[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا سؤالات مارو چرا کسی به .... خودشم نگرفت؟!!!:cry:

بد نیست داداش همین جا هم کلی خواستار داره. فکر کردی کا ریختن ما بیاییم جمع کنیم همین جا قبول شیم باید خدا رو صد هزار مرتبه شکر کنیم.

پس فعلا دوستان نگران جا و مکان کار کردن نباشن.

_mahdi_

عضو جدید
سلام سالار...
هم دعوتنامه هم فرم 5 برگی گزینش....اقا کسی نفهمید قضیه ریز نمرات چیه؟علاوه بر مدرک ریز نمرات هم لازمه؟

عزیز ریز نمرات رو واسه کسایی خواستن که اصل مدرک دستشونه چون تو اصل مدرک برخلاف مدرک موقت معدل وارد نمی شه .
حالا یک سوال من . مصاحبه افتادم باشگاه نفت تهران خیابان ستارخان . طبق محاسبات شما من کدوم زیر مجموعه شرکت نفت قبول شدم .ممنون

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز ریز نمرات رو واسه کسایی خواستن که اصل مدرک دستشونه چون تو اصل مدرک برخلاف مدرک موقت معدل وارد نمی شه .
حالا یک سوال من . مصاحبه افتادم باشگاه نفت تهران خیابان ستارخان . طبق محاسبات شما من کدوم زیر مجموعه شرکت نفت قبول شدم .ممنون

دوست عزیز اگه بومی جایی هستی و اولویت اولت اونجا بوده شک نکن که همونجایی...توی فرم مصاحبت چی زده؟شرکت نفت کدوم منطقه پذیرش شدی؟

mahdibavi

عضو جدید
آقا من یه سوال دارم این ریز نمرات رو باید از دانشگاه محل تحصیل بگیریم؟ آخه فکر نکنم چنین چیزی باشه !!!!دانشگاه غیر از مدرک موقت چیزی نمیده اونم که داخلش ریز نمرات رو نزده
بعدش این جریان تایید مدرک دیپلم توسط دادگستری دیگه چیه لطفا کمک کنید

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من یه سوال دارم این ریز نمرات رو باید از دانشگاه محل تحصیل بگیریم؟ آخه فکر نکنم چنین چیزی باشه !!!!دانشگاه غیر از مدرک موقت چیزی نمیده اونم که داخلش ریز نمرات رو نزده

دقیقا.....تمام دوستانی که دارن تایپیکو میخونن لطف کنن روز شنبه زنگ بزنن نفت و دانشگاهشون تا به یه نتیجه برسیم کم راهی نیست تا اونجا بریم بگن مدارکتون نقص داره

_mahdi_

عضو جدید
دوست عزیز اگه بومی جایی هستی و اولویت اولت اونجا بوده شک نکن که همونجایی...توی فرم مصاحبت چی زده؟شرکت نفت کدوم منطقه پذیرش شدی؟

مشکل اینه که من زده بودم بومی خراسان رضوی (به هوای خانگیران سرخس ) ولی حالا شرکت رو زده نفت و گاز پارس که هیچکدوم از پروژه هاش توخراسان رضوی نیست . تازه اگه هم واسه عسلویه بخواد پس چرا مثل بقیه مصاحبه تو خودجنوب نیست ؟ گرچه با این اوضاع کار و حقوقا اگه خود عسلویه هم باشه میرم

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل اینه که من زده بودم بومی خراسان رضوی (به هوای خانگیران سرخس ) ولی حالا شرکت رو زده نفت و گاز پارس که هیچکدوم از پروژه هاش توخراسان رضوی نیست . تازه اگه هم واسه عسلویه بخواد پس چرا مثل بقیه مصاحبه تو خودجنوب نیست ؟ گرچه با این اوضاع کار و حقوقا اگه خود عسلویه هم باشه میرم

واقعا بومی اونجا بودی یعنی دیپلم یا محل تولدت اونجا بوده؟
خب دیگه رشته های مهندسی رو میخوان واسه کار کشیدن ازشون بصورت اچار بدست که واسه شرکت نفت 90 درصدش توی جنوب و پارس جنوبیه پس نمیشه بیشتر از این انتظار داشت

_mahdi_

عضو جدید

من خودم همین امروز ریز نمرات رو از دانشگاه گرفتم . قسمت امور فارغ التحصیلان . پنج دقیقه هم طول نکشید;) ( مگه میشه ریز نمرات رو ندن شاید شما بخواین ادامه تحصیل بدین :redface:)
در مورد تایید مدرک توسط دادگستری هم من شنیده بودم که دیگه تو دادگستری اینکار رو نمیکنن و هر دستگاهی خودش جدا برابر اصل میکنه :confused:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو اصل مدرک من که معدلم هست!!! اما بازم میرم ریز نمراتم میگیرم که بحثی پیش نیاد!خب اسم شرکت رو که نوشتن بالای کارت! اینجايی که شما هستی مربوط به شرکت نفت و گاز پارس هستش که منم هستم!​

