[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
آخه یکی اومده پست گذاشته به اعتراضی که بومی ها داشتن نسبت به اعلام نتایج می گه، چرا الکی شلوغش می کنید!!!!حالا بر فرض، اعتراض اونا پایه ای نداشته باشه،ولی این حق رو دارن اعتراض کنن.اخه ما در جایی نیستیم که بخایم بگیم اونا می تونن اعتراض کنن یا نه.اگه اعتراض بومی ها منطقی باشه خب قابل بررسیه در غیر اینصورت اونا قانع می شن.تعجبم از اینه جرا بعضیا نسبت به کوچکترین حق آدمی یعنی حق اعتراض واکنش نشون می دن و می گن این اعتراض فقط شلوغ کاریه.

سلام
شما در جریان همه پستها نیستید.
کسی با بومی و غیر بومی مشکلی نداره. این وسط یه حرفهائی زده شد که بهتر بود زده نمیشد.

FAMINE RIAN

عضو جدید
درود به همه دوستانى که فکر میکنن حقشون قبولى بوده و قبول نشدن
طبق اخبار رسیده به من از یک منبع موثق
٢۵٠٠ نفر با اعمال نفوذ مجلس رفتن سر کار
حتى سهمیه بومى بودن از ۵٠ درصد رسیده به ١٠ درصد
کار به جایی رسیده که سازمان بازرسى کل کشور وارد عمل شده
لطف کنید به لینک زیر برید و شکایت خودتون رو توى سایت بازرسى کل کشور ثبت کنید
http://shekayat.bazresi.ir/Portal/Home
سمت راست صفحه روى گزینه ارسال شکایت کلیک کنید و شکایتتون رو بنویسید
اول رو ارسال شکایت کلیک میکنید بعد شرکت ملی نفت و شهر تهران و معاونت ها رو انتخاب میکنید و شکایتتون رو مینویسید بعد مشخصاتتون رو که نوشتید از سازمان بازرسی بهتون اس ام اس میدن و پیگیری شکایتتون شروع میشه اگه دنبال حقتون هستید حتمن این کار رو انجام بدید چون مطمئن باشید حقتون ضایع شده
:gol:
دوست عزیز به نظر من 2500 نفر عدد کمی نیست و از طریق نماینده مجلس تا این حد اختیار جای شک داره و میشه گفت یک در میان نماینده مجلس فرستاده و الن باید بینه ما 20-30 نفر اینطوری باشن تو همین سایت و همین تایپک و اگه لطف کنید سند این که سهمه ها تغییر کرده رو بزارید ممنون می شم به نظر من علمی تر و با سند بنویسید و از کش و قوس این بحث کم کنید

خدایا همه رو به حقشون برسون

آخرین ویرایش:

Mo.Samady121

عضو جدید
داداش گلم يه نکته ميگم واسه همه ی مراحل زندگيت : همه ی تخم مرغ هات رو نذار توی يک سبد! آخه ارشد رو واسه چی نخوندی؟ رو چه حسابی فک کردی اینجا قطعيه ؟؟؟؟ البته کار خوبی کرديا ارشد ما خونديم آش دهن سوزی نيست
سلام دوست عزیز آخه شمال از جنوب(بندرعباس) خیلی دوره. واسه همین گفتن انشاا... بعدا
اشتباه بدترم این بود که برا امسالم نخوندم.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی از لحاظ روانشناسی اینکه خودتونو در مرحله بعد تصور می کنید یه حرکت رو به جلو محسوب میشه! من هنوز می ترسم جزو اون 15 درصدی باشم که طب صنعتی مردود میشن.:cry:

من بعضی روزا خودم رو تو مرحله بعد ميبينم بعضی روزا ميبينم که به خاطر ريه ام رد شدم:cry: حالا به نظرت من وضعيتم از نظر روانشناسی چطوره؟ :دی

