[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

FAMINE RIAN

عضو جدید
بچه ها خيلی واسم دعا کنيد​

سر تست اسپيرومتری خيلی ميترسم که رد بشم
:cry:

بچه ها دو هفته باقی مونده تا تست ها و گزینش شروع بشه واسه کسایی که با اسپیرو متری مشکل دارن این چند روز رو تردمیل بدون ( دو سه روز نه 15 روز خوبه) و ویتامین ای مصرف کنن چون ویتامین ای پاک میکنه ریه رو و البته سونای بخار هم خوبه

آخرین ویرایش:

hiby

عضو جدید
پرسش : با سلام ادامه مراحل (طب صنعتی و گزینش) پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت نفت ازچه تاریخی آغاز می شود؟
پاسخ : با سلام
سوالات مرتبط با اين موضوع با مسئولان مربوطه مطرح شده است در صورت پاسخگويي اطلاع رساني مي شود.
با تشكر

به نقل از پایگاه وزارت نفت

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا مگه سیگاری هستی؟

سيگار رو که از قبل ماهی يه بار و اینا با رفيقا بوديم اما قليون که زياد بود رو ترک کردم اما مساله اینجاس که دو سال پيش واسه ذوب آهن خيلی اذيتم کردن و فرستادنم پيش پزشک معتمد و این حرفا! امروز رفتم دوباره پيشش و دوباره تست دادم گفت شما مادرزادی ريه اتون تنگه و حجمش کوچيکه :( حالا چی قراره اتفاق بيوفته نميدونم :(

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که سالم بودیم میگفت یک نقطه کور میبینم توش!باز تکرار کن.

کی ميگفت؟ کِی ؟بعد از تکرار به چه نتيجه ای رسيدين؟ نقطه ی کور چيه؟ يه نمودار ميده دست آدم که بايد به پيکش برسی که من نميرسم :(

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها دو هفته باقی مونده تا تست ها و گزینش شروع بشه واسه کسایی که با اسپیرو متری مشکل دارن این چند روز رو تردمیل بدون ( دو سه روز نه 15 روز خوبه) و ویتامین ای مصرف کنن چون ویتامین ای پاک میکنه ریه رو و البته سونای بخار هم خوبه

از فردا ميخوام برم دو،(از وقتی هوا سرد شده نميرم دو قبلا ميرفتم تو پارک) نفسم خوب بود اما بازم تو تستی که امروز دادم خوب نبود :(ويتامين ای رو چجوری مصرف کنم؟ (ساعتی يا روزانه؟)

blae

عضو جدید
از فردا ميخوام برم دو،(از وقتی هوا سرد شده نميرم دو قبلا ميرفتم تو پارک) نفسم خوب بود اما بازم تو تستی که امروز دادم خوب نبود :(ويتامين ای رو چجوری مصرف کنم؟ (ساعتی يا روزانه؟)

زیاد نگران نباش.اونا میخان بیماری چیزی نداشته باشی و به خاطر اینا ردت نمیکنند.
رو بینایی خیلی حساسند.
مگه تو ذوب اهن ردت کردن؟

blae

عضو جدید
کی ميگفت؟ کِی ؟بعد از تکرار به چه نتيجه ای رسيدين؟ نقطه ی کور چيه؟ يه نمودار ميده دست آدم که بايد به پيکش برسی که من نميرسم :(

واسه طب صنعتی شرکت گاز .امسال.همه کاراشو کرده بودم.طب صنعتی ،گزینش،تشخیص هویت،استعلاما و. . . .
بعد که نفتو قبول شدم اونو انصراف دادم.
چند بار که تکرار کردم گفت خوبه.برو!
نتیجه نهایی ازمایشاتتون رو هم خودتون میگیرید از دکتر.یعنی میده دستتون.

ehsan6472

عضو جدید
واسه طب صنعتی شرکت گاز .امسال.همه کاراشو کرده بودم.طب صنعتی ،گزینش،تشخیص هویت،استعلاما و. . . .
سلام دوست عزیز شما که یکبار طب صنعتی رفتین یه سوال داشتم ازتون داشتن واریکوسول باعث منع استخدام میشه؟

blae

عضو جدید
سلام دوست عزیز شما که یکبار طب صنعتی رفتین یه سوال داشتم ازتون داشتن واریکوسول باعث منع استخدام میشه؟

معذرت میخام ولی اینی که گفتی خوردنیه،جونوریه، چیه؟!!!

