[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

mohsen772

عضو جدید
** قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند **

* اطلاعیه مهم *

نتايج تكميل ظرفيت مصاحبه شوندگان واجد شرايط آزمون استخدامي شركت ملي نفت، حداكثر
تا تاريخ 10/3/91 از طريق همين پايگاه اعلام خواهد شد.
لطفاً از هرگونه تماس تلفني و مراجعه حضوري خودداري فرماييد.

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

mirara

عضو جدید
سلام دوست عزیز
نگران نباش منم 30 سالمه
راستی شما خوشه (گروه) چندم نفت و گاز پارس هستی

دمتون گرم باز يكم روحيه گرفتم!
والا من فكر كنم خودشونم خبر ندارن گروه بندي چجوريه!
حداقل كاري كه ميتونن بكنن اينه كه يه زمان بندي بذارن براي هر گروه كه تكليفمون روشن باشه.اينجوري ما هم كمتر زنگ و مسيج ميزنيم به كاراشون ميرسن.

mohammad646464

عضو جدید
والا مهندس خدارو شاکریم همه برای این موقعیت ولی اگه توجه کرده باشی اکثرا بچه ها از روی جبر زندگی این راهو اومدیم که توی بدترین مناطق کشور کار کنیم فکر نکنم کسی از شکم سیری این راهو طی کنه!! منم بعنوان کسی که پیر و فرسوده شدن عزیزترین کسم یعنی پدرم رو توی صنعت نفت به چشم دیدم واقعیت رو گفتم

با عرض سلام
بنده الان اگه کارم اقماری باشه و 14-14 هر کجا هم باشه میرم نفت.من به خاطر این گفنم برق تبریزو ترجیح میدم که فهمیدم مناطق اقماری نداره و باید قید کل زندگیو واسه 6-7 سال بزنی و بری اونجا با اون مشکلاتش به صورت دائمی ساکن بشی.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام
بنده الان اگه کارم اقماری باشه و 14-14 هر کجا هم باشه میرم نفت.من به خاطر این گفنم برق تبریزو ترجیح میدم که فهمیدم مناطق اقماری نداره و باید قید کل زندگیو واسه 6-7 سال بزنی و بری اونجا با اون مشکلاتش به صورت دائمی ساکن بشی.
سلام مهندس،
یعنی شما اگه مثلا pogc یا فلات قبول شده بودی(که اقماری و 14-14 هستن)و توی شهر خودت یه کار با 1 میلیون حقوق داشتی، نفتو انتخاب می کردی؟

mohammad646464

عضو جدید
سلام مهندس،
یعنی شما اگه مثلا pogc یا فلات قبول شده بودی(که اقماری و 14-14 هستن)و توی شهر خودت یه کار با 1 میلیون حقوق داشتی، نفتو انتخاب می کردی؟

بله نفتو انتخاب میکردم. من دوتا مشکل دارم.یکی این که الان ترم آخر ارشدم تو علم و صنعت. میخام مطمئن بشم سمتم رو میتونم بعدا بالا ببرم و مدرکم تعدیل میشه. چون الان سمت منو زده : تکنسین ارشد. ولی دوستایی که با مممتازی ارشد رفتن الانم تو سیری کار میکنن سمت و کار اولیشون خیلی خیلی بهتر بوده. دوم هم مسئله اسکان دائم داشتن و انتقال.
چون اگه یکی بخواد بره 6-7 سال بمونه آغاجری دیکه باید کل قید برنامه هایی که تو ذهنش داره رو بزنه.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله نفتو انتخاب میکردم. من دوتا مشکل دارم.یکی این که الان ترم آخر ارشدم تو علم و صنعت. میخام مطمئن بشم سمتم رو میتونم بعدا بالا ببرم و مدرکم تعدیل میشه. چون الان سمت منو زده : تکنسین ارشد. ولی دوستایی که با مممتازی ارشد رفتن الانم تو سیری کار میکنن سمت و کار اولیشون خیلی خیلی بهتر بوده. دوم هم مسئله اسکان دائم داشتن و انتقال.
چون اگه یکی بخواد بره 6-7 سال بمونه آغاجری دیکه باید کل قید برنامه هایی که تو ذهنش داره رو بزنه.
ولی من فکر نمی کنم هر جایی از نفت که باشی حالا اقماری یا دائم ، به این راحتی ها انتقالی بدن، اونم بعد از 6 یا 7 سال!

