[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیست دقیقه پیش هم (چهارشنبه- ساعت 9:50 صبح) با من تماس گرفتن، از شرکت نفت و گاز پارس برای 30 بهمن، فامیلی من هم با حرف "ر" شروع میشه.

سلام، 11:35 دقیقه از نفت و گاز پارس تماس گرفتند برای روز یک شنبه نام خانوادگی من با حرف (ز) شروع می شه.

سلام ساعت 11:00 با من تماس گرفتن واسه یک شنبه و فامیلیم با ز شروع میشه و رشته کاردانی صنایع شیمیایی هستم .

نفت و گاز پارسم

خدا رو شکر 11:55 دقیقه به من هم زنگ زدن

دوستانی که یکشنبه باید برن نفت و گاز پارس ، اگه موافقین هماهنگ کنیم همدیگه رو ببینیم. :que:

masoud124

عضو جدید
خوب یه خبر بدم به بچه های مناطق نفت خیز جنوب

امروز با نیروی انسانی تماس گرفتم گفتن از دو هفته اینده واستون دعوتنامه می فستیم درب خونه هاتون واسه دعوت به طب صنعتی
پرسیدم مصاحبه عقیدتی داریم گفت معلوم نیست فعلا ولی اگه داشته باشید یه تاریخ بعد از طب صنعتی مشخص می کنیم و بعد دعوتتون می کنیم پس فعلا خبری از مصاحبه عقیدتی نیست.

پس تا دو هفته اینده خبری نیست از طب صنعتی واسه نفت خیز جنوب همونطور که دوستان هم گفتن شرکت ها دارن نوبتی دعوت به طب می کنن به خاطر ظرفیت بیمارستان.

راستی حال کردید نفت خیز جنوب چه با کلاسه دعوت نامه می فرسته نه تلفنی خبر بده:دی

مواظب تحقیقات محل باشید پرسیدم گفت داریم تحقیق می کنیم. نکته اخر گفت احتمالا مکان طب صنعتی نفت خیز جنوب اهوازه نه تهران

خوش باشید و موفق.[/B
]

مرسی از اطلاعات مفیدی که دادی، من رشتم عمرانه کاشکی یک نفر بود در مورد محل کار هم توضیحاتی میداد

payam214

عضو جدید
ازنفت وگازپارس با من هم تماس گرفتن برای دوشنبه ساعت 8 صبح فامیل من با ش شروع میشه.کسی میدونه که گزینش در اینروز به صورت مصاحبه عقیدتی سیاسی انجام میشه ؟؟؟

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان ساعت 13 اول فاميلم ب فلات قاره قبول شدم ولي هنوز كسي بهم زنگ نزده :D
شما رو که دیگه بهتون زنگ نمی زنن. هر موقع دیدی یه هلیکوپتر اومد نشست رو پشت بوم خونتون، بدون اومدن سراغت ببرنت سرِ سکو!:D

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازنفت وگازپارس با من هم تماس گرفتن برای دوشنبه ساعت 8 صبح فامیل من با ش شروع میشه.کسی میدونه که گزینش در اینروز به صورت مصاحبه عقیدتی سیاسی انجام میشه ؟؟؟
نه عزیز، فقط میرید کپی ها رو میدید، معرفی نامه طب صنعتی و برگه های مربوط به سو پیشینه و تایید مدرک تحصیلی رو می گیرید و برمی گردید!
فعلاً خبری از مصاحبه عقیدتی سیاسی نیست.:smile:

lonelinesspains

عضو جدید

دوستانی که یکشنبه باید برن نفت و گاز پارس ، اگه موافقین هماهنگ کنیم همدیگه رو ببینیم. :que:
موافقم، به من که گفتند 8 صبح باید بیایی به این آدرس. به شما هم ساعت 8 صبح را اعلام کردند؟! اقدام برای استعلام عدم سو پیشینه و تایید مدرک تحصیلی تهران انجام میشه یا برای هر کس تو شهرستان خودش باید اقدام کنه؟

arash_4003

عضو جدید
موافقم، به من که گفتند 8 صبح باید بیایی به این آدرس. به شما هم ساعت 8 صبح را اعلام کردند؟! اقدام برای استعلام عدم سو پیشینه و تایید مدرک تحصیلی تهران انجام میشه یا برای هر کس تو شهرستان خودش باید اقدام کنه؟
هماهنگ کنیم یه ساعت خاصی میدون ولیعصر قرار بزاریم از اونجا تا فاطمی میتونیم اطلاعاتمونو شیر کنیم;)

shamabady

کاربر فعال

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
هماهنگ کنیم یه ساعت خاصی میدون ولیعصر قرار بزاریم از اونجا تا فاطمی میتونیم اطلاعاتمونو شیر کنیم;)

