[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

majid2798

عضو جدید
سلام.کسی نمیدونه چرا بند و بساط ادمو نگاه میکنن توی طب.مثلا با نگاه کردن به قسمت خاک بر سری ادم چی دستگیرشون میشه؟چطوره که خیلی جاها نکاه نمیکنند.لطفا اگه کسی علتش رو میدونه بگه حداقل بدونیم واسه چی .....

برای اینه که بفهمن سابقه واریکوسل و یا هیدروسل نداشته باشی دوست عزیز.

majid2798

عضو جدید
سلام
من هم به خاطر جراحی که قبلا داشتم پزشک طب صنعتی نوشت ارجاع به متخصص و من رفتم پیش متخصص و اون خدا رو شکرنوشت که مشکلی ندارم ولی با این حال پزشک طب صنعتی نوشت که پرونده ام بره کمسیون من نفت و گاز پارس هستم به نظر شما دوستان خدای ناکرده مشکلی پیش نمی یاد

سابقه جراحیتون چی بوده دوست عزیز؟
بگین شاید بتونم راهنماییتون کنم

bahramps

عضو جدید
دوست عزیز ممنون از حرف های قشنگت.حالا چی کار بکنیم تا مشکلمون حل بشه؟ شما پیشنهادت چیه؟ بقیه دوستان هم در این مورد یه نظری بدن؟

عرض کردم بنظرم اول باید همه بدونن بعدش اول سوال و اعتراضمونو به سایت رسمی وزارت نفت بفرستیم اگه تعدادمون زیاد باشه منعکس میشه( سایت mop.Ir ----->تعامل با کاربران--->پرسش و پاسخ )و همینطور سایتای نفت نیوز و پانا نیوز و شانانیوز

آخرین ویرایش:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.کسی نمیدونه چرا بند و بساط ادمو نگاه میکنن توی طب.مثلا با نگاه کردن به قسمت خاک بر سری ادم چی دستگیرشون میشه؟چطوره که خیلی جاها نکاه نمیکنند.لطفا اگه کسی علتش رو میدونه بگه حداقل بدونیم واسه چی .....

واسه اینکه بررسی کنن طرف بيماری مقاربتی يا فتق و اینجور چيزا نداشته باشه
تا اونجايی هم که من ميدونم اکثر جاها نگاه ميکنن حتی سپاه که ديگه اوج حلال و حروميه رفيق من رو دستمالی هم کرده بود (البته روشو اون طرف کرده بود دکتر :)) )
خلاصه که خيلی نگرانش نباش کلا 5 ثانيه اس!

امیدی

عضو جدید
متاسفانه یه خبر بد و افتضاح برای بچه های پالایشگاههای واگذار شده به بچه های لاوان گفتن 1-بیمه تامین اجتماعیه و بازنشستگی هم همینطور زیر نظر صندوق نفت نیست بلکه تامین اجتماعیه 2 - فاجعه!! گفتن حقوق دریافتی شما ضریب نداره حقوقتون طبق قانون کاره!!!!! ضرایب نفت خبری نیست!!:eek::eek: 3- هیچ خبری از مزایای نفت نیست:mad: توضیح بیشتر ندادن منظورشون از مزایا چیه 4-قراردادی که جلوشون گذاشتن یک ساله بوده و دقیقا قراردای هستش که با یک شرکت خصوصی میبندی و هیات مدیر اون شرکت هر کاری بکنه شما برده ی اونی!!
اینم استخدام ما !!!! باید فکری کرد حقمون داره اساسی ضایع میشه !

سلام به برو بچ تامین اجتماعی
:D

با ناراحتیو اعصاب خوردی چیزی درست نمیشه!!