mohammad646464

عضو جدید
حالا من با اون فرض که انتقالی بدن گفتم اگه ندن که شرایط بدترم هست خوب :razz:
مسئله ازدواجم نگفتم ولی اونم هست چه اقماری باشی چه اقامت تو منطقه عملیاتی بعضی مسائل هست که به عینه تو زندگی همکارای بابام دیدم

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا من با اون فرض که انتقالی بدن گفتم اگه ندن که شرایط بدترم هست خوب :razz:
مسئله ازدواجم نگفتم ولی اونم هست چه اقماری باشی چه اقامت تو منطقه عملیاتی بعضی مسائل هست که به عینه تو زندگی همکارای بابام دیدم

ممکنه خواهش کنم از مشکلاتی که توی زندگی متاهلی پرسنلی که دور از خانوادشون هستن ممکنه پیش بیاد و نمونه هایی که راجع بهش شنیدی بگی ؟

hysteric

عضو جدید
دوست عزیز یعنی هنوز حرفای دامن پاک رو باور کنیم؟؟؟؟ هفته آینده اسامی چن نفرو اعلام میکنن نپرسیدی؟؟؟؟
همه گفتن بلا استثنا که 473 تا تو تکمیل ظرفیت و 1000تا برا مصاحبه دعوت میشن(هم به صورت تلفنی به من گفتن هم مراجعه حضوری)
به من گفت تو در تکمیل ظرفیت نیستی ولی برای مصاحبه دعوت میشی

mohammad646464

عضو جدید
ممکنه خواهش کنم از مشکلاتی که توی زندگی متاهلی پرسنلی که دور از خانوادشون هستن ممکنه پیش بیاد و نمونه هایی که راجع بهش شنیدی بگی ؟

خوب مهندس معلومه دیگه. اگه اقامت باشه که میتونی خانمتو ببری تو اون شرایط؟
اگه اقماری باشی باید 14 روز خانمتو تنها بزاریو بری خوب اینم بالاخره مشکلات خاص خودشو داره. مثلا همکار پدر بنده یه خونه نزدیکای خونه پدرزنش اجاره کرده بود که خانمش تنها نمونه و راحت رفت آمد کنه. خونه بدون سرپرست و هزاران مشکل به دنبال اون و اینکه تو اون 14 روزی که سرکار هستی خیلی سخت مرخصی بدن بری. عید، مراسم، مهمونی و ... ممکنه از همه اینا محروم باشی حالا اگه ازدواج کنی و دم ازدواج بری بیای که خودت در نظر بگیر شرایطو...

mohammad646464

عضو جدید

خوب مهندس معلومه دیگه. اگه اقامت باشه که میتونی خانمتو ببری تو اون شرایط؟
اگه اقماری باشی باید 14 روز خانمتو تنها بزاریو بری خوب اینم بالاخره مشکلات خاص خودشو داره. مثلا همکار پدر بنده یه خونه نزدیکای خونه پدرزنش اجاره کرده بود که خانمش تنها نمونه و راحت رفت آمد کنه. خونه بدون سرپرست و هزاران مشکل به دنبال اون و اینکه تو اون 14 روزی که سرکار هستی خیلی سخت مرخصی بدن بری. عید، مراسم، مهمونی و ... ممکنه از همه اینا محروم باشی حالا اگه ازدواج کنی و دم ازدواج بری بیای که خودت در نظر بگیر شرایطو...

hysteric

عضو جدید
دوست عزیز یعنی هنوز حرفای دامن پاک رو باور کنیم؟؟؟؟ هفته آینده اسامی چن نفرو اعلام میکنن نپرسیدی؟؟؟؟
سلام بله من از چندجاپرسیدم وحضوری شرکت نفت رفتم دامن پاک گفت تیر ماه 1000نفر برای تکمیل ظرفیت با پنل مصاحبه دعوت میشوند
473 نفر نیز تا هفته اینده جذب میشوند