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم همین امروز ریز نمرات رو از دانشگاه گرفتم . قسمت امور فارغ التحصیلان . پنج دقیقه هم طول نکشید;) ( مگه میشه ریز نمرات رو ندن شاید شما بخواین ادامه تحصیل بدین :redface:)
در مورد تایید مدرک توسط دادگستری هم من شنیده بودم که دیگه تو دادگستری اینکار رو نمیکنن و هر دستگاهی خودش جدا برابر اصل میکنه :confused:

جااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised: دادگستری دیگه واسه چی؟ اصل مدرکم باید مگه باز تایید بشه...آخه وقتی مدرک دائم دادن فکر نمیکنم دیگه ریز نمرات بدن

_mahdi_

عضو جدید
تو اصل مدرک من که معدلم هست!!! اما بازم میرم ریز نمراتم میگیرم که بحثی پیش نیاد!خب اسم شرکت رو که نوشتن بالای کارت! اینجايی که شما هستی مربوط به شرکت نفت و گاز پارس هستش که منم هستم!​
ولی تو اصل مدرک من ( دانشنامه ) معدل نیومده . حرف شما صحیحه من اول با عجله خونده بودم و فکر کردم اسم شرکت صرفا مربوط به محل ازمونه علمی هستش .
محل کار که یکی شد فکر میکنید با توجه به محدوده کاری شرکت نفت و گاز پارس بفرستنمون عسلویه ؟
{ در حاشیه : چند سری از کنار ساختمون شیک این شرکت تو خیابان فاطمی رد شدم فکر نمیکردم یک روزی گوش شیطون کر و به احتمال و کمک خدا و ... تو همین شرکت کار کنم ;) }

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بد نیست داداش همین جا هم کلی خواستار داره. فکر کردی کا ریختن ما بیاییم جمع کنیم همین جا قبول شیم باید خدا رو صد هزار مرتبه شکر کنیم.

پس فعلا دوستان نگران جا و مکان کار کردن نباشن.

سوالات من صفحه 8 هستن که هیچ پاسخی راجع بشون داده نشده :(
اولین جایی که کامنت دادم :smile:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی تو اصل مدرک من ( دانشنامه ) معدل نیومده . حرف شما صحیحه من اول با عجله خونده بودم و فکر کردم اسم شرکت صرفا مربوط به محل ازمونه علمی هستش .
محل کار که یکی شد فکر میکنید با توجه به محدوده کاری شرکت نفت و گاز پارس بفرستنمون عسلویه ؟
{ در حاشیه : چند سری از کنار ساختمون شیک این شرکت تو خیابان فاطمی رد شدم فکر نمیکردم یک روزی گوش شیطون کر و به احتمال و کمک خدا و ... تو همین شرکت کار کنم ;) }

آره منم اول که آدرس رو کامل نخونده بودم فک ميکردم اشتباه شده اخه شرکت تو خيابون فاطميه اما آدرس ستارخان زده بود که بعد درست شد .والا واسه من که فرقی نداره(عسلويه،خارک،جزيره سيری،آبادان،سرخس،.... هرجا ميخوان بندازنمون اما حقوق و مزايای خوب بدن که بيارزه! خدا کنه تا مياد استخدام ميشيم طول بکشه بتونيم از پايان نامه ارشدمون هم دفاع بکنيم راحت شيم)

sadeghrenjer

عضو جدید
سلام
ساعت مصاحبه ی من 11 صبحه
واسه شماها هم فرم گزینش دادن یا فقط دعوتنامه دادن ؟
فرم 5 برگی گزینش

فرم گزینش که فکر کنم برای همه دادن
هم دعوت نامه هست با یه فرم 5 برگی گزینش
آخ که چقدر سخته این فرم گزینش رو پر کنیم

sadeghrenjer

عضو جدید

من اصل مدرک دارم معدل رو داخلش زدن تعداد واحدهای گذرونده هم زدن
البته دانشگاه آزاد بودم
شاید دولتی نزنه

sadeghrenjer

عضو جدید

همچین چیزی نیست خب
من شیرازم
اولویت اول زدم استان فارس که یا میشه سروستان یا فراشبند ولی برای مصاحبه افتادم خود اهواز مناطق نفت خیز جنوب

yasin131

عضو جدید
استاد اسم شرکت رو توی دعوتنامه قبل از آدرس مکان مصاحبه زدن!!!!!!!!!

