[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

kuwait

کاربر فعال
سال 2200
گوینده کانال مستند آثار باستانی ایران:

"اثری که مشاهده میکنید مربوط میشه به دهه 70 میلادی که در منطقه متروکه آغاجاری یافت شده.....این استخوانها مربوط میشه به فردی بنام حامد مجهول که درحال حفر چاه نفت بوده و در همون حالت باقی مونده تا به امروز!!!"
:D:D
موندم لپتاپو ببرم یا نه!

:biggrin::biggrin::biggrin:

1100 سال بعد :
یکی از باستان شناسان به دیگری در عمق 10 متری زمین : اینجارو ببین یه موس پیدا کردم احتمالا مال لپ تاپ مورف باشه
اون یکی باستان شناس در عمق 12 متری : اا خود مورف رو پیدا کردم اینجا مومیایی شده به همراه جدیدترین ورژن برنامه هاش اینجا مدفون شده
:w15::w15::w15::w15:
مخصوصا جواب حامد

MBNMBN

عضو جدید
سلام به تمامی بچه ها خصوصا بچه های پارس.امروز به شرکت زنگ زدم گفتند تا آخر این هفته بهتون خبر میدیم واسه شروع به کار.در ضمن می گفت داریم مذاکره می کنیم که اگه مرکز آموزش ماهشهر ظرفیت داشته باشه تعداد بیشتر از 300 نفر رو به آموزشی دعوت کنیم.

pouri1372

عضو جدید
آخرین نگاهها رو به تخت گرم و نرمتون بندازین و باهاش خداحافظی کنید... دوستایی که لبتاپ دارن پرش کنن از فیلم و سریال که اونجا شدیدا لازم میشه... اونا هم که اهل کتاب و کتابخوانی هستن تا میتونن توشه خودشونو پر کنن... دمای هوا الان دقیقا 33 درجه هستش که ساعت تقریبا 8 شبه... و ظهر به حدود 40 هم میرسه و در بهترین حالت شاید به 27,28 برسه... البته گرمترم میشه ولی نگران نباشید، اینجا بیشتر اوقات زیر کولر تشریف خواهید داشت...یه چندتایی هم قرص سردرد و سرماخوردگی و اسهال و استفراغ بیارید فک کنم کفایت کنه... سخت نگیرید، بد نمیگذره...;-)

DARKANGEL

عضو جدید
دوستانی که نگران هستن که هنوز از مناطق باهاشون تماس گرفته نشده خدمتشون عرض کنم که من هر روز برای همین آموزشی و اینا میرم شرکت نفت امروز ازشون پرسیدم و اونها هم گفتن که ما نفرات پذیرفته شده رو به دو گروه تقسیم کردیم که همهمه نشه اینجا... یک گروه هفته پیش بود که باهاشون تماس گرفته شد ( از جمله خوده من ) و یک گروه هم این هفته .... که قطعا این هفته با همه ی شما تماس گرفته میشه حتی ممکنه تا شنبه یه یکشنبه دیگه طول بکشه... نگران نباشین

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که نگران هستن که هنوز از مناطق باهاشون تماس گرفته نشده خدمتشون عرض کنم که من هر روز برای همین آموزشی و اینا میرم شرکت نفت امروز ازشون پرسیدم و اونها هم گفتن که ما نفرات پذیرفته شده رو به دو گروه تقسیم کردیم که همهمه نشه اینجا... یک گروه هفته پیش بود که باهاشون تماس گرفته شد ( از جمله خوده من ) و یک گروه هم این هفته .... که قطعا این هفته با همه ی شما تماس گرفته میشه حتی ممکنه تا شنبه یه یکشنبه دیگه طول بکشه... نگران نباشین

دوست من این دعوت کردن ها بصورت دسته بندی شدست یعنی بر حسب اینکه کدوم شرکت افتادیم یا قاطیه؟
شما الان هروز میری 5 طبقه؟چیکار میکنین اونجا؟دوره اموزشیه؟

yam2011

عضو جدید
سلام به تمامی بچه ها خصوصا بچه های پارس.امروز به شرکت زنگ زدم گفتند تا آخر این هفته بهتون خبر میدیم واسه شروع به کار.در ضمن می گفت داریم مذاکره می کنیم که اگه مرکز آموزش ماهشهر ظرفیت داشته باشه تعداد بیشتر از 300 نفر رو به آموزشی دعوت کنیم.

