[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

سائل

عضو جدید
بررسی من نیازی به زیارت شما نداره دوست عزیز.

پیشنهاد می کنم محترمانه برخورد کنید.

چقدر خشن !:confused::cry::w13::w22::w15:
میگم نکنه می خوای بیای تو صنعت نفت که هر روز تاپیک ما رو می خونی ؟ اگه ممتاز باشی فکر کنم بشه یه کاریش کرد
راستی دوست عزیز امضاتون خیلی درازه ! وقتی پیام میذارین نصف صفحه پر میشه . اگه ممکنه یه کم خلاصه ترش کنین . با تشکر !

-------------------------

حالا چی شده یکدفعه یادت اومد که مدیر تالاری . قبلا شما را کمتر زیارت می کردیم (اصلا زیارت نمی کردیم ). اینقدر گیر نده به بچه ها . دخالت بیش از حد شما باعث کاهش بازدید کنندگان تالار میشه.
ای بابا چرا بیخودی فضا رو تند می کنید که به دلگیری یک طرف بیانجامد؟

در این ایام آخری تاپیک (پیش بینی من عمر نهایتا تا دوماه آینده اینجا) اکثر دوستان براثر سردرگمی های اعمال شده توسط شرکت تحت فشار هستند پس همدیگر را درک کنیم و همچون سابق پر انرژی و با متانت ادامه دهیم.

AUDI جان
لازمه سبز بودن که به زیبایی در پایان کلامت بکار بردی ، تساهل و تسامح بیشتر است ،"دستیار مدیر تالار مهندسی شیمی" عزیز در همنوشتاری با این دوستان عزیز نادیده ما بیشتر دو کلمه بالا رو لحاظ نما،لطفا

توفیق رفیق راهت

آخرین ویرایش:

saleh-sinava

عضو جدید
ببين صالح جان سخت استادا قبول كنن. مخصوصا تو دانشگاه‌هاي با كيفيت، برا خودتم خوندنش سخت ميشه خصوصا اگه بخاي سازه يا زلزله بخوني ! نه ترم يكم مرخصي نميدن. ميتوني واحد كم برداري
يه دانشگاه برو كه سخت گير نباشن، بخدا توكل كن ايشالا كارات رديف ميشه. يه چيز ديگه تا نتايج اومد برو دانشگات درخواست بده شايـــــد قبول كردن

سلام دوست عزیز , منم فکر میکنم راه حل شما بهتره , باید به فکر انتقالی به یه دانشگاه درجه پایین باشم , حالا موندم کجا رو انتخاب کنم بوشهر یا بندرعباس گزینه های مناسبی برا انتقالی میتونه باشه?

takmilzarfiat

اخراجی موقت
درود خداوند بر مدیر تالار من بلک بری سابق هستم که مورد ارشاد مدیر محترم قرار گرفتم
[h=1]Server Error in '/' Application.
[/h] [h=2]Runtime Error[/h] [FONT=Arial, Helvetica, Geneva, SunSans-Regular, sans-serif] Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --> <configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web> </configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File --> <configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web> </configuration>
[/FONT]

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

براي مشاهده نتیجه تكميل ظرفيت با يكي از دو روش زیر وارد صفحه اختصاصی خود شوید.

کد رهگیری مشخصات فردی
** کد رهگیری و كد ملي را وارد كنيد **
کد رهگیری:
كد ملي:

** کد ملي، شماره شناسنامه را وارد كنيد **
كد ملي:
شماره شناسنامه:

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

آقا جان ثایت نفت هنوز که خرابه خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

m1984mm

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان..............من هنوز منتظر تکمیل ظرفیت هستم............ولی بد ندیدم که یک نکته رو به دوستان بگم ......یکی از بدی های قرار دادن فیش حقوقی و اعلام کردن حقوق دقیق اینه که کسایی که فقط حقوق رو می بینن و از سختی کار خبری ندارن ..........به فکر این باشن که تو مجلس قانونی تصویب کنن که از حقوق ها کم کنن....یا به هر نحو دیگه..........کما اینکه قبلا هم می خواست همچین چیزی بشه ..............موفق باشید برای ما هم دعا کنید

babakv

عضو جدید
بچه ها رعایت کنید.
احارام همدیگه رو نگه دارید و قوان باشگاه رو هم رعایت کنید.
قرار دادن ایمیل و تلفن خلاف قوانین هست.