عذر میخام!الان سرچ کردم یافتم!
والا کامل لختمون که کردن.ولی اینکه به این بیماری گیر بدن یا نه نمیدونم.
اهوازید؟
چه رشته ایی؟

foad21

عضو جدید
من تازه با اینجا آشنا شدم.در خصوص طب صنعتی چند نکته به نظرم میاد امیدوارم به دردتون به خوره
1.اکثر رد شدگان این قسمت در مرحله تست چشم و شنوایی هستند
2.برای تست اسپیرومتری می تونید اسپری سالبوتامول قبل از تست بزنید فکر کنم خوب جواب بده البته به دور از چشم پرستار
3.برای نوار قلب هم سعی کنید استرس نداشته باشید چون نوارتون را خراب می کنه
در کل میزان سخت گیری طب صنعتی بستگی به بیمارستان و شهری هست که می فرستنتون
اگه تهران باشه خیلی سخت می گیرن ولی بقیه شهرها نه

mojtaba.baharani

عضو جدید
bacheha ye soal baram pish oomadDar marhaleye tebe sanati aya dar teste etiyad sigari boodane fard maloom mishe?In teste espirometry ham che shekli migiran?

davood253

عضو جدید
مگه بقالیه که هر وقت نخواستین بیایین بیرون!!!!!!!!! اونقدر ازتون ضمانت میگیرن که این کار رو حتی فکرشم نمیتونین بکنین....
بعدشم بیشتر روی سخنم با بچه های نفت مرکزی و مناطق نفت خیز جنوبه...
پار و فلات واسه اونایی که مجردن بلیطشون برده در واقع....2 هفته 2 هفته بهتر از این نمیشه...اونم با یه ضریب حقوقیه بالا.البته فقط تا وقتی که مجردین..دیگه چی میخوایین حالا سختی کار هرچی میخواد باشه ادم به جون میخره....ولی کار تو مناطق نفت خیز و مرکزی واقعا سخته...مهمترین مشکلش اینه که باید اسکان دائم داشته باشی که واقعا سخته از اون طرف ضریب حقوقیش نسبت به پارس و فلات واقعا پایینه با اینکه جاهای سخت و عملیاتی مثل اغاجاری رو داره که گرمترین نقطه ی ایرانه و بدور از تمدن شهری...5 سال اسکان دائم تو یه همچین جایی...

حرفتا قبول دارم.
واقعن فلات قاره از هر لحاظي بهتر از ديگر شركت ها است.
وسط دريا ديگه خبري از گرد و خاك هاي عسلويه و ديگر مناطق نفت خيز نيست . ماهي گيري ميتوني انجام بدي . حتي ميز بيليارد دستگاههاي بدنسازي ميز پينگ پنگ و ماهواره و اينترنت هم هست. حتي تو جزيره خارك يه مجتمع ورزشي دارن كه تو تهران نمونش پيدا نميشه به نحوي كه پرسنل مجرد 14 روز استراحت را ميرن جزيره خارك.
دلتون بسوزه:biggrin::biggrin::biggrin:

davood253

عضو جدید
خیلی ممنوم که جواب دادید
میشه یه خورده بیشتر در باره سوییت توضیح بدید؟
به هر نفر یه اتاق میدند با یخچال و تلوزیون؟
یا این که تو هر اتاق چند نفر وجود دارند ؟
ایا فرش و ظروف و تلوزیون هست یا باید خودمون بخریم/
ایا طوری هست که در اون مدت بیکاری بتونیم به درسهامون برسیم ؟
و یه خورده ارامش داشته باشیم؟

يه خانوم هم بهتون ميدن سوئيتتون را جارو كنه ظرفاتونا بشوره صبحونه بزار تو دهنمون پيرهن كار تنمون كنه از كار برميگرديم بهمون بگه خسته نباشيد.
ديگه چي ميخواي عزيز
بهتر از اين نميشه

مگه ميخواي بري تور تايلند

davood253

عضو جدید
bacheha ye soal baram pish oomadDar marhaleye tebe sanati aya dar teste etiyad sigari boodane fard maloom mishe?In teste espirometry ham che shekli migiran?

نه دوست من در تست عدم اعتياد فقط مرفين معلوم ميشه
سيگار كه مرفين نداره خيالت راحت سيگار بكش حتي قرص متادون هم معلوم نميشه ولي ترامادول چرا. چون قرص متادون براي ترك ميباشد و اين يكي را از تو تست حذف كردن قابل توجه معتادين.

ولي من از وقتي نتيجه آزمون كتبي اومد و فهميدم قبول شدم سيگار را ترك كردم چون در طب صنعتي ، تست اسپرومتري نميخواستم دچار مشكل بشوم
انگار اينجا همه سيگار ميكشن
دوستان همت كنيد و سيگار را ترك كنيد.
ما كه قرعه مان سكو نفتي افتاده اگر هم ترك نميكردم در صورت قبولي مجبور به تركم چون سيگار كشيدن رو سكو قدغن ميباشد. البته فكر كنم براي ما تازه وارد ها . چون زورشون به سابقه دارها كه نميرسه ميرسه ؟

lonelinesspains

عضو جدید
یه فایل یکی از بچه ها گذاشته بود دستور العمل طب صنعتی اگه ممکنه لینک کنید دوباره به علاوه ی لینک خبری که سایت نفت برای طب صنعتی گذاشته بود اگه کسی دسترسی داره.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه فایل یکی از بچه ها گذاشته بود دستور العمل طب صنعتی اگه ممکنه لینک کنید دوباره به علاوه ی لینک خبری که سایت نفت برای طب صنعتی گذاشته بود اگه کسی دسترسی داره.
بفرما دوست عزیز، اینم فایل طب صنعتی.

