[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

pesar.iroony

عضو جدید
بچه ها بیاین به اخبار 20.30 یا اخبار 19.15 از شاهکار استخدامی شرکت نفت خبر بدیم
اگر عکس هایی از صفحه اعلام نتایج موجوده جمع کنیم که یه بار نوشته نیمه دوم دی بعد 25 دی و 28 دی و آخرش گفته پایان دی براشون بفرستیم تا یه تلنگری بخورن

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بیاین به اخبار 20.30 یا اخبار 19.15 از شاهکار استخدامی شرکت نفت خبر بدیم
اگر عکس هایی از صفحه اعلام نتایج موجوده جمع کنیم که یه بار نوشته نیمه دوم دی بعد 25 دی و 28 دی و آخرش گفته پایان دی براشون بفرستیم تا یه تلنگری بخورن

تمام این صفحات فکر کنم تو این تایپیک باشه...انصافا اگه این کارو بکنین خیلی کار بزرگی کردین...
ولی از کجا باید شروع کنیم؟
باید تعداد زیادی اطلاع بدن تا خبر ساز بشه...

z8000

عضو جدید
سلام دوستان

فکر کنم یه خبرایی شده سایت ازمون باز نمیشه احتمالا دارن نتایج رو میزنن:cry:

86110823

عضو جدید
با سلام
خبر خبر
دوستان سایت شرکت نفت خراب شده مثل اینکه دارند نتایج رو آپلود میکنن البته من فکر می کنم این عمدی چون صبح یکی از مسئولین منابع انسانی اعلام کرده بود که نتایج دقیقا یکم بهمن اعلام می شود.(شما هم سایت آزمون رو چک کنید بهم بگید شاید مال من خراب شده)
02166468095
شماره بالا هم شماره مسئول منابع انسانی می باشد.

saghaigh

کاربر بیش فعال
آره سرکاری سر آزمون استخدام ******* همینطوری بود من عالی امتحان دادم ،اولش جواب معلوم نبود کی اعلام میشه بعد که من یه ایمیل زدم و گفتم کی اعلام میشه و از این حرفا ،باورتون نمیشه فرداش بدون هیچ اطلاعیه ی ،جوابا اعلام شدو منم مردود زد :eek::cry:

دیگه اعتماد ندارم به این آزمونها :(

86110823

عضو جدید
بچه ها ببینید که تو فرم های دیگه چه خبره و بچه های اون فرم چی میگن:

سلام به همه بچه ها
اين فروم خيلي تو مصاحبه و آزمون شغلي بهم كمك كرد به همين خاطر خاطر خاتم منم يه حالي داده باشم . امروز من حضوري رفتم ساختمان پنجم مثل اينكه امروز اونايي كه آزموني بودند حضوري نتيجه ها رابهشون مي دادند . اگه حضوري نمي تونين بيان -اينو واسه اونايي كه خيلي عجله دارم مي گم . اگه مي خوان نتيجه تونو بدونين شنبه به اين شماره زنگ بزنيد61626306 . امروز هر كي زنگ زد به اين شماره نتيجشو گفتن اما من نخبگان بودم حضوري رفتم بهم گفت كه براي نخبگان رو شنبه تو سايت خودشون و نه اين سايت مي زنند .

حال می کنید به این میگن عدالت.

آخرین ویرایش:

eset

عضو جدید
سلام
***تنها با ذكر و ياد خدا دلها آرام مي گردد***

آخرین ویرایش:

kuwait

کاربر فعال
سلام بر دوستان
خواستم بگم خیالتون راحت الان زنگ زدم شرکت نفت 61651(مخابرات)لطف کردن فرمودن امروز شرکت تعطیله وکسی پاسخ گو نیست
شنبه زنگ بزنید
تنها شرکتی که فکر می کردیم یکم Discipline داشت نفت بود که اون هم به خاطرها پیوست

آخرین ویرایش:

persiastar

عضو جدید
سلام بر دوستان
خواستم بگم خیالتون راحت الان زنگ زدم شرکت نفت 61651(مخابرات)لطف کردن فرمودن امروز شرکت تعطیله وکسی پاسخ گو نیست
شنبه زنگ بزنید
تنها شرکتی که فکر می کردیم یکم Discipline داشت نفت بود که اون هم به خاطرها پیوست
سلام
يعني شنبه نتيجه ها رو تلفني اعلام ميكنن؟