بچه ها شما با چه شماره ای / چه ساعتی و با چند بار تماس می تونین با شرکت صحبت کنین من که هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن اصلا نمیدونم وضعیت پروندم چطوریه؟؟

blackberry35

اخراجی موقت
آقا جان سایتهای وزارت نفت همگی درست شدند حالا دیگه وقتش تکمیل ظرفیت هم اعلام بشه تکمیل ظرفیتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

blackberry35

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت

تکمیل ظرفیت

آقا جان سایتهای وزارت نفت همگی درست شدند حالا دیگه وقتش تکمیل ظرفیت هم اعلام بشه تکمیل ظرفیتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

http://www.www.www.iran-eng.ir/Images/Naft.JPGپایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايرانhttp://www.www.www.iran-eng.ir/Images/PalayeshOpakhsh.JPG

** قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند **

* اطلاعیه مهم در خصوص اعلام نتایج شركت پالایش و پخش *

<<<
جهت اطلاع از نتیجه مصاحبه از لینک "مشاهده نتایج آزمون" استفاده کنید >>>

داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه های استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش، جهت کسب هر گونه اطلاع، پرسش و ... صرفا
با نشانی ذیل مکاتبه نمايند :
تهران - خیابان آیت اله طالقانی - روبروی ساختمان مرکزی بنیاد شهید
نبش کوچه خوشبختی - تامین نیروی انسانی شزکت ملی پالایش و پخش

توضيحات درباره نتايج داوطلبان شركت ملي نفت ايران:
1. رتبه هاي اعلام شده بر اساس مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي داوطلبان مي باشد.
2. پردازش نمرات پس از كسر سهميه 25 درصد بنياد شهيد، بر اساس سهميه هاي چهارگانه (5 درصد ايثارگران - 50 درصد بومي خوزستان - 50 درصد بومي بوشهر - آزاد ) بوده است. بر اين اساس هر داوطلب در صورت دارا بودن سهميه، ابتدا در سهميه مورد نظر پردازش گرديده و در صورت عدم قبولي پس از كسر امتيازات مربوط به سهميه اوليه به ساير گروه ها منتقل گرديده و مجددا نمرات پردازش مي گردد.
3. طبق ضوابط كسب نمره مصاحبه زير 40 بمنزله مردود قطعي داوطلب خواهد بود.
4. اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد. تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.
5. هرگونه اطلاع رساني در خصوص وضعيت داوطلبان صرفا از طريق همين پايگاه اينترنتي بوده لذا خواهشمند است از هرگونه مراجعه حضوري و تماس تلفني خودداري گردد.

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

ناویک

عضو جدید
مناطق نفتخیز جنوب
سلام
بچه ها دیروز به من زنگ زدن فردا صبح باید اهواز باشم
بنظرتون وسایلمو هم با خودم ببرم؟ البته من خوزستانیم! ساکن اندیمشک

blackberry35

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت

تکمیل ظرفیت

تکمیل ظرفیتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ما منتظریممممممممممممممممممممممممممممممممممممم تکمیل ظرفیتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ما منتظریممممممممممممممممممممممم

ناویک

عضو جدید
مناطق نفتخیز جنوب
سلام
بچه ها دیروز به من زنگ زدن فردا صبح باید اهواز باشم
بنظرتون وسایلمو هم با خودم ببرم؟ البته من خوزستانیم! ساکن اندیمشک​

aa313

عضو جدید
این 72.37 درصدت مارو کشت
19 فروردین تموم شد یا 19 شروع کردی مراحل طبتو؟
من طبم 28 تموم شد،ایشالا فردا یا پس فردا یه زنگ میزنم آمار میگیرم میگم به بچه ها.
البته اگه جواب بدن
سلام،
19 فروردین شروع شد، یه روز بعدش (20ام) تموم شد
این درصدم کلی وقت گذاشتم تا حساب کردم، فکر کردی شوخیه، از 573.5 باری که تماس گرفتم با این شماره ها و تعداد answer & reject شون، حساب کردم.:biggrin:
حالا موفق شدی تماس بگیری؟
ببخشید دیر پاسخ دادم، نبودم!