starshid

عضو جدید
درود به همه دوستانى که فکر میکنن حقشون قبولى بوده و قبول نشدن طبق اخبار رسیده به من از یک منبع موثق ٢۵٠٠ نفر با اعمال نفوذ مجلس رفتن سر کار حتى سهمیه بومى بودن از ۵٠ درصد رسیده به ١٠ درصد کار به جایی رسیده که سازمان بازرسى کل کشور وارد عمل شده لطف کنید به لینک زیر برید و شکایت خودتون رو توى سایت بازرسى کل کشور ثبت کنید http://shekayat.bazresi.ir/Portal/Home سمت راست صفحه روى گزینه ارسال شکایت کلیک کنید و شکایتتون رو بنویسید اول رو ارسال شکایت کلیک میکنید بعد شرکت ملی نفت و شهر تهران و معاونت ها رو انتخاب میکنید و شکایتتون رو مینویسید بعد مشخصاتتون رو که نوشتید از سازمان بازرسی بهتون اس ام اس میدن و پیگیری شکایتتون شروع میشه اگه دنبال حقتون هستید حتمن این کار رو انجام بدید چون مطمئن باشید حقتون ضایع شده :gol:
دوست من این اولین بار نیست که شرکت نفت آزمون ورودی برگزار می کنه و یقینا پیش بینی پاسخ به اعتراضات و پیگیری های مراجع نظارتی از قبل صورت گرفته و عملا تقلب در این سطح وسیع بدون بر جا موندن شواهد و سند غیر ممکنه. بهتره کمی واقع بین باشیم. فهمیدن اینکه رقم 2500 کاملا پرته هیچ نیازی به منبع موثق یا غیر موثق نداره. اگر هم به فرض محال این کار با چنین سازماندهی قوی و حمایت مجلس صورت گرفته که ..... جواب سازمان بازرسی رو هم میدن دیگه!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران در خصوص افرادي كه در مصاحبه قبول نشده‌اند، تصريح كرد: در صورت تكميل نكردن ظرفيت و يا صدور مجوز استخدامي جديد، استفاده از كساني كه در مصاحبه‌هاي استخدامي پذيرفته نشده‌اند در صورت كسب امتيازهاي لازم امكان پذير است.

این قسمت خبر خوبی بود ایشالا کسانی هم که قبول نشدن دوباره دعوت به کار شن چون زحمت کشیدن و انتظار طولانی رو تجربه کردن.

اونايی که تو طب لعنتی رد ميشن چی؟ باز بشون فرصت داده ميشه به نظرت؟ :confused:

davood253

عضو جدید
اي بابا چند روزه اين تاپيك شده حرف اعتراض و شكايت بخاطر سهميه بومي و غير بومي .
اگر شركت نفت زودتر دعوت به گزينش و طب صنعتي كنه اين بحث ها كمتر ميشه و سو‍ژه جديدي درست ميشه از بي سوژگي بايد اين بحث ها را هرروز مشاهده و مرور كنيم .
آخه اين آقايون دارن چكار ميكنن كي ميخواهيم همه چيزمون اصولي و رو برنامه باشه خسته شديم از اين بلاتكليفي بخدا خسته شديم. يعني شركت نفته خير سرش . والا شركتهاي كوچيكتر خيلي خيلي بابرنامه و مرتب كار انجام ميدهند . آقايون قبول شده بياين ما هم تو سايتي كه دوستمون جهت اعلام شكايت براي سهميه بومي گذاشته ما هم بريم شكايت و گله كنيم . تازه نتايج مصاحبه پالايشي ها را هم نزدن . خدا به داد اونا برسه. به شرطي هممون سركار باشيم . اصلن ديگه اون شوق و ذوق اولي را براي استخدام شدن در شركت نفت را ندارم. يه جورايي خستم كردن و دارم بي خيال ميشم.

davood253

عضو جدید
من بعضی روزا خودم رو تو مرحله بعد ميبينم بعضی روزا ميبينم که به خاطر ريه ام رد شدم:cry: حالا به نظرت من وضعيتم از نظر روانشناسی چطوره؟ :دی
يك بار بهت گفتم بازم بهت ميگم اگر يادت باشه:
اينقده به خودت تلقين منفي نكن . تلقين بدترين كار ممكن تو اين روزها ميباشد روزهايي كه شركت نفت هم با استرس ما داره بازي ميكنه
دوست من ديگه نبينم از اين حرفهاي نااميد كننده بزني
.
هميشه سعي كن خودتو تو مرحله بعد ببيني و از الان براي كار تو شركت نفت برنامه ريزي كن.