مدیر جان دستیارت یه خورده خشن رفتار میکنه درخواست تجدید نظر دارم .

arthas

عضو جدید
دوستان گروه اول و دوم . من چند تا سوال داشتم . اگه تکراری هست ببخشید دیگه .

1- به ما گروه سومی ها گفتن 24 قطعه عکس و 16 کپی از مدارک شناسایی بیاریم . یعنی دیگه این مقدار کافیه قبلا دوستان گفته بودن عکس اضافی بیارین خیلی عکس میخوان . حالا که خودشون گفتن 24 تا یعنی بازم بیشتر نیازه . ( من که حساب کردم دیدم کاش جای پول بلیط که شاید 10 تومنم نشه ( از شهرمون نزدیک بوشهر) پول عکس و کپی میدادن که با حساب کتاب من 20 تومنی میشه !! :biggrin: )

2- دوستان گفتن یکی از بلوک ها خوب بوده . نمی دونم گفتن کدوم 1 یا a !!؟ ( البته امیدوارم این باعث ایجاد حمله و هجوم های ناگهانی نشه ! البته خودتون که می دونین تو ایران این هجوم ها اصلا وجود نداره . اصلا ! :biggrin: )

3- کسی میدونه کرایه تاکسی ها از ماهشهر تا شهرک بعثت چقدره !؟ سرمون کلاه نره ! ( هر چند شرکت گفته پولشو می ده . اما باید هوای جیب پدر خوانده (pogc) رو داشته باشیم )

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پایان دوماه آموزشی

پایان دوماه آموزشی

سلام.
الان همش 4، 5 ساعت بیشتر نمیشه که برگشتم خونه. امروز بچه های بوشهر رو با یه اتوبوس نه چندان با کیفیت(B7) فرستادن خونه. به هرحال کاریش نمیشه کرد.

گفته بودم سوالات دوره عمومی رو میذارم. ولی خوشبختانه این سوالات به ما داده نشد! علتش هم این بود که به استادا گفته شده بود همون سر کلاس یه ارزشیابی چیزی انجام بدین و یه نمره رد کنین. برخی ارزشیابی کوچیکی انجام دادن و برخی دیگه نه! به هرحال سوالات دوره پیش موجوده اگه یه وقت لازم شد بگین تا تو تاپیک بذارم.

دوماه دوره آموزشی با همه خوبی ها و بدی هاش تموم شد. مطمئنم دیگه هیچ وقت بچه ها به این صورت دور هم جمع نمیشن. هر لحظه اش واسه من کلی خاطره است. به نظر من بهترین موقعیته واسه شناخت همدیگه.

معمولا روزهای اول دوره همه سرکلاس ها حاضر میشن ولی کم کمک که به ضعف سیستم آموزشی پی میبرن، میبینی بعضی ها به فکر جیم زدن میوفتن. دفعه پیش گفتم "احساس شخصیت" یکی از عوامل مهم هست، "خود کنترلی" هم در این بحث بسیار پر اهمیته. به این معنی که حتما لازم نباشه یک نیروی بیرونی فرد رو وادار به رعایت قانون و مقررات کنه. مشکل اساسی که ما با برخی بچه های دوره داشتیم این بود که این افراد چهارچوب پذیر نبودن. وقتی وارد هر سازمانی میشی باید طوری رفتار کنی که در چهارچوب تعریف شده برای اون سازمان بگنجه.

ما داشتیم دوستانی که حتی 3 ساعت منتظر استاد می موندن که بیاد کلاس در صورتی که می تونستن مثل سایر بچه ها برن تو خوابگاه بخوابن! چرا؟ چون انسان های با شخصیت، چهارچوب پذیر و خودکنترل بودن.

لطفا این توجیهات رو بندازین دور: 1. چون استاد دیر میاد، منم دیر میام 2. کلاسش بدرد نمی خوره واسه همین نمیام و... شما وظیفه داری در هر شرایطی سر کلاس به موقع حضور پیدا کنی.