MiSs.

عضو جدید
سلام
وقت همگی بخیر
به همه دوستانی که امروز و دیروز باهاشون تماس گرفته شد تبریک میگم:gol:
سه شنبه صبح میرید آموزش بعد واستون برنامه ریزی میکنن احتمالا شنبه هم سر کلاس هستید..موفق باشید
بقیه هم تا مرداد گروه گروه دعوت میشن پس نگران نباشید

چقدر فوق لیسانس مهندسی شیمی داریم!!
به بچه ها ساری هم سمت خوب میدن :Dاسم نبردما شاکی نشید..

در کل تقسیم بندی کاملا عادلانه بود .یه خواهش وقتی زنگ میزنید سوال میکنید بد صحبت نکنید پت و مت هم نباشید .واقعا شبانه روز دارن زحمت میکشن یه خدا قوت هم بگید بد نیست
همگی شاد و موفق باشید

blackberry35

اخراجی موقت
بلومبرگ چگونه به اطلاعات... با انتشار جزئیات صدور نفت به پالایشگاه‌های آسیایی ؛
۱۳۹۱/۲/۱۷

بلومبرگ چگونه به اطلاعات محرمانه صادرات نفت ایران دست یافت؟ 15:28

خبرگزاری بلومبرگ با انتشار گزارشی جزئیات محرمانه‌ترین نقل و انتقالات نفت خام صادراتی ایران به پالایشگاه‌های نفت هفت کشور آسیایی هند، چین، ژاپن، تایوان، کره جنوبی، مالزی و سریلانکا را به طور کامل تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، با وجود تاکید مسئولان صنعت نفت بر محرمانه بودن آمارهای صادرات و مشتریان خارجی نفت ایران، خبرگزاری بلومبرگ امروز با انتشار گزارشی جزئیات کامل فروش نفت ایران به پالایشگاه های 7 کشور آسیایی را منتشر کرد.

خبرگزاری بلومبرگ در این گزارشی مدعی شد که با کاهش خرید نفت ایران از سوی خریداران آسیایی به علت تحریم‌ها، ایران حداقل 192 هزار بشکه در روز از قراردادهای نفتی یا حدود 9.5 درصد صادرات جهانی خود را از دست می‌دهد.

بر این اساس پالایشگاه "مانگالور" و شرکت نفتی "عصار" به عنوان بزرگ‌ترین خریداران هندی نفت ایران و شرکت "اینترنشنال یونایتد پترولیوم و کمیکال" چین حدود 15 درصد واردات خود از ایران را کاهش داده یا درنظر دارند که کاهش دهند.

ژاپن تنها کشور آسیایی است که معافیت از تحریم‌ها را از سوی آمریکا دریافت کرده همچنین این کشور کاهش‌هایی در واردات نفت از ایران صورت داده است. درحالی‌که شرکت "جی‌ایکس نیپن ایل اند انرژی" در حال مذاکره برای خرید روزانه 10 هزار بشکه نفت از ایران است، شرکت نفتی "کاسمو" در نظر دارد که واردات خود را 25 درصد کاهش دهد.

تحریم‌های غرب که درنظر دارد درآمدهای نفتی ایران را کاهش دهد پرداخت پول خرید نفت از ایران به ارزهای خارجی و یافتن بانک‌هایی برای دور زدن تحریم‌ها و بیمه حمل دریایی نفت را برای خریداران آسیایی مشکل ساخته است.

ایران در 6 ماه نخست سال 2011 میلادی به طور متوسط 2 میلیون بشکه نفت در روز صادر کرده است. خریداران آسیایی حدود 62 درصد ذخایر نفت ایران در این دوره زمانی را خریداری کرده‌اند.