yasin131

عضو جدید
این شماره ای که داده برای فکس کردن اعتراضات باید چی رو فکس کنیم . یعنی فقط مشخصات رو یا باید متن شکایت نامه رو هم فکس کنیم براشون؟ کسی تا حالا اعتراض یا شکایتی فکس نکرده براشون؟

davood253

عضو جدید
دوست من این اولین بار نیست که شرکت نفت آزمون ورودی برگزار می کنه و یقینا پیش بینی پاسخ به اعتراضات و پیگیری های مراجع نظارتی از قبل صورت گرفته و عملا تقلب در این سطح وسیع بدون بر جا موندن شواهد و سند غیر ممکنه. بهتره کمی واقع بین باشیم. فهمیدن اینکه رقم 2500 کاملا پرته هیچ نیازی به منبع موثق یا غیر موثق نداره. اگر هم به فرض محال این کار با چنین سازماندهی قوی و حمایت مجلس صورت گرفته که ..... جواب سازمان بازرسی رو هم میدن دیگه!
اين حرفت كاملن صحيح ميباشد.
چون شركت نفت عادت داره بعد از هر بار آزمون استخدامي جوابگوي اعتراضات باشه . چون بيشتر افراد فارغ التحصيل آرزوي كار در شركت نفت را دارن و قبول نشدن در هر آزمونش ناراحت كننده و دردناك است من تجربه تلخش را دارم ( ولي نا اميد نشدم قابل توجه قبول نشدگان) و اين اعتراض فقط مربوط به بومي ها نيست حتي غير بومي ها هم اعتراض ميكنن كه اعتراض كردن حق مسلم آنهاست. پس شركت نفت آمادگي اعتراض شنيدن را دارد حتي براي آن جواب قانع كننده اي هم دارد . ميدونيد اگر نتايج را تغيير دهد چقدر براي شركت نفت گرون تموم ميشود شركتي كه ركن اصلي جامعه و دولت ميباشد.

db1361

عضو جدید
درود به همه دوستانى که فکر میکنن حقشون قبولى بوده و قبول نشدن
طبق اخبار رسیده به من از یک منبع موثق
٢۵٠٠ نفر با اعمال نفوذ مجلس رفتن سر کار
حتى سهمیه بومى بودن از ۵٠ درصد رسیده به ١٠ درصد
کار به جایی رسیده که سازمان بازرسى کل کشور وارد عمل شده
لطف کنید به لینک زیر برید و شکایت خودتون رو توى سایت بازرسى کل کشور ثبت کنید
http://shekayat.bazresi.ir/Portal/Home
سمت راست صفحه روى گزینه ارسال شکایت کلیک کنید و شکایتتون رو بنویسید
اول رو ارسال شکایت کلیک میکنید بعد شرکت ملی نفت و شهر تهران و معاونت ها رو انتخاب میکنید و شکایتتون رو مینویسید بعد مشخصاتتون رو که نوشتید از سازمان بازرسی بهتون اس ام اس میدن و پیگیری شکایتتون شروع میشه اگه دنبال حقتون هستید حتمن این کار رو انجام بدید چون مطمئن باشید حقتون ضایع شده
:gol:
رو چه حسابي ميگي حقتون ضايع شده چرا نميخواين قبول كنيد كه در مصاحبه فني ضعيف تر از ديگران بوده ايد. آخه چرا ميگين شركت نفت فقط مال ما بومي ها است پس ما غير بومي هايي سهمي از نفت ايران را نداريم . من مطمئن هستم شركت نفت كسي براش فرقي نداره فقط براي كسي كه به دردش ميخوره جذب ميكنه . از پشت نيمكت دانشگاه كه نميشه يراست رفت تو شركت نفت . تحمل كنيد و همت به خرج بدهيد شركت نفت مقصره كه شما تو گرماي جنوب و تو شرجي زندگي ميكني چرا فصل الان را نميگي كه هواي اونجا بهاريه و اينجا وسط و شمال ايران يخبندان و سرما است اينا اگه به ما گاز دادن پولشا ده برابر از ما ميگيرن مفتي كه ندادن شما اگه گاز ندارين بخاري هم ندارين . پول برق تو مناطق جنوب به دليل گرما و استفاده زياد از كولر خيلي كمتر از مناطق مركزي و شمالي است چرا اين لطف دولت را نديده ميگيرين . چرا هميشه نصفه خالي ليوان را ميبينيد. مطمئن باش كساني كه قبول شده اند خيلي بيشتر از شما تلاش كرده اند مطمئن مطمئن باش .سعي كن دفعه بعدي براي آزمون شركت نفت تلاش كني تا شما هم موفق شوي . و براي تلاش نكردنت دليل نيار و كس ديگه را مقصر نكن . موفق كسيه كه اشتباهات و كوتاهي خودشا قبول كنه .