چون من خودم الان تامین اجتماعیم یه چیزایی هست بهتون میگمو .......................
با تامین اجتماعی شدن قرار نیست چیزی ازدست بدین (نهایتش ازین بشکه های 1.5 لیتری نوشابه بنزین پر میکنید سر خیابون میفروشید.شوخی بود ناراحت نشید) اما به شرطها و شروطها!!!
باید مواظب باشید سرتون کلا نزارن . نهایتا اگه مجبور شدید تامین اجتماعی بشید و قراردادو امضا کنید به این چیزا دقت کنید.
اول اینکه سعی کنید با هم متحد و هماهنگ باشید و حرفتون یکی باشه . گول نخورید از بابت که حالا که قراره تامین اجتماعی بشین پس باید تمام قرارداد و بند تبصره هاش طبق قوانین تامین اجتماعی باشه این گولیو که ما خوردیم شما نخورید . اخیرا از اونجا که مملکت ما قوانین درست حسابی نداره و کسی هم نیست که رسیدگی کنه و متاسفانه اکثر ما هم از قوانین بی خبریم بعضی ازین شرکتای تازه خصوصی شده توی نفت و پتروشیمی منطقه یه سری قوانین من دراوردی درست کردن واسه پر کردن جیب خودشون بلفرض منی که تامین اجتماعیم و لیسانس فنی هستم باید پایه حقوقم بالای 700 باشه (دقیق نمیدونم) پس چرا الان بیسم 440 تومنه؟ یا مثلا بعضی ایتمارو نفتی میدن و بعضی یارو تامین اجتماعی میدن مثلا اوایل که ما اومده بودیم یه زرنگی که کرده بودن این بود که اضافه کاری مارو تامین اجتماعی میدادن که 120 ساعتشم هیچی نمیشد تا اینکه اعتراض کردیم و مثه نفتیا به ما دادن . خلاصه اگه قرار شد تامین اجتماعی بشید بگید کاملا طبق قوانین تامین اجتماعی باهاتون قرار داد ببندن. مثلا یکی از قوانین تامین اجتماعی اینه که باید هر سه ماه کارانه بده حتی در مورد پاداش هم قوانین خاص خودشو داره . قطعا بجز تامین اجتماعی پرسنل نفتی هنوز اونجا هستن و ریلیز نگرفتن و مجبورن که طبق قوانین نفت باهاشون برخورد کنن اونجاست که واقعا طعم تلخ تبعیضو احساس میکنید. قبلا از امضا کردن قرار داد بگید که ما تمام اون مزایایی که به اونا میدن هم شما میخواید مثه باشگاه .پرواز. ویلای مشهدو شمال . وام مسکن .نفت کارت . وخیلی چیزای دیگه چون شما دقیقا همون کاریرو میکنید که اونا دارن انجام میدن. یه موضوع خیلی مهمه دیگه بحث مالیاته یه قانون مسخره توی قوانین مالیاتی هست که شرکتای خصوصی پرسنلشون باید از تاریخ خصوصی شدن به بعد مالیات بخش خصوصی رو هم بدن معنیش اینه که من الان دارم حدود 30 درصد مالیات میدم در صورتیکه نفر نفتی که همون کار منو داره انجام میده و جالب اینکه حقوقش دو برابر منه مالیاتش نصفه منم نیست یعنی فقط 10 درصد مالیات میده اونجاست که وقتی کارد بهت بزنن خونت در نمیاد .!!! توی یه شهر پوکیده ای مثه ماهشر بدون هیچ امکاناتی 30 مالیات بدی ؟؟!!! زیر بار این موضوع نرید خود شرکت باید مابه تفاوت 10 درصدو قبول کنه وگر نه هیچی ته فیش حقوقیتون نمیمونه !! (البته ما درستش کردیم با اعتراضو تحسنو..................)