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بله من از چندجاپرسیدم وحضوری شرکت نفت رفتم دامن پاک گفت تیر ماه 1000نفر برای تکمیل ظرفیت با پنل مصاحبه دعوت میشوند
شما رتبت توی مصاحبه با آخرین فرد قبول شده چقدر فاصله داشت؟

saoshyant

عضو جدید
اینقد نگران نباشین . تازه خوشحال باشین گزینش دعوت نشدین . وضع من و 3 تا از دوستام همین جوریه . کشتین ما رو !!! گزینش مال کسانی هست که تو تحقیقات نتایج راضی کننده نداشتن بعضی ها هم میگن شانسی بوده چون وقت نداشتن 1000 نفرو همه برای مصاحبه دعوت کنن .
در مورد اینکه چکار کنیم فعلا هیچ ببینیم تا آخر هفته که هی میگن مشخص می شه ، چه می شود . چکار کنیم بجز اینکه طبق همون حرف همیشگی بگیم درست میشه انشاالله. توکلت به خدا باشه .
فعلا که جرات اعتراض هم نداریم . می ترسیم بعد این همه زحمت کله پامون کنن . اما واقعا تا آخر این هفته اگه جوابمون ندن که می خوان چکار کنن باید یه کاری کنیم .

دوست من نمی شه که!
مگه می شه استخدام دولت بشی و گزینش نشده باشی؟؟ من داداشام یکیشون 12 سال پیش یکیشون 4 سال پیش استخدام نفت شدند. هر دو گزینش دادند.
اینجا امسال هم اکثرا گزینش دادند. پس چرا از ما گزینش نمی گیرن خیالمونو راحت کنن والا این آلاخون والاخونی و بلاتکلیفی بد تره!!
هر کسی هم که گزینش شده تو اسفند گزینش شده! الان دیگه خرداد شده پس چرا....

saoshyant

عضو جدید
من هم 27 فروردین رفتم طب و منو فرستادن کمیسیون. 1-2 هفته پیش رفتم کوچه یغما، گفت تا 2 ماه دیگه نتیجه تحقیقات گزینش میاد و 3 ماه دیگه میایی مصاحبه گزینش. تا 3 هفته دیگه هم نتیجه کمیسیون طب بیاد و ... . کی بشه وضعیت ما رو هم مشخص کنن. لیسانس برق قدرت - فلات قاره

این 2 ماه و 3 ماه و اینایی که می گی فکر نمی کنم دقیق باشه ها!
نهایت مهلت استخدام شرکت بین خرداد تا مرداده! مطمئن باش تا تیر یا مرداد تکلیف ما روشن شده اما تا اون موقع.....:(

فریدف

عضو جدید
به نظر شما منی که شرکت مصاحبه کنندم نفت و گاز پارس بوده برا تکمیل ظرفیتم فقط شانس قبولی تو همین شرکتو دارم یا هر شرکتی که نیاز داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه رشته مکانیک زیاد برنداره من قبول نمیشم

arthas

عضو جدید
دوست من نمی شه که!
مگه می شه استخدام دولت بشی و گزینش نشده باشی؟؟ من داداشام یکیشون 12 سال پیش یکیشون 4 سال پیش استخدام نفت شدند. هر دو گزینش دادند.
اینجا امسال هم اکثرا گزینش دادند. پس چرا از ما گزینش نمی گیرن خیالمونو راحت کنن والا این آلاخون والاخونی و بلاتکلیفی بد تره!!
هر کسی هم که گزینش شده تو اسفند گزینش شده! الان دیگه خرداد شده پس چرا....

