه چشم ديگه نگات كنن يعني چه؟شما از آدم بي سواد و بي شعور توهين و تحقير ديدي ولي امثال من از آدماي تحصيل كرده و مثلا با شعور تحقير و توهين ديديم ..وقتي بيشتر دردت مياد كه طرف متاهله و هم سن دخترشي ..
وقتي يادم مياد روزي چند بار شكستمو دوباره خودمو جم كردم ،كوتاه نيومدم و ادامه دادم ،نذاشتم اشكمو اون نامردي ببينه كه ميگه مرده .. ياد ميگيرم بايد تلاشمو بيشتر كنم..
يا راهي خواهم يافت يا راهي خواهم ساخت

ehsan6472

عضو جدید
شما چه ميدونيد اينكه مجبور باشي كفش ايمني نامرغوب و بزرگ بپوشي بعد پاهات تاول بزنه يعني چه؟
شما چه ميدونيد كار كردن تو گرماي 60 درجه با كفش و كلاه زير نگاه هرزه يه سري آدم تحصيل كرده يعني چه؟
شما چه ميدونيد اينكه آدماي تحصيل كرده و مهندس به يه چشم ديگه نگات كنن يعني چه؟شما از آدم بي سواد و بي شعور توهين و تحقير ديدي ولي امثال من از آدماي تحصيل كرده و مثلا با شعور تحقير و توهين ديديم ..وقتي بيشتر دردت مياد كه طرف متاهله و هم سن دخترشي ..
وقتي يادم مياد روزي چند بار شكستمو دوباره خودمو جم كردم ،كوتاه نيومدم و ادامه دادم ،نذاشتم اشكمو اون نامردي ببينه كه ميگه مرده .. ياد ميگيرم بايد تلاشمو بيشتر كنم..

چی بگه آدم:(

sreza3433

عضو جدید
دوست عزيز ممنون از اطلاعاتت

كسي ميدونه اضافه كاري به چه صورته؟
طبيعتا اگر بخوان كه بايد بمونيم.حالا اگر كسي خودش بخواد بيشتر از 14 روز بمونه مشكلي نداره؟
و اينكه ضريب اضافه كار حدودا براي عسلويه چقدر حساب ميشه؟
من ي چيزي حدود 1.5 شنيدم.حالا نميدونم درسته يا نه...
من یک چند بار که رفتم جزیره خارگ از یکی از آشناهمون پرسیدم اگه شرکت نفتی ها بخوان میتونن بیشتر از 14 روز بمونن گفت:نه دیگه پی گیر نشدم چون حرف 2 سال پیش بود.ولی دیروز از یکی از دوستام هم که تو جم(نفت مرکزی) بود پرسیدم اون هم گفت با اجازتون :نه

kiyan_max2020

عضو جدید

کوتا بیایید شما که تنها خانوم شاغل در صنعت نبودید
اوضاع بد هست دیگه نه اینقدر که شما اغراق می کنید
حرف های شما باعث حساس شدن بچه ها نسبت به خانوم ها میشه
در آینده ممکنه قرار باشه همه در کنار هم کار کنیم
با شمشیر و سپر که مقابل هم نیستیم
شاید هم هستیم ما خبر نداریم

samy_Y

عضو جدید

قبول كن كه خانم ها تو مملكت ما خيلي راحت از مرد ها هسن تو اين اوضاع يبكاري اگه يه پسر كار گيرش نياد نگاه خانوداش نسبت به اون ديوونه كننده هستش .اما يه دختر تو مملكت ما با كمترين چيزا ميتونه به بهترين چيزا برسه .به بهترين زندگي .
تو اون گرما هم كه ميگين من اوناي كه مهندس هسن تو شركتا كار ميكنن و پول تو گرماشون ميگيرن.اما اون كسي كه بدليل پايين بودن سطح خانواده نتونسه تو جنوب درس بخونه و فقط به كار تو نخلستان اونم تو گرماي 50 درجه با كمترين پول.

moslemkh

عضو جدید
دوست عزيز خانم miss ‎‏ لطفا مغلطه نكنيد منظور من دو سال جووني بود كه تلف شد ضمنا كسي شما رو مجبور نكرده بود تو يه محيط خشن كار كنيد.(متاسفانه با اينترنت موبايل نمي تونم يه متن درس و حسابي تقديم كنم)

MiSs.