davood253

عضو جدید
رو چه حسابي ميگي حقتون ضايع شده چرا نميخواين قبول كنيد كه در مصاحبه فني ضعيف تر از ديگران بوده ايد. آخه چرا ميگين شركت نفت فقط مال ما بومي ها است پس ما غير بومي هايي سهمي از نفت ايران را نداريم . من مطمئن هستم شركت نفت كسي براش فرقي نداره فقط براي كسي كه به دردش ميخوره جذب ميكنه . از پشت نيمكت دانشگاه كه نميشه يراست رفت تو شركت نفت . تحمل كنيد و همت به خرج بدهيد شركت نفت مقصره كه شما تو گرماي جنوب و تو شرجي زندگي ميكني چرا فصل الان را نميگي كه هواي اونجا بهاريه و اينجا وسط و شمال ايران يخبندان و سرما است اينا اگه به ما گاز دادن پولشا ده برابر از ما ميگيرن مفتي كه ندادن شما اگه گاز ندارين بخاري هم ندارين . پول برق تو مناطق جنوب به دليل گرما و استفاده زياد از كولر خيلي كمتر از مناطق مركزي و شمالي است چرا اين لطف دولت را نديده ميگيرين . چرا هميشه نصفه خالي ليوان را ميبينيد. مطمئن باش كساني كه قبول شده اند خيلي بيشتر از شما تلاش كرده اند مطمئن مطمئن باش .سعي كن دفعه بعدي براي آزمون شركت نفت تلاش كني تا شما هم موفق شوي . و براي تلاش نكردنت دليل نيار و كس ديگه را مقصر نكن . موفق كسيه كه اشتباهات و كوتاهي خودشا قبول كنه .

دوست گرامي
ما نبايد از اعتراض قبول نشدگان ناراحت بشويم چون اين حق قانوني آنها است و اميدوار هستم به مشكل آنها رسيدگي شود و رفع ابهام شود

davood253

عضو جدید
يعني ميرسه اونروزي كه همه مراحل را پشت سر بزاريم و بريم سركار
منكه رفتم سركار اولين 14 روز استراحتم ميرم يه مسافرت توپ تا دغدغه اين چند ماه را تلافي كنم . اصلن بياييم با هم هماهنگي كنيم و باهم بريم . سيخ و نمك با من گوشت بره و ديگر خوراكياش با شما
.

FAMINE RIAN

عضو جدید
منكه رفتم سركار اولين 14 روز استراحتم ميرم يه مسافرت توپ تا دغدغه اين چند ماه را تلافي كنم . اصلن بياييم با هم هماهنگي كنيم و باهم بريم . سيخ و نمك با من گوشت بره و ديگر خوراكياش با شما
.

منم دوستامو میارم

sadeghrenjer

عضو جدید

حالا چرا شما ناراحت میشی؟؟
اگر شما خودت قبول شده باشی که نباید ناراحت بشی ولی اگر قبولت کرده باشن .....

از دوست عزیزی که این مطلب شکایت به بازرسی کشور رو اعلام کردن ممنونم
هیچ شکی نیست که خیلیا با اعمال نفوذ حالا یا نماینده مجلس یا وزیر و معاون و غیره مثل آب خوردن وارد شرکت نفت میشن
کی میدونه اون بالا بالا ها چه خبره؟؟؟ این قضیه دیگه از اون قضیه اختلاس عجیبتره؟؟؟
چطور واسه یه نفر مثل من که بخوام یه وام 2 میلیونی بگیرم 2 نفر ضامن اونم از نوع کارمند رسمی میخواد ولی یه نفر دیگه راحت اینقدر اختلاس میکنه

بنده که مطمئنم قبول بودم و این شکایت هم کردم تا ببینیم چی میشه

FAMINE RIAN

عضو جدید
جنگ و دعوا رو تموم کنید

این رو بدونید تو آزمون کتبی که 1/15 ازش قبول شدن نمیشه با پارتی قبول شد
این همه گیر به بومی دادید چرا نمیگید فرزندان شاغلین نفت چرا باید سهمیه داشته باشن مگه نفت ارثیه . بومی حقشه اما فرزندان شاغلین صنعت نفت به هیچ وجه ضعیف کشی نکنید.

تمام معترضین با اعتراض رد شدگان اگه خودتون جای اون شخص می بودید چی میگفتین : حقمو خوردن !!!
پس پا روی حق نذارید و به اونها هم حق اعتراض بدید

آخرین ویرایش:

pouri1372

عضو جدید
help !!!

help !!!