خلاصه فروش نفت ایران به پالایشگاههای آسیایی و تاجران در سال 2011 و وضعیت قراردادهای سال 2012 با توجه به بیانیه‌های دولت‌ها، اطلاعات گمرک، گزارش‌های رسانه‌ها و مصاحبه‌ها با مقامات شرکت‌ها به این شرح است اما ممکن است که به علت اینکه شرکت‌ها این قراردادها را اعلام نکرده‌ باشند، تغییر کند:

وضعیت فروش نفت ایران به پالایشگاه‌های چین

واردات پالایشگاه‌های نفت چین از ایران در سال 2011 میلادی برابر با 557 هزار بشکه در روز رسیده است.

چین بزرگ‌ترین خریدار نفت ایران و مخالف محدودیت‌های تجاری با ایران است. وزیر امور خارجه این کشور گفت: تحریم صادرات نفت ایران سازنده نیست.

محموله‌های نفتی ایران به سوی چین برای چهارمین ماه در ماه مارس به پایین‌ترین سطح در 22 ماه گذشته رسید؛ این امر به علت تاخیر در امضای قراردادها رخ داده است.

بر اساس اطلاعات سازمان گمرک پکن، واردات چین 6.2 درصد کاهش یافت و به 1.08 میلیون تن برابر با 254 هزار بشکه در روز رسید.

شرکت «تونیپک» چین در امضای قراردادهای مدت‌دار خود برای سا لجاری به علت مسائل پرداخت پول نفت تاخیر کرد. این شرکت خرید مدت‌دار خود در سال 2012 میلادی را 15 درصد کاهش داد.

صدور 350 هزار بشکه نفت به هند

واردات از ایران در سال 2011 برابر با 350 هزار بشکه در روز

هند دومین خریدار بزرگ نفت ایران یک حساب به روپیه در یک بانک دولتی این کشور برای پرداخت 45 درصد پول نفت ایران اختصاص داده است و برای برخی از پرداخت‌های معاملات پایاپای کالاهای اساسی در نظر گرفته است.

به گفته جایپال ردی وزیر نفت و پراناب موخرجی وزیر دارایی و رنجان ماتای وزیر امور خارجه هند، این کشور به خرید نفت از ایران ادامه خواهد داد.

مقامات دولتی آمریکا در 14 مارس گفتند که در صورتی که هند خرید نفت از ایران را کاهش ندهد ممکن است مورد تحریم این کشور قرار گیرد.

3 مقام آگاه هندی گفتند: درحالی که دولت این کشور از پالایشگاه‌های خود نخواسته است تا واردات نفت از ایران را کاهش دهند، دولت در جستجوی یافتن ذخایر جایگزین است و به تدریج وابستگی خود به نفت ایران را کاهش خواهد داد.

یک منبع آگاه گفت: پالایشگاه "مانگلور»" قرارداد خود برای خرید نفت ایران را تمدید کرد؛ این قرارداد 12 ماهه، در ماه مارس 2013 به پایان می‌رسد و حجم آن به 120 هزار بشکه کاهش یافته است.

شرکت نفتی "عصار" این کشور که قراردادی برای خرید حدود 100 هزار بشکه نفت از ایران دارد حدود 85 درصد از 90 درصد حجم مورد توافق را خواهد خرید. شرکت هیندوستان پترولیوم قرارداد 60 هزار بشکه‌ای خود با ایران را تمدید کرده است.

مدیر مالی شرکت نفتی "ایندین" گفت: این شرکت در نظر دارد که قرارداد 30 هزار بشکه‌ای خود را تمدید کند و این شرکت برای حمل این نفت نفتکش اجاره کرده است.

شرکت نفتی "بهارات" قراردادی برای خرید روزانه 20 هزار بشکه نفت با ایران دارد. یک مقام رسمی این شرکت از امکان قطع واردات از ایران و خرید از منبع دیگر خبر داد و گفت: فراهم کردن بیمه کشتی پس از جولای مشکل می‌شود.

کاهش خرید نفت ایران توسط ژاپن

واردات از ایران در سال 2011 برابر با 313 هزار بشکه در روز

یک مقام وزارت اقتصاد، تجارت و صنعت ژاپن گفت: این وزارتخانه در 21 ماه مارس از پالایشگاه‌های خود درخواست کرد تا کاهش‌هایی اعمال کنند اما حجم‌های خاصی اعلام نکرد.