پیوست ها

• WI-16-00-OM.pdf
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0

davood253

عضو جدید
سلام دوست من
يه سري به اين سايت بزن آخرين خبر وزارت نفت در مورد مراحل طب صنعتي ميباشد.

http://www.mop.ir/portal/Home/ShowP...tegoryID=b37c877a-1ec5-4ae5-90a0-a36ed666ca3c

davood253

عضو جدید

سلام
شما كه مراحل تشخيص هويت وعدم سوء پيشينه را در شركت گاز سپري كرده اي آيا براي تشخيص هويت و عدم سوءپيشينه نامه ميدن بريم انگشت نگاري و خودمون جواب را ببريم يا خودشون از آگاهي يا دادگاه استعلام ميكنند.؟
اگر از دوستان هم كسي در اين مورد اطلاعي داره ممنون ميشم راهنمايي كنه .

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شما كه مراحل تشخيص هويت وعدم سوء پيشينه را در شركت گاز سپري كرده اي آيا براي تشخيص هويت و عدم سوءپيشينه نامه ميدن بريم انگشت نگاري و خودمون جواب را ببريم يا خودشون از آگاهي يا دادگاه استعلام ميكنند.؟
اگر از دوستان هم كسي در اين مورد اطلاعي داره ممنون ميشم راهنمايي كنه .

من خودم نامه گرفتم اوردم
به نظرتون مصاحبه عقیدتی سیاسی داریم؟
بله حتما

davood253

عضو جدید
به نظرتون مصاحبه عقیدتی سیاسی داریم؟

براي پالايشي ها حتمن مصاحبه عقيدتي هست.
ولي براي شركت نفت 50 به 50 است هنوز معلوم نيست و نميشه گفت حتمن مصاحبه عقيدتي داره طبق استخدامي سالهاي گذشته كسي مصاحبه عقيدتي نداشته.

FAMINE RIAN

عضو جدید
نه دوست من در تست عدم اعتياد فقط مرفين معلوم ميشه
سيگار كه مرفين نداره خيالت راحت سيگار بكش حتي قرص متادون هم معلوم نميشه ولي ترامادول چرا. چون قرص متادون براي ترك ميباشد و اين يكي را از تو تست حذف كردن قابل توجه معتادين.

ولي من از وقتي نتيجه آزمون كتبي اومد و فهميدم قبول شدم سيگار را ترك كردم چون در طب صنعتي ، تست اسپرومتري نميخواستم دچار مشكل بشوم
انگار اينجا همه سيگار ميكشن
دوستان همت كنيد و سيگار را ترك كنيد.
ما كه قرعه مان سكو نفتي افتاده اگر هم ترك نميكردم در صورت قبولي مجبور به تركم چون سيگار كشيدن رو سكو قدغن ميباشد. البته فكر كنم براي ما تازه وارد ها . چون زورشون به سابقه دارها كه نميرسه ميرسه ؟

هر نوع ماده اعتیاد آوری مشخص میشه ترامادول متادون و ... اما بعد اون یه تست دیگه رو نمونه انجام میدن که مشخص شه چه نوع ماده ای تفکیک میشه بعد اون اما مشخص میشه مطمئنم

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر نوع ماده اعتیاد آوری مشخص میشه ترامادول متادون و ... اما بعد اون یه تست دیگه رو نمونه انجام میدن که مشخص شه چه نوع ماده ای تفکیک میشه بعد اون اما مشخص میشه مطمئنم
برای آزمایش اعتیاد یه تست سریع (RAPID)هست که با توجه به تغییر PH نمونه وجود هر نوع ماده مخدر و یا هر نوع ماده شیمیایی که باعث تغییر PH میشه (مثل مواد مخدر سنتزی) رو نشون میده اما نتیجش مبنای تشخیص نیست و فقط افرادی که نتیجه تست RAPIDشون مثبت بشه روی همون نمونه یه تست دقیق(T.L.C) که با آنالیز ترکیبات شیمیایی وجود مواد مخدر و نوعش تشخیص داده میشه ، انجام میدن.

davood253

عضو جدید
اين خوبه كه هركسي اطلاعي داره اينجا به گوش همه ميرسونه . از همتون متشكرم
تو يه سايتي يكي از قبول شدگان كه با منابع نيروي انساني شركت نفت تماس گرفته بود نقل كرده بود عدم سوءپيشينه را همون تهران بايد انجام بديم . اينكه خيلي بد ميشه چون ما شهرستاني ها بايد چند روز تهران الاف بشيم.
آيا صحت دارد يا اينم شايعه اي بيش نيست.

بالا