[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

سلام
من ترم اخر پترو هستم
کسی خبری از استخدامی نداره؟من حتی حاضرم جنوب برم.شنیدم چند سالیه عسلویه وماهشهر دیگه دختر نمیگیرند
یعنی راسته؟راستی کسی نمدونه برای ارشد کتابای پوران پژوهش خوبه یا راهیان ارشد؟

آخرین ویرایش:

pouyashayan

عضو جدید
ممنون از راهنماییت
منم فلات هستم
منم خودم برام واضحه که پیشرفت تو نفت بیشتره اما خانواده ما رو مردد کردن
حالا ببینیم چی میشه و خدا چی میخاد
شما رشتت چی بود و کدوم استان در وزارت نیرو قبول شدی؟
منم برق هستم از توزیع برق تبریز،شهر خودمون،بذار راحتت کنم،من ترم دو ارشد هستم ولی به خاطر نفت حاضرم از اونم بگذرم،مهندس رو نفت قرص و محکم باش،ضرر نمی بینی
از فلاتم خبری گرفتی به ما هم بده هااااااااا حتما،ترشیدیم از انتظار بابا اه

amir4924

عضو جدید
سلام
من ترم اخر پترو هستک
کسی خبری از استخدامی نداره؟من حتی حاظرم جنوب برم.شنیدم چند سالیه عسلویه وماهشهر دیگه دختر نمیگیرند
یعنی راسته؟
سلام
الان پتروشیمی خرم آباد نیرو میگیره و مهندسی شیمی خانم ها هم جذب میکنه
شرکت نفت در آزمون اخیر خانم جذب نکرد ولی سهمیه ممتازی خانم جذب میکنه

samnic68

عضو جدید
سلام،ممنون ازلطفت‏@میگم همه آزمایشات روتوبیمارستان نفت انجام دادین؟‏@میگم اگه کسی چربی خون داشته باشه هم براش بدمیشه؟

tak2750

عضو جدید
یه سوال داشتم.به نطر شما میشه چند روز قبل از اینکه بریم بیمارستان تهران واسه ازمایش پزشکی تو همون شهر خودمون یه ازمایش عدم اعتیاد بگیریم و واسه اونا ببریم تا دیگه معطل نشیم؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،ممنون ازلطفت‏@میگم همه آزمایشات روتوبیمارستان نفت انجام دادین؟‏@میگم اگه کسی چربی خون داشته باشه هم براش بدمیشه؟

سلام خواهش ميکنم
آره همش به غير از اعتياد که يه خيابون ديگه اس اما نزديک به بيمارستان نفته
نميدونم اما ميدونم هرکس هر مشکلی داشته باشه اول آزمايشش رو تکرار ميکنن و بعد ميفرستن پيش متخصص که تو بيمارستان هستش و اون هم نظرش رو ميده و بعد تو کميسيون راجع بش تصميم ميگيرن

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال داشتم.به نطر شما میشه چند روز قبل از اینکه بریم بیمارستان تهران واسه ازمایش پزشکی تو همون شهر خودمون یه ازمایش عدم اعتیاد بگیریم و واسه اونا ببریم تا دیگه معطل نشیم؟

نه نميشه چون آزمايش عدم اعتياد معرفی نامه عکس دار ميخواد که بيمارستان نفت واستون صادر ميکنه که شما هم تا نريد بيمارستان همچين چيزی نخواهيد داشت

yaserja

عضو جدید
یکی از بچه ها میگفت دوستش برای دوشنبه 8/12/ دعوت شده واسه مصاحبه عقیدتی(فلات قاره) لطفا اگر امکانش هست یه آمار بگیره ببینینیم چیکار کرده و اینکه ممکن اونهایی که تحقیقات محلی شون خوب بوده برای قبل از شروع کار به مصاحبه عقیدتی دعوت نشن و در طول دوره کارآموزی دعوت ش:w18:ن