خودت میگی مال قبلا . دیگه اصلا منتظر مصاحبه نباش حتی کسانی که مشکل داشتن برای بار دوم و سوم رفتن مصاحبه .
چون تعداد داوطلبا زیاد شده یه رویه جدید در پیش گرفتن و اونم پذیرفتن کسانی هست که تحقیقات محلی شون خوب بوده. نمنه اش بسیاری از دوستان خودم که برای شرکت ملی گاز ( استخدامی پارسال برای فازهای پارس جنوبی ) بدون مصاحبه عقیدتی استخدام شدن رفت پی کارش . در ضمن یکی از هم قطاران خودمون تو این دوره که رفته بود تهران تا یه نامه بهشون بده ، بهش گفته بودن پرونده ات کاملهو نتیجه گزینشت اومده در حالی که مصاحبه عقیدتی نرفت .

eh.ie

عضو جدید
با سلام خدمت شما عزیزان
امروز کی از دوستام رفت شرکت نفت و گاز پارس
مدارک من کامل بود
گفت احتمالا اواخر خرداد یا تیر اعزام میشین
و گفتن ماهشهر هست
با تشکر

tanha_1900

عضو جدید
دوستان تهرانی چرا نمیرن pogc درباره اعزام سوال کنند اینجور که معلومه نفرات تکمیل طرفیت هم اضافه می شن بزودی
اینا همون تعداد نمستونستن تقسیم کنن وای به روزی که بیشتر هم بشه این عده
:confused:

abd888

عضو جدید
با سلام و عرض تبریک به همه دوستانی که دعوت به کار شدند،
از گروه دوم دیگه کسی دعوت نشده؟
تازه دیروز برای من اومدن تحقیق! کی جواب گزینش بیاد خدا میدونه!

saoshyant

عضو جدید
خودت میگی مال قبلا . دیگه اصلا منتظر مصاحبه نباش حتی کسانی که مشکل داشتن برای بار دوم و سوم رفتن مصاحبه .
چون تعداد داوطلبا زیاد شده یه رویه جدید در پیش گرفتن و اونم پذیرفتن کسانی هست که تحقیقات محلی شون خوب بوده. نمنه اش بسیاری از دوستان خودم که برای شرکت ملی گاز ( استخدامی پارسال برای فازهای پارس جنوبی ) بدون مصاحبه عقیدتی استخدام شدن رفت پی کارش . در ضمن یکی از هم قطاران خودمون تو این دوره که رفته بود تهران تا یه نامه بهشون بده ، بهش گفته بودن پرونده ات کاملهو نتیجه گزینشت اومده در حالی که مصاحبه عقیدتی نرفت .

خدا از زبونت بشنوه.
امیدوارم که همین طور بوده باشه.
البته باید بگم که من جز سهمیه محسوب می شم. سهمیه فرزند شاهد دارم. تحقیقات محلی هم همه همسایه ها سنگ تموم گذاشتن. البته تا اونجا که من می دونم یه تعدادی از بنیاد شهیدی ها/جانبازان رو مورد گزینش قرار دادن.اما همه رو نه. یکی از دوستان من که فرزند جانباز بوده 2 هفته پیش باهاش تماس گرفتند که بیاد گزینش. این موضوع بود که شک من رو چند برابر کرد که آخر از ما می گیرن یا نه. تعدادی از دوستانم هم به دلایل پزشکی مثل عینک و اینها،خودشون به شرکت زنگ زدن و بهشون گفتن که رد شدند. من یه بار به شرکت نفت و گاز پارس با شماره ی 88966031-021 تماس گرفتم و گفتم امور استخدامی رو وصل کنید. بعد از چند روز که تماس می گرفتم بالاخره یه روز برداشتند و گفتم برای تکمیل پرونده تماس می گیرم. گفت منتظر باشید، یه 20 دقیقه پشت تل بودم که بعد اومد و اسممو پرسید گفت فقط جواب گزینشت نیومده. گفتم گزینش ندادم اصلا. گفت به هر حال جواب گزینشت باید بیاد. گفتم طب صنعتی و اینها مثبت بوده گفت وقتی می گم فقط گزینش یعنی اونها منفی نبوده، اگه بود می گفتم دیگه. البته اینجور که این چک کرد و گفت، من شک دارم که اصلا چک کرده باشه یا بدونه شرایط چجوریه. یه کارمند ساده بود. اینکه از من شماره ملیمو نخواست و فقط با اسمم اونم در کسری از ثانیه بهم نتیجه پروندمو گفت شک کردم که اصلا چک کرده باشه یا نه. شماره های دیگه مثل 83762124-021 هم که جواب نمی دن.
کلا آلاخون والاخون موندیم.
گزینش داریم یا نداریم.
پروندمون اوکی شده یا نه.

