[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

majid2798

عضو جدید
مجيد داداش اگر اين كل كل بزاره يعني چي .
يادت رفته قبل از طب صنعتي بچه هاي اين تاپيك چقدر كمكت كردن حالا ميگي اگه بزاره.
دوستان را من ياد دارم اگر شوخي ميكنن اطلاعات مفيدي هم گذاشتن .
تو مجلس هم شوخي ميكنن . اگر بدت مياد مثل ديگران تو شوخي شركت نكن.
ولي اينجا اكثر بچه ها ظرفيت شوخي را دارند
و شما بيش از اندازه سخت ميگيري و چه ربطي به خون شهدا داره بچه بازيا چيه در اوردين تا يه چيز ميشه ميبندين به خون شهدا و اسلام و پيغمبر اين شده سلاح دفاعيه شما .
آقا هركس از شوخي كردن من ناراحته اعلام كنه من ديگه پاما اينجا نميزارم قول ميدم.
انسان در هر حال نبايد خودش را گم كنه
بگه حالا كه من شركت نفتي شدم نبايد شوخي كنم و خودم را بگريم .

من تو متنی که نوشتم گفتم کوچیک همه شما ها هم هستم.
الانم میگم آقا داوود.
منظوره منم این نبود که باید خودمونو بگیریمو از این حرفا،کوچکتر از اونیم هستم که بخوام در مورد شهدا نظر بدم،منظوره من این بود که باید قدر این کاری که بدست آوردیمو بدونیم چون خیلی با ارزشه و براش خیلی زحمتها کشیده شده،خودمونم خیلی زحمت کشیدیم.
من فقط گفتم این کل کلای مسخره زیبنده هیج کدوم از شماها نیست،همین.
شرکت نفت همش خوبه،چه فلات ، چه مناطق،چه پارس و یا هر جایه دیگه ای.
اگه یه آمار بگیرین خودتون متوجه میشین که شاید 30 درصده صفحات تاپیک صرف این شده که یکی گفته مال من خوبه اون یکی گفته مال من خوبه،مال من فلانه مال تو فلانه و ...
باید مراعات اون دوستایی که سرعته اینترنتشون پایینه رو هم کرد،بنده خدا میاد میبینه تاپیک 20 صفحه رفته جلو. با خودش میگه حتما خبره مهمی شده اما وقتی چک میکنه میبینه همش کل کل بوده و ...

انگار سو برداشت شده از نظر من،اما در هر صورت این نظر من بود که گفتم.
من از شما و همه بچه های گل تاپیک معذرت می خوام و سعی میکنم ازین به بعد کمتر نظر بدم و بیشتر از نظراته شما دوستان استفاده کنم.

davood253

عضو جدید
آقا داود زیاد دلگیر نشو حق با توه تو این روزایی که همه خوشحالن ضد حال نزن نمیام دیگه چه معنی داره؟
امروز رو اول آقا کیان (رئیس سابق ودوست همیشگی ) بعدشم شما خراب کردین
این تاپیک تقریبا 1 ساله که هست واقعا برای من تو این 1 سال همه مثل یه خانواده بودیم تو هر زمینه ای به هم کمک کردیم برای مصاحبه اطلاعاتمونو برای برای هم گذاشتیم,برای طب وگزینش به هم کمک کردیم, برای کسایی که از جمع ما جدا شدن ناراحت شدیم و خیلی چیزای دیگه
الان که به جاهای خوبش رسیدیم این کارارو نکنین

سالاری بچه های باحال با معرفت رو خیلی دوست دارم.

به قول شما هر چیزی جای خودشو داره شوخی به جای خودش جدی بودن هم جای خودش.همیشه که نمیشه خشک و بی روح بود ادم افسرده میشه.

خوش به حال فلاتی ها که رفیق مثه شما رو پیدا میکنن.