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
همين الان از گزينش شرکت نفت به من زنگ زدن و گفتن روز 17 اسفند ساعت 6:30 بعد از ظهر برم آموزش شرکت نفت تو خيابان کاوه اصفهان، گفت که رساله ی احکام رو هم بخون
خدارو شکر که این مرحله رو هم داريم ميريم جلو

tak2750

عضو جدید
همين الان از گزينش شرکت نفت به من زنگ زدن و گفتن روز 17 اسفند ساعت 6:30 بعد از ظهر برم آموزش شرکت نفت تو خيابان کاوه اصفهان، گفت که رساله ی احکام رو هم بخون خدارو شکر که این مرحله رو هم داريم ميريم جلو
میتونم بپرسم شما ساکن کدوم استان هستی؟یعنی هر کس رو میندازند استان خودش؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونم بپرسم شما ساکن کدوم استان هستی؟یعنی هر کس رو میندازند استان خودش؟

بعله ميتونيد بپرسيد :D
این رو نميدونم اما ميدونم من و داوود که از بچه های فلات قاره اس ( من پارس هستم) بايد به اونجا مراجعه کنيم
ما هر دو ساکن استان اصفهان هستيم

ramin1400y

عضو جدید
خیلی هم به دلتون صابون نزنید
بخوان گیر بدن و کسی رو خدایی نکرده رد کنن براشون مثل آب خوردن هست چه در طب صنعتی چه در گزینش
روال عادی که خودشون میگن 85 درصد در طب صنعتی قبول میشن
البته اگر این 85% هم مثل استخدام 4907 نفر نباشه

استخدامی این دفعه با دفعه های دیگه یه فرقی داره اساسی و اون هم تحریم هست
صادرات نفتمون به تمام کشورهایی که که صادر میکردیم جز هند کاهش یافته
صحبتهایی که وزیر نفت یا معاون نفت میکنن و میگن که نفت ایران مشتری خودش رو داره و یک قطره نفت واسه ذخیره نداریم همش حرفه
البته صحبتشون درست میتونست باشه اگر بانکها رو تحریم نمیکردن

آقاي محترم لطفاً جو منفي تو اين تاپيك نده چون خودتم ميدوني كه نفت ايران بدون مشتري نميمونه اينو از پيش بيني قيمت نفت براي بودجه 91 به راحتي ميشه حدس زد.

اگه خيلي ناراحتي ميتوني بري دنبال يه كار ديگه مثلاً خبرنگار بي بي سي بهت خيلي مياد.

رضا عسگری

عضو جدید
مهندس يه آمار ميدی از مسائل سياسی چيارو پرسيدن؟؟؟؟
زیاد سوالات سیاسی نپرسید فقط گفت مشکل سیاسی خودت یا خونوادت خدای نکرده نداری که؟ گفتم نه دیگه زیاد سوال نکرد البته از انتخابات و راهپیمایی و بسیج پرسید که شرکت میکنم یانه... دیگه بقیه سوال ها از احکام بود

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیاد سوالات سیاسی نپرسید فقط گفت مشکل سیاسی خودت یا خونوادت خدای نکرده نداری که؟ گفتم نه دیگه زیاد سوال نکرد البته از انتخابات و راهپیمایی و بسیج پرسید که شرکت میکنم یانه... دیگه بقیه سوال ها از احکام بود

راهپيمايی و بسيج رو چی گفتی؟؟؟؟
من این دو تا رو تاحالا نرفتم!!!!

رضا عسگری

عضو جدید
راهپيمايی و بسيج رو چی گفتی؟؟؟؟
من این دو تا رو تاحالا نرفتم!!!!
در مورد راهپیمایی گفتم اگه بتونم و وقت کنم خیلی دلم میخواد برم سال های قبل رفتم امسال نتونستم برم ... در مورد بسیج هم گفتم عضوش نیستم راستش حقیقتش و گفتم اگه خودتو خیلی زیاد هم خوب جلوه بدی امکانش هست سوتی بدی یا یه جوری انتظارش و ببری بالا و سوال پیچت کنه به نظر من حقیقتش و بگو مهندس جان ...راستی مهندس شما چه جوری از جواب طب صنعتیت خبر دار شدی یعنی همون روز نتایج تموم آزمایشاتت و بهت دادن یا چند روز بعدش بهت خبر دادن که مناسب هستی؟

بالا