راستی یه چیزی یادم رفت، ما دوتا گربه داریم که بی سرپرستن، بچه ها هر روز بهشون میرسیدن و غذا میدادن. من خودم به شخصه هیچ وقت بهشون غذا ندادم چون ماشالا بچه های علاقه مند به حیوانات زیاد بودن و نوبت به ما نمی رسید. حالا اگه کسی پیدا نشد که بهشون غذا بده و از بچه های تاپیک کسی خواست در قبال گزارش های من محبتی انجام بده، به این بچه گربه ها غذا بده.

========================================================
هفته سوم دوره تخصصی عمران
1. یه دوره بازرسی جوش داشتیم
2. یه دوره کنترل پروزه
3. مقاوم سازی که ما بیشتر کشوندیم بحث رو به روش های اجرا

بچه های عمران برای دوره تخصصی استاد بهاری نیا رو از دست ندین. هر طوری شده از قبل درخواست بدین که با ایشون هماهنگ بشه. برای دروس مختلف عمران ایشون تجربه کافی دارن(مثلا روش های اجرا). البته باید یه جورایی مطالب رو ازش بکشین بیرون!
یعنی ازش درخواست کنین که راجع به چیزایی که در صنعت هست بپردازه. مثلا راجع به سازه های بنایی حرف نزنه، راجع به اسناد مناقصه و این موارد حرف نزنه که وقت کلاس هدر بره(البته بعضی بچه ها می خوان ازش که اینا رو میگه!)

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر جان دستیارت یه خورده خشن رفتار میکنه درخواست تجدید نظر دارم .

بنا به وظیفه مدیریّت، من باید تالارها و ارسال ها رو بررسی کنم. عدم ارسال پست به تاپیک مبنایی برای حضور نداشتن نیست.

این بحث خارج از موضوع تاپیک هست، ارسال دیگه ای با این مضمون قابل قبول نخواهد بود.

به همه دوستان و کاربران: لطفاً به قوانین احترام بگذارید و محترمانه برخورد کنید.

سبز باشید.

آخرین ویرایش:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان گروه اول و دوم . من چند تا سوال داشتم . اگه تکراری هست ببخشید دیگه .

1- به ما گروه سومی ها گفتن 24 قطعه عکس و 16 کپی از مدارک شناسایی بیاریم . یعنی دیگه این مقدار کافیه قبلا دوستان گفته بودن عکس اضافی بیارین خیلی عکس میخوان . حالا که خودشون گفتن 24 تا یعنی بازم بیشتر نیازه . ( من که حساب کردم دیدم کاش جای پول بلیط که شاید 10 تومنم نشه ( از شهرمون نزدیک بوشهر) پول عکس و کپی میدادن که با حساب کتاب من 20 تومنی میشه !! :biggrin: )

2- دوستان گفتن یکی از بلوک ها خوب بوده . نمی دونم گفتن کدوم 1 یا a !!؟ ( البته امیدوارم این باعث ایجاد حمله و هجوم های ناگهانی نشه ! البته خودتون که می دونین تو ایران این هجوم ها اصلا وجود نداره . اصلا ! :biggrin: )

3- کسی میدونه کرایه تاکسی ها از ماهشهر تا شهرک بعثت چقدره !؟ سرمون کلاه نره ! ( هر چند شرکت گفته پولشو می ده . اما باید هوای جیب پدر خوانده (pogc) رو داشته باشیم )

سلام.
1. همون 24 قطعه عکس کافیه. بنده با 14 تا کارم راه افتاد. چون کارت باشگاه و استخر و... رو نگرفتم
2. بله بلوک A1 که منم اونجا بودم، خوبه. ولی انتخابی نیست و از پیش تعین شده کیا تو کدوم بلوک باشن.
3. ای بابا نه یه وقت چونه بزنی هااا:D اگه اشتباه نکنم 6تومن کرایه هست که هزینه فاکتور هم بهش اضافه میشه مثلا 7 تومن. به ما گفت 8 تومن، ما هم گفتیم مشکلی نیست! وقتی میرسی خسته ای و گرمه که هرچقدر بگه، قبول می کنی!