باورتون ميشه به اين تاپيك اعتياد پيدا كردم و مديونش هستم.
و باورتون ميشه دليل اينكه تو مرحله طب صنعتي موفق شدم همش به خاطر راهنمايي شما دوستان بود . تا بيگدار به آب نزنم و با برنامه جلو برم.
همچنين مرحله گزينش را اگه يادتون باشه چقدر دوستان كمك كردن و انواع سوالاتي كه ازشون پرسيده بودن را ميومدن مطرح ميكردن.
one-1 را يادم نميره چقدر با حوصله توضيح ميداد الان كم پيدا شده به خاط اينكه ناراحتش كرديم
كيان هم اهل شوخيه اونم ناراحت كرديم
aa133 هم از دست من ناراحت شده كه ازش معذرت ميخوام و دوست دارم يوقت هواي رفتن به سرش نزنه
مطمئن باشيد كه روزي ميرسه همه رفتيم سر كار و ميايم اينجا و خاطرات اين روزا را با خنده مرور ميكنيم
به پير به پيغمبر همه شما دوستان خوب من هستيد و لطف شما را تا زنده ام فراموش نميكنم
من قصد دارم استخدام شدم تلاشم را بكنم كه بتونم تك تك شما را ملاقات كنم.
خواهشن با هم صميمي باشيد
متشكرم

davood253

عضو جدید
الانم میگم آقا داوود.
منظوره منم این نبود که باید خودمونو بگیریمو از این حرفا،کوچکتر از اونیم هستم که بخوام در مورد شهدا نظر بدم،منظوره من این بود که باید قدر این کاری که بدست آوردیمو بدونیم چون خیلی با ارزشه و براش خیلی زحمتها کشیده شده،خودمونم خیلی زحمت کشیدیم.
اگه یه آمار بگیرین خودتون متوجه میشین که شاید 30 درصده صفحات تاپیک صرف این شده که یکی گفته مال من خوبه اون یکی گفته مال من خوبه،مال من فلانه مال تو فلانه و ...
باید مراعات اون دوستایی که سرعته اینترنتشون پایینه رو هم کرد،بنده خدا میاد میبینه تاپیک 20 صفحه رفته جلو. با خودش میگه حتما خبره مهمی شده اما وقتی چک میکنه میبینه همش کل کل بوده و ...

من از شما و همه بچه های گل تاپیک معذرت می خوام و سعی میکنم ازین به بعد کمتر نظر بدم و بیشتر از نظراته شما دوستان استفاده کنم.

شكسته نفسي نكن دوست من
اگر شما بري منم ميرم
باشه چشم ديگه كسي نميگه شركت من خوبه يا بده ولي در كل جدي نبود همه شركته خوبن

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
و باورتون ميشه دليل اينكه تو مرحله طب صنعتي موفق شدم همش به خاطر راهنمايي شما دوستان بود . تا بيگدار به آب نزنم و با برنامه جلو برم.
همچنين مرحله گزينش را اگه يادتون باشه چقدر دوستان كمك كردن و انواع سوالاتي كه ازشون پرسيده بودن را ميومدن مطرح ميكردن.
one-1 را يادم نميره چقدر با حوصله توضيح ميداد الان كم پيدا شده به خاط اينكه ناراحتش كرديم
aa133 هم از دست من ناراحت شده كه ازش معذرت ميخوام و دوست دارم يوقت هواي رفتن به سرش نزنه
مطمئن باشيد كه روزي ميرسه همه رفتيم سر كار و ميايم اينجا و خاطرات اين روزا را با خنده مرور ميكنيم
به پير به پيغمبر همه شما دوستان خوب من هستيد و لطف شما را تا زنده ام فراموش نميكنم
خواهشن با هم صميمي باشيد
متشكرم

پس از قراره معلوم فقط من موندم که ناراحت نشدم:D

منم ناراحت کن تا برم:biggrin:

تا اخرش اینجا پایه تم سالار

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم شما وکیان و حامد مجهول و... از بنیانگذاران این تاپیک هستین،پامو اینجا نمیذارم دیگه ینی چی؟مگه دست خودته؟:eek:
گفتی اعلام کن اعلام کردمااااا،والا قصد دخالت تو بحثتون نداشتم

بعله که دست خودش ِ پس چی؟؟؟
ديدين که من گفتم ديگه نميام و نيومدم چيزی بگم و تو بحث شرکت کنم :D

FAMINE RIAN

عضو جدید
بچه ها احساسی نکنید داستان رفتن هارو
همه میمونیم کنار هم
همه یه روز همدیگه رو ملاقات میکنیم
سر به سر هم میزاریم
با بچه های مناطق شطرنج بازی میکنیم
اگه بردن ترک جت اسکی پارس میزاریمشون
با هم میریم جزیره نامه مینویسیم و عکس هایی که گرفتیم تو بطری میزاریم و میندازیم تو اب تا به دست بچه های سکو برسه

و این داستان ادامه دارد

حالا تخیلی ترش اینه جزیره سیری رو لاک یه لاک پشت باشه !!!!!!!!!!!

davood253

عضو جدید
بچه ها احساسی نکنید داستان رفتن هارو
همه میمونیم کنار هم
همه یه روز همدیگه رو ملاقات میکنیم
سر به سر هم میزاریم
با بچه های مناطق شطرنج بازی میکنیم
اگه بردن ترک جت اسکی پارس میزاریمشون
با هم میریم جزیره نامه مینویسیم و عکس هایی که گرفتیم تو بطری میزاریم و میندازیم تو اب تا به دست بچه های سکو برسه

و این داستان ادامه دارد

حالا تخیلی ترش اینه جزیره سیری رو لاک یه لاک پشت باشه !!!!!!!!!!!