ﺑﺎ ﺳﻼﻡ.
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﻨﺪﻩ ﺟﺰ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻣﯽ ﻫﺴﺘﻢ، ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺿﺮ ﺣﺪﻭﺩ ﯾﮏ ﺳﺎﻝ ﻫﺴﺘﺶ ﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎﯼ پﺘﺮﻭﺷﯿﻤﯽ ﻣﺎﻫﺸﻬﺮ ﮐﻪ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺧﺼﻮﺻﯽ ﻫﺴﺘﺶ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﮐﺎﺭﻡ ﻭ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩﻡ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺪﺕ ﻣﻌﯿﻦ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺴﺘﺶ ﻭ ﺑﺼﻮﺭﺕ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﺑﺘﺶ ﺗﻌﻬﺪ ﻣﺤﻀﺮﯼ ﺩﺍﺩﻡ ﺩﺭ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﻭ ﺗﺎ ﺿﺎﻣﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﮑﺎﺭﺍﻡ ﻫﺴﺘﻦ ﻭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺷﺪﻥ ﻭ ﻃﺒﻖ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﻡ پﯿﺶ ﺍﺯ ﻣﻮﻋﺪ 5 ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﺑﯿﺎﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻩ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻏﺮﺍﻣﺖ ﺑﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﺑپﺮﺩﺍﺯﻡ...
ﺍﻻﻥ ﻫﺪﻓﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﯿﺂﻡ ﻭ ﺑﺮﻡ ﺷﺮﮐﺖ ﻧﻔﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻞ ﺣﻘﻮﻗﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﯾﮑﺴﺎﻟﻪ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺭﻭ ﺑﺎﺿﺎﻓﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺣﺪﻭﺩ ﭼﻬﺎﺭ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺑﺬﺍﺭﻡ ﺭﻭﺵ ﻭ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺑﺮﮔﺮﺩﻭﻧﻢ، ﯾﻌﻨﯽ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺍﺯ ﺯﯾﺮ ﺻﻔﺮ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯿﺸﻪ، ﺍﺯ ﺗﻮﯼ ﻣﻨﻔﯽ...
ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﮐﺴﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﯼ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺑﻬﻢ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﻪ ﻭ ﯾﺎ ﺭﺍﻫﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻭﺭ ﺯﺩﻥ ﺍﯾﻦ ﺗﻌﻬﺪ ﻫﺴﺖ ﯾﺎ ﻧﻪ...
اینم بگم که توی این مدت همه فهمیدن که من نفت قبول شدم و نمیشه با بهانه های پیش پا افتاده گولشون زد و شرکتم خیلی تو زمینه پول گرفتن سختگیره...
اگه تاپیک قفل شد واسم پیغام خصوصی بذارید...
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﺪ...

آخرین ویرایش:

_mahdi_

عضو جدید
این درخواست به لغو نتایج ازمون چیزه عجیبی نیست و اکثر قبول نشدگان در ازمونها این خواسته رو دارند . مثلا مورد زیر که جدید هم هست :
تعدادی از دانشجویان حقوق در اعتراض به نتیجه آزمون وکالت سال ۹۰ مقابل کانون وکلای مرکز تجمع کردند.

صبح چهارشنبه بیش از ۸۰۰ دانشجو رشته حقوق در اعتراض به نتایج آزمون وکالت سال ۹۰ در مقابل کانون وکلای مرکز تجمع کردند و خواستار لغو آزمون مرحله دوم کارآموزی وکالت ۹۰ شدند.

به گزارش پانا، همچنین تجمع‌کنندگان از مسوولان کانون وکلای مرکز به دلیل بی‌توجهی به وضعیت دانشجویان حقوق انتقاد کردند.
کد مطلب : 144627
http://www.aftabnews.ir/vdcb5ab8zrhba0p.uiur.html

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
.

ای اصفهانی !!!!!!!!!:biggrin:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
.