arthas

عضو جدید
سلام.
1. همون 24 قطعه عکس کافیه. بنده با 14 تا کارم راه افتاد. چون کارت باشگاه و استخر و... رو نگرفتم
2. بله بلوک A1 که منم اونجا بودم، خوبه. ولی انتخابی نیست و از پیش تعین شده کیا تو کدوم بلوک باشن.
3. ای بابا نه یه وقت چونه بزنی هااا:D اگه اشتباه نکنم 6تومن کرایه هست که هزینه فاکتور هم بهش اضافه میشه مثلا 7 تومن. به ما گفت 8 تومن، ما هم گفتیم مشکلی نیست! وقتی میرسی خسته ای و گرمه که هرچقدر بگه، قبول می کنی!
تشکر از بچیل استان خومون ;)
1- برای باشگاه و استخر همون جا منظورته !
2- ای بابا ما کلی شکممون صابون زدیم . خواستیم زرنگ بازی در بیاریم نفرای اول خودمون برسونیم . پس بهتر یه کم دیر تر بریم.
3- نه بابا من زیاد چونه زدنم خوب نی ! فقط گفتم قیمت دستمون باشه . بهتره . اما تعجبم مگه فاصله چقده انصافم خوب چیزیه . از برازجون تا بوشهر 60 - 70 کیلومتری راهه . با 2500 تا 3000 میان . مگه فاصله اونجا چقدره . فکر میکنم مسئله اونجا هم مثل عسلویه هست که می فهمن ملت یه کم وضعشون بهتره سوار ماشین بشی باید جیببا رو بتکونی !!!

mostafa tehrani

عضو جدید
بند پ

بند پ

خیر ؛ نمی شه گفت دقیقا چه کسانی!!!
قانون برای همه یکسانه، اما بعضیا جزو همه نیستن! خودت میدونی دیگه، اگه بعضی آدما بخوان یه چیزی بشه ، میشه . حالا یه نفر قلمروش یه اداره ی کوچیک تو یه شهرستانه، یکی شرکت نفت، یکی یه استان، یکی یه وزارتخونه و ... . نمونه اش هم در مقیاس صنعتی!!! الان داریم میبینیم: مدیر صندوق تامین اجتماعی.

بنده هم قبول دارم تو همین جاش هم کلی بند پ مهم می باشد هستند کسانی که با مدارک خریداری شده از دانشگاهای برتر به صورت دانشجوی میهمان یا ... توانستند وارد شرکت نفت شوند و با استفاده از همین دورهای ناب و مفید بار سفر را بستند و الان در .... مشغول به کار هستند با ..... دلار در ماه خودشان هم میگویند که باید درو کنی و بروی مهم نیست چه کسی کاشته و چه محصولی میخواست مهم این است که بهترین مکان است برای یادگیری تجربه با بهترین امکانات رفاهی. ولی دلم میسوزه بعضیها واقعا زحمت کشیدن درس خوندن و میخوان به مملکت خدمت کنند میخوان کار بهتر و بهتر از قبل باشه ولی یا قبول نمی شن یا اونقد خسته میشین تو انتظار این نفت که از ایران میرن. افسوس از این بند پ پ پ پ پ

سائل

عضو جدید
سوال و جواب پیامکی ما با شرکت
من:سلام. اسامی گروه اعزامی مهرماه نهایی شد؟کی قطعی میشه؟آیا قطعا در گروه اعزامی مهرماه حضور خواهم داشت؟با تشکر
شرکت:سلام. مهرماهی هستید اگر تو گزینش مورد خاصی نداشته باشید.
من:گزینش تایید شده ام و آقای اعتمادی یه ماه قبل گفتند پرونده ات تکمیله.تامین نیرو یک ماه قبل می گوید شاید مهرماه باشی! آیا قطعا مهرماه اعزام می شوم؟
شرکت: انشاالله در خدمتتون هستیم تو مهر. 300 نفر مثل شما هستند.

امیدوارم این دفعه رو دقیق و درست بگه

kamran2008

عضو جدید
سلام.