عضو جدید
حضور محترم اعضاي اين تاپيك
با سلام؛
احتراماً،اينجانب رسماً از كلية دوستان عذر خواهي نموده و تاكيد مي نمايم كه بنده هيچ قصد سويي از بيان اين مطالب نداشته ام و فقط از شدت ناراحتي كمي شكايت نمودم ،موفق و پيروز باشيد.

با سپاس فراوان

shamabady

کاربر فعال
مخصوصا این که آدم مثل بنده بد شانس باشه و از شرق کشور خدمتش یک جای بد آب و هوا مثل نفت شهر تو غربی ترین مرز کشور بیوفته
اگه بخوام یه نمه از زندگی تو اون شرایط رو بگم اشک همتون در میاد :cry:
کسایی که نفت شهر قبول شدند اگه تونستند اونجا یه سر به سربازای بدبخت ارتش که از چاه ها نگهبانی میدن بزنن وضعیت رو ببینن اگرم تونستن یکم کمکشون کنن گناه دارن به خدا
باور کنید ما خودمون که اونجا بودیم اگه یه ماشین شرکت نفت میومد سمت چاه نفت مثل این قحطی زده های آفریقا که تو تلویزیون نشون میدن میپریدیم دورماشین شرکت نفتیا که یه آب معدنی خنک ازشون بگیریم بعضیاشون آدمای خوبی بودن میدادن بعضیام انقد قد بودن نمیکردن یکم شیشرم پایین بدن که نکنه یه موقع گرمشون بشه (داخل پرانتز آبی که برامون میاوردن تو تانکر بود وحشتنات کثیف وبد مزه بود و از طرف دیگم هوا وحشتناک گزم در حدی که با آب تانکر سر ظهر میشد چایی درست کرد ) :cry:
این یه قسمت خیلی کوچیکش بود اگه خواستید بیشتر میگم براتون :D
حالا این خانم محترم از این ناراحته تو یه جایی که مطمئنم کمتر از 1.5 میلیون نمیگیره مجبوره کفش صنعتی گشاد پاشش کنه و پاش اوخ میشه
دیگه حرفی برای گفتن ندارم

hiby

عضو جدید
چطوره یکی از بچه های تازه استخدام رو به جاش بزارن

شما کلا تو کار مدیریت و ریاست و اون پله آخره هستی...!!!

مهندس جان ! جسارت نشه ها ....این یه کم آدم رو نگران میکنه

ایشالا یه روز شما هم مدیر شرکت نفت شی....ما که حسود نیستیم.... اما اگه رفتی تو کار و زبونم لال از این راه های غیر متعارف که تو مملکت ما مرسوم شده (موسوم به "ره صدساله با پرواز چارتر در یک شب") جلو پات گذاشتن اینو یادت باشه :

هر هدفی را از راه آن تعقيب کنيد . هرکس اهدافش را از راه طبيعي تعقيب کند به لغزش دچار نمي شود و بر فرض که بلغزد چاره جويی برايش ممکن است

امام رضا (ع)

:gol::gol::gol:

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مخصوصا این که آدم مثل بنده بد شانس باشه و از شرق کشور خدمتش یک جای بد آب و هوا مثل نفت شهر تو غربی ترین مرز کشور بیوفته
اگه بخوام یه نمه از زندگی تو اون شرایط رو بگم اشک همتون در میاد :cry:
کسایی که نفت شهر قبول شدند اگه تونستند اونجا یه سر به سربازای بدبخت ارتش که از چاه ها نگهبانی میدن بزنن وضعیت رو ببینن اگرم تونستن یکم کمکشون کنن گناه دارن به خدا
باور کنید ما خودمون که اونجا بودیم اگه یه ماشین شرکت نفت میومد سمت چاه نفت مثل این قحطی زده های آفریقا که تو تلویزیون نشون میدن میپریدیم دورماشین شرکت نفتیا که یه آب معدنی خنک ازشون بگیریم بعضیاشون آدمای خوبی بودن میدادن بعضیام انقد قد بودن نمیکردن یکم شیشرم پایین بدن که نکنه یه موقع گرمشون بشه (داخل پرانتز آبی که برامون میاوردن تو تانکر بود وحشتنات کثیف وبد مزه بود و از طرف دیگم هوا وحشتناک گزم در حدی که با آب تانکر سر ظهر میشد چایی درست کرد ) :cry:
این یه قسمت خیلی کوچیکش بود اگه خواستید بیشتر میگم براتون :D
حالا این خانم محترم از این ناراحته تو یه جایی که مطمئنم کمتر از 1.5 میلیون نمیگیره مجبوره کفش صنعتی گشاد پاشش کنه و پاش اوخ میشه
دیگه حرفی برای گفتن ندارم
من نزدیک همین جا که شما خدمت کردی خدمت کردم و منم خیلی سختی کشیدم اما این ربطی نداره.
این خانوم هم مثل من و شما زحمت کشیده و درس خونده و مدرک گرفته و نامردیه که بخاطر مونث بودن از چیزی که بخاطرش زحمت کشیده محروم شه.

kiyan_max2020

عضو جدید
شما کلا تو کار مدیریت و ریاست و اون پله آخره هستی...!!!

مهندس جان ! جسارت نشه ها ....این یه کم آدم رو نگران میکنه

ایشالا یه روز شما هم مدیر شرکت نفت شی....ما که حسود نیستیم.... اما اگه رفتی تو کار و زبونم لال از این راه های غیر متعارف که تو مملکت ما مرسوم شده (موسوم به "ره صدساله با پرواز چارتر در یک شب") جلو پات گذاشتن اینو یادت باشه :

هر هدفی را از راه آن تعقيب کنيد . هرکس اهدافش را از راه طبيعي تعقيب کند به لغزش دچار نمي شود و بر فرض که بلغزد چاره جويی برايش ممکن است

امام رضا (ع)

:gol::gol::gol:
همیشه از خدا خواستم عنایتی کنه از این کارا که شما میگی نکنم
از مدیریت بدمون نمیاد اما نه به هر قیمتی
یادم نمیره یه زمانی تو دانشگاه دبیر انجمن علمی بودیم چند سالی و خیلی چیزا یاد گرفتیم
و سعی کردم انجوری نباشم که از این راه ها با پرواز چارتر طی کنم
انشاالله تو محیط کار تغییر نکنم
شما هم دعا کنید واسم
از بابت تذکرت ممنون
میگن غفلت بدترین خطریه که انسانو تهدید میکنه که 6 قسمه
1- غفلت از خدا 2- غفلت از خود 3- غفلت از مکر الهی 4-غفلت از امتحان 5- غفلت از آیات خدا 6- غفلت از آخرت
همیشه دعا میکنم که دچار هیچ کدوم اونا نشم.
باز هم ممنون که به فکر من بودید