آخرین ویرایش:

sadeghrenjer

عضو جدید
هرکی دوست داره باور نکنه ولی این حقیقت هست

نتایج همون روز 15 دی ماه آماده بوده ولی مسئولین رده بالا حالا یا وزیر نفت یا خود رئیس جمهور اجازه نمیده فعلا نتایج اعلام بشه
تنها دلیلش هم تحریم ها هست
میخوان ببینند نتیجه تحریم ها چی میشه
تو این یکی دو ماهه چند بار اتحادیه اروپا جمع شدن تا درباره تحریم نفتی ایران صحبت کنن ولی هر بار به مشکلی میخورن و به نتیجه نمیرن
امروز پنجشنبه هم باز سفیران اتحادیه اروپا میخوان در این باره صحبت کنند

persiastar

عضو جدید

نتایج همون روز 15 دی ماه آماده بوده ولی مسئولین رده بالا حالا یا وزیر نفت یا خود رئیس جمهور اجازه نمیده فعلا نتایج اعلام بشه
تو این یکی دو ماهه چند بار اتحادیه اروپا جمع شدن تا درباره تحریم نفتی ایران صحبت کنن ولی هر بار به مشکلی میخورن و به نتیجه نمیرن
فكر نميكنم به تحريمها ربطي داشته باشه .
سال 88 هم كه دوست من قبول شده بود به اينصورت بود ، ميگفت براي اعلام نتايج مصاحبه زياد تاخير كردن و كلا 9-10 ماه طول كشيد تا برن سر كار

davood253

عضو جدید
سلام دوستان
من مطمئن هستم شنبه نتايج را اعلام ميكنند
چون ميخوان مث اعلام نتايج آزمون كتبي كه مصادفش كردن با عيد فطر اينم مصادف كنن با رحلت رسول اكرم. و تو بوغ و كرناش كنن. :mad:

davood253

عضو جدید
منم همين حدس را ميزنم .
و از اين تحريم لعنتي ميترسم كه گريبان ما بيكارها را بگيره
خدا بخير كنه
خدا بخير كنه
خدا بخير كنه:cry:

davood253

عضو جدید

SIZE=4]منم همين حدس را ميزنم .
و از اين تحريم لعنتي ميترسم كه گريبان ما بيكارها را بگيره
خدا بخير كنه
خدا بخير كنه
خدا بخير كنه:cry:
[/SIZE]

ma_h

عضو جدید
سلام دوستان منم صبح خودم رفتم حضوري نتيجه ام رو پرسيدم ببخشيدم كه دير اومدم پيام بگذارم چون تا الان با دوستام رفته بوديم جاتون خالي شمال واسه پيك نيك.
من قبول شده بودم ان شاالله اعضاي اين تاپيك حتي بوي‍ژه پويا جان و attar نيشابوري و ديگر دوستاني كه اخيرا نمكدون ميشكستند.
اولا يه معذرت خواهي كه قرار بود نتايج امروز روي سايت بياد، متاسفانه باز هنوزم شنبه اش هم معلوم نيست. منم از يكي از دوستان خود كه 5 ساله اونجا كار ميكنه شنيده بود كه نشد.
ثانيا تعداد همانيست كه معاون نيروي انساني هم گفته نه كم نه زياد ولي اميدواري براي افتاده ها هم ميگن براي دعوت بعد هست.
دوستان شاد باشيد و براي شادي كردن ديگران تلاش كنيد.
موفقيتتان آرزوي قلبي ماست.
بعنوان آخرين پستم
دوستتان دارم و خيلي دلمان براي شما تنگ خواهد شد به اميد ديدار
college

بچه ها این متن بالا رو از سایت دیگه ای اینجا گذاشتم. به نظرتون راسته واقعا؟چون قبلا یکی دیگه یه همچین چیزی گفته بود. اگه کسی از بچه ها تهران هستش رفته تا حالا شرکت نفت بپرسه؟ اگه نرفته می تونه بره ببینه که راسته یا کی نتایج و میدن؟

86110823

عضو جدید
شرکت نفت بیشتر می خوره که بقالی باشه تا شرکت نفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اول میگن آخر دی بعد می گن میزنن تو سایت بعد حضوری تو شرکت نفت مثل بقالی نتیجه هارو میدن!!!!!!!11
این دیگه چه وضعشه!!!!!!!!!!!!11111:mad:

reza-e

عضو جدید
به نظرتون طب صنعتی کی میفته ؟! من دهم و یازدهم بهمن امتحان پایان ترم ارشد دارم. تداخل کنه بدبخت 2 عالم میشم ! مشروط 100% اخراج 90% کلی زحمتم به باد میره.

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شنیدم برای پالایش و پخش 10 تا 15 بهمن رو در نظر گرفتن برای طب صنعتی
انشاا... همگی قبولیم
توکل به خدا

بالا