دلتون براي من تنگ ميشه من از همتون دورترين جا افتادم بريد نقشه را نگاه كنيد
اگه من بخوام شوخي نكنم كه اونجا از دوري شما دق ميكنم
منكه نميتونم عكسم و نامه را بزارم تو بطري براتون بفرستم چون آب اونا ميبره طرف عرب ها و اونا ميفهمن چه آدم خوشتيپ و قشنگي تو جزيره سيري هست ميان منا ميدزدن.
ميترسم اين لاك پشته يوقت خر بشه بره زير آب .

davood253

عضو جدید
امروز تو روزنامه ايران خوندم تو جزيره ابوموسي دارن دانشگاه تاسيس ميكنن.
بهتر از اين نميشه چون با سيري 10- 15 كيلومتر فاصله داره و هرروز با قايق پارويي ميرم دانشگاه و برميگردم و اونجا ادامه تحصيل ميدم تا پرفسوريم را اونجا بگيرم.
آخ جون

samy_Y

عضو جدید
خواهشن با هم صميمي باشيد
متشكرم

بابا رفتن كجا بوده همه ما با هم دوست هسيم اگر هم مشكلي يا بحثي پيش اومده همش اعلام نظر بوده كسي هم قصد جسارت به كسي ديگرو نداشته اما در مورد تاپيك خودم تنها معتاد اينجا نشدم از بس كه اين تاپيك روصفحه مانيتور من بوده برادرم هم معتادش شده.
به قول عادل فردوسي پور خيلي مردي.
يعني همه بچه هاي اين تاپيك مرد هسن.;)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهر کردی راست راستی:eek::D

قهر که نه اگه قهر بود که اصن نميخوندم پستارو يا همين جواب رو هم نميدادم
اما کلا حس قديم نيست که جواب اکثر پستارو بدم، اگه يه چيزی خيلی خاص بود و کسی بش اشاره نکرده بود رو ميام ميگم که ماشالا بچه ها از من فعالترن و من اگه چيزی بگم تکرار مکررات ميشه

مثلا من خودم رئاليم و از برد رئال جلوی بارسا بسيار کيف کردم اما چون تو فيس بوک خودم رو خالی کرده بودم ديگه اینجا پست نذاشتم ( آخه بچه ها گذاشته بودن بس بود :دی)

farkhaniii

عضو جدید
دلتون براي من تنگ ميشه من از همتون دورترين جا افتادم بريد نقشه را نگاه كنيد
اگه من بخوام شوخي نكنم كه اونجا از دوري شما دق ميكنم
منكه نميتونم عكسم و نامه را بزارم تو بطري براتون بفرستم چون آب اونا ميبره طرف عرب ها و اونا ميفهمن چه آدم خوشتيپ و قشنگي تو جزيره سيري هست ميان منا ميدزدن.
ميترسم اين لاك پشته يوقت خر بشه بره زير آب .

=))))))))

pejman4u

عضو جدید
امروز تو روزنامه ايران خوندم تو جزيره ابوموسي دارن دانشگاه تاسيس ميكنن.
بهتر از اين نميشه چون با سيري 10- 15 كيلومتر فاصله داره و هرروز با قايق پارويي ميرم دانشگاه و برميگردم و اونجا ادامه تحصيل ميدم تا پرفسوريم را اونجا بگيرم.
آخ جون

داود جان تازه کجاشو دیدی قراره یک استان با مرکزیت ابوموسی تاسیس بشه به اسم استان خلیج فارس ;)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي استخدام شدم يه حقوق كامل واسه بچه هاي محك :gol:

ایشالا کارتون درست ميشه بانو
من ميخوام با اجازتون يه پيشنهاد بتون بدمم : به جای اینکار ميتونيم تو طرحهای بنياد کودک يا اکرام ايتام و اینجور مسائل شرکت کنيم تا کمکمون هميشگی باشه و پيوسته به جای اینکه يک بار کمک کنيم و خلاص . من خودم يک بار به محک کمک کردم اما به نظرم بنياد کودک بهتر مياد
به هر حال نفس عمل مهمه و ایشالا که کار شما درست ميشه خانم

yas_85

عضو جدید
الانم میگم آقا داوود.