cheshmac

عضو جدید
با برگزاری آزمون و مصاحبه
شرکت ملی نفت ایران امسال 3 هزار نفر نیرو استخدام می کند
شانا _ گروه نفت: مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران از برنامه جذب سه هزار نفر نیروی مورد نیاز این شرکت در سال 91 خبرداد و گفت: تاریخ برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت به زودی اعلام می شود.
به گزارش شانا، عباس خنیفر روز گذشته در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این که مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران به طور میانگین در برنامه پنجم سالانه 3 هزار نفر نیرو جذب می‌کند، تاکید کرد: امسال این روند همانند سال گذشته ادامه می‌یابد و علاوه بر هزار نفر باقیمانده از تعهد آزمون استخدامی سال گذشته، آزمون استخدامی برای جذب نیروهای جدید نیز طبق برنامه برگزار می‌شود.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با یادآوری برگزاری آزمون استخدامی برای جذب 4 هزار و 907 نفر نیروی انسانی در سال گذشته گفت: به دلیل کامل نشدن فرآیند جذب، حدود هزار نفر از تعهد این شرکت باقی مانده که تا دو هفته آینده با برگزاری نشست‌های مصاحبه، این تعداد نیز جذب شرکت نفت می‌شوند. خنیفر در باره اجرای مصوبه تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری این شرکت نیز گفت: این شرکت برنامه دارد که در فاز اول 5 هزار و 300 نفر از نیروهای پیمانکار خود را تبدیل وضعیت کند که این مهم برای سه هزار و 700 نفر از آنها روی داده است. به گفته او دیگر نیروهای باقی مانده در فاز نخست نیز تا دو هفته آینده تبدیل وضعیت می‌شوند. خنیفر درباره تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکار دیپلم با سابقه بالای 10 سال گفت: حدود 2 هزار نفر از این نیروها را نیز شناسایی کرده‌ایم که به تدریج فرآیند تبدیل وضعیت آنها را آغاز می‌کنیم. وی افزود: البته برنامه داریم تعدادی دیگر نیز به این فهرست اضافه کنیم.

http://www.shana.ir/187980-fa.html

braveheart1981

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز مخصوصا نفت خیزیها
این نامه عدم سو پیشینه من امروز با پست به دستم رسید
قبلش عرض کنم مقیم تهران هستم و از همینجا هم براش اقدام کرده بودم تا اونجاییکه یادمه اطراف بیستم اسفند پارسال بود که کاراشو رله کردم
حالا کسی نمیدونه باهاس چی کار کنیم؟ چه جوری باهاس به دستشون برسونیم؟ توی پستای قبلی این تاپیک بعضی از بچه های شهرستانی گفته بودن که نامه رو از پاکت درآوردن و بعد برای اهواز پست کردن ولی توی تهران روی پاکتش نوشته در صورت مخدوش بودن پاکت از قبول آن خودداری شود
راستیاتش بدجوری کنجکاوی و فضولیم گل کرده تا بدونم توش چی نوشتن اما از ترس همون جمله جرات باز کردنشو ندارم
از بروبچز تهران کسی این نامه تا حالا به دستش رسیده؟ اگه رسیده یه ندا بده باهاس چی کاش کنیم

mirara

عضو جدید
به نظر من هر كاري شرايط خودشو داره...
خيلي از شرايط شغلي هم هست كه ممكنه فقط خانم استخدام كنن!
توي هر كاري ممكنه يه محدوديت هايي باشه.

در ضمن اگر آدم كاري رو قبول ميكنه بايد با همه شرايطش كنار بياد.هر كاري سختي خودشو داره.ممكنه دماي 60 درجه هم باشه.كفش گشاد هم باشه.يا هر شرايط ديگه اي.ي كار ديگه مثل مهمانداري ممكنه همش رو هوا باشن! با اينكه خيلي هم كار تر و تميزي دارن.

در ضمن شما خودتون اون كار رو قبول كرديد.ولي در كشور ما پسرها مجبوررررر هستن برن سربازي!تو اون مدت 2 سال خيليا ميتونن برن سر كار تجربه بدست بيارن.سرمايه پس انداز كنن.استخدام رسمي بشن.با ي برنامه ريزي به فكر ادامه تحصيل باشن.ووو هزار تا كار ديگه.

اميدوارم حرفام به كسي برنخوره.

shamabady

کاربر فعال
حضور محترم اعضاي اين تاپيك
با سلام؛
احتراماً،اينجانب رسماً از كلية دوستان عذر خواهي نموده و تاكيد مي نمايم كه بنده هيچ قصد سويي از بيان اين مطالب نداشته ام و فقط از شدت ناراحتي كمي شكايت نمودم ،موفق و پيروز باشيد.

