[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

sayalat83

عضو جدید
طب صنعتی

طب صنعتی

سلام به تمام بچه های نفت و گاز پارس .من دیروز طب صنعتیم تموم شد هر کس سوالی داره در خدمتم.

kiyan_max2020

عضو جدید
جناب سیالات
یه توضیح کامل در مورد کلیه مراحل طب صنعتی بده
کدوم شهر بودی و به چه چیزایی گیر میدن

reza.mehr

عضو جدید
سلام به تمام بچه های نفت و گاز پارس .من دیروز طب صنعتیم تموم شد هر کس سوالی داره در خدمتم.
آقا فاصله‌ی بین روزی که رفتین مدارکو از شرکت گرفتین با روز انجام طب صنعتی چه قدر شد؟؟..خود طب صنعتی چند روز طول کشید؟؟

arash_4003

عضو جدید
واسه سیگار و قلیون هم تستی وجود داره که اعمال کنن؟
نتیجه رو بهمون میگن؟
در مورد عقیدتی چیز خاصی نگفتن؟
هر 12 مرحله ای که تو برگه هست و میشه یه روزه انجام داد؟

Mo.Samady121

عضو جدید

سلام دوست عزیز
سوال اول اینکه برا نوار قلب که گفته بودن قسمت قدامی پشماشو بزنیم قضیش چیه؟
بعد اینکه چند روز طول میکشه؟
و اینکه مصاحبه گزینش که نداشتین؟

kiyan_max2020

عضو جدید
سوال راجع به طب صنعتی

سوال راجع به طب صنعتی

چند مرحله است؟
چند روز طول میکشه
نمره چشم چقدر باشه رد میکنن؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
از اسپيرومتری بگو
سخت گيری ميکنن؟ چند بار ميشه تست داد؟
محل انجام طب تهران بود؟ يا شهر ديگه؟

آخرین ویرایش:

mmmn68

عضو جدید
من موهای سینمو نزدم واسه رادیولوژی چون مو کم بود،واسه اونایی میگن که خیلی پشمالوان،رفتین اونجا اول واسه ازمایش خون وقت بگیرین چون هم بیشتر معطل میشین هم هرجا برین میگن اول ازماش خون باید داده باشین،من چهار شنبه رفته بودم،واسه ازمایش ادرار که قبلا میگفتین تمدیدات امنیتی شدیده اصلا اینطوری نبود،یه لیوان دادن گفتن خودتون برین نمونه رو بذارین فلان جا،من که گلاب به رو تون توی توالتو کلی گشتم،دیدم داغون تر از اونیه که دوربین مخفی داشته باشه،من چون سرما خورده بودم کارم به شنبه کشید،استامینوفن کدیین هم مصرف کرده بودم گفتن تا 72 ساعت نباید ازمایش بدی(واسه اعتیاد)،اسپیرومتریم که نذاشتن بدم

sayalat83

عضو جدید
اول میرید ساختمان نفت و گاز پارس مدارکتونو تحویل میدید.یه نامه به شما میدن و شما رو به طب صنعتی معرفی می کنند .نامه رو میبرید طب صنعتی تو ساختمون بیمارستان نفت و پرونده تشکیل میدید و مراحل رو شروع می کنید .اول برید آزمایش خون بدید چون تا 10 صبح بیشتر نمونه گیری نمی کنند جوابشم فرداش میاد آزمایش رادیولوژی و تست اعتیاد هم روز بعدش جوابش میاد پس این مراحلو اول انجام یدید کلا 2 روز طول می کشه.واسه تست تنفس به سیگاری ها گیر نمی دند فقط باید ریتون سالم باشه اگه سنتون زیر 35 سال باشه نیازی نیست موی سینتون رو بتراشید.نمره چشم من 1.25 بود هیچ گیری ندادند .زیاد نگران نباشید هیچکس تو این مرحله رد نمیشه اینو پزشک طب صنعتی می گفت مگر اینکه مشکل خیلی خاصی باشه.از گزینش هم هیچ خبری نیست.اگه باز هم سوالی باشه در خدمتم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موهای سینمو نزدم واسه رادیولوژی چون مو کم بود،واسه اونایی میگن که خیلی پشمالوان،رفتین اونجا اول واسه ازمایش خون وقت بگیرین چون هم بیشتر معطل میشین هم هرجا برین میگن اول ازماش خون باید داده باشین،من چهار شنبه رفته بودم،واسه ازمایش ادرار که قبلا میگفتین تمدیدات امنیتی شدیده اصلا اینطوری نبود،یه لیوان دادن گفتن خودتون برین نمونه رو بذارین فلان جا،من که گلاب به رو تون توی توالتو کلی گشتم،دیدم داغون تر از اونیه که دوربین مخفی داشته باشه،من چون سرما خورده بودم کارم به شنبه کشید،استامینوفن کدیین هم مصرف کرده بودم گفتن تا 72 ساعت نباید ازمایش بدی(واسه اعتیاد)،اسپیرومتریم که نذاشتن بدم