صحبت زیاد هست واسه گفتن !!! سرتونو درد نیارم !! خلاصه کلوم اینکه:
1-با هم هماهنگو متحد باشین
2-چندتاتون همت کنن قوانین تامین اجتماعیو مطالعه کنن و اطلاعات کسب کنن . اگه میتونین یه وکیل بگیرید که از قوانین سر دربیاره و اون چیزیو انتخاب کنه که بنفعتون باشه
3- یا قوانین نفت کامل یا قوانین تامین اجتماعی کامل (اگه قوانین تامین اجتماعیو کامل اجرا کنن دریافتیتون کم نیست)
.....................................
بنده دیگه مزاحم این تاپیک نمیشم
توی این مدت از اطلاعاتتون خیلی استفاده کردم
از آشنایی با همه دوستان خوشحال شدم
واسه ی همتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که همیشه شاد و خوشحال باشید
اگه کمکی ازم بر بیاد خوشحال میشم انجام بدم
b_omid11@yahoo.com

من نگویم که کنون با که نشینو چه بنوش
که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی
بدرود!!!!

peykar

عضو جدید
از بچه هایی که واسه طب رفتن، کسی هست که عمل چشم انجام داده بوده باشه؟آیا فرستادنتون واسه کمیسیون یا پزشکتون تاییدتون کرد؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
:que::que::que:

kiyan_max2020

عضو جدید
بلي آقاي شريفي خيلي با حاله،منم از شما دور نيستم
يعني بايد 3 ماه آموزشي هم بريم؟
ره آوران رفتم پير آدمو در مياران ،نميشه سر اين كلاساي آموزشي با اين دوستاني كه از دانشگاه تشريف ميارن نريم..همش دنبال اينن كه صنعت رو با كتاباي درسي پيوند يزنن..قابل توجه اون 33 نفر دكتر و آقايون فوق ليسانس استاددد:D
اينجا يه بنده خدايي همكار ما بود روزي 100 بار پز مدركشو ميداد و فوق ليسانس نخبه بودنشو مي زد تو سر ماها. . اين بود كه هيشكي دوسش نداشت و بيچاره تنها بود تو روش خوب بودن باهاش بهش مي گفتن مهندس ولي پشت سرش...:eek:

ما که این تیپ آدمی نیستیم
تو دانشگاهم هوای بچه تنبلا و بچه با حال هارو بیشتر از خر خون ها داریم
چیزی هم نداریم که ارزش پز دادن داشته باشه
کلاسام کلا دودر می کنیم
مدرکم جز یه کاغذ پاره نیست که این روزا دسته همه هست
مهم همین صممیت ها و شوخی هاست که میمونه