میدون ولیعصر یکم دور میشه، من میگم همون خیابون ولیعصر ، اول فاطمی قرار بزاریم ، بیست دیقه ، یه ربع به 8 اگه اونجا باشیم ، 8 میرسیم شرکت.:que:

bachebahal

عضو جدید
الان ساعت 13 اول فاميلم ب فلات قاره قبول شدم ولي هنوز كسي بهم زنگ نزده :D

سلام آقا داوود من هم فلات هستم فامیلیم "ممی زاده " است احتمالا با شما زودتر تماس می گیرن راستی منم اسمم داوود. امیدوارم ببینمتون. خوش باشی.

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوش خيال
بشين تا برات دعوت نامه بياد
بابا به هممون زنگ ميزنند
قبلن به نفت و گاز پارس هم گفته بودن دعوت نامه ميديم
همشون از يه كرباسن
شايد براي شما فرق داشته باشه با يه ليموزين سفيد ميان دنبالت و جلو بيمارستان هم برات يه فرش قرمز پهن كردن و يه خانومه با كفش پاشنه بلند در ماشين برات باز ميكنه ميگه بفرماييد اينم طب صنعتي:biggrin:

داود جون چی فکر کردی؟؟ مناطق نفت خیز سالاره:D بالاخره بزرگترین شرکت ملی نفت باید یه فرقی با پارس و فلات داشته باشه یا نه!! دوستانی هم که قبلا زنگ زدن گفتن دعوت نامه میاد در خونه..
(هنوز ن به باره ن به داره چه سنگشم به سینه میزنم ..دییی)

cheshmac

عضو جدید
داود جون چی فکر کردی؟؟ مناطق نفت خیز سالاره:D بالاخره بزرگترین شرکت ملی نفت باید یه فرقی با پارس و فلات داشته باشه یا نه!! دوستانی هم که قبلا زنگ زدن گفتن دعوت نامه میاد در خونه..
(هنوز ن به باره ن به داره چه سنگشم به سینه میزنم ..دییی)
حامد خان شما كه تا ديروز ميگفتي چرا ضريب نفت خيز از همه پايين تره و از اين حرفا.... حالا ديگه شده سالار؟ :D
نذار بگم اروندان چه جوريه!!! :biggrin:

FAMINE RIAN

عضو جدید

منم موافقم اما یه محل و ساعت تعیین کنید که هم دیگه رو ببینیم
همکار های اینده زود تر آشنا شیم بهتره
راستی یک شنبه هوای تهران بارونیه!!!!!

آخرین ویرایش:

lonelinesspains

عضو جدید

منم موافقم اما یه محل و ساعت تعیین کنید که هم دیگه رو ببینیم
همکار های اینده زود تر آشنا شیم بهتره
راستی یک شنبه هوای تهران بارونیه!!!!!
نظر من اینه که قرار ملاقات ورودی شرکت باشه بعد که کارای اداری رو انجام دادیم کمی وقت می ذاریم با هم یه چرخی می زنیم و بیشتر آشنا می شیم هوم؟!

FAMINE RIAN

عضو جدید
نظر من اینه که قرار ملاقات ورودی شرکت باشه بعد که کارای اداری رو انجام دادیم کمی وقت می ذاریم با هم یه چرخی می زنیم و بیشتر آشنا می شیم هوم؟!

اره این فکر خوبیه و اون وقت راحت تر هستیم
ولی اونجا چه طور هم دیگه رو پیدا کنیم ؟

arash_4003

عضو جدید
فعلا از گزینش خبری نیست.فقط طب صنعتی هست

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضریبش که یکم پایین هست ولی بنظر سر و صاحاب دارتر از بقیه جاهاست....از اروندان که نگو....20 روز کار صبح تا ساعت 7 عصر 3 روز رست ضریبتونم که 0.25 ....اونم وسط بیابون همه اچار بدست...خدا صبرتون بده ایشالا:D

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوش خيال
بشين تا برات دعوت نامه بياد
بابا به هممون زنگ ميزنند
قبلن به نفت و گاز پارس هم گفته بودن دعوت نامه ميديم
همشون از يه كرباسن
شايد براي شما فرق داشته باشه با يه ليموزين سفيد ميان دنبالت و جلو بيمارستان هم برات يه فرش قرمز پهن كردن و يه خانومه با كفش پاشنه بلند در ماشين برات باز ميكنه ميگه بفرماييد اينم طب صنعتي:biggrin:

reiran.com1411851722.gif..........

اره دیگه واسه ما اینجوریه داداش.

بالا