DARKANGEL

عضو جدید
رتبه برای کسایی رد شدن تو مصاحبه تو کارنامه شون زده ریز نمرات هم اگه میرفتی تهران گیر میدادی بهت میدادن

ممنون رفیق آهان آخه صحبت از رتبه های 2 و 3 بود گفتم حتما منظور رتبه های بالا هست و تعجب کردم ...

hysteric

عضو جدید
ممنون رفیق آهان آخه صحبت از رتبه های 2 و 3 بود گفتم حتما منظور رتبه های بالا هست و تعجب کردم ...
دوست عزیز رتبه 2 مربوط به اخرین فرد قبول شده در رشته مهندسی شیمی در شرکت نفت گاز اروندانه رتبه 3 هم مال منه منتظر تکمیل ظرفیتی:(

DARKANGEL

عضو جدید
دوست عزیز رتبه 2 مربوط به اخرین فرد قبول شده در رشته مهندسی شیمی در شرکت نفت گاز اروندانه رتبه 3 هم مال منه منتظر تکمیل ظرفیتی:(

رفیق ممنون از اطلاعاتت... امیدوارم که هر چه سریعتر تکمیل ظرفیت رو هم اعلام کنن تا دوستان ما از بلاتکلیفی دربیان... ولی احتمالش خیلی زیاده که قبول بشید اولا با این روندی که داره پیش میره نحوه تقسیم بندی ها و سختی کار در مناطق محروم و دو دلی خیلی از پذیرفته شدگان برای انصراف یا استخدام احتمالش میره که خیلی از پذیرفته شدگان انصراف بدن و این یه شانس برای اونهایی که منتظر تکمیل ظرفیت هستن ... به علاوه اونهایی که آزمون کتبی رو پذیرفته شدن کلا همیشه بخت اول استخدام نفت برای سال جاری هستن پس هر آن ممکنه که ازتون دعوت بشه ... موفق باشین

ehsan6472

عضو جدید
رفیق ممنون از اطلاعاتت... امیدوارم که هر چه سریعتر تکمیل ظرفیت رو هم اعلام کنن تا دوستان ما از بلاتکلیفی دربیان... ولی احتمالش خیلی زیاده که قبول بشید اولا با این روندی که داره پیش میره نحوه تقسیم بندی ها و سختی کار در مناطق محروم و دو دلی خیلی از پذیرفته شدگان برای انصراف یا استخدام احتمالش میره که خیلی از پذیرفته شدگان انصراف بدن و این یه شانس برای اونهایی که منتظر تکمیل ظرفیت هستن ... به علاوه اونهایی که آزمون کتبی رو پذیرفته شدن کلا همیشه بخت اول استخدام نفت برای سال جاری هستن پس هر آن ممکنه که ازتون دعوت بشه ... موفق باشین
مطمئن باش که خیلی خیلی کم پیش میاد کسی انصراف بده اکثرا همه میرن صدر صد مطمئن باش ...

آخرین ویرایش:

active2010

عضو جدید

شما رتبت توی مصاحبه با آخرین فرد قبول شده چقدر فاصله داشت؟

آرش جان از تو بعید بود!!!!!!
بابا این همون بلکبریِ خودمونه دیگه:biggrin: با سیمایی جدید وارد شده...
یعنی از آیدیش نفهمیدی؟؟؟ hysteric :redface: مهندسی شیمی...تکمیل ظرفیت...دامن پاک...
امضاش که دیگه از همه تابلوتره : "مهم نيست كه شما سرنگون شويد، مهم آن است كه دوباره به پاخيزيد.((ونسان لومباردي)) " :cool:

من اروندان بودم رتبه اخرین فرد قبول 2 بود رتبه من 3 شد

نکته جالب اینه که دیگه از قالب "محسن علی بیگی" که رتبش 54 بود دراومده ...الان میگه رتبش 3 هستش:surprised:

takmilzarfiat

اخراجی موقت
اقاجان این پیامی که توی سایت زده azmoon.nioc.irزده یعنی چی خو لیست مصاحبه شوندگان واجد شرایط یکی توضیح بده خواهشا خووووووووووووووووووووووووووو

بالا