شما ساکن تهرانی؟؟؟
حالا اگه شنبه هنوز خوب نشده باشی تست اسپيرو ازت نميگيرن؟

sayalat83

عضو جدید
اسپیرومتری گیر نیست باید با8 بار تست تنفس به جواب مطلوب برسید که هرکی بود جواب مثبت رو گرفت در ضمن روزی 50 نفر طب صنعتیشون انجام میشه

حمید غضنفری

عضو جدید
نفت و گاز پارس

نفت و گاز پارس

امروز هنوز به کسی نزنگیدن یه خبری بدین بچه ها؟
من شماره خونمون عوض شده و تا حالا هم بهم زنگ نزدن کسی راه حلی نداره؟؟؟؟؟:w19:

blackberry35

اخراجی موقت

کد رهگیری شما : 359936

آقای رسول سيروس پور

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیهرتبه داوطلبرتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران
بومی استان خوزستان
بومی استان بوشهر
آزاد14658

توجه : جهت جلوگیری از دستیابی به اطلاعات شما توسط دیگران ، پس از مشاهده نتیجه آزمون خود از سیستم خارج شوید.
معنی دو برابر ظرفیت را بیابید.

آخرین ویرایش:

lonelinesspains

عضو جدید
اسپیرومتری گیر نیست باید با8 بار تست تنفس به جواب مطلوب برسید که هرکی بود جواب مثبت رو گرفت در ضمن روزی 50 نفر طب صنعتیشون انجام میشه
ممکنه تو برگه ای که برای نتیجه آزمایش خون بود بنویسید که چیا رو می سنجند مثلا کلسترول یا قند خون یا هر چیز دیگه ای؟! معرفی طب صنعتی رو که از شرکت می گیرید هیچ محدودیتی نداره می شه همون روز یا فرداش مثلا رفت بیمارستان نفت؟ دستشویی هاش یه جای کاملا بسته است دیگه یا شیشه ای و اینهاس؟!
به انعطاف بدنی گیر می دن؟! تست اختلال شخصیت و روانشناسی هم هست یا نه؟! نتیجه ی قطعی و نهایی طب صنعتی رو به خودتون اعلام می کنند یا برای این هم باید منتظر نتیجه بود؟

m.ahmad.kntu

عضو جدید
کارشناسی فناوری اطلاعات نفت و گاز پارس بودم. 4 روز پیش اومدن تحقیق دیروزم تماس گرفتن. یکشنبه باید برم فاطمی.اول فامیلم "ر" هست.

sayalat83

عضو جدید
تالاسمی و کلسترول وچربی و قند خون.اگه دکتر صلاح بدونه بقیه رو هم مینویسه همونطور که واسه من پتاسیم کلسیم و منیزیم رو هم نوشت.من خودم تاریخ طب صنعتیم اول اسفند بود اما رفتم طب صنعتی صحبت کردم و همون روز انجام دادم.دستشوییش زیاد امنیتی نیست.70 تا تست روانشناسی رو هم باید جواب داد.تو معاینه بدنی بهت میگه پا مرغی راه برو و روی پنجه راه برو

حمید غضنفری

عضو جدید
نفت و گاز پارس

نفت و گاز پارس

آخیش بالاخره به منم زنگ زدن برای 4شنبه
راستی این بنده خدا فقط گفت 1 روز طول میکشه برای طب صنعتی هم نیست. گفت میتونی برای بعد از ظهرش بلیط بگیری
:)