kiyan_max2020

عضو جدید

چون من خودم الان تامین اجتماعیم یه چیزایی هست بهتون میگمو .......................
با تامین اجتماعی شدن قرار نیست چیزی ازدست بدین (نهایتش ازین بشکه های 1.5 لیتری نوشابه بنزین پر میکنید سر خیابون میفروشید.شوخی بود ناراحت نشید) اما به شرطها و شروطها!!!
باید مواظب باشید سرتون کلا نزارن . نهایتا اگه مجبور شدید تامین اجتماعی بشید و قراردادو امضا کنید به این چیزا دقت کنید.
اول اینکه سعی کنید با هم متحد و هماهنگ باشید و حرفتون یکی باشه . گول نخورید از بابت که حالا که قراره تامین اجتماعی بشین پس باید تمام قرارداد و بند تبصره هاش طبق قوانین تامین اجتماعی باشه این گولیو که ما خوردیم شما نخورید . اخیرا از اونجا که مملکت ما قوانین درست حسابی نداره و کسی هم نیست که رسیدگی کنه و متاسفانه اکثر ما هم از قوانین بی خبریم بعضی ازین شرکتای تازه خصوصی شده توی نفت و پتروشیمی منطقه یه سری قوانین من دراوردی درست کردن واسه پر کردن جیب خودشون بلفرض منی که تامین اجتماعیم و لیسانس فنی هستم باید پایه حقوقم بالای 700 باشه (دقیق نمیدونم) پس چرا الان بیسم 440 تومنه؟ یا مثلا بعضی ایتمارو نفتی میدن و بعضی یارو تامین اجتماعی میدن مثلا اوایل که ما اومده بودیم یه زرنگی که کرده بودن این بود که اضافه کاری مارو تامین اجتماعی میدادن که 120 ساعتشم هیچی نمیشد تا اینکه اعتراض کردیم و مثه نفتیا به ما دادن . خلاصه اگه قرار شد تامین اجتماعی بشید بگید کاملا طبق قوانین تامین اجتماعی باهاتون قرار داد ببندن. مثلا یکی از قوانین تامین اجتماعی اینه که باید هر سه ماه کارانه بده حتی در مورد پاداش هم قوانین خاص خودشو داره . قطعا بجز تامین اجتماعی پرسنل نفتی هنوز اونجا هستن و ریلیز نگرفتن و مجبورن که طبق قوانین نفت باهاشون برخورد کنن اونجاست که واقعا طعم تلخ تبعیضو احساس میکنید. قبلا از امضا کردن قرار داد بگید که ما تمام اون مزایایی که به اونا میدن هم شما میخواید مثه باشگاه .پرواز. ویلای مشهدو شمال . وام مسکن .نفت کارت . وخیلی چیزای دیگه چون شما دقیقا همون کاریرو میکنید که اونا دارن انجام میدن. یه موضوع خیلی مهمه دیگه بحث مالیاته یه قانون مسخره توی قوانین مالیاتی هست که شرکتای خصوصی پرسنلشون باید از تاریخ خصوصی شدن به بعد مالیات بخش خصوصی رو هم بدن معنیش اینه که من الان دارم حدود 30 درصد مالیات میدم در صورتیکه نفر نفتی که همون کار منو داره انجام میده و جالب اینکه حقوقش دو برابر منه مالیاتش نصفه منم نیست یعنی فقط 10 درصد مالیات میده اونجاست که وقتی کارد بهت بزنن خونت در نمیاد .!!! توی یه شهر پوکیده ای مثه ماهشر بدون هیچ امکاناتی 30 مالیات بدی ؟؟!!! زیر بار این موضوع نرید خود شرکت باید مابه تفاوت 10 درصدو قبول کنه وگر نه هیچی ته فیش حقوقیتون نمیمونه !! (البته ما درستش کردیم با اعتراضو تحسنو..................)

2-چندتاتون همت کنن قوانین تامین اجتماعیو مطالعه کنن و اطلاعات کسب کنن . اگه میتونین یه وکیل بگیرید که از قوانین سر دربیاره و اون چیزیو انتخاب کنه که بنفعتون باشه
3- یا قوانین نفت کامل یا قوانین تامین اجتماعی کامل (اگه قوانین تامین اجتماعیو کامل اجرا کنن دریافتیتون کم نیست)
b_omid11@yahoo.com

بدرود!!!!

امیدی جان شما بری که تاپیک صفا نداره
باش تا شروع کار و بعدش هم نیاز داریم به این تاپیک یه جورایی پاتوقه بچه های آزمون استخدامیه
حیفه اینجا کنار هم نباشیم

sadeghi

عضو جدید
از دوستان پالایش و پخش که از طریق آزمون کتبی پذیرفته شده اند این سوال را دارم که آیا این جمله آقای اسماعیل امیری مدیر سابق توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران را که
27 فروردین گفته قبول دارند: "وی در خصوص وضعیت افرادی که برای شرکت‌های در حال واگذاری جذب می‌شوند، افزود: هنگام برگزاری مصاحبه فنی – تخصصی و همچنین تشریفات استخدام، به داوطلبان اعلام شده که برخی شرکت‌های فرعی در راستای سیاست‌های ذیل اصل ۴۴ قانون اساسی به بخش خصوصی واگذار خواهند شد"
آیا واقعاً به شما اعلام کرده بودند که قراره قراردادی بشین؟ اگه اون زمان گفتن و تعهد گرفتن که کاریش نمیشه کرد اما در غیر اینصورت این حرف آقای امیری مصداق بارز دروغ گفتن و فریب دادن پذیرفته شدگان است و قابل پیگرد قانونی.
لطفاً پاسخ بنده را بدهید.