شكسته نفسي نكن دوست من
اگر شما بري منم ميرم
باشه چشم ديگه كسي نميگه شركت من خوبه يا بده ولي در كل جدي نبود همه شركته خوبن

بعله که دست خودش ِ پس چی؟؟؟
ديدين که من گفتم ديگه نميام و نيومدم چيزی بگم و تو بحث شرکت کنم :D

سلام به دوستان گلم
دم آقا مجید گرم که اینقدر مرام داشت که با اینکه میدونم منظوری نداشت عذرخواهی کرد
دم آقا داوود فلات عشقم گرم تر که گفت اگه تو نیای منم دیگه نمیام
دم آقا داوود نفت گاز عشقم گرم که گفت نمیام و نیومد اما اومد و اصلا نفهمیدیم چی شد
:biggrin:
من خودم هر وقت،وقت کنم میام و سر میزنم و یدفعه میبینم 8 صفحه اضافه شد اما با اینکه میدونم ممکنه همش خبر استخدامی نباشه اما همه رو میخونم و واقعا واسه من همش خاطرست، چه شوخی ها چه رئیس بازی ها چه آقا اجازه شرکت من قشنگتره ........... و حتی پست های تکراریه محسن blackberry که آقا جان تکمیل ظرفیت چه شد و...................
وتو این ایام که واقعا خوشحالم ازاینکه نفترو قبول شدم ،چیزی که همیشه بهم روحیه میداده و باعث شده بتونم سختیه کار تو پروژه رو تحمل کنم و خصوصا حالا که قبول شدم بمونم و دووم بیارم یکیش همین تاپیکه با بچه های گلش
عاشق همتونم،همه دوستیم، برادریم و همکاران آینده و اصلا خانواده ایم اونم از نوع نفتیش
:D
آقا داوود فلات عشق این دید و بازدید بعد از استخدامو پایتم تا تهش
اینجا بدون همتون صفا نداره نه بدون x یا y

آفا داوود نفت و گاز پارس(عشق) گرچه میای و پستهارو میخونی وتشکر میکنی (دمتم گرم) اما بدون تو بحث ها و مناظره ها یه چیزی کم داره و همه دوست دارن تو بحث ها باشی;)
راستی آقای امیدی هم میاد سر میزنه اما پست نمیذاره(همه به یاد شما هم هستیم خصوصا ضرایب حقوقی و....:D)

آقا همه اینارو گفتم حالا به خودم گیر ندینا، میخواستم بگم:

همه شرکتا یه طرف،نفت وگاز پارس(عشق)
هم یه طرف:biggrin:

آخرین ویرایش:

davood253

عضو جدید
سلام به دوستان گلم
دم آقا مجید گرم که اینقدر مرام داشت که با اینکه میدونم منظوری نداشت عذرخواهی کرد
دم آقا داوود نفت گاز عشقم گرم که گفت نمیام و نیومد اما اومد و اصلا نفهمیدیم چی شد
من خودم هر وقت،وقت کنم میام و سر میزنم و یدفعه میبینم 8 صفحه اضافه شد اما با اینکه میدونم ممکنه همش خبر نباشه اما همه رو میخونم و واقعا واسه من همش خاطرست، چه شوخی ها چه رئیس بازی ها چه آقا اجازه شرکت من قشنگتره ........... و حتی پست های تکراریه محسن blackberry که آقا جان تکمیل ظرفیت چه شد و...................
عاشق همتونم،همه دوستیم، برادریم و همکاران آینده و اصلا خانواده ایم اونم از نوع نفتیش

آفا داوود نفت و گاز پارس(عشق) گرچه میای و پستهارو میخونی وتشکر میکنی (دمتم گرم) اما بدون تو بحث ها و مناظره ها یه چیزی کم داره و همه دوست دارن تو بحث ها باشی;)
راستی آقای امیدی هم میاد سر میزنه اما پست نمیذاره(همه به یاد شما هم هستیم خصوصا ضرایب حقوقی و....:D)

از اينكه ميبينم اين تاپيك چه بچه هاي باظرفيت و توپي داره لذت ميبرم.
با بودن شما دوستان انرژي ما هم بيشتر ميشه.
به اين ميگن صميميت و دوستي.