صالحی جان چرا بین بچه ها حس رقابت ایجاد میکنی چرا میگی بلوک A1 بهتره؟ من B2 بودم اونم خوب بود. بچه ها همه بلوک ها مثل هم هستند من اکثرشون رو رفتم .اصلا نگران نباشید

rostamani

عضو جدید
سلام اینکه شرکت نفت نیرو میگیره چه زمانیه ؟؟ آزمونش مهر ماهه پس کی باید ثبت نام کرد و کجا؟؟ اگه آزمون قبول بشیم مرحله بعدی چیه؟؟ و اینکه شرایط شرکت در آزمون چیه ؟؟ اگه پاسخ بدید ممنون میشم

Ali-Archer

عضو جدید
ببين صالح جان سخت استادا قبول كنن. مخصوصا تو دانشگاه‌هاي با كيفيت، برا خودتم خوندنش سخت ميشه خصوصا اگه بخاي سازه يا زلزله بخوني ! نه ترم يكم مرخصي نميدن. ميتوني واحد كم برداري
يه دانشگاه برو كه سخت گير نباشن، بخدا توكل كن ايشالا كارات رديف ميشه. يه چيز ديگه تا نتايج اومد برو دانشگات درخواست بده شايـــــد قبول كردن

سلام دوست عزیز , منم فکر میکنم راه حل شما بهتره , باید به فکر انتقالی به یه دانشگاه درجه پایین باشم , حالا موندم کجا رو انتخاب کنم بوشهر یا بندرعباس گزینه های مناسبی برا انتقالی میتونه باشه?

پس با اين وضعيت تو كار نفت رو به ارشد ترجيح ميدي. ولي خب هيفه اگه تهران مياري بري بندرعباس يا بوشهر!!! انتخاب سخته ولي من پيشنهاد ميكنم تهرانو نگهدار يه رشته راحتر برو، واحد كم بردار( 6 واحد بردار) با استادات صحبت كن بات اين دو ماهو كنار بيان كم كم واحد بردار 3 سالم تول كشيد عيب نداره. اتفاقا وقتي سركار ميري انگيزت براي درس خوندن بيشتره(فكرت راحتتره). بري دانشگاه‌هاي خيلي پايينم برات سخت ميشه اونوقت انگيزه نداري و ...
ايشالا موفق باشي

saleh-sinava

عضو جدید
پس با اين وضعيت تو كار نفت رو به ارشد ترجيح ميدي. ولي خب هيفه اگه تهران مياري بري بندرعباس يا بوشهر!!! انتخاب سخته ولي من پيشنهاد ميكنم تهرانو نگهدار يه رشته راحتر برو، واحد كم بردار( 6 واحد بردار) با استادات صحبت كن بات اين دو ماهو كنار بيان كم كم واحد بردار 3 سالم تول كشيد عيب نداره. اتفاقا وقتي سركار ميري انگيزت براي درس خوندن بيشتره(فكرت راحتتره). بري دانشگاه‌هاي خيلي پايينم برات سخت ميشه اونوقت انگيزه نداري و ...
ايشالا موفق باشي

سلام دوست عزیز
بهر حال در شرایط فعلی کار واجب تره دیگه, حالا باید ببینم کجا قبول میشم
خوب بالاخره هر چی نباشه ما مرد روزهای سخت هستیم پس باکی نیست اگه شریف رو هم قبول بشیم ( البته این مورد در خواب امکان داره اتفاق بیفته!!!!!)
هر چی خدا بخواد همون میشه

Arbitrage

عضو جدید
با سلام به همه عزیزان این تایپیک

سوالم اینه که اکه یه نفر همزمان با شروع دوره اموزشی , ارشد رو تو یکی از دانشگاههای تاپ قبول بشه , چجوری میتونه به هر دوتاش برسه ( اموزشی مرخصی نمیدن , نیمسال اولم که دانشگاهها مرخصی نمیدن)
راستش تمام صفحات این تایپیک رو خوندم بعضیا سوال مشابه من داشتن ولی جوابای قانع کننده و راهگشایی بهشون داده نشد. کسی هست که بتونه راهنمایی دقیق و جامعی ارایه بده , ممتون میشم