kiyan_max2020

عضو جدید
کاش فقط نگاه می کردن، یکی دوتا از از دکترای طب کارشون با نگاه کردن راه نمی افتاد و با دستکش ....
ما که نزدیک بود قالب تهی کنیم، دکتره هم دید دارم سکته می کنم سریع بی خیال شد!:biggrin:

ماشاالله همه مردین
دیگه این قضیه رو اینقدر کش ندین
مناطق که نیگا نکرد
شما هم اینقدر تابلو نکنین واسه خودتون خوب نیستا

aa313

عضو جدید
بچه ها برام دعا کنید.من چهارم طب دارم(دوشنبه). اما دیشب بر اثر یک اتفاق پای راستم پیچ خورد و خیلی درد میکنه.خدا کنه طوری نشده باشه .
خیلی سخته دقیقه 90 نا خواسته حذف بشی.:cry:
مگه بازیکن لیگ برتری، که میترسی مجبور بشی رو نیمکت ذخیره ها بشینی!:eek:
زنده ای دیگه؟ بالاخره تا 4 ام میری دکتر که اگه پیچ خوردگی ساده باشه، که حله و نهایتش اگه خدای ناکرده، دور از محضر شما شکستکی داشته باشه کچ میگیری و بعد همراه عکس و مدارک پزشکیش میبری طب صنعتی،حل میشه دیگه.
توکل برخدا، زندگی سخت نیست.

kiyan_max2020

عضو جدید
از دوستان پالایش و پخش که از طریق آزمون کتبی پذیرفته شده اند این سوال را دارم که آیا این جمله آقای اسماعیل امیری مدیر سابق توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران را که
27 فروردین گفته قبول دارند: "وی در خصوص وضعیت افرادی که برای شرکت‌های در حال واگذاری جذب می‌شوند، افزود: هنگام برگزاری مصاحبه فنی – تخصصی و همچنین تشریفات استخدام، به داوطلبان اعلام شده که برخی شرکت‌های فرعی در راستای سیاست‌های ذیل اصل ۴۴ قانون اساسی به بخش خصوصی واگذار خواهند شد"
آیا واقعاً به شما اعلام کرده بودند که قراره قراردادی بشین؟ اگه اون زمان گفتن و تعهد گرفتن که کاریش نمیشه کرد اما در غیر اینصورت این حرف آقای امیری مصداق بارز دروغ گفتن و فریب دادن پذیرفته شدگان است و قابل پیگرد قانونی.

به نظر من دوستانی که افتادن پالایشگاه های خصوصی
با اعتراض کارشون به جایی نمیرسه
مگه یه جوری نماینده ای وکیلی وزیری رو قانع کنند که مشکلشونو حل کنه چون اونام با ما برابرند و فرقی با ما ندارند
حکایت اعتراضشون میشه مثل حکایت بوشهری ها و تکمیل ظرفیت که نهایتا 130 نفر اضافه شد
اما هیچ خبری ازش نیست و تکمیل ظرفیت از بچههای غیر بومی انجام میشه

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بچه هایی که واسه طب رفتن، کسی هست که عمل چشم انجام داده بوده باشه؟آیا فرستادنتون واسه کمیسیون یا پزشکتون تاییدتون کرد؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
:que::que::que:

آره من 4 ماه قبلش (3 روز بعد از مصاحبه تخصصی) عمل کردم. روز اپتومتری ،. خانومه فهميد و منم مدارکش همراهم نبود. بهم گفت من اصلا تو پرونده ات نمينويسم که عمل کردی! (خدا خيرش بده)