sadeghrenjer

عضو جدید
این شرکت نفت چقدر خنگول بازی درآورده
آخه مدرک اصلی معتبرتر هست یا مدرک موقت؟؟؟
برای مدرک موقت چیزی نخواستن ولی برای مدرک اصلی ریز نمرات هم خواستن

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
pi

پيمان خان این که ميفرماييد هرکيو انداختن منطقه ای که بايد خدمت کنه من رو انداختن تهران، در صورتی که ميدونيم تو اعلان عمومی همه رشته ها برای خارج از تهران بوده پس فک نمی کنم اینجوری باشه.​
مهندس من نگفتم که همون شهری که امتحان میدی محل خدمتت اونجاس.چیزی که گفتم معنیش اینه که محل خدمتت شرکتیه که واست تو کارت زده.مثلا واسه من زده شرکت نفت مناطق مرکزی.حالا دیگه تو کدوم شهر یا منطقه ای که زیر نظر این شرکت ها هستند خدا داند...
و در مورد انتخاب اولویت های محل خدمت که روز ثبت نام انتخاب میکردیم واسه من که سیستم خودش انتخاب کرد و هر کاری کردم که عوضش کنم نشد که نشد.مال شماهارو نمیدونم اینطور بوده یا نه.و این انتخاب اولویت محل خدمت فقط واسه کسایی که بومی استان هایی هستند که نیرو لازم داره لحاظ میشه نه برا همه.البته اونم متناسب با رشته های مورد نیاز.پس اگه کسی اولویت خدمت محلی رو زده که الان کلی با چیزی که واسش اومده تفاوت داره جای تعجب نیست.

yasin131

عضو جدید
دوستان گرفتن ریز نمرات کاری نداره و امور فارغ التحصیلان چند دقیقه ای می ده این یکی رو!! برای اون دیپلم برابر اصل هم چون بعضی ها از سهمیه بومی استفاده کردن می خوان بفهمن که درست بوده. برای برابر اصل کردنشم الان توی محضر و دفاتر اسناد رسمی اینکارو می کنن (قبلا توی خود دادگستری بود حالا نمی دونم اونجا هم هست یا نه ) ولی دفاتر ثبت اسناد رسمی اینکارو می کنن.این تقسیم کردن هم بر حسب نیاز به رشته تحصیلی و چیزای دیگه ای بوده آخه من یکی از دوستام اولویتش استان خودمون بوده افناده اهواز ولی من خودم اولویتم یه جا دیگه بوده افتادم استان خودمون! این مصاحبه هم صرفا فنی و تخصصی هستش و گزینشی نیست که سوال احکام بپرسن پس لزومی برای خوندن رساله نیست فعلا! راستی توی موقع ثبت نام گفته بود فیش وواریزی رو روز مصاحبه همراه داشته باشین ولی الان نگفته ولی من پیشنهاد می دم داشته باشین همراه خودتون ضرری نداره.دیگه معلومه که ساعت مصاحبه برا همه یکی نیس.بعضی ها باید یه جایی باشن که از اونجا دسته جمعی برن منطقه عملیاتی مثل اونایی که سرخس افتادن ولی بعضی ها مثلا برا فلات قاره هستن باید برن تهران

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گرفتن ریز نمرات کاری نداره و امور فارغ التحصیلان چند دقیقه ای می ده این یکی رو!! برای اون دیپلم برابر اصل هم چون بعضی ها از سهمیه بومی استفاده کردن می خوان بفهمن که درست بوده. برای برابر اصل کردنشم الان توی محضر و دفاتر اسناد رسمی اینکارو می کنن (قبلا توی خود دادگستری بود حالا نمی دونم اونجا هم هست یا نه ) ولی دفاتر ثبت اسناد رسمی اینکارو می کنن.این تقسیم کردن هم بر حسب نیاز به رشته تحصیلی و چیزای دیگه ای بوده آخه من یکی از دوستام اولویتش استان خودمون بوده افناده اهواز ولی من خودم اولویتم یه جا دیگه بوده افتادم استان خودمون! این مصاحبه هم صرفا فنی و تخصصی هستش و گزینشی نیست که سوال احکام بپرسن پس لزومی برای خوندن رساله نیست فعلا! راستی توی موقع ثبت نام گفته بود فیش وواریزی رو روز مصاحبه همراه داشته باشین ولی الان نگفته ولی من پیشنهاد می دم داشته باشین همراه خودتون ضرری نداره.دیگه معلومه که ساعت مصاحبه برا همه یکی نیس.بعضی ها باید یه جایی باشن که از اونجا دسته جمعی برن منطقه عملیاتی مثل اونایی که سرخس افتادن ولی بعضی ها مثلا برا فلات قاره هستن باید برن تهران