بهتر است به این سوال پاسخ دهی که کار بهتر است یا درس خواندن؟
انگیزه شما از بدست آوردن مدرک فوق لیسانس چیست؟
همه ما درس خوانده ایم تا علم کسب کنیم و با آن علمی که بدست آورده ایم صاحب شغل و درآمد باشیم.
حالا که شما تا حد معقول درس خوانده اید و در شرکت نفت هم پذیرفته شده اید ارزش آنچنانی ندارد تا خود را در دردسر و مصیبت بندازید تا مدرک فوق لیسانس بدست اورید و این را بدان که برای تعدیل مدرک هیچ مهم نیست که شما در کدام دانشگاه دولتی یا آزاد یا غیر انتفاعی یا پیام نور تحصیل کرده اید و حقوق فوق لیسانس با لیسانس کمتر از یکصدهزارتومان فرق دارد.
برادر بنده در یکی از دانشگاههای دولتی مشغول به تحصیل در رشته مهندسی عمران مشغول به تحصیل میباشد از آنان حضور و غیاب به عمل می آید استاد به انها گفته که حضور مستمری در دانشگاه داشته باشد وبرایشان یک اتاق اختصاصی پروژه در نظر گرفته است به طوری که حتی وقت خاراندن سر را ندارد چه برسه که در جایی مشغول به کار باشد!
یکی از همکلاسی هایشان پارسال در آزمون سال90 شرکت نفت در شرکت نفت و گاز پارس پذیرفته شد و پس از تکمیل شدن مراحل استخدام آن یک ترم فوق لیسانس را که درس خوانده بود را بیخیال شده و به نفت و گاز پارس رفت.(شاید احساس کرده که نمیتوان همزمان کار و تحصیل کرد)

Mohsen406

عضو جدید
خیلی از افرادی که به عنوان ممتاز وارد سیستم نفت میشن، چون اکثر از دانشگاه های خوبین، توقع بالایی دارن، دیدگاهشون آرمان گرایانه است، خیلی وقت ها هم کودکانه فکر میکنن، واسه همین بعد از جذب تو شرکت نفت، خصوصا اگه برن مکان های عملیاتی و سخت، سریعاً افسرده میشن و راندمان یک کارشناس معمولی رو هم از خودشون نشون نمیدن، خود نفت هم تقریباً به این رسیده، واسه همین میخواد جمعش کنه، واسه همین قبلاً هرکی تو این سامانه ثبت نام میکرد قبول بود، در حالی که الان اینجور نیست و خیلی ها رو تو آخرین مصاحبه که اردیبهشت ماه بود رو رد کردن، البته بگم من هم الان خیر سرم ممتاز حساب میشم

دوست عزیز من
قرار نشد ممتازین از خودشون و نوع استخدام خودشون هم بد بگنا!!!!
من شنیدم ممتازین تا حدی آرمانگرایی فکر می کنن. ولی ظاهرا بقیه بچه های نفت هم چون یک مزایایی از اونا کمتر دارند یک کم رو ممتازین حساس تر هستند
ولی در هر حال فعلا که این قضیه جمع شد و به نظر من علت اصلیش تعداد خیلی زیاد متقاضی ها بود

Mohsen406

عضو جدید
سلام مهندس
منظورم از دفتر تهران شرکت ملی نفت - مدیریت اکتشاف هست. پایه حقوق کارشناسی ارشد مهندسی نفت فکر کنم حدود 490 باشه نه؟؟ اگر ضرب 1.7 بشه میشه 799 با 300 حق ممتازی و 200 مسکن و ... جمعا کل میشه 1.300 پس ما کلا تو این رنج می گیریم نه؟؟
از این لحاظ نسبت به اونایی که 15 روز جنوب هستند 15 روز تعطیل خیلی کمتر میشه
فکر نکنم به نیروی تهران پول بیشتر از این بدن تازه اینم اگر ممتاز باشی و همچین پایه ای باشی
من که هنوز نمیدونم اگر دوستان میدونند به ما هم بگن

مصطفی جان سلام
به نظر تو حق مسکن و دیگر مزایا جدای از اون ضریب 1.7 است؟ نا اونجا که من اطلاع دارم اون ضریب 1.7 مجموع مزایای نفت است
پس احتمالا رنج حقوقی که واسه شروع میگیریم تو تهران بدون اضافه کاری فکر کنم بین 1 تا 1100 باشد.

Mohsen406

عضو جدید
سلام به همه

ای بابا چه خبره ! همه دارن به حقوق تهران فکر میکنن بذارین حداقل شش ماه از دوران کاراموزی تون تو مناطق عملیاتی بگذره بعد این فکرها رو بکنین!!! مگه مناطق عملیلتی چه بدی داره? بعضی از دوستان هنوز نرفته بفکر انتقال به تهران و حقوق تهران هستن!!! خیلی عجیبه!!!!!

سلام
ما فکر انتقال نیستم گفتن محل کارمون تهرانه!!!