بنابراين ديگه کميسيون و این حرفا رو نداشتم

aa313

عضو جدید
ماشاالله همه مردین
دیگه این قضیه رو اینقدر کش ندین
مناطق که نیگا نکرد
شما هم اینقدر تابلو نکنین واسه خودتون خوب نیستا
البته اینا مسائل پزشکیه و نباید حساس شد، دکتر محرمه دیگه! شما هم خودتون پیشنهاد می دادین که منطق هم یه چکاپ کنن یه وقت کسی مشکلی داره زودتر به فکر درمان بافته!
اینم که دوستان مطرح میکنن، می خوان فکرشون آزاد بشه، چون جایی دیگه نمی تونن مطرح بکنن و از طرفی احساس وجدان درد می کنن!

bahramps

عضو جدید

بحث قراردادی شدن فقط مطرح نیست اینکه از تسهیلات مزایا و ضرایب حقوقی خدمات درمانی محروم بشیم خیلی متفاوته الان توی تمام پالایشگاهها و شرکت های نفتی افرادی هستند که "قراردادمعین " دارند با وزارت نفت و از تمامی امتیازات درست مثل رسمی ها برخوردارن درحالیکه آزمونی هم ندادن !
در مورد خود بنده اصلا چنین چیزی در بندرعباس گفته نشد !یک فرم بود که برای ادامه تحصیل و ارائه مدرک بالاتر بود که متعهد شدیم ادعایی برای تعدیل مدرک نکنیم همین و بس
در ضمن این مساله رو باید توی آگهی استخدام اعلام کنند تا افراد بین پالایش و نفت انتخاب آگاهانه داشته باشن بنده پالایش کرمانشاه رو که دولتی هست انتخاب کردم ولی به بندرعباس ارجاع شدم بسایری دیگه هم همینطور ! ولی حتی اونجا هم نگفتن شما مزایای نفت و حقوق و .. نداری!!

bahramps

عضو جدید
به نظر من دوستانی که افتادن پالایشگاه های خصوصی
با اعتراض کارشون به جایی نمیرسه
مگه یه جوری نماینده ای وکیلی وزیری رو قانع کنند که مشکلشونو حل کنه چون اونام با ما برابرند و فرقی با ما ندارند
حکایت اعتراضشون میشه مثل حکایت بوشهری ها و تکمیل ظرفیت که نهایتا 130 نفر اضافه شد
اما هیچ خبری ازش نیست و تکمیل ظرفیت از بچههای غیر بومی انجام میشه

والا مهندس با احترام قیاستون مع الفارغ بود تکمیل ظرفیت که حق مسلم نیست! شرکت اختیار داره وقانونا ملزم نیست اما بحث ماها زمین تا آسمون متفاوته شرکت های خصوصی که طبق اصل 44 خودمختاری و هیات مدیره دارند مثل پالایشگاه اصفهان خودشون راسا باید اقدام به برگزاری آزمون کنند و نیروهاشونو بگیرن و در آگهی بطورکامل شرایط رو شرح بدن درست مثل استخدام پتروشیمی ها و پالایش اصفهان ولی اینکه 17000 جوان تحصیلکرده به سودای استخدام در پالایش و پخش توی آزمون رسمی شرکن کنند و حدود یکسال کلیه مراحل نفسگیر و طولانی استخدام رو بگذرونند و دست آخر به شرکتهای خصوصی معرفی بشن که هیچ مزیتی از نفت نداره (جز احتمالابوی نفت در محیط کار!! )من به این میگم اجحاف!