با سپاس فراوان

من نزدیک همین جا که شما خدمت کردی خدمت کردم و منم خیلی سختی کشیدم اما این ربطی نداره.
این خانوم هم مثل من و شما زحمت کشیده و درس خونده و مدرک گرفته و نامردیه که بخاطر مونث بودن از چیزی که بخاطرش زحمت کشیده محروم شه.

ببخشید منم منظوری نداشتم گفته یه چیزی گفته باشم :D

Schneider

مدیر بازنشسته
قبلش عرض کنم مقیم تهران هستم و از همینجا هم براش اقدام کرده بودم تا اونجاییکه یادمه اطراف بیستم اسفند پارسال بود که کاراشو رله کردم
حالا کسی نمیدونه باهاس چی کار کنیم؟ چه جوری باهاس به دستشون برسونیم؟ توی پستای قبلی این تاپیک بعضی از بچه های شهرستانی گفته بودن که نامه رو از پاکت درآوردن و بعد برای اهواز پست کردن ولی توی تهران روی پاکتش نوشته در صورت مخدوش بودن پاکت از قبول آن خودداری شود
راستیاتش بدجوری کنجکاوی و فضولیم گل کرده تا بدونم توش چی نوشتن اما از ترس همون جمله جرات باز کردنشو ندارم
از بروبچز تهران کسی این نامه تا حالا به دستش رسیده؟ اگه رسیده یه ندا بده باهاس چی کاش کنیم

سوال نداره که!
از تو پاکت پست درش بیار
برو پست مرکزی منطقه و پیشتازش کن برای آدرس پستی که روی برگه دعوتنامت هست
(5 طبقه)
آدرسو داری؟؟

shamabady

کاربر فعال
با برگزاری آزمون و مصاحبه
شرکت ملی نفت ایران امسال 3 هزار نفر نیرو استخدام می کند
شانا _ گروه نفت: مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران از برنامه جذب سه هزار نفر نیروی مورد نیاز این شرکت در سال 91 خبرداد و گفت: تاریخ برگزاری آزمون استخدامی شرکت ملی نفت به زودی اعلام می شود.
به گزارش شانا، عباس خنیفر روز گذشته در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این که مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران به طور میانگین در برنامه پنجم سالانه 3 هزار نفر نیرو جذب می‌کند، تاکید کرد: امسال این روند همانند سال گذشته ادامه می‌یابد و علاوه بر هزار نفر باقیمانده از تعهد آزمون استخدامی سال گذشته، آزمون استخدامی برای جذب نیروهای جدید نیز طبق برنامه برگزار می‌شود.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با یادآوری برگزاری آزمون استخدامی برای جذب 4 هزار و 907 نفر نیروی انسانی در سال گذشته گفت: به دلیل کامل نشدن فرآیند جذب، حدود هزار نفر از تعهد این شرکت باقی مانده که تا دو هفته آینده با برگزاری نشست‌های مصاحبه، این تعداد نیز جذب شرکت نفت می‌شوند. خنیفر در باره اجرای مصوبه تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری این شرکت نیز گفت: این شرکت برنامه دارد که در فاز اول 5 هزار و 300 نفر از نیروهای پیمانکار خود را تبدیل وضعیت کند که این مهم برای سه هزار و 700 نفر از آنها روی داده است. به گفته او دیگر نیروهای باقی مانده در فاز نخست نیز تا دو هفته آینده تبدیل وضعیت می‌شوند. خنیفر درباره تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکار دیپلم با سابقه بالای 10 سال گفت: حدود 2 هزار نفر از این نیروها را نیز شناسایی کرده‌ایم که به تدریج فرآیند تبدیل وضعیت آنها را آغاز می‌کنیم. وی افزود: البته برنامه داریم تعدادی دیگر نیز به این فهرست اضافه کنیم.