اقا دمت گرم جواب دادی پس تو مصاحبه از احکام و سوالات مذهبی خبری نیست

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس من نگفتم که همون شهری که امتحان میدی محل خدمتت اونجاس.چیزی که گفتم معنیش اینه که محل خدمتت شرکتیه که واست تو کارت زده.مثلا واسه من زده شرکت نفت مناطق مرکزی.حالا دیگه تو کدوم شهر یا منطقه ای که زیر نظر این شرکت ها هستند خدا داند...
و در مورد انتخاب اولویت های محل خدمت که روز ثبت نام انتخاب میکردیم واسه من که سیستم خودش انتخاب کرد و هر کاری کردم که عوضش کنم نشد که نشد.مال شماهارو نمیدونم اینطور بوده یا نه.و این انتخاب اولویت محل خدمت فقط واسه کسایی که بومی استان هایی هستند که نیرو لازم داره لحاظ میشه نه برا همه.البته اونم متناسب با رشته های مورد نیاز.پس اگه کسی اولویت خدمت محلی رو زده که الان کلی با چیزی که واسش اومده تفاوت داره جای تعجب نیست.

آهان پس من اشتباه متوجه شدم ببخشيد ؛)واسه منم زدن شرکت نفت و گاز پارس (تو سايتش که ديدم همش عکس​
offshore بود)من روز ثبت نام چون رشته ام فقط برای شرکت ملی نياز بود و شرکت ملی برای استانی که من بومی هستم اولويت نداشت و برای پالايش داشت نشد بومی رو بزنم اما به جاش اولويت خودم رو زدم خوزستان اما واسم مهم نيست که کجا بيفتم هرجا که پول باشه ميرم

mojtaba.baharani

عضو جدید
بچه ها دو تا سوال دارم
خواهشا هر کی میدونه سریع جواب بده
1- من الان ترم 3 ارشدم به نظرتون بگم یا نه؟ آخه تو فرم دعوتنامه ی من که برای پالایش و پخش است نوشته اگه دانشجو یا فارغ التحصیل مدرک بالاتر باشید از شما مصاحبه به عمل نمی آید ولی انگاری فقط تو فرم من نوشته و برای بقیه ننوشته
2- تو موقع ثبت نام من جبهه ی بابام را هم نوشتم
ولی هیچ مدرکی جز یه برگه که با اون معاف شدم ندارم به نظرتون به من گیر میدن آخه تو فرم دعوتنامه ی من نوشته باید حتما از بنیاد ایثارگران باشه که این برگه ی من برای بنیاد ایثارگران نیست

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها دو تا سوال دارم
خواهشا هر کی میدونه سریع جواب بده
1- من الان ترم 3 ارشدم به نظرتون بگم یا نه؟ آخه تو فرم دعوتنامه ی من که برای پالایش و پخش است نوشته اگه دانشجو یا فارغ التحصیل مدرک بالاتر باشید از شما مصاحبه به عمل نمی آید ولی انگاری فقط تو فرم من نوشته و برای بقیه ننوشته
2- تو موقع ثبت نام من جبهه ی بابام را هم نوشتم
ولی هیچ مدرکی جز یه برگه که با اون معاف شدم ندارم به نظرتون به من گیر میدن آخه تو فرم دعوتنامه ی من نوشته باید حتما از بنیاد ایثارگران باشه که این برگه ی من برای بنیاد ایثارگران نیست

جبهه پدر بعید میدونم که جزو اولویت ها و ایثارگری حساب بشه...منم جبهه پدر داشتم ولی هیچی نزدم موقع ثبت نام

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی هست که مدرک دائم گرفته باشه و بعد مدتها رفته باشه ریز نمرات گرفته باشه؟ بعیده که دانشگاه ریز نمرات بده...مدرک دائم رو وقتی میدن یعنی دیگه با اون دانشگاه کاری نداری

reza.mehr

عضو جدید
آقا اونایی که نفت و گاز پارس افتادن عسلوین دیگه؟؟
چون این شرکته فقط اونجا پروژه داره

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میدونه چرا از 18 تا اولویت فقط مدارک مربوط به ایثارگری رو خواستن؟

_mahdi_

عضو جدید
کسی میدونه چرا از 18 تا اولویت فقط مدارک مربوط به ایثارگری رو خواستن؟
چهارتا اولویت مهم ایثارگری و بومی بودن و فرزند کارکنان نفت و کارمند پیمانکاری نفت هستش . واسه دوتای اول یعنی ایثارگر ی مدرک و واسه بومی بودن دیپلم خواستن . دو تای اخر رو هم که خودشون یا امارشون رو دارند یا با یک شماره پرسنلی راحت راستو دروغش در می یاد دیگه .در مورد ریز نمرات هم من دوسال ونیم پیش فارغ التحصیل شدم ولی پنج شنبه بدون هیچ سوال و هزینه ای راحت برام گواهی ریز نمرات صادر کردند .

بالا