بر اساس اطلاعات وزارت دارایی ژاپن، واردات نفت ژاپن از ایران در ماه مارس به بالاترین میزان در یک سال رسید و محموله‌های نفتی به 42 درصد افزایش یافت و به حدود 355 هزار بشکه در روز رسید

یک مقام رسمی شرکت جی ایکس انرژی گفت: این شرکت که قراردادی از ژانویه تا دسامبر برابر با 83 هزار بشکه در روز با ایران دارد، مذاکرات تمدید خرید 10 هزار بشکه نفت اضافی را به تعویق انداخته است.

شرکت نفتی «کاسمو» نیز واردات نفت ایران را تا 25 درصد در سال جاری کاهش می‌دهد. بخشی از این پالایشگاه ژاپنی متعلق به کشور ابوظبی است.

کاتسوهیسا مائدا سخنگوی شعبه توکیو این شرکت گفت: قرارداد سالانه واردات 30 هزار بشکه در روز با ایران به امضا رسانده است. این قرارداد 40 هزار بشکه کمتر از سال گذشته است.

ساتوشی یوشیدا سخنگوی «شوا شل سکیو» نیز گفت: مذاکرات قرارداد این شرکت برای کاهش 100 هزار بشکه‌ای در سال جاری در حال پایان یافتن است.

شرکت ژاپنی «ادمیتسو کوسان» سومین پالایشگاه بزرگ ژاپن اعلام کرد که در نظر دارد حجم‌های قراردادهای خود را کاهش دهد. این شرکت مذاکرات با ایران برای وارادات نفت خام در سال مالی که از ابتدای آوریل آغاز می‌شود را آغاز نکرده است.

سخنگوی این شرکت از اعلام حجم کنونی قرارداد خودداری کرد.

شرکت «میتسوبیشی» محصول تغلیظ شده پارس جنوبی را برای تامین نفت پالایشگاه‌هایی چون «جی‌ایکس انرژی» می‌خرد. قرارداد این شرکت با ایران شامل گزینه‌ای برای خریدار از 500 هزار بشکه تا یک میلیون بشکه در یک ماه است.

شرکت «تویوتا تسوشو» قرارداد خود با ایران برابر با خرید 5 هزار بشکه نفت در روز را تمدید نکرده است. این قرارداد برای ماه آوریل تا مارس 2013 است. این شرکت قرارداد دیگر در حال انجامی با ایران از ژانویه تا دسامبر دارد که حدود 40 هزار بشکه نفت از ایران می‌خرد.

خرید 239 هزار بشکه نفت ایران توسط کره جنوبی

واردات از ایران در سال 2011 برابر با 239 هزار بشکه در روز

دولت کره جنوبی اعلام کرده است که تصمیمی در مورد کاهش واردات نفت از ایران تا پایان ماه ژوئن خواهد گرفت.

بر اساس آمار شرکت ملی نفت کره جنوبی، صادرات نفت ایران به این کشور 22 درصد کاهش یافته است و به 17.7 میلیون بشکه در 3 ماهه نخست سال جاری در مدت مشابه سال گذشته رسیده است.

شرکت «اس‌کی اینوویشن» و «هیوندای اُیل بنک» تنها پالایشگاهای کره جنوبی هستند که نفت ایران را می‌خرند.

رئیس اداره برنامه ‌ریزی «اس‌کی اینوویشن» بزرگ‌ترین پالایشگاه کره جنوبی گفت: این شرکت با دولت کره در مورد کاهش واردات نفت از ایران مشورت کرده است اما هنوز میزان کاهش مشخص نشده است. ماهانه 10 تا 15 درصد نفت پالایشگاه سئول از ایران خریداری می‌شود.

شرکت «هیوندای» روزانه 70 هزار بشکه در سال 2011 از ایران خریداری کرده است که این میزان حدود یک ششم کل حجم خرید آن شرکت از ایران بوده است.

بر اساس آمار «ایکانومیک دیلی» در 19 مارس، این شرکت حدود 20 درصد نفت خود را در ماه مارس از ایران وارد کرده است که در سال 2011 برابر با 30 درصد بوده است.