lonelinesspains

عضو جدید
تالاسمی و کلسترول وچربی و قند خون.اگه دکتر صلاح بدونه بقیه رو هم مینویسه همونطور که واسه من پتاسیم کلسیم و منیزیم رو هم نوشت.من خودم تاریخ طب صنعتیم اول اسفند بود اما رفتم طب صنعتی صحبت کردم و همون روز انجام دادم.دستشوییش زیاد امنیتی نیست.70 تا تست روانشناسی رو هم باید جواب داد.تو معاینه بدنی بهت میگه پا مرغی راه برو و روی پنجه راه برو
ممنون. اخه یکی از دوستان این موارد بوده تو آزمایش خونش (fbs.cbc.anti hivi.,cr,tg) در صورتی که تو دستورالعملش نوشته که تست بیماری هایی مث هپاتیت و این ها فقط برای مشاغل خاص خدماتی و بهداشتی انجام می شه و نه برای همه ی مشاغل. برام سوال پیش اومد اخه ایشون رشته اش مهندسی شیمی بوده یعنی دکتر تشخیص داده برای ایشون باید Anti HIV I انجام بشه؟!
Untitled-2.jpg
بعد اینکه نگفتید شما در حال حاضر نتیجه ی طب صنعنی تون رو می دونید یا بیمارستان ارسال می کنه برای شرکت و شما از طریق شرکت مطلع می شی؟ راجع به روال گزینش و اینکه مصاحبه ی عقیدتی خواهیم داشت یا نه اطلاعی نگرفتید؟! تاییدیه مدرک تحصیلی و عدم سو پیشینه رو باید تهران انجام داد یا هر کسی تو شهرستان یا مرکز استان محل زندگیش؟

lonelinesspains

عضو جدید
آخیش بالاخره به منم زنگ زدن برای 4شنبه
راستی این بنده خدا فقط گفت 1 روز طول میکشه برای طب صنعتی هم نیست. گفت میتونی برای بعد از ظهرش بلیط بگیری
:)
خب درسته یک روز طول می کشه منتها تو معرفی نامه ای که بهت می دن مثلا تاریخ زده که اول اسفند بری برای طب صنعتی که دوباره باید اون روز بیای تهران شما ام ببین اگه برات ممکنه ساکن بشی تهران مث این دوستمون زود تر از موعد برو بیمارستان نفت شاید اگه عنوان کنی که مسافت طولانی رو اومدی قبول کنن همون روز آزمایش هات رو بدی که مجبور نشی بری دوباره یکم اسفند برگردی.

hiby

عضو جدید

آقا این داستان مرحله آخر چیه؟ میگن کلا باید بابا طاهر عریان !!! بشی صحت داره؟؟؟؟؟

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز
در مورد سوپیشینه، باید از شهر محل سکونت گرفته بشه و یا از هر جایی میشه اقدام کرد؟
در مورد تاییدیه مدرک تحصیلی هم یه توضیحی بدین که باید خودمون به دانشگاه مراجعه کنیم و آیا جوابشم خودمون باید برای شرکت ببریم یا داشگاه میفرسته؟
ممنون:gol:

mahdibavi

عضو جدید
یکی از رفقا که دو سال پیش رسمی شده بود (مناطق) دقیقا این سوال رو ازش پرسیدم گفت که کاملا لخت نمیشی بلکه با لباس زیر معاینت میکنن:biggrin:

sayalat83

عضو جدید
2تا نامه بهت میدن یکی واسه سوء پیشینه که باید ببری شهر خودت یه نامه هم واسه دانشگاهت که اونم باید خودت ببری دانشگاه و تاییدیش رو ببری تهران تحویل بدی .بعد از مراحل طب صنعتی پروندتو همونجا تحویل میدی و خودشون میفرستن واسه نفت و گاز پارس

arash_4003

عضو جدید
2تا نامه بهت میدن یکی واسه سوء پیشینه که باید ببری شهر خودت یه نامه هم واسه دانشگاهت که اونم باید خودت ببری دانشگاه و تاییدیش رو ببری تهران تحویل بدی .بعد از مراحل طب صنعتی پروندتو همونجا تحویل میدی و خودشون میفرستن واسه نفت و گاز پارس
تا کی فرصت داریم جواب سوء پیشینه و استعلام مدرکو براشون ببریم
اصلا کجا باید تحویلشون بدیم همون فاطمی؟

active2010

عضو جدید

تو بیمارستان به خودت میگن نتیجه طب صنعتی چی شده؟ یا بعد از هر معاینه از تک تک دکترا باید بپرسی؟ یا اینکه نه باید صبر کنی که شرکت جواب طب رو بهت بگه؟

mmmn68

عضو جدید
شما ساکن تهرانی؟؟؟
حالا اگه شنبه هنوز خوب نشده باشی تست اسپيرو ازت نميگيرن؟
بله من ساکن تهرانم،ایشالا خوب میشم،اما اگه خوب نشده بودم عجله ای نیست،یکشنبه میرم واسه اسپیرومتری

بالا