aa313

عضو جدید

بحث قراردادی شدن فقط مطرح نیست اینکه از تسهیلات مزایا و ضرایب حقوقی خدمات درمانی محروم بشیم خیلی متفاوته الان توی تمام پالایشگاهها و شرکت های نفتی افرادی هستند که "قراردادمعین " دارند با وزارت نفت و از تمامی امتیازات درست مثل رسمی ها برخوردارن درحالیکه آزمونی هم ندادن !
در مورد خود بنده اصلا چنین چیزی در بندرعباس گفته نشد !یک فرم بود که برای ادامه تحصیل و ارائه مدرک بالاتر بود که متعهد شدیم ادعایی برای تعدیل مدرک نکنیم همین و بس
در ضمن این مساله رو باید توی آگهی استخدام اعلام کنند تا افراد بین پالایش و نفت انتخاب آگاهانه داشته باشن بنده پالایش کرمانشاه رو که دولتی هست انتخاب کردم ولی به بندرعباس ارجاع شدم بسایری دیگه هم همینطور ! ولی حتی اونجا هم نگفتن شما مزایای نفت و حقوق و .. نداری!!

متاسفانه یه خبر بد و افتضاح برای بچه های پالایشگاههای واگذار شده به بچه های لاوان گفتن 1-بیمه تامین اجتماعیه و بازنشستگی هم همینطور زیر نظر صندوق نفت نیست بلکه تامین اجتماعیه 2 - فاجعه!! گفتن حقوق دریافتی شما ضریب نداره حقوقتون طبق قانون کاره!!!!! ضرایب نفت خبری نیست!!:eek::eek: 3- هیچ خبری از مزایای نفت نیست:mad: توضیح بیشتر ندادن منظورشون از مزایا چیه 4-قراردادی که جلوشون گذاشتن یک ساله بوده و دقیقا قراردای هستش که با یک شرکت خصوصی میبندی و هیات مدیر اون شرکت هر کاری بکنه شما برده ی اونی!!
اینم استخدام ما !!!! باید فکری کرد حقمون داره اساسی ضایع میشه !
دوستان لطفاً یکم کوچیکتر بنویسین، چشمامون دراومد!
به نظر من یکم هدفدارتر اعتراض کنید باور کنید با اعتراضهای کلی نمی تونید جلوی خصوصی شدن و ... را بگیرین ولی همونطور که آقای امیدی گفتن اگه کل قانون تامین اجتماعی هم اجرا بشه بد نیست، شما هم با مشورت با یه وکیل اعتراضهای خودتون را معطوف کنین به نحوه بستن قراردادها و جزیئیاتش و داشتن حق تسهیلات و....
موفق باشید

MiSs.

عضو جدید
خودم میدونم حیفم
اما خوب چه کنم
من نیام ممکنه محسن علی بیگی بیاد جامو بگیره
خوده شمام که دندون تیز کردی واسه 5 طبقه
نکنه اونجا حلوا خیرات میکنن ما خبر نداریم
نه حلوا خيرات نمي كنن ولي حالا چرا بايد اونجا باشم و حتماً هم همونجا ميفرستنم بماند.:redface:
فكر كنم طبقه سوم مديريت توليد خوب باشه :love: شايد هم خدمات امور فني:lol:
خيلي دوست دارم شما رو بفرستن آغاجاري:whistle:

آخرین ویرایش:

aa313

عضو جدید
والا مهندس با احترام قیاستون مع الفارغ بود تکمیل ظرفیت که حق مسلم نیست! شرکت اختیار داره وقانونا ملزم نیست اما بحث ماها زمین تا آسمون متفاوته شرکت های خصوصی که طبق اصل 44 خودمختاری و هیات مدیره دارند مثل پالایشگاه اصفهان خودشون راسا باید اقدام به برگزاری آزمون کنند و نیروهاشونو بگیرن و در آگهی بطورکامل شرایط رو شرح بدن درست مثل استخدام پتروشیمی ها و پالایش اصفهان ولی اینکه 17000 جوان تحصیلکرده به سودای استخدام در پالایش و پخش توی آزمون رسمی شرکن کنند و حدود یکسال کلیه مراحل نفسگیر و طولانی استخدام رو بگذرونند و دست آخر به شرکتهای خصوصی معرفی بشن که هیچ مزیتی از نفت نداره (جز احتمالابوی نفت در محیط کار!! )من به این میگم اجحاف!
ها این که گفتی، خوب بود، بفرستش برا رستم ببین وجدانشون بیدار میشه!؟