آخرین وضعیت فروش نفت ایران به مالزی

پتروناس اینگن 65 هزار بشکه در روز

واحد «پتروناس» در آفریقای جنوبی واردات خود را به تعویق انداخته است. «اینگن» دومین پالایشگاه بزرگ‌ این کشور است که در دوربان قرار دارد و ظرفیت 135 هزار بشکه نفت در روز را دارد. این شرکت معمولا 80 درصد نفت خود را از ایران می‌خرد که به گفته سخنگوی خود، «موجودی احتیاطی» دارد.

چراغ سبز نفتی عمان و عربستان به سریلانکا

واردات از ایران در سال 2011 میلادی برابر با 31 هزار بشکه

ایران بزرگ‌ترین تامین‌کننده نفت سریلانکا است. سوسیل پرماجایانثا وزیر نفت این کشور گفت: عربستان و عمان به این کشور برای جایگزینی نفت ایران پاسخ مثبت داده‌اند.

این کشور سالانه 13 تا 14 درصد محموله‌های نفتی خود را از ایران وارد می‌کند و در نظر دارد که آنها را به 10 درصد در سال کاهش دهد.

تایوان روزانه 30 هزار بشکه نفت از ایران می‌خرد

واردات از ایران در سال 2011 برابر با 30 هزار بشکه در روز

بر اساس آمار بخش انرژی وزارت امور اقتصادی تایوان، این کشور کمتر از 4 درصد نفت خود را از ایران تهیه می‌کند.

شرکت «سی‌پی‌سی» در نظر دارد که واردات خود را از جولای به علت مشکلات پرداخت پول نفت متوقف کند. این شرکت قرارداد ژانویه تا دسامبر خود با ایران برای خرید 22 هزار بشکه در روز را تمدید کرده است.

همچنین شرکت پتروشیمی «فورموسا» قرارداد مدت‌دار 2012 خود را تمدید کرده است.

اکثر قراردادهای سالانه برای خرید حجم ثابتی نفت خام پالایشگاها با شرکت ملی نفت ایران از ژانویه تا دسامبر یا آوریل تا مارس است.

بازگشت به اخبار چاپ

نظر مخاطبان:

کمال
۱۳۹۱/۲/۱۷
گذر از دولتی به خصوصی شدن این درز اطلاعات و سایر آسیبها را به همراه دارد.

aa313

عضو جدید
دوستان مگه میخوایم بریم تو جنگ تحمیلی آمریکا علیه ایران شرکت کنیم،
اینقدر قصه جا و وسایل و گرما و سرما نباشین، بد نمیگذره ان شاءالله، الان تو منطقه ای که ما هستیم، شبا دما حدود صفر درجه است، ولی خوزستان هم زیاد رفتم، میشه واقعاً همه شرایط را تحمل کرد...... in God we trust
خدا را شکر که این موقعیت شغلی فراهم شد، بقیش را خدا بزرگه
یا علی مدد

payam214

عضو جدید
سلام
امروز رفتم شرکت نفت و گاز پارس خانم شیبانی گفت جواب طب و گزینشم اومده و هیچ مشکلی ندارم فقط باید منتظر تماس باشم گفت اگه تا 3 الی 4 روز آینده بهم زنگ زدن که آموزشیم از اول خرداد شروع میشه در غیر اینصورت از اول تیر اینجور که معلوم بود این قضیه 300 نفر صحت داره و جای نگرانی برای دوستان نیست فقظ کمبود امکانات یک سری محدودیتها براشون ایجاد کرده

starshid

عضو جدید
سلام
وقت همگی بخیر
به همه دوستانی که امروز و دیروز باهاشون تماس گرفته شد تبریک میگم:gol:
سه شنبه صبح میرید آموزش بعد واستون برنامه ریزی میکنن احتمالا شنبه هم سر کلاس هستید..موفق باشید
بقیه هم تا مرداد گروه گروه دعوت میشن پس نگران نباشید

چقدر فوق لیسانس مهندسی شیمی داریم!!
به بچه ها ساری هم سمت خوب میدن :Dاسم نبردما شاکی نشید..