Mohsen406

عضو جدید
توقف ثبت نام ممتازین از طریق سایت که موجب شادی جمعی از دوستان شده و اظهار نظرات مختلفی رو هم در بر داشته، این علامت رو برای همه فرستاد که قوانین صنعت نفت دستخوش تغییراته و این مسئله ممکنه روزی در جایی دیگر دامان دوستان شاد رو بگیره. بهتره پیش از هر قضاوتی به مسائل کمی عمیق تر و دقیق تر نگاه کنیم.

آفرین
به این می گن نگاه عمقی به مسئله!!!

taimori

عضو جدید
سلام.
الان همش 4، 5 ساعت بیشتر نمیشه که برگشتم خونه. امروز بچه های بوشهر رو با یه اتوبوس نه چندان با کیفیت(B7) فرستادن خونه. به هرحال کاریش نمیشه کرد.

گفته بودم سوالات دوره عمومی رو میذارم. ولی خوشبختانه این سوالات به ما داده نشد! علتش هم این بود که به استادا گفته شده بود همون سر کلاس یه ارزشیابی چیزی انجام بدین و یه نمره رد کنین. برخی ارزشیابی کوچیکی انجام دادن و برخی دیگه نه! به هرحال سوالات دوره پیش موجوده اگه یه وقت لازم شد بگین تا تو تاپیک بذارم.

دوماه دوره آموزشی با همه خوبی ها و بدی هاش تموم شد. مطمئنم دیگه هیچ وقت بچه ها به این صورت دور هم جمع نمیشن. هر لحظه اش واسه من کلی خاطره است. به نظر من بهترین موقعیته واسه شناخت همدیگه.

معمولا روزهای اول دوره همه سرکلاس ها حاضر میشن ولی کم کمک که به ضعف سیستم آموزشی پی میبرن، میبینی بعضی ها به فکر جیم زدن میوفتن. دفعه پیش گفتم "احساس شخصیت" یکی از عوامل مهم هست، "خود کنترلی" هم در این بحث بسیار پر اهمیته. به این معنی که حتما لازم نباشه یک نیروی بیرونی فرد رو وادار به رعایت قانون و مقررات کنه. مشکل اساسی که ما با برخی بچه های دوره داشتیم این بود که این افراد چهارچوب پذیر نبودن. وقتی وارد هر سازمانی میشی باید طوری رفتار کنی که در چهارچوب تعریف شده برای اون سازمان بگنجه.

ما داشتیم دوستانی که حتی 3 ساعت منتظر استاد می موندن که بیاد کلاس در صورتی که می تونستن مثل سایر بچه ها برن تو خوابگاه بخوابن! چرا؟ چون انسان های با شخصیت، چهارچوب پذیر و خودکنترل بودن.

لطفا این توجیهات رو بندازین دور: 1. چون استاد دیر میاد، منم دیر میام 2. کلاسش بدرد نمی خوره واسه همین نمیام و... شما وظیفه داری در هر شرایطی سر کلاس به موقع حضور پیدا کنی.

راستی یه چیزی یادم رفت، ما دوتا گربه داریم که بی سرپرستن، بچه ها هر روز بهشون میرسیدن و غذا میدادن. من خودم به شخصه هیچ وقت بهشون غذا ندادم چون ماشالا بچه های علاقه مند به حیوانات زیاد بودن و نوبت به ما نمی رسید. حالا اگه کسی پیدا نشد که بهشون غذا بده و از بچه های تاپیک کسی خواست در قبال گزارش های من محبتی انجام بده، به این بچه گربه ها غذا بده.

هفته سوم دوره تخصصی عمران
1. یه دوره بازرسی جوش داشتیم
2. یه دوره کنترل پروزه
3. مقاوم سازی که ما بیشتر کشوندیم بحث رو به روش های اجرا

بچه های عمران برای دوره تخصصی استاد بهاری نیا رو از دست ندین. هر طوری شده از قبل درخواست بدین که با ایشون هماهنگ بشه. برای دروس مختلف عمران ایشون تجربه کافی دارن(مثلا روش های اجرا). البته باید یه جورایی مطالب رو ازش بکشین بیرون!
یعنی ازش درخواست کنین که راجع به چیزایی که در صنعت هست بپردازه. مثلا راجع به سازه های بنایی حرف نزنه، راجع به اسناد مناقصه و این موارد حرف نزنه که وقت کلاس هدر بره(البته بعضی بچه ها می خوان ازش که اینا رو میگه!)
========================================================[/QU