farkhaniii

عضو جدید
سلام به دوستان گلم
من خودم هر وقت،وقت کنم میام و سر میزنم و یدفعه میبینم 8 صفحه اضافه شد اما با اینکه میدونم ممکنه همش خبر استخدامی نباشه اما همه رو میخونم و واقعا واسه من همش خاطرست، چه شوخی ها چه رئیس بازی ها چه آقا اجازه شرکت من قشنگتره ........... و حتی پست های تکراریه محسن blackberry که آقا جان تکمیل ظرفیت چه شد و...................
وتو این ایام که واقعا خوشحالم ازاینکه نفترو قبول شدم ،چیزی که همیشه بهم روحیه میداده و باعث شده بتونم سختیه کار تو پروژه رو تحمل کنم و خصوصا حالا که قبول شدم بمونم و دووم بیارم یکیش همین تاپیکه با بچه های گلش

همکار محترم ، من یکی همه جوره نوکرتم... میخوامت به مولا
موافقم

راستش یه اعترافی میکنم خدایش این آقا داوود که بچه محل فلات هستش خیلی با مرام و لوتی هستش;) ، اگر لوس نشه ولی دوسش دارم خدایش:D

n@91

عضو جدید
سلام..ببخشیدآقا"شهرام"و"کیان"به نظرتون اگه شنبه بیمارستان شهرک نفت برم کسی هم هست که جواب طبم روبده؟

kiyan_max2020

عضو جدید

منم خودم ادم شوخی هستم کیان جان اشکال نداره.

ما که می دونستیم همش شوخیه .

سالاری ناراحت نشو
.

والا ما که داشتیم شوخی میکردیم ملت مارو بیچاره کردن
بعضیهاشونم ماشاالله ذهن خوان رفتن تو ذهنمون رویاهامونو دیدین باز خوب شد روز بود
اگه شب میرفتن رویاهامونو میددن آبرومون میرفت :biggrin:
گیره چه ملتی افتادیم پسر
تو همه چیزت اوکی شده یا یکیش مونده؟

kiyan_max2020

عضو جدید
مجيد داداش اگر اين كل كل بزاره يعني چي .
يادت رفته قبل از طب صنعتي بچه هاي اين تاپيك چقدر كمكت كردن حالا ميگي اگه بزاره.
دوستان را من ياد دارم اگر شوخي ميكنن اطلاعات مفيدي هم گذاشتن .
تو مجلس هم شوخي ميكنن . اگر بدت مياد مثل ديگران تو شوخي
شركت نكن.
ولي اينجا اكثر بچه ها ظرفيت شوخي را دارند
و شما بيش از اندازه سخت ميگيري و چه ربطي به خون شهدا داره بچه بازيا چيه در اوردين تا يه چيز ميشه ميبندين به خون شهدا و اسلام و پيغمبر اين شده سلاح دفاعيه شما .
آقا هركس از شوخي كردن من ناراحته اعلام كنه من ديگه پاما اينجا نميزارم قول ميدم.
انسان در هر حال نبايد خودش را گم كنه
بگه حالا كه من شركت نفتي شدم نبايد شوخي كنم و خودم را بگريم .

برادر داود شما اجالتا تشریف ببر مشکلتو با اون طلبه که یکی از بچه ها گفته بود ... حل کن بعدش تشریف بیار

همینه دیگه همه ازت انتظار دارن خودتو بگیری و کلاس بزاری رفتار خوش هم این ملت نبومده
اما تو خونه خودتو کثیف نکن
باز پارسی ها یه جت اسکی دارن که پزشو بدن شما تو اون سیری چی دارین
یه کم تحقیق کن مثله بچه های سکوی ایلام آمارشو واسمون بزن باید جالب باشه

kiyan_max2020

عضو جدید
عزیزم شما وکیان و حامد مجهول و... از بنیانگذاران این تاپیک هستین،پامو اینجا نمیذارم دیگه ینی چی؟مگه دست خودته؟:eek:
گفتی اعلام کن اعلام کردمااااا،والا قصد دخالت تو بحثتون نداشتم

چخ سالار سن غاداشیم

کت دن نخبر

حال میکنی به زبانتون واردم پسر
خیلی سالاری

kiyan_max2020

عضو جدید
ما بيشتر شهرام جون;)
كاشكي تو هم فلاتي بودي

قرار نشد شهرامو ببری ها
این پسر کلا یه دونست
هم خوشکله