در کل تقسیم بندی کاملا عادلانه بود .یه خواهش وقتی زنگ میزنید سوال میکنید بد صحبت نکنید پت و مت هم نباشید .واقعا شبانه روز دارن زحمت میکشن یه خدا قوت هم بگید بد نیست
همگی شاد و موفق باشید

شما چطور از تقسیم بندی باخبر شدین؟

امروز با یکی از دوستانم تماس گرفتن
گفتن صبح سه شنبه اهواز باشه
برای دوره آموزشی 6 تا 8 ماهه

احنمالا گروهی که مستقیما مشغول کار میشن، قراره بعد از سری اولی ها آموزش ببینن
تعداد بچه ها بیش از این حرفاست که بشه همه رو تا هم آموزش داد.

فریدف

عضو جدید
سلام
آقای blackberry فکر نکنم به این زودیا اعلام کنن تکمیل ظرفیتو!!! حداقل تا آخر ماه . دوستان به نظر شما نفت و گاز پارس چن نفر نیرو گرفته؟؟؟ از 400 نفر بیشتره؟؟؟؟

فریدف

عضو جدید
دوستان به نظر شما نفت و گاز پارس چن نفر نیرو گرفته؟؟؟ از 400 نفر بیشتره؟؟؟؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
گذر زمان

گذر زمان

آقا يه چيز بی ربط بگم (معذرت ميخوام)
امشب جاتون خالی داشتيم بيرون شام ميخورديم که يکی از دوستان دوران تحصيل رو ديديم، 3 سال پيش تو آزمون استخدامی ذوب آهن رتبه ی من و این آقا 220 تا اختلاف داشت! اما همونجور که ميدونين من تو طب رد شدم و این آقا جزء تکميل ظرفيت ها قبول شد و خدارو شکر رفت سر کار و ما هميشه حسرت ميخورديم که چرا واسه ما نشد!
آقا امشب ديدمش و گفت پنجشنبه عقدمه و این حرفا بعد گفتم ما قسمت نبود بيايم ذوب آهن (با يه لحن محزون گفتم :biggrin:) بعد شروع کرد منبر رفتن که آره آش دهن سوزی نيست و خوش به حالت رفتی درس خوندی و این حرفا ، منم گفتم آره من درس و کار و باهم انجام دادم (خالی بستم ;)) گفت کجا کار ميکنی ؟ منم چون بابام هفته پيش رفته بود پارس و واسم ديده بود که همه ی مراحلم جوابش اومده و مطمئن بودم گفتم ميرم عسلويه و ماهشهر و این حرفا!
خلاصه که گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی و اینا! منم اگه 3 سال پيش قبول ميشدم الان نه ارشد بودم و نه ميتونستم تا 5 سال مدرک ارائه کنم تازه کارم هم شيفتی ميشد (دو روز روزکار، دو روز عصر کار، دو روز شب کار، دور روز رست) و کارگری!
خلاصه که خدايا شکرت.

md.hafezi

عضو جدید
سلام و شب بخیر
امروز با یه آشنا تو 5طبقه صحبت کردم.......گفت همتون باید تا آخر ماه برای گذروندن یه دوره ی6 تا 8 ماهه آموزشی بیاین اهواز......بهتون مهمان سرا می دن......ولی اونهایی که مثه من متاهل هستن باید به فکر خونه گرفتن باشن......ودیعه مسکن هم می دن اما یه چند ماهی طول می کشه تا اطلاعات پرسنلیمون اکی بشه و قابل دریافت بشه.......طوری که ایشون صحبت می کرد کسانی که مدارکشون تکمیل شده رو طی دو مرحله ،هفته پیش و این هفته دعوت کردن و بقیه هم تا آخر ماه باید دعوت شن..............بعدشم می ریم سر کارامون و الان مشخصه که هر کسی کجا قراره بره..........
موفق باشید

z8000

عضو جدید
به من که چیزی نگفتن که با خودت وسایل برا موندن بیار

به نظر شما بیارم ؟

فردا 8 صبح باید اهواز باشم

بالا