سلام
خسته نباشی اگه لطف کنی سوالاتی راکه در آخر دوره باید پاسخ بدیم حالا بزاری خیلی ممنون میشم

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشی اگه لطف کنی سوالاتی راکه در آخر دوره باید پاسخ بدیم حالا بزاری خیلی ممنون میشم

سلام. باشه چشم، حتما میذارم. اول گفتم شاید به درد نخوره چون از ما امتحان نگرفتن ولی به هرحال برای اینکه با حال و هوای دوره عمومی آشنا بشین فکر کنم مفید باشه. فقط یه فرصتی به من بدین که بتونم سایز عکس های گرفته شده با موبایل رو کم کنم که هم قابل آپلود باشه و هم اینکه راحت تر دانلود بشه.

saleh-sinava

عضو جدید
بهتر است به این سوال پاسخ دهی که کار بهتر است یا درس خواندن؟
انگیزه شما از بدست آوردن مدرک فوق لیسانس چیست؟
همه ما درس خوانده ایم تا علم کسب کنیم و با آن علمی که بدست آورده ایم صاحب شغل و درآمد باشیم.
حالا که شما تا حد معقول درس خوانده اید و در شرکت نفت هم پذیرفته شده اید ارزش آنچنانی ندارد تا خود را در دردسر و مصیبت بندازید تا مدرک فوق لیسانس بدست اورید و این را بدان که برای تعدیل مدرک هیچ مهم نیست که شما در کدام دانشگاه دولتی یا آزاد یا غیر انتفاعی یا پیام نور تحصیل کرده اید و حقوق فوق لیسانس با لیسانس کمتر از یکصدهزارتومان فرق دارد.
برادر بنده در یکی از دانشگاههای دولتی مشغول به تحصیل در رشته مهندسی عمران مشغول به تحصیل میباشد از آنان حضور و غیاب به عمل می آید استاد به انها گفته که حضور مستمری در دانشگاه داشته باشد وبرایشان یک اتاق اختصاصی پروژه در نظر گرفته است به طوری که حتی وقت خاراندن سر را ندارد چه برسه که در جایی مشغول به کار باشد!
یکی از همکلاسی هایشان پارسال در آزمون سال90 شرکت نفت در شرکت نفت و گاز پارس پذیرفته شد و پس از تکمیل شدن مراحل استخدام آن یک ترم فوق لیسانس را که درس خوانده بود را بیخیال شده و به نفت و گاز پارس رفت.(شاید احساس کرده که نمیتوان همزمان کار و تحصیل کرد)

مطمینا من یه دلیل بسیار محکم دارم که میخوام ارشد رو بخونم که متاسفانه بدلیل حسلسیتی که ممکن ایجاد بکنه نمیتونم اینجا بیانش کنم و فکر میکنم اگه امکان و ظرفیتش رو داشته باشم حتی تا دکتری هم بخوام پیش برم

nima_4321

عضو جدید
یه خبر هم من بدم از بچه های بوشهری که تو تکمیل ظرفیت صد و خورده ای دیگه از اون ها رو قبول کرده اند و گویا 12 ام شهریور جهت طب صنعتی باید برن تهران

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
طی تماسی که با یکی از دوستانم از گروه یک داشتم باخبر شدم که همچنان وضعیت حقوق پایدار نشده و حقوق این ماه هم برای گروه اول به صورت علی الحساب واریز شده. حقوق این ماه تقریبا 80 درصد مبلغ(جمع کل) فیش حقوقی هست که من برای دوستان ارسال کردم. دوستم میگفت صحبت هایی هست مبنی بر اینکه تو 3 ماه آینده حقوق تثبیت و معوقه ها پرداخت بشه.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
فایل های مربوط به سوالات پایان دوره عمومی شرکت ره آوران فنون پتروشیمی(زجر آوران!!) رو ضمیمه کردم. کیفیت آنچنانی نداره ولی خواناست. پاسخ هایی که مشاهده می کنین بعضا ممکنه غلط و یا ناقص باشن.

پیوست ها

• PICs.rar
    4.5 مگایابت · بازدیدها: 0
بالا