http://www.shana.ir/187980-fa.html

از همین الان دعا میکنم خدا به کسانی که میخوان تو این آزمون شرکت کنن صبر بس عظیم عطا کنه :D

shamabady

کاربر فعال

بابا تو شهر ما من که همه کاراشو خودم دستی انجام دادم آخر سرم نامشو شخصا تحویل گرفتم پاکت ماکتم نداشت شمام بازش کن خیالی نیست :D

kiyan_max2020

عضو جدید

بازش کن خیالت نباشه
بفرست این آدرس
اهواز کوی فدائیان اسلام (نیوسایت) شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
5 طبقه بلوک 1 طبقه سوم راهرو ب اتاق 344 اداره استخدام آقای عباسپور

pouyashayan

عضو جدید
نامه سوء پيشينه را هم ميدن بهمون و ميگن وقتي دعوت به كار شدين كه تو خردا ماه حتمن دعوت ميشين و روزش معلوم نيست را بايد با خودتون بياريد يا ميتونيد فكس كنيد
يه تعهد ده ساله هم بايد بريم محضرخانه شهرمون بديم و براي شركت موقع آموزشي حتمن ببريم
اگر نبريم از آموزشي خبري نيست كه نيست
ولي چك و سفته ازمون نميگيرن خيالتون راحت
سلام داوود جان،بابا تو از وزنه های این تاپیک هستی،وقتی نیستی دلمون میگیره،منم سیری می خوااااااااااااااممممممممممممممممممم:smile:محلات خوش گذشت دیگه؟دفعه بعد سونای هتل نفت محمود آباد میریماااااا:D
حالا یه سوال:
حالا که مجبوریم باید تعهدو ببریم ولی گیرم که میخواییم از شرکت استعفا بدیم،اون موقع چیکار می کنن؟ینی تعهدی که میدیم چیه؟نهایتا چه مشکلی رو میتونه بعدا برامون ایجاد کنه؟

فریدف

عضو جدید
ببخشید یه سوال داشتم : تو خبر تکمیل ظرفیت نوشته که شرکت 1000 نفر از تعهد خود رو با برگزاری پنل های مصاحبه از بین ذخیره ها جذب میکند. یعنی بازم میخوان از ما ذخیره ها مصاحبه بگیرن؟؟؟؟ تازه ، خدا میدونه که جزء این تعدادی که ازشون مصاحبه میگیرن باشی یا نه//!!!!!!!

pouyashayan

عضو جدید
ببخشید یه سوال داشتم : تو خبر تکمیل ظرفیت نوشته که شرکت 1000 نفر از تعهد خود رو با برگزاری پنل های مصاحبه از بین ذخیره ها جذب میکند. یعنی بازم میخوان از ما ذخیره ها مصاحبه بگیرن؟؟؟؟ تازه ، خدا میدونه که جزء این تعدادی که ازشون مصاحبه میگیرن باشی یا نه//!!!!!!!
باز اینم شکر داره مهندس

pouyashayan

عضو جدید
با سلام خدمت شما دوست عزیز و آقای miara و سایر بچه های گل
والا pogc سکو هم داره ولی الان بیشتر واسه خشکی و در واقع فازهای پارس جنوبی اونایی که در حال ساخته، نیرو میخوان
من اینو از خودشون پرسیدم چون اکثرا تو سایت میبینمشون
واسه سکو هم نیرو لازم دارن اما اینطور که میگفتن خودت باید درخواست بدی،ولی اکثرا زمانی که تجربه کاریت بالاتر رفته باشه میپذیرن،و تاکید داشتن که حقوقشم خیلی عالیه
در مورد حقوقم واسه بچه های فنی زیر 1.4 نمیفته که اونم صد در صد با افزایش سابقه بالاتر میره
گرچه حقوق ماها که اونجا پیمانکار اونا حساب میشیم هم از پتروپارس هم از نفت بالاتره اما مزایا و امنیت شغلیش و کلاس کاری و ....... خیلی ارزش داره به مثلا 500 تومن کمتر بگیری
موفق باشید
با سلام آقای yas گل،ینی پیمانکاریا از نفتیا(رسمیا)بیشتر میگیرن؟

بالا