bahramps

عضو جدید

b_omid11@yahoo.com

بدرود!!!!
ممنون مهندس خیلی لطف کردین امیدوارم موفق باشید و امیدوارم از این تاپیک نرین

sadeghi

عضو جدید
دوستان عزیز پالایشی، من فکر می کنم برای شروع کار بد نباشه موضوع عدم اطلاع رسانی در مورد خصوصی شدن پالایشگاهها و احتمال از دست دادن مزایای نفتی و اجحاف آشکار در حق پذیرفته شدگان این پالایشگاهها در مقایسه با افرادی که به پالایشگاههای دولتی (اراک، آبادان) یا شرکتهای تحت پوشش شرکت ملی نفت معرفی شده اند، از طریق مرکز اطلاع رسانی و پاسخگویی حوزه معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت (طرح تکریم) به آدرس http://www.pmhr.ir/takrimpmhr/takrim.aspx به گوش مسئولین خود وزارت خانه رسانده شود تا ببینیم جواب وزارتخانه نشینان چیه. بعد با استناد به جواب داده شده می توان پیگیریهای بعدی را صورت داد. فقط همگی تعجیل کنید و از طریق تلفنها یا فکسها یا ایمیلهای ذکر شده در بخش اطلاع رسانی و پاسخگویی حوزه معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت شکواییه خود را مطرح کنید. ممنون

JYH6656

عضو جدید
سابقه جراحیتون چی بوده دوست عزیز؟
بگین شاید بتونم راهنماییتون کنم

من حدودا 6 سال پیس جراحی واریکوسل داشتم و روز طب صنعتی برام متخصص برام نوشت مشکلی ندارم خدا رو شکر ولی باز فرستادم کمسیون

mehdi-hp

عضو جدید
مگه بازیکن لیگ برتری، که میترسی مجبور بشی رو نیمکت ذخیره ها بشینی!:eek:
زنده ای دیگه؟ بالاخره تا 4 ام میری دکتر که اگه پیچ خوردگی ساده باشه، که حله و نهایتش اگه خدای ناکرده، دور از محضر شما شکستکی داشته باشه کچ میگیری و بعد همراه عکس و مدارک پزشکیش میبری طب صنعتی،حل میشه دیگه.
توکل برخدا، زندگی سخت نیست.

با پای گچ گرفته مشکلی پیش نمیاد؟
برای طب از چه قسمتهایی رادیولوژی میگیرن؟

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تعهدی که نباید ادامه تحصیل داد و مدرک رو تعدیل کرد چه صیغه ایه دیگه...من با هرچی کنار بیام این یکی تو کتم نمیره

majid2798

عضو جدید
من حدودا 6 سال پیس جراحی واریکوسل داشتم و روز طب صنعتی برام متخصص برام نوشت مشکلی ندارم خدا رو شکر ولی باز فرستادم کمسیون

هوووووووووو
6 سال پیش
چرا اینقدر به خودتون استرس میدین آخه؟؟ (هرچند خودم خیلی بدتر بودم از شما ها قبل اینکه برم طب)
خیالتون راحت باشه مهندس،از الان بشین یه برنامه ریزی واسه آینده جدیدت بریز و فکر رد شدن هم نکن

یا علی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که این تیپ آدمی نیستیم
تو دانشگاهم هوای بچه تنبلا و بچه با حال هارو بیشتر از خر خون ها داریم
چیزی هم نداریم که ارزش پز دادن داشته باشه
کلاسام کلا دودر می کنیم
مدرکم جز یه کاغذ پاره نیست که این روزا دسته همه هست
مهم همین صممیت ها و شوخی هاست که میمونه

افرین پس پسر خوبی هستی:دی:D

رییس مغرور دوست داشتنی نیست