راستي با اولين حقوقتون چكار ميكنيد؟:biggrin:

شما دعا کن این مراحل هم به سلامت طی کنیم و استخدام شیم، من اولین حقوقمو میذارم واسه اون برنامه ای که گفتین. شما سیخ و نمک بیار، گوشت بره و بقیه خوراکیاش با من!:D

راستی دوره آموزش که اقماری نیست 14 روز برین سفر!

mmmn68

عضو جدید
شما دعا کن این مراحل هم به سلامت طی کنیم و استخدام شیم، من اولین حقوقمو میذارم واسه اون برنامه ای که گفتین. شما سیخ و نمک بیار، گوشت بره و بقیه خوراکیاش با من!:D

راستی دوره آموزش که اقماری نیست 14 روز برین سفر!
آفرین از این حرفای خوب بزنید میایم اینجا لا اقل روحیه ما پالایشیا باز شه :)

davood253

عضو جدید
راست ميگين دوره آموزشي 14 به 14 نيست.

پس پيك نيكمون را ميزاريم بعد از دوره آموزشي.

كجا بريم؟
راستي كي ماشين مياره؟
من كه اصفهانيم از من توقع نداشته باشيد ماشين بيارم و بنزين بزنم ميتونم پول تنظيم باد چرخها را بدم.:D

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست ميگين دوره آموزشي 14 به 14 نيست.

پس پيك نيكمون را ميزاريم بعد از دوره آموزشي.

كجا بريم؟
راستي كي ماشين مياره؟
من كه اصفهانيم از من توقع نداشته باشيد ماشين بيارم و بنزين بزنم ميتونم پول تنظيم باد چرخها را بدم.:D

من ماشین ندارم، ولی حالا که جوگیر شدم هرکی ماشین داره بیاره، بنزینش با من.:smile:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه نخبگان محترم

قابل توجه نخبگان محترم

استخدام 56 نیروی نخبه در شرکت ملی حفاری

نفت نیوز: رئیس آموزش شرکت ملی حفاری ایران از جذب 56 نفر نخبه و نیروی مستعد در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس مهدی مهران، اظهار کرد: این افراد که دانش آموخته مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی هستند در بخش های مدیریتی، حفاری و خدمات تخصصی صنعت حفاری مشغول به کار شدند. وی با اشاره این که طرح جذب نخبگان از سال 1383 اجرایی شد، افزود: شرکت ملی حفاری ایران در همایش و نشست های تخصصی که در مراکز آموزش عالی در زمینه نفت و حفاری برگزار می شود از میان افرادی که بالاترین رتبه تحصیلی را دارند و علاقه مند به کار در صنعت نفت هستند نیروهای مورد نیاز خود را براساس مقررات مربوط به استخدام نخبگان، جذب می کند.

مهران گفت: بخش آموزش شرکت ملی حفاری هم اکنون در پارک های علم و فناوری دانشگاه های صنعت نفت، شهید چمران و تهران دفتر دارد و با ایجاد ارتباط متقابل میان صنعت و دانشگاه از ظرفیت های مراکز آموزش عالی استفاده به عمل می آورد.

رئیس آموزش شرکت ملی حفاری ایران درباره همکاری های آموزشی با شرکت های نفتی داخلی و خارجی اظهار کرد: با توجه به اهمیت بخش آموزش در صنعت نفت از مدتی قبل مذاکرات و نشست هایی در زمینه توسعه و استمرار آموزش های تخصصی با شرکت های مختلف صورت گرفت که تاکنون به نتایج خوبی رسیده و انتظار می رود این شرکت بتواند خدمات آموزشی خود را به شرکت های نفتی ارایه و از توان آموزشی آنها نیز بهره گیری نماید.

وی در زمینه اجرای طرح آموزش مجازی در این شرکت توضیح داد: با مدیریت اطلاعات و فناوری شرکت هماهنگی های لازم به عمل آمده و پیش بینی می شود این طرح در آینده نزدیک اجرایی شود.

مهران گفت: بخشی از کارکنان عملیاتی و اقماری شرکت ملی حفاری در خارج از استان خوزستان سکونت دارند که امکان حضور آنها در دوره های آموزشی در مدت استراحت وجود ندارد و ارایه خدمات آموزشی به صورت مجازی می تواند در ارتقا دانش فنی و روز امد بودن این همکاران بسیار اثر گذار باشد و به همین منظور بحث آموزش مجازی مورد تاکید مدیریت عالی شرکت است.

شرکت ملی حفاری ایران یکی از شرکت های بالادستی تابع شرکت ملی نفت ایران است که حوزه ستادی آن در اهواز متمرکز و گستره فعالیت آن در مناطق خشکی و دریایی 11 استان کشور استقرار دارد.

بالا